Nacionalinis susivienijimas ėjo vedinas kitų tikslų – ne tiesiog patekti į savivaldybės tarybą ar laimėti mero postą (video)

Sekmadienį įvykusiuose savivaldos tarybų ir merų rinkimuose Nacionalinis susivienijimas iškovojo 3 vietas Vilniaus savivaldybės taryboje.

Siūlome žiūrėti agentūros ELTA video su Nacionalinio susivienijimo pirmininku Vytautu Radžvilu ir naujuoju Vilniaus tarybos nariu Vytautu Sinica.

4.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
atsiprašau

atsiprašau, bet jeigu trumpai, čia jie sako, kad mes ėjome į rinkimus ne tam, kad laimėtume. ar ne? Žinant, kiek žmonių dalyvavo šeimų renginiuose visai neseniai, ir skaičiuojant , kiek gauta balsų per rinkimus, matyti, kad Nacionalinis susivienijimas ir visi šeimų sąjūdžiai yra politiniai nevykėliai, net nesvarbu šiuo atveju, ar jie sąžiningi ar kažkokie stebuklingi. visų rūšių koncervliberalai ir socialdemokratkomunistai jums ploja per petį ir kitur. atsiprašau už atvirumą

Kukis

Puikus komentaras. jie ne tik kad nevykeliai , jie tiesiog kremliaus troliai. pagal juos Prezidentas Landsbergis nieko nenuveike , taciau organizavo maidana ir sukele kara Ukrainoje.,.,.,.

atsiprašau

na aš nemanau,kad NS reikėtų vadinti kremliaus troliais. nereikėtų taip. aš tik sakau, kad NS sterilioji politika ir pernelyg intelektuali kominikacija nepasiekia tų potencialių rinkėjų, kurie nepatenkinti dabartiniais valdančiaisiais ir „opozicija” pasivadinusiais tokiais pat veikėjais. ir Landsbergis šį kartą niekuo dėtas

Vilnietis

Idioto komentaras. Nesupranti kad šalis užvaldyta ir valdoma iš užsienio per organizacijas, fondus ir pan? ir šalis neturi nei savo valiutos, nei savo politikos, nei savo televizijos, saugumo struktūrų (kurie stebėtų rinkimus ir pan) Idiotas ir dar kažkoks kukis apačioja čia džiūgauja kad valstybės mirtini priešai pasitelkę sorošų, švabų pinigus, jų įtaką, televizijas, VRK ir pan čia mums neduoda išsirinkti to ko mums reikia! Tu „atsiprašau” (su savo kukiais) savo proto atsiprašinėk tėvų kad per juos tau neatėjo nei gramo proto!

stasys

ar Jus nesumaišėte Vilniaus su xuilososijos kokia nors išviete ? Apsičiupinėkite ar kelnės nėra šlapios .Juk metas pasveikinti NS o ne pliurpti niekus .

atsiprašau

lietuvių liaudies patarlė sako, kad pyktis yra blogas patarėjas. jeigu ką nors pavadinus idijotu, tamstai pelengvėjo, tai jau galima laikyti tam tikra terapija. nors gal jums geriau kreiptis specialistų pagalbos? bet, jeigu nekalbėtume apie tamstos psichinės sveikatos problemas, pastebėtume, kad panasi situacija yra ir pvz., Estijoje. bet ar matėte, kiek ten antisisteminės partijos gauna balsų? kodėl jie gali, o mūsiškiai ne? ar čia jau per sunkus klausimas tokiam intelektualui?:)

Al.

Paprasta – ten buvo liustracija.

habilitâs

Kas moderuoja pokalbį?!
Baisiausiame sapne nesusapnuočiaiau V. Radžvilo ir … norfos raugo

Pastabus

…tavo ‘xatielkos’ yra aiskios…..,o sapnus pasilik sau…

habilitâs

Prie to paties.

Nuo šio naujo skandalo nukentės visi – ne tik valdantieji, bet ir politinės partijos apskritai, taip pat Seimas. O labiausiai šis sukrėtimas naudingas visoms radikaliausioms jėgoms, pasišovusioms „sugriauti sistemą“, ir ant šios bangos besitaikantiems užšokti veikėjams. 
(Vytautas Bruveris. Kiek nukraujuos konservatoriai ir kas laimės daugiausia? 2023 01 28) 
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2023/01/28/news/vytautas-bruveris-kiek-nukraujuos-konservatoriai-ir-kas-laimes-daugiausia–25949740 
…. 
Be abejonės V. Bruveris kalba tik apie „Šeimų sąjūdį“, juk NS nėra radikali jėga, ji tik konservatorius nori iš Sistemos išstumti ir jų elektoratą perimti, dėl to Sistema gi nesugrius.   
Ir ko nepadarysi dėl tos seimo ar miesto tarybos „taburetės“, gali su pačiu velniu eiti obuoliauti, ne tik su V. Bruveriu padiskutuoti. 

Nancy J. Days

I appreciate you sharing your wise expertise. What actions do you typically take at this challenging time of epidemics. You can play snake io with me if you have some free time, as I recently discovered.

trumpai :)

per daug žavėtis šiais dviem „broliukais /dobiliukais” pagrindo nėr (vis tik jų stuburas – nueinantis liberalizmas ir …ta pati asociali žmonių atžvilgiu politika) . Bet labai remiu jų lietuvybės restauracijos žilame Vilniuje intencijas. Tai – didžiulis pliusas .Bet žmogui reikia kur kas daugiau – ir pavalgyt ir apsirengt /apsiaut , ir vaikus į mokslus ….ir …t.t. O čia liberalizmo veidas Lietuvoj pasirodė tikrai super prastai : viršūnėj – godulys ,pinigai , beribės valdžios troškimas,visiškas nesiskaitymas su Lietuvos gyventojais …..Rezultate : XXI a. Lietuvoje nematytas /negirdėtas skurdas ,bėgant nuo jo – baisi ,triuškinanti emigracija ( pvz. Airijoj1990m. gyveno 3,5 mln gyventojų , šiandien – virš 5 mln. ,o Lietuvoj 1990m turėjom 3,6 mln. gyventojų , atitinkamai 2,7 (ir tai – tik… Skaityti daugiau »

Prožektorius

Kaip sakė tūlas Martinkus, Lietuvoje nebūna pokyčių be išorės įsikišimo sukeltų sukrėtimų. Todėl NS arba neiškils aukščiau, arba taps tokie, su kuriais dabar ale kovoja.

Paul Casimir

Gal ir netiesiogiai tyčia, tačiau užmaišyt bandot itin nuodingą ir dar net sprogstantį mišinį: socializmo ir nacionalizmo. Geruoju nesibaigia…

Al.

Bruveris nežino, kad NS yra partija. Tai arba rodo Bruvario asmenines savybes (,,Panevėžyje girtas prie vairo sulaikytas politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris, https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/panevezyje-girtas-prie-vairo-sulaikytas-politikos-apzvalgininkas-vytautas-bruveris-59-766560?copied), arba – žiniasklaidos pastangas nutylėti, kad yra tokia partija NS.

Nedavalgyta konsierva

Tai kad pats Bruveris buvo atsivilkęs į steugiamąjį ns suvažiavimą profesiniais sumetimais.

Al.

Bet iki šiol ,,nežino” kas tas NS.

Žodžio laisvė

Radžvilas V. ir V.Sinica pas bruverį nuo 3 val 34 min.

Britka

Ateityje – tik nerinkite Visgaidzio vardu Ingrida

Britka

Tik nerinkite Vištigaizio vardu Ingrida.

Joe

I am grateful that you have shared your profound knowledge about Backrooms with me.

Taylor Dotson

I value your insight and advice. What do you usually do when faced with a difficult situation like an epidemic? If you have some spare time, you can play coreball with me, as I just learned.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top