Naglis Puteikis: Kodėl Tėvynės sąjunga neturėtų remti Dalios Grybauskaitės

Šeštadienį, sausio 25-ąją, vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybos posėdyje pasiūliau Prezidento rinkimuose konservatoriams neremti Dalios Grybauskaitės kandidatūros ir kelti į valstybės vadovus savo partijos narį, pavyzdžiui, Ireną Degutienę.

Tarybos nariams išdėsčiau tokius argumentus.

Jei partijai iš tiesų dar rūpi jos anksčiau deklaruotos krikščioniškos vertybės – sąžiningumas, padorumas, teisingumas, skaidrumas, ji negali remti Grybauskaitės, nes Grybauskaitė ne vieną kartą yra šias vertybes pamynusi.

Eidama prezidentės pareigas moralios politikos principus D.Grybauskaitė pamynė susidorodama su Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovais. Ji, pažeisdama teisės aktus, pati skambino FNTT vadovui Vitalijui Gailiui ir liepė jam atleisti iš pareigų savo pavaduotoją Vytautą Giržadą. V.Gailiui to padaryti nesutikus, nurodė Vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui atleisti abu FNTT vadovus. Reaguodama į protestus dėl neteisėto atleidimo, prezidentė D.Grybauskaitė ragino visuomenę palaukti teismų sprendimų. Tačiau kai teismai nustatė, kad V. Gailius ir V.Giržadas buvo iš darbo atleisti neteisėtai ir apšmeižti, D.Grybauskaitė dar kartą viešai juos pažemino, pareikšdama, kad jokie teismai nepanaikino melo detektoriaus parodymų.

Jei prezidentę suklaidino ar apgavo slaptosios tarnybos ar patarėjai, ji turėjo atvirai tai pripažinti ir atsiprašyti jos apšmeižtų pareigūnų. Bet to Grybauskaitė nepadarė. Taip elgdamasi prezidentė įtvirtino valdžios savivalę ir neteisingumą kaip valstybės politikos bruožus ir demoralizavo valstybės tarnautojus. Jei dorai ir sąžiningai dirbantys, su nusikaltimais kovojantys aukščiausi teisėtvarkos pareigūnai buvo apšmeižti pačios prezidentės ir jos nurodymu atleisti iš pareigų, kodėl turėtų dorai savo pareigas atlikti ir būti principingi eiliniai pareigūnai? Netaikykime dvejopų standartų: jei pasmerkėme prezidentą Rolandą Paksą dėl jo komandos savivalės ir neteisėtų skambučių, turime pasmerkti ir panašų prezidentės D. Grybauskaitės elgesį, kad ateityje tokios klaidos nebūtų daromos.

D. Grybauskaitė elgėsi neskaidriai ir tada, kai Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija, vadovaujama Remigijaus Šimašiaus, neteisėtai padėjo Baltarusijos režimui persekioti disidentus ir perdavė jam duomenis apie žmogaus teisių gynėjo Alesio Beliackio banko sąskaitas – dėl to A. Beliackis iki šiol yra kalinamas. Lietuvos pareigūnai ir teismas išgavo iš skandinavų bankų privačią asmens informaciją ir perdavė ją Baltarusijai, kai Baltarusija net nebuvo iškėlusi baudžiamosios bylos ir pagal jokias sutartis negalėjo gauti tokios informacijos iš Lietuvos institucijų oficialiai. Prezidentė D. Grybauskaitė į gėdingą ir neteisėtą valstybės pareigūnų poelgį iš viso nereagavo, jo nepasmerkė, neparagino imtis prevencinių priemonių, kad tokie dalykai nepasikartotų ateityje.

Prezidentė D.Grybauskaitė nepasmerkė specialiųjų dalinių smurtavimo Garliavoje prieš taikius Lietuvos piliečius. Ji visuomenei tvirtino, kad 2012 metų gegužės 17 dienos Garliavos šturmas buvo įvykdytas jai nežinant. Ji atsisakė ir iki šiol atsisako atskleisti visuomenei šio smurto akto organizatorius.

Prezidentė D.Grybauskaitė tylėjimu pritarė Generalinės prokuratūros ir Valstybės saugumo departamento vadovų veiksmams, kuriais pastaraisiais metais buvo niekinamas Seimas ir ardomi parlamentinės Respublikos pagrindai. Pasitelkusi Konstitucinį Teismą prezidentė praktiškai atėmė iš Lietuvos Seimo visiems demokratinių valstybių parlamentams būdingą kontrolės funkciją.

Prezidentė D. Grybauskaitė panaudojo Valstybės saugumo departamentą ir jo slaptą informaciją asmeninių viešųjų ryšių kampanijai, kurią Vytautas Landsbergis įžvalgiai pavadino „prezidentės skiepais“. D.Grybauskaitė atsisakė duoti parodymus prokurorui Gintui Ivanauskui, tiriančiam nusikaltimą – slaptos VSD pažymos nutekinimą. Atsisakydama bendradarbiauti su teisėsauga, prezidentė duoda teisinio nihilizmo pavyzdį kitiems pareigūnams ir piliečiams, sako, kad teisingumo paieškas galima ignoruoti.

Prezidentė Grybauskaitė ignoravo 200 nevyriausybinių organizacijų ir 60 Seimo narių kvietimą vetuoti alkoholio prekybą liberalizavusius įstatymus. Ji šiuos įstatymus pasirašė net nesiteikusi atsakyti ir savo sprendimą argumentuoti Seimo nariams bei piliečiams. Toks prezidentės abejingumas ir tyla, nevyriausybinėms organizacijoms ir Seimo nariams keliant Lietuvai ypatingai skaudų klausimą, kai žinoma, kad Lietuva pirmauja Europoje pagal savižudybių dėl alkoholio vartojimo skaičių, leidžia teigti, jog alkoholio pramonės pelnas prezidentei pasirodė svarbesnis nei tautos sveikata ir tautiečių gyvybės.

Prezidentė iki šiol tylėdama rėmė ir remia teisėtvarkos vykdytus ir vykdomus aktyvių piliečių persekiojimus, politinius teismų procesus. Prezidentei pritariant vyko Kovo 11-osios akto signatarų Bronislovo Genzelio, Romualdo Ozolo, buvusių Lietuvos ministrų Povilo Gylio, Dariaus Kuolio ir kitų piliečių, kurie viešai protestavo prieš valdžios savivalę ir gynė pažeidinėjamas žmonių teises, teismai. Aktyvios pilietės dėl viešai išreikštos savo pozicijos yra nuteistos Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje. Dėl pilietinės laikysenos šiandien yra teisiami menininkai.

Prezidentės D.Grybauskaitės vadovaujama Lietuva nutolo nuo mūsų kurtos laisvos valstybės kelio ir krypsta prezidento Vladimiro Putino propaguojamos „valdomos demokratijos“ link.

Keista, kad prieš ketverius metus Tėvynės sąjunga rėmė Grybauskaitę prezidento rinkimuose be jokių sąlygų – neprašė jos įsipareigoti ginti viešąjį interesą, vykdyti skaidrią ir sąžiningą politiką. Dar keisčiau, kad ir dabar Tėvynės sąjunga nutarė nekreipti dėmesio į neskaidrius, neteisingus, antidemokratiškus prezidentės veiksmus ir vėl ketina ją toliau be išlygų remti.

* * *

Šiuos mano išdėstytus argumentus, kodėl Tėvynės sąjunga neturėtų rinkimuose remti dabartinės prezidentės, partijos taryba ignoravo. Taryba beveik vienbalsiai nutarė paremti Dalios Grybauskaitės kandidatūrą prezidento rinkimuose. Ji taip pat beveik vienbalsiai pasmerkė Tautos referendumo iniciatyvą – tiek dėl žemės nepardavimo užsieniečiams, tiek dėl piliečių parašų, reikalingų referendumui paskelbti, sumažinimo iki 100 000.

Abiem atvejais balsavau prieš tokius tarybos sprendimus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimas Puteikiui

Tai ką dabar Puteikis darys? Toliau bus absoliučiai ignoruojamas konservatorių partijoje ar iš jos pasitrauks?

JO-taip

Nejaugi nėra daugiau tokių padorių žmonių toje konservatorių partiojoje,kaip N. Puteikis kurie galėtu išeiti su Tauta?

to:Klausimas Puteikiui

Puteikis atejo i tokia partija, kurios programoje vyraujanti mintis – Patriotizmas Lietuvai, jos zmones, LR Konstitucija – Valstybes islikimo garantas. Valdzios pagrinda sudaro Tauta ir t.t. Palaipsniui partija issigimime, supanasejo su socdemais savo sprendimuose. Partijos nariu smegenys apteko riebalais, jie nori parduoti Lietuva,jos zemes, miskus, jura, net ir zmones gejams, pedofilams ir t.t. Partijos pirmininkas, buv. MT pirmininkas, iklampino Lietuva i milijardines skolas. Skolintu pinigu neinvestaves, bet isdalines ,,pravalgymui”, na, dar savo trobai pasistatyti.. ir t.t. Taigi, Puteikis isliko toje nedideleje ssaujeleje partieciu, kuriems Tevyne – Lietuva ir jos vargai, rupesciai ir dziaugsmai yra ir ju rupesciai, dziaugsmai kartu. Tuo Puteikis ir issiskiria is pilkos mases konservatoriu… Jie turi iseiti is partijos ar keisti pavadinimu.

Arnė

gerbiame Puteikį. Kuo toliau, tuo neaiškiau dėl TS-KD. Sprendimas toks, – o jūs, žmogai, galvokit ką norit?

Šis straipsnis

gerbiamo Naglio Puteikio turi būti išspausdintas daugelyje laikraščių, kad Lietuvos žmonės susipažintų su Grybauskaitės veikla per jos kadenciją ir žinotų, kad atiduotas balsas už Grybauskaitę per ateinančius prezidento rinkimus būtų tolygus nusikaltimui.

būtinai parems polikarpovną

kadangi polikarpovna – pats blogiausias kandidatas – blogesnį net sunku įsivaizduoti – tai konservatoriai būtinai parems polikarpovną

DDD

Puteikis užduoda keistą klausimą. O kodėl viena iš KP įpėdinių turėtų neremti DG? Kodėl kita įpėdinė – LSDP – turėtų neįmituoti kovos su DG?

Juozas

kuom dabar realiai skiriasi konservatoriai(krokscionis) o siu vertybiu jie visiskai neturi nuo socdemu? Atsakymas vienas – NIEKUOM, jos rotacijos principu sedi seime ir pasikeisdami pilstosi purvais. Visu partiju programos bereiksmes-poperines, o darbai bevaisiai.Pradedant nuo valstybes galvos -Grybauskaites valstybeje klesti iskrypes korumpuotas melas, kuri visos politines partijos toleruoja ir del savo brangiai apmokamu kedziu. Nekompententingas kiseninis Valys, supuliavusi visa teisesauga valstybes silpninimas, kurioje tarpsta ne pagal gaunamas pajamas pralobe valdziazmogiai.

mauzeris

Nagli kelkite savo kandidatura, suprantu,k ad nera lengva, bet labai prasau.

Anikė

Kiekvienoj partijoj yra dorų žmonių ir ne vienas.Be N.Puteikio šioj partijoj
pažįstų daug padorių eilinių narių,kuriems nepatinka vadukų šuleravimas.Išeiti iš partijos neleidžia padorumas ir pasitikėjimas tų,kurie nukentėjo nuo KGB ir
dabartinių „teisingųjų”,mano,kad neturi teisės jų „palikti ant ledo”.

Praeivis

Kadangi Puteikis šiuos skiedalus paplatino ne tik šiame, jo patarėjos redaguojamame portale, ir per paksistų portalą Laisvą nuoi tiesos laikraštį, ti ir aš pasikartosiu. Nes matau, kad daug žmonių neskiria grūdų nuo pelų.

Aplamai susidararo įspūdis, kad Puteikis – Kremliaus agentas infiltruotas į Konservatorių partiją. Kiek jie jį ten toleruos ir kiek tokių dar konservatoriai turi?

Puteikio MELAS

„Eidama prezidentės pareigas moralios politikos principus D.Grybauskaitė pamynė susidorodama su Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovais. Ji, pažeisdama teisės aktus, pati skambino FNTT vadovui Vitalijui Gailiui ir liepė jam atleisti iš pareigų savo pavaduotoją Vytautą Giržadą. V.Gailiui to padaryti nesutikus, nurodė Vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui atleisti abu FNTT vadovus.” . Sukčiaudamas Puteikis pritempinėja, iškraipo faktus. Vitalijus Gailius pats atsistatydino. Giržado kaltę paliudijo net du poligrafai. Taip visame pasaulyje išaiškinami šnipai. O kadangi jokio kito „nutekintojo”, padariusio kone 2 milijardus snoro investitoriams ir Vlstybei žalos, Prokuratūra neatrado, belieka tikėti POLGRAFŲ patikimumu, juolab kad ir Gailius buvo tikrints ir poligrafai patvirtino, kad jis nemelavo. Tik Giržadas, bandęs išgelbėti savo mfijos bankininkus. . Išvada: Puteikis galimai dirba mafijos bakininkams…kuriuos nuteisė net Anglijos… Skaityti daugiau »

Puteikio MELAS

„…jei pasmerkėme prezidentą Rolandą Paksą dėl jo komandos savivalės ir neteisėtų skambučių, turime pasmerkti ir panašų prezidentės D. Grybauskaitės elgesį, kad ateityje tokios klaidos nebūtų daromos.” Vėl pritempimas, vėl melas. Jau įrodyta, kad Paksas Mažeikius norėjo parduoti Rusijos Lukoil. Jo draugas Borisovas rėmė jį pinigais, reikalavo sau privilegijų, siūlė įstatymus. Ką tik per TV Paksas pasakė, kad nebesimato su Borisovu, kuris dar 2009 parėmė jo partiją… Na, nesimato, kaip nepatikėsi, jei medija rašė, kad Borisovą UŽ GINKLŲ PREKYBĄ SUĖMĖ INTERPOLAS. . Dėl CŽV kalėjimų, Prezidentė taip pat buvo teisi. Mūsų VSD vadas Laurinkus skubėjo pernelyg pataikauti kitų šalių slaptosioms tarnyboms. Už tai niekas nebaus, bet reikia tiesą išsiaiškinti.Skaidriai. CŽV kalėjimų bylą tyręs prokuroras Dūda, berods tyrė ir „teroristės’ Eglės Kusaitės… Skaityti daugiau »

Puteikio MELAS

„D. Grybauskaitė elgėsi neskaidriai ir tada, kai Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija, vadovaujama Remigijaus Šimašiaus, neteisėtai padėjo Baltarusijos režimui persekioti disidentus ir perdavė jam duomenis apie žmogaus teisių gynėjo Alesio Beliackio banko sąskaitas – dėl to A. Beliackis iki šiol yra kalinamas.”
.
Grybauskaitė elgėsi neskaidriai, kad nepasmerkė ir Puteikio slkleidžiamo melo, nepasmerkė ekspertų, skleidžiamo melo, nepasmerkė Laisvo laikrasčio skleidžiamo melo nepasmerkė ir nepadavė į teismą Rūtos Janutienės ir Z.Vaišvilos už jų skleidžiamą melą… o kai pasmerkė nutekintojus Snorui ar oligarchus, perkančius rinkimus, kaip mat buvo pasmerkta kaip diktatorė. Tai gal atsikvošėkit nuo neadekvačių teiginių, ponas Puteiki?

Puteikio MELAS

„Prezidentė D.Grybauskaitė nepasmerkė specialiųjų dalinių smurtavimo Garliavoje prieš taikius Lietuvos piliečius. Ji visuomenei tvirtino, kad 2012 metų gegužės 17 dienos Garliavos šturmas buvo įvykdytas jai nežinant. Ji atsisakė ir iki šiol atsisako atskleisti visuomenei šio smurto akto organizatorius.” . Puteikis negali nežinoti, kad smurto aktą Prezidentė pasmerkė dar prieš išvažiuodama į Jungtinių Tautų konferenciją Čikagoje, sakydama, kad prievarta negali būti naudojama prieš vaiką. Pueikis puikiai žino ir tuos, kurie tyčia sugalvojo, galimai, kaip tik dėl tokių jos žodžių, panaudoti kovos su terorizmu dalinį… O po to visą propagandą nukreipti prieš PEZIDENTĘ… tai buvo aišku jau per pirmą Kuolio mitingą prie Prezidentūros, dar tada kai Prezidentė net nebuvo grįžusi iš JAV. Tai buvo labai negrąžus aktas iš „pilietininkų” pusės. Pasinaudoti Garliavos… Skaityti daugiau »

Puteikio MELAS

„Prezidentė D.Grybauskaitė tylėjimu pritarė Generalinės prokuratūros ir Valstybės saugumo departamento vadovų veiksmams, kuriais pastaraisiais metais buvo niekinamas Seimas ir ardomi parlamentinės Respublikos pagrindai. Pasitelkusi Konstitucinį Teismą prezidentė praktiškai atėmė iš Lietuvos Seimo visiems demokratinių valstybių parlamentams būdingą kontrolės funkciją.”
.
KONSTITUCIJĄ ne Prezidentė sugalvojo. Tai Puteikiui turėtų būti žinoma. Ir Konstitucija yra VLSTYBĖS PAMATAS. Tačiau kažkas sumanė tą pamatą sugriauti. Ir tokių, kurie pirktais balsais pasinaudojo, kad patektų į „šventąjį” seimą, yra ne taip jau mažai. Panašu, kad visuomenės DEZINFORMACIJA darosi pono Puteikio hobiu. O gal šis hobis gerai apmokamas?

Puteikio MELAS

„Prezidentė D. Grybauskaitė panaudojo Valstybės saugumo departamentą ir jo slaptą informaciją asmeninių viešųjų ryšių kampanijai, kurią Vytautas Landsbergis įžvalgiai pavadino „prezidentės skiepais“. D.Grybauskaitė atsisakė duoti parodymus prokurorui Gintui Ivanauskui, tiriančiam nusikaltimą – slaptos VSD pažymos nutekinimą. Atsisakydama bendradarbiauti su teisėsauga, prezidentė duoda teisinio nihilizmo pavyzdį kitiems pareigūnams ir piliečiams, sako, kad teisingumo paieškas galima ignoruoti.” . Atsisakyti JE leidžia Konstitucija, ponas Puteiki. Gal nesate jos skaitęs? Gal todėl ir organizujate tą referendumą dėl Konstitucijos keitimo, kad oligarchai įsiviešpatautų? Ne pirmą kartą juk Prezidentė Rūtos Janutienės ir Z.Vaišvilos provokuojama nusileist iki jų lygio ir dėl kiekvieno šmeižto kapotis lyg turgaus bobom teismuose. Be to, jokia VALSTYBINĖ PASLAPTIS tai, kas gręsia valsttybei ir jos visuomenei. nes ir taip aišku, kas Iskanderius stato… Skaityti daugiau »

Puteikio MELAS

„Prezidentė Grybauskaitė ignoravo 200 nevyriausybinių organizacijų ir 60 Seimo narių kvietimą vetuoti alkoholio prekybą liberalizavusius įstatymus. Ji šiuos įstatymus pasirašė net nesiteikusi atsakyti ir savo sprendimą argumentuoti Seimo nariams bei piliečiams.”
.
Įstatymą, visų pirma, priėmė seimas. Alkojolio prekybos legalizavimas matomai atima pelną iš kontrabandos, kuri mokesčių nemoka. Kam juos ginate? Būtų gražiau, jei Puteikis pasiūlytų tuos pinigus, gautus iš alkoholio akcizo, panaudoti alkoholikų gydymui, jų švietimui, alkoholio prevencijai tarp jaunų žmonių.

Puteikio MELAS

„Prezidentės D.Grybauskaitės vadovaujama Lietuva nutolo nuo mūsų kurtos laisvos valstybės kelio ir krypsta prezidento Vladimiro Putino propaguojamos „valdomos demokratijos“ link”
.
Kol kas nematom jokios Puteikio KŪRYBOS, išskyrus neatskakingą bandymą griauti. Tas labai ryšku ir jo padejėjos redaguojamame portale tiesos, kuriame neabejotinai irgi rasime ši „protingą” straipsnį. Kaip ir ekspertuose.

Patarimas rinkėjams – NIEKADA NEBALSUOKITE UŽ TOKIUS VEIKĖJUS, KURIE SAVE BANDO PAGRAŽINTI TIK JUODINDAMI KITUS, SAVO SAVIVERTĘ PAKELTI, „PAMAŽINDAMI KITUS IKI SAVO SUSIMAŽINIMO LYGIO. TAI NE POLITIKAI. TAI NET NE RIMTI ŽMONĖS.

siūlymas

Konservatoriams siūlytume paieškoti daugiau kandidatų į prezidentus iš Grybauskaitės aplinkos. Be Burokevičiaus, buvo dar Lazutka (Grybauskaitės viršininkas partškoloje), buvo Jonienė, buvo Kaspervizininkų kompanija. Visi tie, kurie saugomi sovietų kareivių, spietėsi partškoloje, po sausio 13-osios laukdami sovietų pagalbos. Na, žodžiu, konservatorių rezervai neišsemti, dar yra erdvės siekti dugno

jonas

Aciu , kad esi tautoje, gerb. Puteiki. Stiprybes.

Hmm

Tikrai, kodėl konservatorių partija taip spaudžia savo narius ir nekelia kandidato, kad ir Irenos Degutienės, prezidento rinkimuose? Kubilius uždėjęs savo cementinę ranką? Bet reikia leisti pasireikšti alternatyviems lyderiams, kitaip tie partijos nariai, kurie turi kitokią nuomonę, ims eiti savo keliais, gaus kitų žmonių paramą ir partija neteks perspektyvių žmonių. Bet taip mąstyti gali tik demokratiškas vadas, o konservatorių partijos pirmininkas matyt ne toks.

Ateivė  Praeiviui

Ar toliau veikiate pagal operetės „Prezidentės Skiepai” libretą? „Visi prezidentės kitikai – Kremliaus agentai”?

Net po to, kai operetės solistės Ulbinaitė ir Grybauskaitė „pagavo gaidį”? 🙂

Skaitytojas

Saunuolis Puteikis. Tokiu zmoniu reikia Lietuvai, bet ju maza. Platinkit visur, kur tik galima, kad visi zinotu sitos partskolininkes darbus. Geda turet tokia komunistine atgyvena, kaip si burokeviciaus parankine. I jokius prezidentus ji negali bolotiruotis, nes ji yra nusikaltele. O konservams tik tokia ir tinkama. Cia v ienas komentatoriu „Puteikio melas” labai jau gula kryzium uz sita isdav ike/ Mes matom jos darbus, uztenka Lietuva skurdin t ir griaut. Gerb Puteikis viska isdeate, o jus lokit ant jo kiek norit, ji palaiko absoliuti dauguma. O jus tik sliuzai, kurie trilinki sliauziojat pries partskolininke. Uz tokius darbus Lietuvai, ji nujsipelne tik belanges. Dar labai geras komentaras Juozo. Linkiu sekmes jums visiems, kuriem ne tas pats, kas valdo Lietuva/

Juozas Valiušaitis

„D.Grybauskaitė nepasmerkė specialiųjų dalinių smurtavimo Garliavoje prieš taikius Lietuvos piliečius. Ji visuomenei tvirtino, kad 2012 metų gegužės 17 dienos Garliavos šturmas buvo įvykdytas jai nežinant.”

Lygiai taip „nežinojo” apie tankistų veiksmus Mychailo Gorbačiovas 1991 Sausio 13-ąją.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top