Nacionalinė saugumo ir gynybos taryba Ukrainoje uždraudė prorusiškas partijas

Nacionalinė saugumo taryba nusprendė sustabdyti daugelio su Rusija susijusių politinių struktūrų darbą: Opozicinę platformą už gyvybę, Šarijaus partiją, Naši, Opozicinį bloką, Kairiąją opoziciją ir kt.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie tai kalbėjo vaizdo kreipimesi (https://t.me/V_Zelenskiy_official/889 ), kaip praneša Ukrinform.

„Norėčiau priminti visiems politikams iš visų stovyklų: karo metas gana gerai atskleidžia asmeninių ambicijų menkumą tų, kurie bando savo ambicijas, savo partiją ar karjerą iškelti aukščiau valstybės, žmonių interesų; tų, kurie slepiasi užnugaryje, apsimesdami, kad jiems vieninteliams rūpi gynyba. Jokia dalies politikų veikla, nukreipta į skaldymą (visuomenės – red.) ar kolaboravimą (su priešu – red.), nepasiseks. Tačiau jie susidurs su griežtu atsaku. Štai kodėl Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos taryba nusprendė, kad, atsižvelgiant į pilna apimtimi Rusijos Federacijos pradėtą karą ir kai kurių politinių organizacijų ryšius su ta valstybe, kai kurių politinių partijų veikla galiojant karo padėčiai bus sustabdyta. O konkrečiai šių: Opozicijos platformos už gyvybę, Šarijaus partijos, Naši, Opozicijos bloko, Kairiųjų opozicijos, Kairiųjų jėgų sąjungos, Deržavos, Ukrainos pažangiosios socialistų partijos, Ukrainos socialistų partijos, Socialistų ir Volodymyro Saldo bloko“, – sakė Zelenskis.

Jis pažymėjo, kad Teisingumo ministerijai buvo nurodyta nedelsiant imtis kompleksinių priemonių minėtoms politinėms jėgoms uždrausti.

Vasario 24 dieną Rusijos prezidentas Putinas pradėjo plataus masto invaziją į Ukrainą. Rusijos kariuomenė vienu metu įsiveržė į Ukrainą iš šiaurės, rytų ir pietų (Krymo). Jie griovė miestus ir žudė civilius. Rusijos artilerija, raketos ir bombos smogia pagrindinei infrastruktūrai ir namų ūkiams.

Ukrainoje įvesta karo padėtis ir paskelbta visuotinė mobilizacija. Ukrainos ginkluotosios pajėgos, remiamos visos tautos, drąsiai atremia agresiją.

Šaltinis: ukrinform.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Arestovičius nuo areštuotas

Naudojant Arestovičiaus frazeologiją, Ukrainoje dabar liks dvi konkuruojančios gaujos Zelenobotai ir Porochobotai, kaip renesanso laikais gvelfai ir gibelinai.

Vytas

Zelenskis turėjo pasirinkimą: sėsti, kartu su Vakarais, prie stalo su Rusija deryboms dėl bendro Europos šalių saugumo pagal principą: „Atskiros valstybės saugumas negali būti užtikrinamas kitos valstybės sąskaita.” Netiko. Išdidžiai pareiškė, kad Ukrainos stojimo į NATO klausimas negali būti derybų klausimas. Dabar turi ką tą turi – karą. Dabar jau šaukia – derybos, derybos… Vakarai eilinį kartą, eilinį pavaldinį gražiai apmovė – pažadėjo, bet netesėjo…Dabar Blinkenas jau atvirai tai pripažino. Tai ko mes, lietuviai, taip norime kišti jiems ginklus? Juk ir mus, kaip ukrainiečius Vakarai lygiai taip pat parduos. Jei tik bus reikalas ir Vakarų interesas.

ah.ą

sudėtingai rolei visada ieškoma labai gero artisto

Kis

Karo metu jokiu partija-lieka nacija kuriai svarbus ne partiniai reikalai,o valstybe ir jos zmones.Tad be reikalo politikuojante inkzdami

Dzeikas

Tam kuris taip tycia Vytas:
Durneli ir mozgojo…e vienam asmenyj, apie ka deretis su vampyrais kurie nepripazista tavo teises i valstybinguma?

Dzeikas

ahui:
Jeigu artistas toks kaip Ronaldas Reyganas, ir role atatinkama – tai as visom 4 uz.
Spaust Sovietija kol jai skystos ismatos pro ausis ims teket.

ah.ą > Kis

>Kis, karas nepasklelbta. Nei RF Ukrainai, nei Ukrainos RF, tuo labiau kad Ukraina nepasirašiusi valstybės sienų ir nepadavusi pareiškimo užregistruoti Ukrainos sienas JTO – nieko keisto?
Nieko keisto kad Put derasi su Zel, kuris nevykdė Minsko?…
Ir vyšnia ant torto – zel tai lez, lez tai iliuzija, iliuzija tai apgaulė.
Dievas neatleidžia vienintelės nuodėmės – nuodėmės dvasiai/tiesai, išskyrus aktoriams.

???

debaidenizacija???

Zelenskis

Narkomanas pasimetęs laike ir realybėje: III pasaulinis karas jau seniai vyksta.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top