Nacionalinis susivienijimas: Širvintų rajono merė Pinskuvienė labai klysta

Nacionalinio susivienijimo atstovai, kaip ir kiekvieną vasarą, leidžiasi po Lietuvos miestus ir miestelius, dalindami laikraštį, bendraudami su žmonėmis ir taip pristatydami savo darbus ir idėjas. Visur esame sutinkami iš esmės svetingai: ir gyventojai vis labiau atpažįsta bei palaiko, ir vietos valdžia nebando sukurti dirbtinių kliūčių. Išimtis – Širvintos, kur kliūtis valdžia kuria kiekvienais metais, antikonstituciškai drausdama partijai prisistatyti šiame mieste.

Štai ir šį savaitgalį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė savo facebook paskyroje didžiuodamasi rašo, kad Širvintose nėra ir nebus galimybės partijoms pristatyti savo idėjas per mieste vykstančias šventės. Esą miesto šventė – „ne vieta politinei reklamai“. Tuo merė tenori pasakyti, kad Širvintose miesto šventės skirtos tik jos pačios ir vienintelės jos Regionų partijos reklamai ir garsinimui. Reklamuojasi jie dainomis ir dovanomis, o ne idėjomis ir diskusijomis.

Tačiau merė Pinskuvienė labai klysta. Galimybė prisistatyti visoms partijoms YRA IR BUS. Tik už ją ir už demokratiją apskritai reikia šiek tiek pakovoti. Mūsų įsipareigojimai ir programa reikalauja tą ir daryti.

Nacionalinis susivienijimas tiesiogiai susidūrė su tuo, jog vienintelėje Lietuvos vietoje – Širvintose – merė draudžia partijoms prisistatyti gyventojams mieste vykstančių švenčių metu. Penktadienį su palapine atvykę į Širvintas pristatyti šio miesto gyventojams savo idėjų ir darbų sulaukėme ir savivaldybės darbuotojų, ir policijos raginimų pasišalinti, nes politinė reklama neva negalima. Su policijos pareigūnais teko kalbėtis net kelias valandas. Tačiau nenusileidome ir nenusileisime ateityje, nes tokią teisę laiduoja Lietuvos Respublikos Konstitucija ir iš jos sekantys Susirinkimų įstatymas, Politinių organizacijų įstatymai – aukštesni už bet kurį savivaliaujantį merą. Policijos pareigūnai teisingai įvertino, kad jo turi būti laikomasi ir pasitraukti mūsų nepareikalavo.

O štai merė dar prieš šventę atsiuntė oficialų raštą, kuriame pareiškė, kad nesutinka, jog vykdytume politinę agitaciją ne tik šventės teritorijoje, bet apskritai jokioje viešoje teritorijoje. Lyg Širvintų rajone galiotų kitokie įstatymai nei Lietuvos Respublikoje. Tokiais draudimais merė viso labo įsijautė į visagalio šeimininko vaidmenį, kuriam neturi įgaliojimų. Lietuvos Respublikos Konstitucija ir įstatymai yra aukščiau už bet kurio mero užgaidas ir savivalę. Širvintų rajono teritorija – Lietuvos Respublikos, o ne privati dvaro teritorija.

Tuo pačiu galime tik pasidžiaugti, kad Širvintų žmonės mus sutiko svetingai, noriai ėmė naujausią laikraštį, dalinosi mintimis ir stebėjosi anksčiau mūsų nematę savo mieste. Kur pamatysi, kai merė savavališkai „draudžia“ partijoms rodytis viešumoje. Žmonės pasiilgę konkrečių idėjų, sprendimų siūlymo ir diskusijų, atvirumo kitai nuomonei, nesuvaidinto rūpesčio Lietuvos ateitimi. Tą ir pasiūlėme penktadienį, nesulaukę jokio širvintiškių pasipiktinimo. Ledai pralaužti.

Nuotraukos ir įstatymų ištraukos jūsų dėmesiui:

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

Tai bobelei aiskiai kazkas su galva negerai,neziurint i kelis gerus jos pasisakymus ir darbus.Vizualiai matosi,kad zmogus psixiskai nesveikas.O jau diktatoriskos zamaskes tai ohoho..Lyg ir eisianti i prezidentes….but juoko,prikrestu tokiu sposu,kad nebezinotum kur ir pasideti is siaubo….

Tas šūdmarinas

Yra Pinskuvienės analogas.
Toks tikį pažino.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrr

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Krikščionišką (taip pat ir plėšikiškos NS partijos) agresiją (kaip ir sup*stų neišjungtųjų komunistpalaikių partinę bolševikinę – komunistinę, fašistinę, rašistinę – putlerinę) tenka mums atlaikyti dar nuo Mindaugo laikų iki šiol.
Daugiau apie tai,
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=wtmh5EXraW4
***
NS vadukai, atsip*skit nuo Živilės.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai plėšikiška (krikščioniškos) NS programos nuostata:
“… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo turinio laiškas, kurį gavo tarnybų didžiausi tarnai. Tinka ir krikščioniškiems NS vadukams. **************** „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių įstaigų… Skaityti daugiau »

Skaitytojas

Graži straipsnio lietuvių kalba. Ypač šis sakinys

„merė draudžia partijoms prisistatyti“

nusipelno nuoširdaus pagyrimo už tai, kad nepavartota forma „prisistatinėti“.

fgff

Na, šita moterelė ne kažin kiek domisi Lietuvos Respublikos teisės aktais ir jų neišmano. Kernavėje kažkoks baisus šuo užpuolė ir sukandžiojo moterį ir jos dukrelę. Tai „šita” merė kažkokioje ten svetainėje liejo emocijas. Tegul gerinasi liaudžiai, bet merė turėtų ką nors pasakyti liaudžiai apie Lietuvos Respublikos šiuo atveju taikytinus teisės aktus. Kur tau! Ne pusės žodžio apie teisę ir teisės aktus.

Diedas

Regijonų partija????
Putino „jedinaja rasieja” padalinys „artimajame” užsienyje???
Ukrainoje regijonų partija melžė priekvalį rusų carą ir siuntė jam džiugiad ataskaitas kol tas patikėjo, kad Ukrainoje yra laukiamas ir glūšas pradėjo karą.
Ir kam ta rigijonų partija atstovaus, kai pas mus administraciniame skirstyme tokia sąvoka kaip „rigijonas” neegzisuoja.
Pas maskolius yra Maskva ir skurstantys rigijonai, lai ten ir važiuoja ir daro politiką.
P.S.
Lietuvos saugumas visiškai be kiaušų.

Skaitytojas

Visiškai pritariu. Pavadinimas skamba labai rusiškai. Tik rusai netaria j, o sako rigi-on be jokio j 🙂

Dzeikas

Na renginio Sirvintoze rengejai pasake: – Be politikos!
Tai kas neaisku? NS iesko 5 kampo apvaliame kambaryj?
Kurybiskai vystykite NSDAP rinkimine kompanija – dalinkite sriuba ir plova ( ble, pakratykite mašna, nusamdykite gerus virejus, – zaidimas vertas zvakiu!) bedarbiams, valkatoms ir siaip darmojedams ivairiose renginiuose kaip sis ant vienkartiniu indu.
Tik suvalgius lietuvis pamatys lekstes dugne ne A.Hitlerio, o Vytauto Radzvilo portreta.😅😅😅

pagarba

pagarba Živilei, šventės turi būti be politikos nes tik tokiu būdu šventė yra tikra šventė visiems, politika šventėje – šventės gadinimas.

slava

šlovė Živilei Pinskuvienei

Kukis

Tiek Pinskuviene , tiek NS – bolsevikiniai parazitai. Taip kad straipsnis visiskas nulis

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top