Nadija Savčenko paskelbė bado streiką – reikalauja išlaisvinti Donbase į nelaisvę paimtus Ukrainos piliečius

Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatė Nadija Savčenko ir vėl paskelbė bado streiką. Apie tokį savo sprendimą buvusi karo lakūnė pranešė per rugpjūčio 2 dieną Kijeve surengtą spaudos konferenciją, praneša Inforesist.org.

Jos manymu, tai turėtų paspartinti apsikeitimo belaisviais Donbase procesą: „Badausiu tol, kol bus pasiekta teigiamų rezultatų“, – sakė deputatė N. Savčenko.

Neseniai iš Rusijos nelaisvės išlaisvinta politikė kreipėsi ir į belaisviais paimtų ukrainiečių artimuosius ragindama juos vykti į Kijevą ir čia rengti protesto akcijas. „Išeikite į Banko gatvę ir reikalaukite susitikimo su Ukrainos prezidentu ir jo ataskaitos, nes jis yra Konstitucijos ir žmogaus teisių bei laisvių garantas, nes jis, būdamas vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas, siuntė į mirtį jūsų, o ne savo vaikus“, – kalbėjo N. Savčenko.

Taip pat politikė pasisakė ir prieš karinės padėties įvedimą. Jos teigimu, tai tik paskatins valdžios uzurpavimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tarabilda

Kas per daug, tas nesveika. Būdama Rados daugumos frakcijoje gal galėtų atrasti ir kitų būdų tikslų siekti. Taip ekscentriškai elgdamasi tik subanalina vieną efektingiausių protesto formų. Bado akcijos – ne teatras.

grumstas Tarabildai

Pabūk nelaisvėje, suprasi gal tada , kad tai ne Antalijos kurortas. Savčenko ,tur būt, mato, kad Porošenkai nelabai rūpi tie , kurie dabar randasi Lugandonijos kalėjimuose. Ir ne tik Porošenkai; o kam Vakaruose rūpi ukrainiečiai? Juk tai Rytų Europa, vakriečių akyse ji kotiruojama žemiau nei arabai.

Tarabilda Grumstui

Dėl Vakarų požiūrio į R.Europą su tamsta visiškai sutinku. Jei siekiama paveikti tų žlobų drebučius makaulėse, akciją reikėjo rengti Briuselyje, bet Ukraina iki galo dar nėra suvokusi, kokio masto beširdžiai ir amoralūs yra ES „džentelwomenai”.
Matau kitą motyvą jos badavime. Ji nusitaikė į Porašenką (būsimą konkurentą ir jai ir Tymošenkai). Žaidimėlis čia jau nelabai skanus, ir aš, pasirašęs peticiją už jos vadavimą iš ruskių, dabar jos ekscentrizmo neberemčiau. Belaisvius, aišku, kad reikia mėginti išlaisvinti visomis priemonėmis. Geriauysias būdas – paimti į nelaisvę rusų ir lugondonų ir jais keistis.

Pikc

Tarabilda, norint į nelaisvę paimti rusų ir lugandonų, reiktų atnaujinti kovos veiksmus, o tai reikštų Minsko susitarimo pažeidimą iš Ukrainos pusės.

Pikcui

O ar tamstai neteko girdėti, kad karo veiksmai nėra pasibaigę ir kad Minsko susitarimai yra tik ant popieros. Pasiskaitykit, ką pasakoja Omanas.

Gerai , kad ir Rusijoje ne visi kremline propagand
Pikc

-> anonimui „2016-08-2 20:03” – teko, gerbiamasis, teko. Tik štai bėda: kad lugandono koloradikai to susitarimo nesilaiko, tai vieša paslaptis – ir visi daugmaž „dėję”. Bet štai jei UKRAINA atnaujintų kovos veiksmus – o, tada tai prasidėtų isterija! Čia kiek panašu į banditų vs. teisėsaugos situaciją – banditai „dėję” ant įstatymų, susitarimų, taisyklių ir pan. – ir visi tai priima vos ne kaip normalų dalyką. Bet jei tą patį padarytų teisėsauga – tada jau būtų visai kitas reikalas.

Jėzusas

Ne tik tai Savčenko pasakė. Ji dar sakė, kad tai – politikų karas. Kad už katilus yra atsakinga valdžia ir už tai – jie atsakys. Dar priminė, kad biznis su Rusija nei nutrūko nei sumažėjo. Pinigai – nekvepia, net kai jie kruvini. Tai pat prisipažino, kai buvo paleista buvo nuvykusi pas NATO terminais tariant – nuosaikiuosius sukilėlius. Taip kad vyksta kognityvinis disonansas pas silpnesnio maumenėlio atstovus.

Ina

Pritariu pirmojo komentatoriaus nuomonei.
Rėksminga,įžūli barikadų moteris, kuriai viskas ir visur bus blogai.
Be to, dar ir stipriai piktnaudžiaujanti svaigalais….

Inai

O tu ką, gėrei su ja, kad taip drąsiai reiškiesi.

Dzeikas

Zaviuosi Savcenko, taciau sis Ukrainos Rados deputato zingsnis ne i tema.Ji dabar nebe Rusijos belaisve,o deputatas.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top