Naujosios Zelandijos vyskupai į katalikiškų mokyklų gaires įtraukė LGBTQIA+ ideologiją

laikmetis.lt

Kai kurie vyskupai teigia, kad homoseksualūs santykiai yra „nuostabu“, skatina mokytojus vartoti ideologinę kalbą ir net neužsimena apie homoseksualių santykių amoralumą pagal katalikų mokymą.

Štai Naujosios Zelandijos katalikų vyskupai išleido naują dokumentą apie lytinę įvairovę katalikiškose mokyklose, kurį LGBT gynėjai giria už tai, kad jis skatina LGBT asmenis gyventi „meilės kupiną šeimyninį gyvenimą“.

Naujosios gairės, pavadintos „Aroha ir įvairovė katalikiškose mokyklose“, buvo paskelbtos šio mėnesio pradžioje ir jomis siekiama skatinti „atjautą, pagarbą ir jautrumą katalikiškose mokyklose ir koledžuose seksualinės įvairovės atžvilgiu“.

Kaip pažymėjo Naujosios Zelandijos katalikų vyskupų konferencija (NZCBC), gairės turės įtakos 66 tūkst. mokinių, besimokančių 235 valstybinėse katalikiškose mokyklose visoje šalyje.

Gairėse labai propaguojamos priėmimo ir mokinių skatinimo būti savimi temos, įskaitant ir tuos atvejus, kai mokiniai identifikuojasi kaip LGBTQIA+.

Dokumente iš anksto pažymima, kad mokyklos turėtų teikti „autoritetingą katalikišką švietimą“ „konkrečių ideologijų“ srityse, įskaitant „žmogaus lytiškumą“. Tačiau vėliau dokumente toliau skatinama priimti ir įtraukti LGBT ideologiją kaip, regis, Bažnyčios dalį.

„Mylinčių LGBT santykių“ skatinimas

„Katalikų Bažnyčioje esantys asmenys ir grupės turi įvairių nuomonių, požiūrių ir patirčių LGBTQIA+ klausimais, – rašė vyskupai, vadovaujami Velingtono arkivyskupo kardinolo Johno Dew (Džono Dju), NZCBC prezidento. – Mūsų katalikų bendruomenė visada buvo įvairi, tikėjimo kupini žmonės gyveno gyvenimą, apimantį įvairią seksualinę orientaciją, išraišką ir mylintį šeimyninį gyvenimą. Jie yra Bažnyčios dalis.“

Gairėse, regis, skatinami LGBT santykiai, nurodant, kad tol, kol propaguojamas Bažnyčios mokymas apie „meilės kupinus, įsipareigojusius santykius“, katalikai gali „turėti įvairių požiūrių į tai, kaip suprasti ir aiškinti, kas yra įsipareigojantys santykiai“.

Pabrėždamas santuokos sakramentą, NZCBC rašė, kad šis sakramentas yra sudaromas tarp „vyro ir moters“, tačiau tai „nereiškia, kad kitos poros negali įsipareigoti nuostabiems, mylintiems ir ilgalaikiams santykiams, tai tiesiog reiškia, kad tokie santykiai Katalikų Bažnyčioje nėra sakramentinė santuoka“, nes jie negali būti atviri naujos gyvybės galimybei be išorinio įsikišimo“.

Socialinių vertybių iškėlimas virš katalikiškos doktrinos

Paminėtas tam tikras katalikiškos moralės gynimas, įskaitant pareigą „užtikrinti, kad nebūtų propaguojamos idėjos ir nuostatos, kurios atvirai kenkia katalikiškam mokyklos pobūdžiui“, tačiau nepateikiama jokių konkrečių detalių.

Tačiau net ir ribiniais vadinami renginiai vis tiek skatinami, jei jie yra „svarbūs mokinių bendruomenei“ ir jei mokykla gali „pakelti teigiamą rezonansą katalikiškame kontekste, tiesiog pervadindama ir perorientuodama renginį ar veiklą“.

Dokumente taip pat remiamasi katalikų socialiniu mokymu, tačiau tik siekiant propaguoti nereligines tokio mokymo pagrindinių temų koncepcijas. „Bendrasis gėris“, kuris turi būti skatinamas visiems mokiniams, pristatomas „visiško mūsų, kaip individų, potencialo pasiekimas bendruomenėje“, o ne susijęs su „Dievo buvimu“, kaip rašo šventasis Tomas Akvinietis.

Šaltinis: Life Site News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kur einame?

Lytis išlaisvinta nuo, atrodė, nepajudinamo dualizmo. Trinamos ir kitos dualizmo ribos – tarp gėrio ir blogio, melo ir tiesos, dorybės ir nuodėmės… Štai renkami pinigai karui, Žmonių žudymui ir isteriškai klykiama, kad tai gėris. Žiniasklaida persmelkta žviegiančiu džiaugsmu dėl rusų karių mirčių. O melo aplink tiek, kad, regis, visas Pasaulis nyra į nesibaigiančio melo liūną. Melas kaip potvynis kyla, kyla… Tačiau blogiausia, kad melą lydi reikalavimas priimti jį už Tiesą. Net įstatymiškai. Reikalaujama kaip aksiomą priimti šlykščius melus, kad visi rusai blogi, kad vakcinos, nepaisant vis sunkiau nuslepiamos jų daromos žalos sveikatai ir sukeliamų mirčių, – visuotinis gėris, kad B. Geitsas, G. Sorošas ir kiti į juos panašūs „filantropai“ gelbėja Pasaulį… Bučos ir Irpinės istorijos permirkusios melu tiek, kiek krauju.… Skaityti daugiau »

Kaip nuostabu

Kaip plano dalį kovos su klimato kaita
Naujosios Zelandijos vyriausybė pasiūlė apmokestinti šiltnamio efektą sukeliančias dujas, kurias ūkių gyvūnai gamina raugėdami ir šlapindamiesi. Ūkininkams šis naujas mokestis įsigaliotų nuo 2025 metų.Taip,taip vyskupai tuoj nieko neturėsit ir būsite laimingi.Tuoj visiems ateis mokestis už tylėjimą ir tiesos nesakymą.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-10-10/new-zealand-accepts-farm-level-pricing-of-agricultural-emissions&ved=2ahUKEwi-7fzq9t36AhXJiFwKHQr5B5IQFnoECCoQAQ&usg=AOvVaw2UGVl2Ga7aLWo_VSM70R-4

jo jo

nuodėmė yra malonumas

Tokį dokumentą

galėjo paskelbti ne katalikų vyskupai, o melo tėvo vaikai, masonai, sodomitai, satanistai.

bet tai

visiškai nestebina!

Dzeikas

Reiktu prisiminti apastalo Petro kreipimasi, kad net jeigu jo paties zodziuose nebus Sventosios Dvasios( ne is Sv.Dvasios), tai broliai neklausytu jo.
Juo labiau reiktu det skersa ant siaip mudaku, kunigu , vyskupu ir paties Romos popieziaus, jeigu jie kalba tokius vejus.
Jeigu jums Baznycia ne klubas pagal interesus, o priemone per kuri ateina isganymas – dekite skersa ir kurkite savo baznycia , susibure, vadovaudamiesi Sv.Rastu ir issirinke ganytoja is savuju tarpo.Biblijoje beje pasakyta kas ir kaip renkamas i krikscioniu surinkimo ganytojus.

Conservative Research Group

J.K. Rowling yra Hario Poterio autorė ir jai nerūpi prarasti savo gerbėjus dėl savo atvirumo transseksualumo klausimais. Ji tai išreiškė tikrai epiškai. Rowling laiko save LGBT žmonių sąjungininke, tačiau ji nebuvo pakankamai pabudusi, kad pamatytų radikalų transseksualų judėjimą. Rowling buvo apkaltinta transfobiškumu dėl savo požiūrio į lytį ir seksą, ypač už tai, kad palaikė moterį, atleistą už tai, kad „Twitter“ paskelbė, kad „vyrai negali virsti moterimis“. Jos nuosaikus požiūris į transseksualizmą sukėlė didelį atsaką. Naujausias pavyzdys yra jos atsisakymas būti pakviestai į specialųjį Hario Poterio susijungimo renginį. Daugelis ,,pabudusių” Hario Poterio kino žvaigždžių viešai atsiribojo nuo Rowling. Rowling akivaizdžiai dėl to nesijaudina. Rowling ketvirtadienį atsakė „Twitter“ vartotojui, kuris tyčiojosi iš Rowling dėl jos „antitrans“ pažiūrų. Asmuo tviteryje rašė: „Kaip galite… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top