N.Puteikis: Prezidentė mūru stojo už VSD pareigūnus, kurie klastojo dokumentus ir šmeižė V.Giržadą bei V.Gailių

Komentuodama teismo sprendimą, kuriuo FNTT direktoriaus pavaduotojas pulkininkas Vytautas Giržadas buvo grąžintas į pareigas, Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė: „Visada sakiau, kad visų teisėsaugos institucijų vadovai turi būti nepriekaištingos reputacijos. Ir po to, kai du melo detektoriai dviejose institucijose parodė neigiamą rezultatą vienam iš FNTT vadovų, manau, kad moraliai tas vadovas turėjo pats atsistatydinti. Teismas nusprendė, kad gali (eiti pareigas – DELFI), o moralinės ir kitos priežastys išlieka“. Ir pridūrė, kad „šešėlis dėl reputacijos“ išlieka abiem FNTT vadovams.

Kai FNTT vadovų atleidimą nagrinėjome praėjusios kadencijos Seimo Antikorupcijos komisijoje, pats savo akimis mačiau, kaip melavo VSD generalinio direktoriaus pavaduotojas Romualdas Vaišnoras, ant melo ribos laviravo ir Generalinės prokuratūros vadovai, VSD vadas Gediminas Grina. Gal todėl Prezidentė dabar atvirai ir stoja ginti VSD pareigūnus, klastojusius dokumentus ir šmeižusius Vytautą Giržadą bei Vitalijų Gailių. Maža to, ji iš esmės ragina nevykdyti teismo sprendimo – spaudžia V.Giržadą išeiti iš darbo. Prezidentė dezinformuoja visuomenę teigdama, kad V.Giržadas grąžintas į darbą tik dėl procedūrinių pažeidimų. Tai – netiesa, nes teismas V.Giržadą atstatė į darbą nurodydamas, kad VISI vidaus reikalų ministro veiksmai buvo neteisėti: nėra jokių V.Giržado kaltės įrodymų.

Tai kas ką valdo: ar VSD valdo Prezidentę, ar Prezidentė nurodė VSD darbuotojams atleisti V.Giržadą ir V.Gailių? Kas ir kaip valdo valstybę? Kodėl mes nesupažindinami su tiesa? Kur demokratinės valstybės politikų, ypač Prezidentės, skaidrumas? Kodėl ir už ką neteisėtais veiksmais buvo išvyti iš darbo V.Gailius ir V.Giržadas? Kokius šešėlinės ekonomikos tyrimus norėjo sustabdyti VSD nomenklatūros, kai kurių advokatų bei prezidentūros grietinėlės susivienijimas?

Kokius mafijozius, besipelnančius iš kontrabandos ar PVM grobstymo, jie norėjo apginti nuo tuometinių FNTT vadovų V.Gailiaus ir V.Giržado?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

Kuo dėti melo detektoriaus parodymai, kai VSD pareigūnai manipuliavo jo parodymais. Bet jei Prezidentė taip aukštai kelia moralės kartelę, tai ji tuojau pat turi pati atsistatydinti, nes jau daug kartų yra akivaizdžiai ir dokumentuotai pagauta meluojanti dėl klastojamos savo biografijos, jau nekalbant apie nusikalstamą neveikimą Prokuratūros, policijos bei VSD pareigūnų daromų nusikaltimų akivaizdoje. Nenoras pripažinti savo nusikaltimų bei klaidų pagal BK yra sunkinanti aplinkybė, o vadovavimas nusikalstamai gaujai ar jos slėpimas yra vienas sunkiausių nusikaltimų.

Adele

stai ir pamatem, kaip prezidente kovoja su mafijinem strukturom! Laikas butu jai paciai atsistatydint!

Gailius ir Giržadas

Privalo eiti toliau ir paduoti D.Grybauskaitę į teismus.Pateikti teisinį ir moralinį ieškinį.Dabar.Ji peržengė visas moralės ribas.Dar daugiau,atrodo,kad ji nesuvokia,kas yra moralė.

Sbarbiausia,kad V.Gailius

ir V.Giržadas ĮVARDINO TIKRĄJĄ PADĖTĮ.Riba nubrėžta ir atgal grįžti jau neįmmanoma.Tegul duoda juos į teismą,o jie taip pat tegul užveda rinkiminį D.Grybauskaitės teismų maratoną.Sunku,bet mes privalome padėti.Užpilti akcijomis,piketais,klausimais,galų gale.

Šis neva

palankus teismo sprendimas V.Gailiui ir V.Goržadui buvo kaip kaulas,kaip išmalda,kad tylėtų.O jie netylėjo ir tai svarbiausia.

vilte

Grybauskaitei apkalta !

Anikė

Kai „Jedinstvos” veikėjai dedasi šventesniais už patį Dievą,baisu.Kas dedasi Lietuvoje?Matome;skolinosi su 9% palūkanom, ne 3%(o tai prezidentės nuopelnas).
Ir ji skaisti kaip ašara?.Jei pačiai už patarimus reikėtų tuos procentėlius
grąžinti, gal atsipeikėtų?

Dabar svarbu,kad

V.Gailius ,V.Giržadas nepasiduotų konservatorių ir liberalų klastai.Nes tik toliau gindami savo garbę ir orumą teismuose,jie gali būti bent kiek saugūs.Tik viešumas gelbės juos.Viską numarinus, saugumiečiams jie bus vaikščiojančios „uždelsto veikimo bombos”.Kad nebūtų pasikėsinta į jų gyvybes.Jie turi gintis teismuose.

Siulyciau

Visiems valstybes tarnautojams pradedant nuo Prezidentes praeiti ta poligrafo teisma-tada kalbesim.

Rita

Ekspertai.eu ,pasirasykite peticija prezidentes apkaltai . Praneskite visiems .

siaip

Gerbiu N.Puteiki, bet nemanau, kad jis siuo atveju teisus.Prezidente turi tiek priesu sitoje korupcijos pelkeje,jog turi laviruoti tarp vienu ir kitu, kitaip susivienyje visi klaneliai, seseliniai valstybes kardinolai del savu interesu sunaikins ja pacia.

Labai svarbu būtų,kad

V.Galilius nedarytų a.a.V.Pociūno klaidos ir netylėtų.Klotų viską,ką žino.Nes V.Pociūnui tylėjimas baigėsi labai tragiškai.Kuo greičiau V.Gailius turi kalbėti.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top