Naglis Puteikis: Prokurorai tyčiojasi iš parlamentarizmo, demokratijos, Seimo ir logikos

Prokurorai tyčiojasi iš parlamentarizmo, demokratijos, Seimo ir logikos, nes Seimas prašo ne vaiko video atvaizdų, o Neringos Venckienės veiksmų, kurie nufilmuoti video kamera.

Taip, įstatyme parašyta, kad „draudimas skelbti ikiteisminio tyrimo duomenis apie nepilnamečius nukentėjusiuosius yra absoliutus“ (BPK 177 str. 1 d.), tačiau nei Seimo laikinoji komisija, nei Seimas savo rezoliucija neprašo video apie vaiką, o prašo parodyti Seimo nariams, kaip N.Venckienė trenkia du kartus policininkui, pasaulio sambo vicečempionui, į galvą (tuo ją kaltina prokuratūra) ir pan.

Tai uždenkite vaiką tame įraše kvadratukais ir parodykite tik N.Venckienės veiksmus.

Tačiau Generalinė prokuratūra nori pastatyti Seimą į kampą. Jei Seimas neatsispirs tokiam pastatymui, tuomet viešai paaiškės, kad Lietuvos Respublika nėra parlamentinė, o tik prokurorinė, policinė, nedemokratinė.

Beje, koks pasipūtimas, kokia milžiniška arogancija sklinda iš prokuratūros pranešimo spaudai – jei du kartus nereikėjo video, apsieisite be jo ir trečią kartą:

„Atliekant tyrimą N. Venckienės teisinės neliečiamybės (imuniteto) klausimas po 2012-05-17 įvykių jau buvo sprendžiamas du kartus (2012-06-26 Lietuvos Respublikos Seimo ir 2012-09-21 Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos) ir abiem atvejais sutikimas leisti patraukti N. Venckienę baudžiamojon atsakomybėn buvo duotas prokurorams nepateikiant minėto vaizdo įrašo“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top