Naglis Puteikis: Visi kartu apgynėme Klaipėdą nuo nerūšiuotų šiukšlių ir plastiko deginimo

Kovoje su „Fortum Klaipėda“ melagystėmis bei įstatymų pažeidinėjimais pasiekta pirma pergalė: nerūšiuotų šiukšlių deginimas sustabdytas – milžiniški kyšiai, išdalyti kai kuriems politikams, nuėjo vėjais.

Pagarba klaipėdiečiams, kurie prieš kelerius metus surinko parašus prieš nerūšiuotų šiukšlių ir plastiko deginimą, pagarba Klaipėdos aplinkosaugininkams, atlaikiusiems žvėrišką „Fortum Klaipėda“ spaudimą.

Pastarųjų pralaimėjimas akivaizdus:

NEGAVO taip ilgai siekto leidimo deginti miesto centre nerūšiuotas šiukšles;
NEGAVO leidimo deginti plastiką;
NEGAVO leidimo įsivežti šiukšlių deginti iš kitų Lietuvos regionų.

Tiesa, aplinkosaugininkams buvo pagrasinta, jog „Fortum Klaipėda“ padarys viską, kad Seime būtų pakeisti įstatymai. Tačiau ši pergalė yra ir pirmas ženklas, kad nevyriausybinės organizacijos, mitingai, parašų rinkimai ir aktyvi daugelio eilinių klaipėdiečių kova pagaliau įveda vakarietiškos kultūros standartus, kurie nugali verslo akiplėšišką godumą bei politikų korupciją.

Dabar „Fortum“ mėgins nerūšiuotų šiukšlių ir plastiko deginimą perkelti į kitus miestus, tad linkiu visiems sėkmės ginantis nuo šių nuodytojų.

Tad iki susitikimo mitinge prie Seimo – kai reikės ginti dabartinius aplinkosauginius oro taršos standartus nuo fortumiečių lobistų.

P. S. „Vakarų ekspresas“, pasidžiaugęs iš „Fortum Klaipėda“ gamyklos kylančiais dūmų kamuoliais, žinią, kad neleista deginti nerūšiuotas šiukšles ir plastiką, nutylėjo. Daugiau žr. čia: http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika/ekonomikos-naujienos/dumai-pranasauja-pigesne-siluma-896270/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top