NEBE Andrius Švarplys. Naujametis klausimėlis Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos strategams

Naujametis klausimėlis Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos strategams. Ne karjeristams klerkams, bet valstybės saugumu išties susirūpinusiems žmonėms.

Kaip jūs įsivaizduojate Lietuvos saugumo garantijas iš Vakarų Europos, kai ji palaiko tokią politinę liniją, kuri yra nukreipta prieš Amerikos (ir savo šalies) patriotines vertybes?

Amerikos patriotinės vertybės – pasiaukojamas darbas-pareiga, šeima, religija ir tikėjimas teisingumu – buvo variklis, leidęs Amerikai įsijungti ir nugalėti Antrajame pasauliniame kare. Lygiai taip pat – Lietuvos pokario partizanams priešintis Sovietų imperijai. Tai apskritai yra gyvenimo stuburas.

Genderis, lyties ir šeimos išformavimas; savo šaknų išsižadėjimas, saviplaka, atotrūkis nuo realybės ir absurdiškas istorijos perrašymas (paminklų griovimas, rasizmo sąskaitos išrašymas 18–19 amžiams); migrantų nusikaltimų ir islamistų teroristų dengimas dėl atvirumo ideologijos – čia tas pasaulis, kuris gali mums garantuoti tarptautinį saugumą?

Lietuvai reikia palaikyti tas šalis, kurios gina ne kartą patikrintas vertybes. Europa jau išsiskyrė su savo principais, leidusiais jai būti stipriai ir nuolat pakilti iš pelenų. Ji jau perėmė naująją tapatybę, kuri nemato Rusijos ir Kinijos grėsmės, o tuščią vartotojišką asmens saviraišką laiko svarbesne už prigimtines žmogaus teises. Woke pasaulis veda į akligatvį, nes iškraipo natūralius žmogiškuosius gyvenimo principus. Tarptautinis saugumas tiesiogiai susijęs su šiais vidiniais procesais Vakarų pasaulyje.

Ar kultūra, kuri ginčijasi kokius – zhe, hir, they, hers, ze – įvardžius vartoti, gali suvokti tikrovę ir gali būti rimta?

Toks klausimėlis metų pradžioje.

Lietuva be woke yra stipresnė ir saugesnė.

Saugių, stiprių 2021 metų!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top