Nacionalinis susivienijimas vien elektroniniu būdu surinko visus dalyvavimui rinkimuose į Vilniaus m. savivaldybę reikalingus 1750 parašų

Ką tai reiškia, įvertinkite pažiūrėję kaip parašus elektroniniu būdu sekasi rinkti tiek Vilniuje tiek kituose miestuose kitoms partijoms/komitetams:

▪️Laisvės partija  (jau surinko reikalingą kiekį 1750)
▪️Nacionalinis susivienijimas (jau surinko reikalingą kiekį 1750)
▪️Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ 584
▪️Lietuvos regionų partija 305
▪️Krikščionių sąjunga 172
▪️Partija „Jaunoji Lietuva“ 149

Elektroniniai parašai yra iš tiesų autentiški.
Ko deja ne visada galima pasakyti apie parašus ant popieriaus. Juk niekas negalėtų paneigti, kad labai reikalingoms partijoms gali nutekėti registro duomenys ir parašai ant popieriaus gali būti falsifikuojami, o tikrintojai primerktų akis…

Taigi elektroniniai parašai gali atspindėti partijos organizacinį pajėgumą ir palaikymą.

Todėl netikėkite tais, kurie vis dar bando teigti, kad NS gali neįveikti rinkimų barjero.

Politinė reklama

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamastymas

..butent,komentu nulis.Da stebina rinkeju durnumas del kostmonautu…sakiau,kad nedyvai,jei isrinks pederasta profesionala.Vilnieciai….’jega’…,na ir kaip nesikeikti,jus man pasakykit.Debilumas,jega,ane,narkasnykai tarciokai,pliazu megejai,issigimeliai,surajevu myletojai..

Reiškinio paaiškinimas

Kai pasiimi interneto svetainę, kurią skaito normalesni žmonės ir joje užtenka proto įdėti nuorodą, kur pasirašyti, tai viskas gaunasi. Net nereikia dėti nuorodos Pro patria tinklapyje.

Jei „profesionalusis” būtų laikęs nuorodą Delfyje, tai būtų surinkęs per 15 min.

Skaitytojas

Šaunuoliai. Beje, aš irgi pasirašiau.
Ir beje, delfiai šiandien jau paminėjo V. Sinicos kandidatavimą į Vilniaus burmistrus, nors ir labai stengdamiesi sumenkinti, tik nežinodami, prie ko čia prikibti. Vienas užingridų dvaro politologas pranašauja 2,5%. Padarykime daug daugiau, vien dėl to, kad šimonkinus suerzintume.

Rinkėja iš Kauno

labai esate susikoncentravę tik į Vilnių. Aš pvz. nežinau, ar rinkimuose į Kauno tarybą NS sąrašui pavyks sudalyvauti, nes parašai renkami lb skystai, ir vargu ar surinks tiek parašų, kiek reikia. Juolab kad pasirašoma tik per ebankininkystę, o kas tuonesinaudoja , nežino, kur pasirayti gyvai. Per kiekvienus rinkimus lipat ant to paties grėblio. Daug kalbų, mažai organizuotumo ir sugebėjimo tartis su galimais bendraminčiais. Jeibūtumėte susitarę su Juozaičiu, jau būtumėte turėję atstovų Seime. Bet kur tau – visi nori Napoleono skrybėlės.

T0mas J.

Šis tinklapis niekaip neįvardija savo tapatybės. Bijo.
Gal čia yra NS Vilniaus skyriaus tinklapis?!

T0mas J.

Kodėl rašote vien apie Nacionalinio susivienijimo reikalus? Lietuvoje yra ir daugiau partijų.

Skaitytojas

Nes Nacionalinis Susivienijimas yra pati geriausia partija. Kam gaišti laiką su kitomis?

T0mas J.

Lietuva yra pati geriausia valstybė.
Bet tieSOS rašo ir apie kitas šalis. Kodėl? 🙂
NS yra gera partija, bet turi ir trūkumų. Kaune pasirašiau, kad ši partija galėtų kandidatuoti, bet Vilniuje ji nesurinks nė 3 procentų – čia jos didžiausias trūkumas.

fungicidas

Viešojo intereso gynimo pretekstu reikia užblokuoti per teismą Šiaurinės gatvės projekto pakeitimo tvirtinimą esant šios kadencijos savivaldybės vadovams. Žurnalistai iš karto pradės minėti šią partiją.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top