Nacionalinis susivienijimas: Riba peržengta. Vilniaus miesto taryboje turėsime 3 mandatus!

Vytautas Sinica:

Nacionalinis susivienijimas pateko į Vilniaus miesto tarybą! Trys būsimi tarybos nariai žvelgia į jus iš nuotraukos. Tai pavyko tik šešioms partijoms. Net keturioms parlamentinėms partijoms nepavyko. Nežinau, koks galėjo būti pasiųstas geresnis ženklas, kad užaugome ir pasiruošėme atstovauti jus, konservatyvių pažiūrų ir tiesiog nuoširdaus ne patosinio rūpesčio Lietuva (o šiuo atveju Vilniumi) pasiilgusius žmones. Mes čia ir padarysime viską, kad mus girdėtumėte 🙂

Šiokią tokią rinkimų analizę dar rašysiu, tačiau už analizes daug svarbiau padėka. Dėkoju visiems patikėjusiems, išdrįsusiems ir balsavusiems, visiems rėmusiems finansiškai ir dirbusiems prie šios kampanijos, apėjusiems per 100 000 vilniečių. Geriausi kandidatai yra niekas be pasiaukojančios komandos.

Pagaliau, nepykit partiečiai, bet labiausiai dėkoju žmonai, kuri ne tik ištvėrė mano ilgą pasiruošimą ir kampaniją, bet dar ir palaiko šią beprotybę: norėti stipresnės Lietuvos ir aukoti tam savo laiką. Ačiū jai! Ačiū visiems.

Laukia daug darbo.

4.8 27 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitâs

Sveikinu, viename lape kryželį braukiau prie NS, o kitame, deja, prie Petro. V. Sinica 5-7 balsų nepanoro gauti.

Pastabus

…greiciau tau kas pastatytu kryzeli…Rokantiskese,but linksmiau…

b.p.

Sveikinam, tikimės, jog būsite labiau matomi ir girdimi bei konstruktyvūs ..
Bet čia Vilnius, o nacionaliniu mastu reikia bent 10 kartu daugiau pastangų, jei norima peržengti Seimo 5 proc. barjerą.

stasys

P.Gražulį ? kur pasaulis ritasi .. Jei Habilitas prie balsadėžiu populizmu blaškosi ? va Jules tvirtai aiškiai ir neprašovė . Jo remti kandidatai jam už tai dėkoja ..

Pastabus

…ateis laikas ir visokie ‘habilitai’ blaskysis prie siuksliadeziu…..greiciau by….

habilitâs

Taip, už Petrą, nes tai, vienintelis kandidatas į Vilniaus merus, pasisąkantis prieš Lietuvos pederestizaciją. Daugiau tokių nebuvo!

stasys

pas Jus labai trumpa atmintis . O kaip gi jo meilės nuotykiai Palangoje su į anūkes tinkančia mergina ? Kuo tai skiriasi nuo to ko taip bijotės ? Visi žmonės klysta tik vieni pasitaiso o kiti per gyvenima taip ir eina ..nuo vieno skandalo prie kito .

Jo,

 Petriukas gudrus lapiukas su kokia ten firma? Ar ne JudeX? Patikslinkite, kaip ten yra iš tikro? Tad kokios šalies interesus jis atstovauja?

stasys

 svarbiausia cit.’ pasisąkantis prieš Lietuvos pederestizaciją’, o ten visa kita tik pieno putelė ant kūdikio lupų . :))

Paulius

apskritai tai patinėliui normalu ieškoti kuo tinkamesnės patelės apvaisinimui. Viskas lyg ir tvarkoje, jei ir patelė nieko prieš. Kame bėda? Kad patinėlio reikalavimai tėra tokie? Na, pagal jurgį ir kepurė. O patelė štai iš eilinės padavalkos tapo Lietuvos smėlio dėžės įžymybe. kas blogai?

Ayn Rand

Tomaševskis irgi prieš, tik santūriai apie tai jis. Kas nori, tas girdi ir mato. Tomaševskis ir NS yra vieninteliai tikri konservatoriai Vilniuje, ir pakankamai netoli nuo viso to Zuoko amžinieji politikos klasikai.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Ayn Rand
dezintegro

labai jau jis ten pasisakantis, kai reikėjo seime balsuot dėl šeimų įstatymo tai net nedalyvavo

Ema

Tikriausiai NS taryboje susivienys su konservais

stasys

o yra požymiu ?

Dronas

Sveikinu. Linkiu neprarūgt šitoje pelkėje. Jeigu jums pavyks, gausit mano balsą ir per seimo rinkimus.

Džiaugiuosi

Džiaugiuosi ir sveikinu! Laukiu, kad būtumėte girdimi – pirmiausia, žinoma, Vilniuje, o per Vilnių – visoje Lietuvoje. Sėkmės!

Al.

Reikia daugiau atvirų pokalbių, forumų tarpusavy ir kitais. Ir bendraukit su publika. O tam reikia gyvo laikraščio, portalo, televizijos. Neužsidarykit savo dramblio kaulo sandėliuke.

dezintegro

viskam reikia piningų, jie juk negauna valstybinio finansavimo kaip dvaro partijos.

Al.

Jei labiau pasitikėtų savo tauta ir atvirai su ja bendrautų, pinigų atsirastų. Pinigų yra, kaip sako Balkus.

Bravo Trijulei!

Nors trys prieš konservų, liber astų masę nėra daug, bet – gera pradžia jau pusė darbo. Tik pirmyn, kad Vilnius būtų visos Lietuvos sostinė, ne šimašių ar visokių persirengėlių praidų-baidų.

Oi tik jau

Nesekit pasakų apie savo išskirtinumą Čia bus kaip trise šakem prieš traukinį. Jau antrą dieną dingsit ir užmiršit ko atėję. Nes suveiks kaip ir visada išgyvenimo ir prisitaikymo instinktas…

stasys

tai juk politika ? o ji tai menas kompromisų siekiant užsibrėžtu tikslu . .

DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Jau savisauga ir prisitaikymas yra kažkiek suveikę; išmetė Rusteiką, Trečiakauską. Dingo Dovilas Petkus, Katelynas. Tokį potencialą turėjo.

sveikinu

Kukliais savo balsais taip pat prisidėjome. Tiktai taip vadinama „žiniasklaida” kažkodėl beveik visą dieną nenorėjo jūsų pasiekimo pastebėti. Tik labai trumpai užsimindavo. Sujaukėte kortas. 🙂

Birutė Rutkauskaitė

Gerb.SINICA, sveikinu ir džiaugiuosi, kad patekote į sostinės tarybą. Tikiuosi tautinės-nacionalinės veiklos

Nepykit

Bet nuotraukoj kaip 3 sopranai

Kukis

Trys parsiukai

kuki

kuki, vis kriuksi ir kriuksi

stasys

patraukė dėmesį ta istorija . Priminė senus gerus LDDP laikus .:))) pasaulis keičiasi , laikas skaičiuoja dešimtmečius , o žmogus kaip buvo mainu kiaulė taip ir liko.
https://www.alfa.lt/aktualijos/vilnius/po-pralaimetu-rinkimu-vardan-lietuvos-kandidatas-issiliejo-ant-rinkeju-jus-visi-apsisikkkeliai/282788/?fbclid=IwAR2ICsgNODEIR5NQHph0I_w6Dehlg6LwfEBOM7lIlVBd2hvG1gXjfSNpjvs

stasys

iš esmės tai paaiškina Habilito spręndima . :))

stasys

lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1930246/kritika-matijosaiciui-del-verslo-rusijoje-zuokas-vadina-persekiojimu-benkunskas-apgailestauja-del-kaunieciu-pasirinkimo?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2mQub732PT-SD1scEsBp-GXvEjHHsc5ddLe81EIe_uvOJYejgXZ4ykIE4#Echobox=1678130255

debatai .:))

Negražu

stasys,nors ir skalbi čia kas dieną liberastkoncervų triusikus,bet nors iš mandagumo galėjai pasveikinti 3 naujus tarybos narius.

stasys

Negaliu , tai reikštų atimti iš NS ir tuos kurie bodisi stasiumi ..Be abejo aš palaikau NS pastangas ir juos sveikinu , sėkmė akivaizdi ir čia nėra ko slėpti.:)))

nuomonė

Šaunuolis Vytautas Sinica ir visi NS atstovai miesto taryboje. Manau, per tarybos posėdžius galės įvardinti ,kas yra kas be jokių užuolankų ir politkorektiškumų.

Rezultatas pranoko

Buvau tikras, kad likimas bus kaip visų mažųjų, kad ir šaųnių ( jaunalietuviai, regionų)
Reiškia einate pirmyn, nes tą ledą pramušti sunku.
Patarimas: pritraukinėkit tuos mažuosius, kalbėkit su jais.Ieškokit kompromisų tol, kol tai dar lieka dora.
Tą atlikę, pritrauksite nubyrėsiančius nuo visokių konservų ( nesijuokit, tokių bus).
Auginkit smegenis ir raumenis.
Būkit matomi ir girdimi.
O dabar marš prie darbų!

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top