Nacionalinis susivienijimas į Vilniaus mero postą kelia Vytautą Sinicą

Nacionalinio susivienijimo Vilniaus skyriaus susirinkime kandidatu Vilniaus mero rinkimuose iškeltas politologas Vytautas Sinica, rašoma pranešime spaudai.

Vilniaus situacija paradoksali: tai nuostabus, ekonomiškai stiprus, žalias ir turtingos istorijos miestas, kurio daugumą problemų sukuria chaotiška miesto plėtra ir šiandien pačios savivaldybės vykdomi pokyčiai. Atrodo, kad meras su komanda siekia sunaikinti Vilniaus savitumą, kopijuodamas įvairias užsienio praktikas, o kasdienį vilniečių gyvenimą kuo labiau apsunkinti.

Nematyti, kad kas stotų ginti Vilniaus nuo šios savivalės. Nueinanti administracija paskelbė Vilnių Europos G tašku. Mes sakome, kad Vilnius – unikali Lietuvos sostinė ir tą savitumą būtina išryškinti. Judėjimas ir gyvenimas mieste turi būti patogus tiek vairuojantiems, tiek pėstiesiems, o miesto veidas – žalias ir istoriškas, neuždengtas trinkelėm ir stiklainiais“, – sako V.Sinica.

Jo teigimu, Vilniuje svarbiausia pagaliau įtraukti vilniečius į sprendimų priėmimą, kurti iš tiesų demokratinę savivaldą, nutraukti lėšų švaistymą beprasmiams ar net žalingiems dabartinės miesto valdžios projektams (gatvių siaurinimui, „žaliajai bangai“), užtikrinti maksimalų skaidrumą ir spręsti patiems vilniečiams aktualiausias švietimo prieinamumo, šildymo kainų, susisiekimo (įskaitant parkavimą) problemas.

„Proseneliai Vilniuje gyveno dar XIX amžiuje, čia gimiau ir užaugau ir aš. Vilnius yra ne tik miestas, kuriame gyvenu ir kurio gerovei noriu panaudoti visą politikos išmanymą. Tačiau Vilnius man būtų ne tik darbas. Tai ir miestas, kurį myliu, kuris nuoširdžiai rūpi ir kuriuo kasdien grožiuosi.

Tą grožį būtina išsaugoti ir parodyti pasauliui. Artimiausiu metu Vilniaus laukia daugybė iššūkių ir labai svarbu, kas ir kaip juos pasitiks. Žinoma, vilniečiai gali vėl ir vėl rinktis tuos pačius, buvusius valdžioje žmones, vis tas pačias idėjas ir skandalais apipintas partijas. Bet jie turi ir unikalią progą pasirinkti jauną, valdžioje nebuvusį žmogų ir politinį judėjimą, kviečiantį susigrąžinti Vilnių į vilniečių rankas“, – komentuoja Vytautas Sinica.

Nacionalinis susivienijimas skelbia, kad Lietuvoje nėra užtikrinama tikroji savivalda, valdžia nuleidžiama gyventojams iš viršaus ir tą galutinai pakeisti galima tik įstatymų pataisomis Seime. Tačiau, kaip akcentuoja Vytautas Sinica, būtina jau dabar dalyvauti savivaldos rinkimuose ir rodyti pavyzdį, kaip galėtų atrodyti iš tiesų demokratiška ir skaidri savivalda.

Vilniaus universiteto doktorantas Vytautas Sinica buvo vienas Nacionalinio susivienijimo kūrimo iniciatorių ir šios partijos vicepirmininkas. Dėstė Vytauto Didžiojo universitete, dirbo Rytų Europos studijų centre, Seime ir Europos Parlamente, privačiame sektoriuje. Pastaruosius keletą metų taip pat leidžia knygas ir kuria laidas politinėmis temomis.

Vilniaus universiteto doktorantas Vytautas Sinica buvo vienas Nacionalinio susivienijimo kūrimo iniciatorių ir šios partijos vicepirmininkas. Dėstė Vytauto Didžiojo universitete, dirbo Rytų Europos studijų centre, Seime ir Europos Parlamente, privačiame sektoriuje. Pastaruosius keletą metų taip pat leidžia knygas ir kuria laidas politinėmis temomis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bravo,gerai

As uz p.V.Sinica,protingaa ,jaunas,gales daug gero nuveikti Vilniaus labui.sekmes

Klausimėlis pretendentui

Gal gerbiamas Sinica galėtų atskleisti dabartinį savo požiūrį į Roką Masiulį. Jei gerai atsimenu, p. Vytautas ne taip seniai jį viešai liaupsino, buvo įvardinęs kaip super vadybininką, net kažkokį garbės raštą buvo įteikęs, į renginius kaip garbės svečią kvietėsi. Na, o dabar, kaip žinia, p. Rokas diriguoja elektros kainų pasiutpolkei ir lupikauja iš mūsų visų už savo paties dirbtinai sukeltas spekuliatyvias elektros kainas. Nors gerbiamas Vytautas retkarčiais vis pabamba apie elektros rinkos apsimestinį liberalizavimą, bet apie pagrindinį šios aferos dirigentą tyli. Na tai kaip ten yra su tuo p. Roku, būsimasis mere? Laukiam išsamaus atsakymo.

21:22

Ar jau tai sunku apgaut gerą žmogų…patirtis visada vėluoja.

Kukis

Sita kremliaus myzni i merus ?? Vilnieciai , imkit Sustauska . Bus geriau !!

Hmm

Pradėti nuo tokių banalybių tauškimo nesolidu. Jei jau rimtai kandidatuojama, reikėtų rimtai ir elgtis.

Valio!

Puiki žinia

KUKI,A,KUKI

…pasiulyk ne Sustauska,kuris bent isliko neapsivoges,o subotina,kuris tik ka grizo is Vokietijos ir maloniai pasidalijo savo ispudziais..Ir bus baigtas kriukis.

stasys

.. pabandyti verta , aišku tai ne toks solidus priežodis politikui kaip ,buvęs kandidatas į Lietuvos Prezidentus :))) bet nuo kažko juk pradėti reikia ? Kad geresnė būtu žinios informacinė sklaidą siūlau susprogdinti kokia neditskia politine bomba paviešinant planus , na kad ir pav. Lukiškių a. vėl paversti tik Tautine . Gero gyvenimo pritvinkusiems sostinės gyventojams nelabai ir rūpį kur Jūs ten ka nors apgulniai ir protinai ‘pakrapinsite’ išsaugant tikra veidą sostinės . R. Šimašius tik antrai kadencijai baigiantis įstengė įveikti sovietinės kultūros paveldą ir pagaliau nugriauti P.Cvirkos kultą ..sostinėje . Ir visada verta prisiminti geras politikas pirmiau girdimas ir tik vėliau matomas ..

Pasisekus

nors simbolika atgautumem..,Vyti pagrindinej aikstej,Skirpa,Vetra…Nesiaurintu gatviu.Gal.Kitkas,korupcija ir t.t.,isliktu,manyc.Ale geriau toks,negu kokia budbergyte…brrrrr

Rūpestėlis

Visada prieš rinkimus pagalvoju, ką darytų bet kuris kandidatas, jei jį išsikviestų į Akmenų gatvę. Ką darytų Sinica, jei jam lieptų ateiti į Akmenų gatvę. Ar liktų kiek nors drąsos, ar ne. O gal jis jau ten yra buvęs?

tiek

kol kas geresnio kandidato nesimato .Sinica , išbandymo valdžia kol kas nė vienam Lietuvoje išlaikyt nepavyko, linkiu pačiam sėkmės.

habilitâs

„Vytautas Sinica yra politologas, VU filosofijos doktorantas, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas“

Arba jūs nesubrendęs, arba neapsisprendęs ko norite. Ar tikrai reikėjo studijuoti filosofiją ir siekti politologo karjeros, kad taptumėte miesto ūkvedžiu?! O gal nesuvokiate, kad miesto meras tai ne politiko pozicija, o tik šiek tiek daugiau nei zakristijonas bažnyčioje?

Kaip šiokia tokia politinė reklama, gal ir nieko, bet kaip besiskelbiantis politologu asmuo turėtumėte suvokti, kad 99 atvejais iš100 miesto vadovu tampa vagių atstovas, nes miesto biudžetas, tai lengviausiai prieinami pinigai, o tokios veiklos kaip šilumos ūkis ar šiukšlių surinkimas ir išvežimas, tiesiog, aukso kasyklos. Kaip manote, kodėl Algirdo-Mykolo brolio pirmas žingsnis, po nepriklausomybės paskelbimo, buvo privatizuoti Vilniaus miesto daugiabučių namų liftų priežiūrą?

Elektros rinkos analitikas

Turbūt balsuosiu už Sinicą, nieko geresnio nebus – ir šiaip netikėtai geras pasirinkimas šitoje pelkėje.

Habilituotam – esmė komandos pasirinkimas, ne asmeninės žinios.

Al. habilitui

Gaila, žinoma, kad mokslininkai turi dirbti ūkvedžiais. Bet pirma, miesto valdžia vadovauja ne tik ūkiui, bet nustato bendrą miesto vystymo kryptį. Tai politika, tik miesto mastelyje. Ir Landsbergiui muzikologijos mokslai nesutrukdė tapti Seimo pirmininku. Uspaskychas išvis buvo suvirintojas. Uoka – ekskavatorininkas. Ir, bet kuriuo atveju, tai geriau už ,,važiavusį paskui keturratį”.

Puiku

Radžvilas LR prezidentas , o Sinica Vilniaus meras .

yellow Z.O.V.marine

vilnius , o ir visa šizolitchūanija, tokių ir dar klaikesnių idiotų matė tūkstančius :)))) – vienu daugiau, vienu mažiau :))) – daugiau čia komentuoti nėra ką 🙂 —— nebent priminti fundamentalią formulę : rusofobas = idiotas = nacistas = šiukšlė :))))

yellow Z.O.V.marine to Elektros rinkos ...

o kokia tikimybė, kad idiotas susirinks ne debilų komandą , arba kad normaliai vadovaus, per stebuklą surinktaai ne debilų komandai ? :)))))

slava

meras Sinica.Kaput pliažui su rykliais.

yellow Z.O.V.marine

nesakau : gražiai suokia 3,14zdukėlis :)))) – bet dar ir dar kartą primenu gelžbetoninę formulę : rusofobas = idiotas = nacistas = shiukshle(šiukšlė) :)))) – tokia šiukšlė gali krušti smegenis visais įmanomais ir neįmanomais būdais…, – nenustebsiu, jei ant elektrinės aferos arkliuko jis užlips į tą kažkelioliktą aukštą konstitucijos prospekto buildinge 🙂 – bet jau po pusmečio didesnė dalis vilniečių spjaudys į tą pusę 🙂

nepraleis pedofilai, pederastai ir komunistai

ne poniatijom gyvena Sinica.
nesupranta, kad kasdien reikia tris kartus nusilenkti oberpedofilšteinui

Partijos naris nuo 1971 m.(5skiepai)

Mes darbo leudis kuribine entelegentija ir pencionierai norim suzinoti sito „kandidato” poziuri i skiepus. Mums idomu kiek kartu skiepitas ir kaip ruosesi kovoti su nauja epidemijos banga. Ir straipsnija ne parasita svarbeuse sei dienai infarmacija. Ka sita sinica mili, RUSSUS ar amerikosus??? O gal xoxolus gaili?

Taip

Malonu butu Vilniaus mero poste matyti protinga, inteligentiška žmogų.

Paulius

kiek gali tęstis visa šita beprotybė? Meras turi būti ūkiškas žmogus, o ne eilinis popieriukų pasirašinėtojas ir tuščio į kiaurą pilstytojas apsistatęs makliais sukančiais savo biznelius… O ką bendro turi Sinica su praktiniais dalykais? Net sovietmečiu kolchozo pirmininkas turėjo žinoti. kad karvę reikia pašerti norint, kad duotų pieno. O jei jau labai geras vyras buvo pagal partijos liniją, tai bent pavaduotoją išmanantį priskirdavo…

o kyšius moka imti ir pasidalinti ?

jei nebaigęs otkatologijos kursų – niekaip nepraleis į merus.
(todėl zuoka ir ta žmogysta iš š raidės buvo merais)

Al.Pauliui

,, O ką bendro turi Sinica su praktiniais dalykais?” – O ką bendro su ,,praktiniais dalykais” turi Šimašius? Zuokas? Paksas? Kur tie jų praktiniai darbai? Sodomijos propoganda? Susiaurintos gatvės? Mokyklų ir miesto nulietuvinimas? Sisteminis didžiųjų statytojų rėmimas ir eilinių žmonių dusinimas vis gremėzdiškesniais reikalavimais?

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top