Nacionalinis susivienijimas. Sąjūdžiui 35! Apginsime Sąjūdžio iškovojimus!

Nacionalinis susivienijimas kviečia kartu paminėti Nepriklausomybę atkūrusio Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio įkūrimo trisdešimt penkmetį. Paminėkime jį susitelkdami ne į praeities prisiminimus. Žvelkime į ateitį, kaip tai darė ir Sąjūdžio kūrėjai.

Sąjūdis iškovojo svarbiausią laimėjimą – Nepriklausomybę. Tačiau dėl įvairių priežasčių nesugebėjo įgyvendinti tikrai laisvos ir visiems piliečiams lygiai teisingos Lietuvos vizijos. Dažnai skleidžiamas melas, kad tos vizijos nė nebuvo.

Toji vizija buvo užrašyta ir gyva žmonių atmintyje. Ją galima nesunkiai palyginti su šiandienos Lietuvos tikrove ir dabartinių politikų siekiais.

Sąjūdis norėjo kurti Lietuvą kaip tautos namus čia, lietuvių tautos etninėse žemėse. Šiandien sveikinamas lietuvių išsivaikščiojimas globaliame pasaulyje, o tautos išnykimas laikomas šalies pažangos sąlyga. Sąjūdis siekė įtvirtinti valstybinę lietuvių kalbą. Šiandien lietuvių kalba atvirai niekinama, griaunama ir vėl verčiama tik buitine virtuvių šnekta. Sąjūdis siekė, kad lietuvių tauta augtų ir laisvai skleistų savo kūrybines galias tarp kitų pasaulio tautų ir išliktų amžiams. Sąjūdžio tikslas buvo atvira pasauliui, bet tvari ir tolygi besivystanti laisvų ir orių lietuvių šalis. Šiandien kaip norma priimama demografinė krizė ir tautos nykimas, tuštėjantys regionų miestai ir kaimai, atvirai įgyvendinamas Lietuvos be lietuvių projektas skatinant darbo imigrantų antplūdį ir masinę šalies kolonizacija svetimšaliais. Sąjūdis projektavo visapusiškai išsilavinusius būsimus šalies piliečius ir Tėvynės patriotus ugdančią tautinę mokyklą. Šiandien ją keičia atskirties ir susvetimėjimo Tėvynei simbolis – Tūkstantmečio mokykla, kurioje net oficialiai nėra vietos tautinei kultūrai. Sąrašą galima tęsti kone visose srityse.

Kaip ir Sąjūdžio metais, dažnai nė patys nejausdami vėl gyvename lemtingų virsmų akivaizdoje. Keičiasi geopolitinė ir demografinė padėtis, kinta pačios valstybės supratimas ir daugybė kitų mūsų išlikimui esminių atramų. Ką darysime?

Minėdami Sąjūdžio dieną pirmiausia turime paklausti savęs to paties, ko kadaise klausė jo kūrėjai: ar norime mirti ir visam laikui išnykti kaip savita ir gebanti praturtinti žmoniją tauta?

Kviečiame ne tik prisiminti Sąjūdį, bet ir užduoti sau šį – išlikimo – klausimą birželio 2 dieną, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės išrinkimo išvakarėse Vilniaus širdyje, prie Vinco Kudirkos paminklo. Kviečiame neformaliam pokalbiui apie Sąjūdžio nueitą kelią, iškovojimus ir nesėkmes. O svarbiausia – apie Sąjūdžio idėjos gyvybingumą ir aktualumą šiandien. Kudirkos aikštėje galėsite pabendrauti su Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariu prof. Vytautu Radžvilu, kitais Sąjūdžio dalyviais, taip pat ir jaunosios kartos atstovais. Ilgą laiką, nuo 14 iki 18 valandos, būsime aikštėje, pasiruošę atviram, neformaliam, konstruktyviam pokalbiui apie Sąjūdį ir gyvojo Sąjūdžio dvasią.

“Facebook” renginio nuorodą rasite čia.

4.1 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
51 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
klausimėlis

kokius „iškovojimus” ginsite-ar ŠITUOS?

http://liaudiesmenas.livejournal.com
 
P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

Tiesmukai

Apie tą sujudimą verta kalbėti tik SU SĄLYGA, jeigu bus kalbama ir APIE UŽKULISINIUS VADELIOTOJUS SU SAVAIS TIKLAIS !!! ,,Sąjūdis iškovojo svarbiausią laimėjimą – Nepriklausomybę.” === Ar sąjūdis iškovojo, ar jam BUVO LEISTA IŠKOVOTI, suvedžiojant tautą kelyje iš TSRS į EžS?!! Kur dingo ,,Baltijos kelio” fotografijų albumas, kuriam žodį parašė J. Marcinkevičius, o spaustuvėje viskas buvo tiek parengta kad betrūko paspausti spausdinimo paleidimo mygtuką?! Kada bus įvardinti vidiniai sąjūdžio parazitai, sukompromitavę SĄJŪDĮ, ar tam reikės dar 35 metų (35+35=70 metų; numerologija – 72 metai… 🙂 )? ———- Į tą pasikalbėjimą neikit nei vienas! Visi kaskit daržo lysves, saulutėje šildykit bambą, skaitykite delfius ir mėgaukitės nacionaliniais tv transliuotojais… Šlovė bukaprotystei ir visuotiniam ištižimui!!! TSRS – Ūraaa! EžS – Rūraaa! Švabizmo aukos… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…na nesikrimsk jau taip baisiai….isnyksim bent jau neskausmingai,su cierka neblogo vyno rankoj ir cigaru dantyse…..geriau,negu nuo apsimyzusio buriato kalaso buozes i dantis……

Tiesmukai

Tas ,,su cierka neblogo vyno rankoj ir cigaru dantyse…..” sakė: ,,niekada, niekada, niekada, niekada NEPASIDUOKITE”.

dar jam gaila nebaigtos komunizmo statybos

o kas jau taip LEIDO iškovoti, komunistėli tu nevykęs.

Tiesmukai

Kaip suprantu mane laikai žydiško komunizmo prijautėju, suknistas provokatoriau (,, dar jam gaila nebaigtos komunizmo statybos”). ,,o kas jau taip LEIDO iškovoti, komunistėli tu nevykęs. === Idiotams ir žydkomuniams net kraujas užverda kai pakvimpa demaskavimu. Dar kartą aiškinu ,,ant pirštų”: 1. Kas sugalvojo TOKĮ komunizmą… 2. Tie sugalvotojai savo komunizmą pradėjo igyvendinti 1917m. Rusijoje… 3. Kas sukūrė kruviną tarybų Rusiją, vėliau TSRS… 4. TSRS nuo pirminio sumanymo išsigimė į kreivai žmogišką pavidalą, todėl teko bandomąjį proletarinį komunizmą nuo rusiško kurpaliaus su raudona vėliava perkelti ant visokiom mažumom remto globizmo su mėlyna tolerancijos vėliava… 5. Jakovlietiškas sąjūdis Gorbiui su prievaizde žyde Raisa remti tebuvo tarpinė stotelė iš TSRS į EžS… Visokio plauko mulkiai, kas sukūrė TSRS, tas LEIDO sąjūdžiui ,,iškovoti…” pereinamąją… Skaityti daugiau »

GOJUS

Geriausias komentaras.
Geri klausimai.
„Bunda jau BALTIJA” pirmą kartą nuskambėjo 1989 per glavlito cenzūruojamą ir KGB prižiūrimą Lietuvos Radiją (dabartinį LRT).

Ona

Jaudinanti melodija ir žodžiai daug žadantys. Deja, dabar išgaravusi trijų Baltijos tautų draugystė ir dainoje išreikštos svajonės, tik nostalgija liko

Veleris

2023-05-23
00:00 Diktatūros ryšys. Demokratijos sąlygomis Rusija subyrės.
04:06 Tirono Lukašenkos valdoma Baltarusija išgyveno geriau nei Rusijos Federacija ir Ukraina.
07:21 Izraelio ortodoksai yra atrama prieš Vakarų antivertybes.
10:19 Žodžio laisvė Vakaruose panaikinta! Ar nepastebėjai?
13:40 JAV panaikinta nekaltumo prezumpcija! Ar nepastebėjai?
18:09 Neapykanta prieš baltuosius rasizmą. Nusikaltėliai neturi rasės ar religijos.
23:07 Antisemitizmas auga!
29:35 Elektroninė vergovė tampa vis drąsesnė ir vis labiau paplitusi.

https://www.youtube.com/watch?v=KXIbXqVonIA&ab_channel=%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80

Tiesmukai

Putinas dirba Vakarų globalistams. Nuo 03:08 iki 04:06. Matyt žino ką sako.

Veleris pliekia kairiuosius ir Vakarų globalistus, bet nepasako kokios tautybės tų globalistų elitas (,,grietinėlė”).

Kai aš pasakau kad žydai nėra išskirtinai protingi, o tik dalis žydų yra suktai gudrūs gojų atžvilgiu tai manimi piktinasi. Štai žydas Veleris apie JAV žydus dako, kad 3/4 balsuoja už demokratus, kitaip tariant – pjauna šaką ant kurios patys sėdi… Cha- cha-cha…

Political Action Alerts

Atskleistas „Google“ kišimasis į rinkimus Baideno naudai. „Google“ šališkumą dar kartą patvirtino Kalifornijos tyrimų psichologas dr. Robertas Epsteinas, pareiškęs, kad „Google“ turi galią paveikti rinkimus ir kad neseniai įvykę JAV rinkimai nebuvo išimtis. Pranešama, kad „Google“ manipuliavo rinkimais naudodama savo algoritmus, kad milijonai balsų būtų nukreipti Joe Bideno link. Negana to, technologijų milžinė taip pat naudojo savo internetinę platformą, kad reklamuotų teigiamas Bideno istorijas ir paniekintų tuometinį prezidentą Trumpą. Išeik The Vote pranešimai „Google“ pagrindiniame puslapyje buvo naudojami demokratų rinkėjams nukreipti. Dr. Epsteinas, daugiau nei dešimtmetį tyrinėjantis „Google“ manipuliavimo rezultatais taktiką, atskleidė, kad jo naujausias projektas buvo skirtas „YouTube“ pasiūlymams „Toliau“ suaugusiems dėl kito vaizdo įrašo. Jis nustatė, kad 76% šių pasiūlymų buvo nukreipti į kairiųjų pažiūrų šaltinius. Kad vaizdo įrašų šaltiniams priskirtų liberalų, konservatorių… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

2023 m. birželio 3 d. 9 val. Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) vyks Lietuvos mokslų akademijos ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių, Lietuvos centrinio valstybės archyvo ir Lietuvos valstybės naujojo archyvo mokslinė konferencija Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 35-mečiui paminėti „Sąjūdžio istorija ir patirtis“.
Dienotvarkė
va čia
https://www.lma.lt/uploads/news/id1975/LPSIG-MA-konferencija-2023-06-03.pdf

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS gretose yra daug pagarbos vertų piliečių, bet nevykėlių vadukų krūvelė bei krikščioniška plėšikiška NS programa gadina NS įvaizdį. Labai daug pastabų buvo NS vadukams, bet jie nereaguoja, kaip tikri politikos lavonai.
Neišjungtųjų komunistpalaikių sukurta bei palaikoma konclagerinė sistema virsta pragaru, o NS partija yra neįgali Tautos svajonių Lietuvai kurti, todėl net neverta gaišti laiko su NS vadukais.
Beje, deja, iki šiol, vis dar nėra partijos, pasiruošusios bei galinčios veikti Tautos bei Lietuvos naudai, kad būtų galima bandyti derintis bendrus veiksmus.
_____________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų (nelegitimaus) antikonstitucinio neteisėto (krikščioniško) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 birželio 1

< VATNIKO PAJĖGOS

Cia kartais ne lėkštutis rašinėja? Labai panašūs marazmai iš ” bukime vieningi” sklinda, sklisdavo 😀 Atseit lekštutis opozicija, o jo tikras tikslas, kad opozicijos Lietuvoje neliktų.

Tiesmukai

O kas galėtų ir tai paneigti, a?

Tiesmukai

Ar gali be pykčio ir išsamiai paaiškinti savo paties išsireiškimą ,,krikščioniška plėšikiška NS programa ”.

vergo sindromas

Tas vatnykas iš ”jungtinės pajėgos” nėra net skaitęs NS programos, viskas daug primityviau- tokį užsakymą vatnykas gavo ir tiek.

Tiesmukai

Neomarksistai Šorošas ir Švabas: toletancija, tolerancija ir dar kartą tole(rastija).

Šliaužiantis pasaulio perversmas grįstas gerais norais vedančiais į modernų pragarą!

Planas B.
Kraujas. Kraujas. Ir tik kraujas…
Kruvinas karas visų prieš visus…

PLANAS a.
Ar su dar likusiais DOROS INERCIJOS LIKUČIAIS galima tautą,valstybę, Europą ir pasaulį pakreipti nuo ,,humaniškai tolerantiško” civilizacinio susinaikinimo?!!
Vos po kelių metų dabartiniai mokykliniai paaugliai perėję į pilnametystės statusą bus baisi griaunamoji jėga ant ,,pažangos platformos”. Va tada bus tiesus kelias į ,,modernius tamsiuosius viduramžius” gal net akmens amžių (be kabučių)… Va tada, tikrai bus negrįžtamumo taškas.

Čia ir dabar, arba niekur ir niekada.
Laikas išmokti žodį RAUS !!!
Pradžioje buvo žodis…

Doros keliu iš sutemų išeikim…

blue yellow zov marinie

…isedu likuciai per menki islikimui..,deja deja….per menki.Apie jaunaja karta geriau ir nesneket……tik stipriai uzsimerkt ir …persizegnot,amen.

Ei tu, WC eketė

Stipriai užsimerk… и пошло гавно по трубам…

blue yellow zov marinie

..gal malonetumet atsitolint,jums is burnos biski smirdz..

komunistų revanšas

Sąjūdį sužlugdė komunistų grįžimas valdžion 1992 metais. Pakrikusiems nuo permainų žmonėms reikėjo vieningai aiškinti, kad ūkio pertvarkymo sunkumai ir privatizacijos neteisybės neišvengiamos. O komunistų propaganda prieš tuo fatališkus rinkimus plyšavo , kad lietuviams priklausė švediškas gyvenimas, kai tuo tarpu Sąjūdžio neišmanėliai sugriovė ir išdraskė klestinčią mūsų tarybų Lietuvą

Tiesmukai

Kokios padermės tas Jahvė, kad savo pasirinktai ir pateptai tautai leidžia kitas gojiškas Žemės tautas vesti degradacijos keliu į pražūtį?!

Žiuželinis

Ar pakvietėte didžiai gerbiamą Sąjūdžio įkūrėję ir ilgametį vadovą, Lietuvos prezidentą Vytautą Landzbergį?

Tiesmukai

Ten ir taip bus DU Vytautai.

blue yellow zov marinie

.kad ji kur,apsizioplinom…,negi visus prisiplakelius prisiminsi..

30 metų nekenčia apgaviko Landsbergio

Kad komunizmo statyba žlunga, geriausiai suprato komunizmo statybos vadovai, iš ko ir Perestrojkos sumanymas. Ir komunistų priešininkai antikomunistai. O štai paprasti žmoneliai buvo šiaip ne taip per 50 metų prisitaikę prie komunistinės tvarkos ir mainais už dideles permainas norėjo staigaus gyvenimo pagerėjimo. O ne „laisvės” ieškotis sau darbdavio. Ir atsikeršijo sąjūdininkams per laisvus demokratiškus 1992 rinkimus. Ir iki šiol tiki, kad Sąjūdžio lyderiai darė klaidų,”ne taip” turėjo daryti . Dėl ” ne taip” darymo Lietuva ir paliko tokia pat kaip 14 kitų SSSR respublikų. O galėjo vienas du tapti antra Švedija. Ir t.t.

Al.

Lietuviai norėjo atkurti laisvą Liretuvą ir jokių kitų mainų nesiekė.

30 metų nekenčia apgaviko Landsbergio

Būtų gerai jei taip būtų buvę. TIK laisvės Lietuvai norėjo tie kurie buvo su vėliavomis, bet vėliavnešių mažai. O prie demokratijos laimi dauguma. Žodžiu, toji dauguma, vedama vadų, pasiekė laisvę ,valio. O kas toliau? O toliau tik problemos, vadai vagys, galvoja tik apie save ir t.t. Žodžiu, ne tokios Lietuvos tikėjomės. O tiesa tokia kad maždaug tokios Lietuvos ir reikėjo tikėtis. Privatizacijos (būtinai neteisingos!) ir turto savininko padidintų reikalavimų samdiniui. Tik tokiu būdų galima iškovoti vietą rinkos pasaulyje. O lietuvis visą dėmesį sutelkė privatizacijos neteisybėms. užmiršdamas, kad „teisybė”;oetuvis buvo prie komunistų, panaikinusių privatnuosavybę.

per 30 metų užmiršome kodėl pakrikome

Tie išvardinti kilnūs Sąjūdžio tikslai buvo perdėm socialistiniai. Žmonės, eiliniai žmonės nesugebėjo jų suderinti su postkomunistine realybe. Privati nuosavybė, turto privatizavimas, pelno siekis – iš karto, dar iki 1992 Seimo rinkimų, žmonių buvo įvertinti kaip Sąjūdžio idealų išdavystė. Žmonėms norėjosi viso labo sovietinės ekonomikos ir ūkio patvarkymo, pataisymo – o ne griovimo. Daug priklausė nuo komunistų brazauskininkų . Užuot padėję žmonėms suprasti ką patys komunistai oportunistai puikiai suvokė, kokia yra kapitalistinio ūkio varomoji jėga ir kuo ji pranašesnė už socialistinę – užuot švietę žmones komunistai palaikė jų naivius tikėjimus apie klestėjusią tarybų Lietuvos pramonę ir žemės ūkį, kurių esą nereikėjo griauti .To pakako lietuvių demoralizacijai, kuri trunka iki šiol, nors pakrikimo priežastys jau baigia užsimršti

Al.

Komunistai 30 metų nepaliaujamai įtikinėja tautą, kad jie, komunistiniai nomenklatūrininkai ir jų palikuonys yra tikrieji vakarietiški liberalai, o tauta, liaudis yra socialistiniai runkeliai ir vatnykai. Pažangos stabdis. Kai tuo tarpu tikrasis pažangos stabdis buvo ir tebėra rusų paliktas rezervistų korpusas ir kolaborantų luomas, iki šiol nuosekliai naikinantis tautinę sąmonę ir dorovę. Tauta verčiama betaute minia ir vejama lauk, o valstybė verčiama šiaurės rytų kraštu, ostlandu. Ir po viso to apkaltinama pati priešo suniokota tauta. Valdant beveik visą žiniasklaidą ir turint didžiulę apmokamų trolių armija, nėra labai sunku įtikinti tautą bet kuo. Nert tuo, kad dėl visko kalta ji pati.

lietuviai per daug įsijautė į privatizacijos netee

privatizacijos neteisybes lietuviams reikėjo vertinti filosofiškai, girdi, tokia žmogaus prigimtis, visų pirštai lenkti į save ir reikia galvoti kaip išnaudoti individo egoizmą visų žmonių labui. O ne baisėtis, lyg kapitalizmo grįžimas būtų buvęs baisesnis už pokarį, kada Lietuvoje buvo įvedamas rusiškas socializmas

Al.

Komunočekistinis luomas ir jų diversinės grupės, odinius švarkus ir budionofkes pasikeitę į smokingus, toliau moko atsilikusią tautą kaip teisingai suprasti Partijos politiką, tik dabar visa tai vadina kapitalizmu. Piniginis ūkis automatiškai reiškia, kad gyvenam kapitalizme. Skirtumas tik kaip įgyjamas kapitalas – laisvomis varžybomis ar jėga ir klasta.

vaučeris

skirtumas žinoma yra, niekas neneigia, bet yra laiko klausimas. Kiek metų ir dešimtmečių butų Lietuvoje trukęs „teisingo” kapitalizmo įvedimas? O žemę arti reikia kiekvieną pavasarį. . Nestabdant arimo dėl to kad žemės savininkas žemgrobys. Visur pasaulyje kapitalizmas gimsta laukiniu pavidalu ir tik per laiką , visuomenės spaudžiamas, įgauna daugiau ar mažiau padorumo

Al.

Tiesiog lygink su kitom likimo sesėm, tarkim, su Estija. Per kiek laiko ten grąžino pavogtą žemę, ir per kiek Lietuvoj (vis dar negrąžino ?). Kartoju, piniginiame ūkyje ne kapitalizmo nėra. Tiesiog skiriasi kapitalo įsigijimo taisyklės. O nustatyti jas galima per metus.

vaučeris

„Tarkim Estijoje”. O gal tarkim Baltarusijoje? Ką tu žinai kaip Estijoje išliko neginčijami žemės nuosavybės dokumentai, ir kaip Lietuvoje. Bet svarbiausia, Lietuvoje brazauskininkai su kolūkių turtu darė ką norėjo, nes lietuviams kolūkiečiams patiko gaspadorius Brazauskas, o ne muzikantas profesorius . Jei Brazauskas būtų turėjęs Lukašenkos charakterį, iš Sąjūdžio Lietuvos po 1992 metų būtų zaprasta padaręs Bielorusiją. Didžiausias Sąjūdžio Lietuvos trūkumas – ji gali egzistuoti tik idealiu pavidalu. Neatitikimas idealui daro niokojantį poveikį lietuvių psichologijai

Al.

Nenusuk kalbos į šoną. Teigei, kad ,,Visur pasaulyje kapitalizmas gimsta laukiniu pavidalu”- Atsakiau, kad ne visur, jau nekalbant, kad jis visur jau seniai gimė, kur yra piniginiai santykiai.

gerai, pasitaisau

KAIP TAISYKLĖ, visur pasaulyje kapitalizmas gimsta laukiniu pavidalu. Estai sovietmečiu daug žiūrėjo suomišką TV, tai jų kapitalizmas ne visai pas pačius estus užgimęs. Beje, nežinau kaip estai jį vertina DABAR. Maža kad mums patinka .

Al.

Kapitalizmo jie nevertina, nes jis ir taip visur yra, išskyrus Amazonės džiungles. Jie vertina atgautą laisvę. Asmens ir tautos. Kaip ir mes – tik mūsuose tos laisvės mažiau. Nes per didelį jos laipsnį užgrobė rezervistai.

Prašalietis

„Nacionalinis susivienijimas. Sąjūdžiui 35! Apginsime Sąjūdžio iškovojimus! Sąjūdis iškovojo svarbiausią laimėjimą – Nepriklausomybę. Tačiau dėl įvairių priežasčių nesugebėjo įgyvendinti tikrai laisvos ir visiems piliečiams lygiai teisingos Lietuvos vizijos. Dažnai skleidžiamas melas, kad tos vizijos nė nebuvo.”…. Ukrainietiškų lašinių patriotiškai užkandęs dar neišsivaikščiojęs runkelis Sąjūdžio perestroijkai ir Gorbačiovui remti proga „džiaugsmingai” prisimena tuometines sąjūdžio tarybiniams liumpenams, naivuoliams, kontrabandinio techninio spirito prigėrusiems mitingų klausytojams mitinguose ir mitingėliuose transliuotas vizijas– pagal Molotovo-Ribentropo paktą Stalinas okupavo Lietuvą, atstatysim neprikausomą Lietuvos valstybę; Nepriklausoma Lietuva daugiau „nešers ” Rusijos, savo produkciją pardavinėsim 400 milijonus žmonių turinčiai turtingai Europai ir po kelių metų visi užgyvensim kaip Europoje; Valstybinėse įmonėse visi vagia. Privatizuosim įmones, pasidarysim visi ‘savininkais”, privačios įmonės dar daugiau visko gamins, niekas nevogs, nes „iš savęs niekas… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…bhweeeeeeeeeee….oi ei

GOJUS

Geriau Nacionalinio Susivienijimo ex komunistai papasakotų, kaip buvo iš tikrųjų, o ne Sąjūdžio „iškovojimus” gintų. Daugiau naudos būtų.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš GOJUS
gojui

Todėl ir esi gojus, nes žiūri į knygą ir matai špygą.

blue yellow zov marinie

taip

per daug dramos

Gyvename posąjūdinėje Lietuvoje, vis ieškodami priežasčių dėl ko , išskyrus nebent pačią nepriklausomybę, visa kita praktika toli nuo idealo. Na ir kas? Pasiklauskime krikščionių, kaip arti jie savo krikščioniško idealo, paskelbto prieš 2000 metų. Realaus gyvenimo neatitikimas idealui kenkia praktiško lietuvio savimonei mažiau už neatitikimo sureikšminimą, nuolatinį širdies gildymą – ak, kaip taip galėjo atsitikti? Tikriausiai pačių lietuvių sau išsirinkta valdžia dėl to kalta, ar ne?

Al.

Bėda ne ta, kad tikrovė atsilieka nuo idealo, o ta, kad valdžia siekia ne jo, o kažko jam visai svetimo. Ir ši valdžia nėra ,,pačių lietuvių sau išsirinkta”, nes niekieno nerinktos, lietuvių tautai, dorovei ir demokratijai priešiškos jėgos valdančios žiniasklaidą ir pinigus, užgrobia valstybę, tą užgrobimą apiformindami rinkimais. Per savo dezinformacijos priemones įtikindami lietuvius, kad šita jų nekenčianti gauja yra jų pačių išrinkta.

tauta naiviai perdeda "geros" valdžios galimybes

Visiškai apgailėtina šita tauta, jeigu duodasi manipuliuojama kaip pats aiškini. Gal neverta dėl tokios ir pergyventi? Tačiau štai sąjūdininkams manipuliacijos nepadėjo išlaikyti valdžią per 1992 metų Seimo rinkimus. Supykusi Tauta parodė charakterį. Tegul avino, bet charakterį.

Tiesmukai

Iš esmės visos tautos yra minios nemąstančių ir/ar silpnai mąstančių individų. Beprasmiška kaltinti gyvulį tuom kad jis yra gyvulys. Gojai yra gojai.

Čia būtina akcentuoti ne tautą, o tautos elitą kuris pasiklydo tarp trijų dar tada nenupjautų ąžuoliukų. Viskam vadovavo kairiųjų elitas (gal iš įnercijos), ir daugumoje sąjūdiečiai pagal petestroiką buvo kairieji! Tada dominuojantis kairiųjų elitas sąjūdyje nedarė jokių klaidų, darė viską pagal zadanijas… Kitaip šiandien nebūtume ties praraja… O dešiniųjų elitas visais punktais sterializuotas. (Užmušk protingą gojų).

Al.

Visose tautose politiškai sąmoningų yra tik mažuma. Vokiečiais, prancūzais, anglais, švedais, ispanais, amerikiečiais, rusais, net žydais, su jų visu protu ir įdirbiu, sėkmingai manipuliuoja.

Tiesmukai

Sąjūdžio paminėjimo 35-čio programa. Naftalinas !!! Skaitome. ,,Renginiui pirmininkauja Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio…” # Persitvarkymo… Hmmm. O kur Atgimimas ??? !!! Nekalbant apie GORBAČIOVO ‘Persitvarkymą’ iš didžiosios raidės. Tegu, Lietuvos ir tik Lietuvos persitvarkymas, bet vistiek Gorbačiovo perestroikos rėmuose… II.1. ,,Lietuvos žaliųjų judėjimo indėlis…” # Na, juk žinome kam dirbo pasaulinis ,,gryn pysas”. Tegu… O kur Jakovlevo indėlis, a?! Ir pagaliau, ką tie žalieji Lietuvos aktyvistai nuveikė daugiau tautos, tėvynės ir Lietuvos valstybės labui per 33 metus kad šiandien keliamas klausimas – dar būti, ar galutinai pražūti? II.2. ,,Puslaidininkių fizikos…” # Kas nors mane pataisykite, juk šioje vietoje pinasi siūlai su ,,keturiais komunarais”. Gal aš klystu? (Tada atsiprašau.) II.3. ,,Lietuvos TSR…” # O kur ta ‘sovietinė Lietuva’? II.4. ,,…kontaktai su užsienio… Skaityti daugiau »

Tiesmukai

Sveiko proto dešinieji. Kažin. Kad jie su intelektu sunkiai sutaria, sakyčiau kad proto neatgavo ir neįgavo. Faktai ir logika jiems ,,nepažinta žemė” Kadangi su patRYdotais neina susikalbėti, tai toką išskirtinę dieną kreipiuosi į platforminius komunistus, KGBistus, ,,rusų pasaulio” mylėtojus ir ypač į V. Langsbergio nekentėjus tiek idėjinius tiek nupirktus. (Šį kart gali būti ir jų atžalos.) Nu, ,,tovariščiai po intelektu”… Tik nesakykite kad jau visus alzhaimeris SUĖDĖ. Tam alzhaimeriui ir taip per daug garbės. Ta taigi. Į seriją mano klausimų atsiliepė tik vienas GOJUS atsakydamas tik į vieną klausimą ir tai nepilnai. – kas, kada ir per kokią radiją budino tautą nacionalistine daina ,,Bunda jau Baltija”? GOJUS: „Bunda jau BALTIJA” pirmą kartą nuskambėjo 1989 per glavlito cenzūruojamą ir KGB prižiūrimą… Skaityti daugiau »

51
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top