Nacionalinis susivienijimas. Kvietimas į Laisvės gynėjų dienos minėjimą

Laisvės aukos – už Lietuvos atmintį ir ateitį!

Prisimindami kovojusius ir žuvusius už Lietuvos laisvę, ne liūdime, o didžiuojamės. Netekčių laikas buvo liūdesio laikas. Tėvynė neliūdi žuvusių už laisvę. Tėvynė juos prisimena ir jais didžiuojasi. Jokia auka neturi prasmės be to, už ką buvo atiduota. Ir atmintis bei atminimas yra tam, kad prisimintume aukos prasmę, idealus, už kuriuos buvę prieš mus negailėjo nieko. Tas idealas buvo nepriklausoma Lietuva, lietuvių tautos valstybė. Tai buvo į ateitį nukreiptas idealas. Lietuvos ir jos amžinų laisvės kovų simbolis Vytis vedė į priekį laisvės kovotojus ir turi priminti mums jų aukų prasmę. Būsimą laisvą Lietuvą.

Todėl paminėti Laisvės gynėjų dieną ir pagerbti žuvusiųjų už laisvę aukas šiemet kviečiame ne prie Seimo, o Lukiškių aikštėje. Aikštėje, kuri visų savo žodį tarusių laisvės kovotojų valia turėtų būti žuvusiųjų už laisvę atminimo vieta ir kuriai užsispyrusiai neleidžiama tokia tapti. Minėdami Laisvės gynėjų dieną pagerbkime jų valią ir prisiminkim savo – visų ir kiekvieno – įsipareigojimus nepriklausomai Lietuvai. Pareigą ją kurti, stiprinti, prireikus ginti, puoselėti jos tradicijas, istoriją ir didvyrių atminimą. Lukiškių aikštė privalo tapti ir vieną dieną neišvengiamai taps pagarbos visais laikais žuvusiųjų už Lietuvos laisvę aukoms ir jų idealų atminimo vieta.

Sausio 12 dieną, 17:00 valandą susirinkime ir susikibkime už rankų Lukiškių aikštėje, kur šiandien plevėsuoja, o lemtą dieną ir stovės Vytis, kur palaidotos laisvės kovų relikvijos. Iškelta galva ir į ateitį nukreiptu žvilgsniu paminėkime Laisvės gynėjų dieną. Jie kovojo ir mirė už Lietuvą, kurios šiandien nėra. Mūsų pareiga – tęsti jų šventą kovą tol, kol tą kritusių didvyrių svajonėse gyvenusi Lietuva taps kūnu. Tokia Lietuva išsaugos mėginamą ištrinti iš mūsų atminties jų kovos tikslą ir prasmę. Įkūnydama tai, ką jie gynė, ji taps laikui nepavaldžiu jų nemirtingo žygdarbio įprasminimu ir dėl jos sudėtos aukos neirstančiu paminklu.

Nacionalinis susivienijimas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jei Lietuvos tauta

dabar nepasipriešins,jos neliks „akmens ant akmens”.

Apklausa

Ko mums reikia, kad taptumėme laimingiausia Tauta savo svajonių namuose – Lietuvoje?
(nuoroda į apklausą)
https://apklausa.lt/f/ko-mums-reikia-kad-taptumeme-laimingiausia-tauta-savo-svajoniu-namuose-lie-z12dbs3/answers/new.html?enforced_browser_type=mobile
____________________________
Tik 11 klausimų su pasirinktinais atsakymais.
Net 5 vietos nuomonei išreikšti savaip.
Dalinkimės nuoroda, skleiskime žinią bei dalyvaukime šioje apklausoje visi visi visi, nes tik žinant tai ko mes norime, galime (pa)datyti sekančius veiksmus bei darbus mūsų naudai, Lietuvos naudai.
***
1. Komentarai yra beverčiai ir net pavojingi dabar bei tuomet, kai valdžia provokuoja kovą (karą tarp savų).
2. Nuomonė apklausoje yra valstybę kuriančios bendruomenės išmintis – Tautos išliekamoji vertybė.

kokios būtent laisvės-ar ŠITOKIOS?

liaudiesmenas.livejournal.com

P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

Laisvės aukos

TAIP – už Lietuvos atmintį ir ateitį!

Apklausai

Koks daunas sugalvojo tuos klausimus?

Prašalietis

Nacionalinis susivienijimas. Kvietimas į Laisvės gynėjų dienos minėjimą… Belieka prisisminti vieną kitą buvusius iškiliausius Laisvės gynėjus… K.Škirpa po Petrogade buvusio nesėkmingo lietuvių raudonųjų šaulių būrio kūrimo, pagal latvių raudonųjų šaulių pulko pavyzdį, sugrįžo į Lietuvą ir 1919 metais suorganizavo trispalvės iškėlimą Gedemino bokšte. Keturi komunarai R.Čiarnas, Greifenbergeris, Požėla, K.Giedrys sušaudyti 1926 metais. K.Škirpa, Noreika-Vėtra, Virkutis, Lukša-Daumantas,majoras Impulevičius, Ramanauskas-Vanagas… 1941-1945 metais dirbo „Laisvės gynėjais”, kurie po 1945 metų kovojo už 1944 metais prarastą buvusią Laisvę, M. Melnykaitė, J,Vitas, Čeponis, Aleksonis…Žymiausi mano matyti 1990 metų Laisvės gynėjai V.Lansbergis, Brazauskas, Juršėnas, A.Butkevičius, Burokevičius, Jarmalavičius, Ivanovas, Grybauskaitė, A.Juozaitis, V.Čepaitis, Motieka, Šimėnas, Prunskienė, Laurinkus, net ir Radžvilo „mažiau galingas laisvės balsas” buvo girdėti. O kur dar daug daug kitų mano primirštų ir 75 metams užslapstintų… Skaityti daugiau »

Pastabus

Kiekvienas kaimas turi savo durnių. EU turi Lietuvą

Žodžio laisvė...

Lukiškių aikštėje rinktis derėtų tik po to,kai ta aikštė bus iki galo sutvarkyta,t.y.
ten stovės VYTIS.Kruvinasis Sausis yra susijęs su TV bokštu,Seimu ir dabar užgrobtu
Televizijos ir radijo komitetu,ir dabar Nacionalinis susivienijimas demonstruoja savo
bailumą.Žinodami,kad Seimas vėl bus apsitvėrę nuo Lietuvos Piliečių,kviečia į Lukiškių aikštę ne Sausio 13 d.,o Sausio 12 dieną.O aš rekomenduoju rinktis Sausio 13
dieną prie Seimo.Jei surasite ten Lietuvos Patriotus žeminančias tvoras,nupūsti jas
kaip menkavertes dulkes kartu su jas saugančiais juodvarniais.Parodykite savo
dvasios stiprybę ir pasiryžimą ginti savo Tėvynę Lietuvą kaip tomis Kruvinojo Sausio dienomis.Tuomet patriotai gynė Lietuvą nuo okupanto,dabar reikia ginti nuo savo vidinio okupanto.Žmonės,parodykite kad čia Jūs esate šeimininkai,o ne kokios
čmilės su poželomis.

Nacionalinis nesusivienijimas

Labai neišmintingas,skaldantis šis Radžvilo kvietimas.Šitą, svarbią VISAI LIETUVAI dieną , dar kartą demonstruojamos negęstančios ambicijos,kurios jau bado akis. Šios datos negalima savintis jokioms partijoms , kuopelėms ar dar kam nors .Laisvės Gynėjų diena yra visos Tautos susitelkimo ir pagarbos ženklas žuvusiems.Turėjot labai gerą progą prie to prisidėti,bet eilinį kartą to nepadarėt. Manau, kad čia buvo jūsų partijos paskutinis šansas parodyti ,ar jūs iš tikrųjų esate su Tauta .

Pilietinis nepaklusnumas

Tikrasis sausio 13 dienos paminėjimas – tai 12.00 būti prie SEIMO. Ten vyks antilietuviškos, legitimumą praradusios „vyriausybės” nušvilpimo akcija. Ne tam kovojom, prakaitą ir kraują liejom, kad šiandien vyktų Lietuvos SEGREGACIJA ir NAIKINIMAS. Ar NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS to nemato?

Mūsų

valdžia jau bijo sausio 13.

O kur bus NS

sausio 13?

>O kur bus NS

Minėjimas vyksta 12 dienos vakare, o 13 naktį visi miega. Ir pats tikriausiai miegosi. Bandei įkąsti, bet nelabai pasisekė.

Stiklo valytuvas

Jei Lietuvos tauta 2022-01-8 22:55
dabar nepasipriešins,jos neliks “akmens ant akmens”.
+ 18 – 0
—————
„Lietuvos tauta“ (Lietuvos liaudis) ir dar +18.
Ar kas nors suvokia, ar kas gali bent ką pakomentuoti, ar čia visiška ‘kliurka’?
.
Tik neapsimeskit, kad nepastebėjote…

Taikus

Užuot tuščiai pykęsi dėl NS numatyto Sausio 13 minėjimo laiko, galima dalyvauti ne tik išvakarėse NS numatytame minėjime Lukiškių aikštėje, bet taip pat ir sausio 13-ąją sudalyvauti mitinge prie Seimo arba (bent mano nuomone, tai geresnis atvejis) prie TV bokšto. Juk nesame visi visiškai vienodi ir, be to, niekas to daryti nedraudžia.

Nacionalinis nesusivienijimas

Tris dešimtmečius tą dieną buvome visi būdavome Nepriklausomybės aikštėje,išreikšdami pagarbą ir dėkingumą žuvusiems už mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę.Šiandien kai kurie sako,-ne, mums su jumis jau ne pakeliui,mes negalim būti šalia. Mūsų vertybės tauresnės,mes žinom, ko reikia tautai ir valstybei,nuolatos tai deklaruojam,o jūs nesuprantat.Todėl mes ,kurie susipratę ,SU jumis nebedraugaujam, pasiieškosim kitą aikštę ir kitą laiką .Žinot, juokinga,bet negraudu.O mes ,mirtingieji,švęsime vienybę ,kaip visada, kartu su visa tauta.

Rimtuolis - 12:12

Švęsk vienybę, švęsk – su vienu gerbiamu asmeniu, kuris beveik atviru tekstu siūlė nesiskiepijančių neleisti laidoti ar su jo kolega, kuris taip pat beveik tiesiogiai siūlė nesiskiepijančius šaudyti.

Rimtuoliui

O tu,žinoma, nešvęsi.Tau nostalgija to smėliuko ir dirbtinių palmių Lukiškių aikštėje ,o gal ilgiesi Lenino,kuris tau mojavo rankele.

puikus straipsnis

Apie dabartinę Lietuvos būklę:

lebionka.blogspot.com/2022/01/sausio-13-verzemes-i-laisve-o-dabar-is.html

.

Šarūnas

Būtų gražu, jeigu Sausio 13-ąją, nuo 13 val., NS būtų taip pat su Tauta prie Seimo. Juk reikia adekvačiai vertinti šiuolaikinę politinę situaciją: vienas NS praktiškai yra tik nulis.

vardas

vakar per lrt sinica pasisake taip kaip tikras koncervaliberatas…ns negali jungtis prie kitu 13 d .panasiai jie dare ir pries seimo rinkimus-nejo i sajunga su mazais-gavosi snipstas-koncervaliberastai valdzioje.

Diedas

Didžioji dalis lietuvių šiais laikais neturi savo atstovų nei eurokomsomolcų serumo platintojų valdžioje, nei vatinėje, rubliais penimoje, „opozicijoje”
Todėl rytoj negali niekur dalyvaut.
Anei jokiuose mitinguose, nei antimitinguose.
Doras lietuvis,patriotas,Sausio 13 turi paminėti širdyje. Geriausiai gamtoje.
Lietuvą mylintys tautiečiai – visi į mišką!!!!

stasys

Rytoj ketvirtadienis , daugumai darbo diena . Gal vistik reikėjo sugalvoti ne ‘skaitlingas minias’ Lukiškiu a. ? Protingos valstybinės šventės ir tradicijos papildo ir praturtina paprasto piliečio gyvenimą o ne verčia ji aukštyn kojomis ir dažnai ant ausų . Tą tiesą dar teks NS išmokti ir suprasti kaip ja naudotis .

Taip

Šiuometinės Lietuvos didžiausia politinė,idėjinė ,vertybinė nelaimė tai visose valstybės gyvenimo srityse įsigalėjo,deja, liberalmarksistinė pasaulėžiūra.O visa tai veda į lietuvių tautos nykimą ir valstybės suvereniteto praradimą.

Nusisukim 13 d. 12 val.nuo melagių

Raginu 13 d. 12 val. atsukti nugaras, kai kalbės režimo atstovai prie Seimo. Kai kalbės prezidentas- nenusigręžkim… Turėkim plakatų prieš ONS (oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos) režimą, prieš PIŠ siaurapročių ir valdančios klikos niekšybes ir už demokratines reformas daugumos naudai, už demokr. atkūrimą..
Netriukšmaukim, nešvilpkim, nes tai didvyrių pagerbimo diena. Tik atsukim užpakalius anūko šutvės melagiams, liesiantiems krokodilo ašaras 12 val….O 13 val.- ateikim prie LŠS palapinės, prie Mažvydo bibliotekos…
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/sausio-13-oji-bus-kitokia-prognozuojamos-minios-rinktis-ragina-zinomi-zmones-ir-visuomenininkai/

Okas

Gal kas papasakotų, kaip praėjo mitingas Lukyškių aikštėje?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Pagarba, 1991 sausio 13-ąją laikiusiems frontą, sužeistiesiems bei žuvusiesiems.
_________________________________________________________________
Vakar, pamatėme piktų seimo apsišaukėlių ir tiesiog budelių spektaklį. Padėka visiems dalyvavusiems seimagyvių spektaklyje už dyka. Seimagyviai, budeliai su Vytautu Landsbergiu pasirodė visu l durnu bjaurumu prieš mus ir patapo pajuokos menkystomis. Tai – puiki naujiena.
Laikom frontą, lietuviai.
Lietuva – tvirtovė.
****
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 sausio 14

Rimtuolis

Mitingas praėjo normaliai: susikabinę rankomis sugiedojome Lietuvos himną, toliau prasmingos-proginės kalbos laisvės ir Valstybės gynimo temomis. Kalbėjo G. Aukštikalnis, V. Sinica, V. Rakutis, V. Radžvilas. Tiktai V. Radžvilo balsas buvo kažkoks pavargęs… Uždegtos žvakutės, padėti vainikai, delegacija į Antakalnio kapines…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Rimtuoli,
Gaudentas Aukštikalnis – Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio subinlaižys, pavadinęs tą bjaurybę prezidentu, viename renginyje.
Gaudentas Aukštikalnis teršia NS įvaizdį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Verta pamatyti nušvilpimą Čmil’ytės ir Šimonytės. Optv va čia
https://www.youtube.com/watch?v=UcUY0tpDHLE

O gal matėte

Kaip Kuolys po renginio „prisivijo” tą padlą ir „pabučiavo žiedą” – padavė ranką. Va ten tai subinlaižys, kokio reta.

Al.

Uzurpatoriai minėjo ,,vienybę su tauta” žiedu apsistatę policija. Kur jų elektoratas ?

su meile-konservams

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.

.

Su meile, vatai

Kiekvienas maskolis
Šiaudinė dūšelė
Be jankio be priešo
Gyvent nebegali
Atgriuvo Tėvynėn
Skerst seses ir brolius
Ir po šiai dienai
Uolus komjaunuolis
Be Lanzbergio vardo
Be amerikonų
Be niekšų chocholų,
Be miško brolelių
Caro vergelis užmigti negali
Nepadeda niekas
Nei vodkė nei vynas
Kol sveikas ir drūtas
Nors vienas kaimynas

Nuimkite ta porno..

Šiandien sausio 15 d.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top