(Ne)lengvi pašnekesiai. Su Vytautu Sinica

Dalinamės įdomiu, šiltu ir atviru Nacionalinio susivienijimo kandidato Vilniaus mero ir tarybos rinkimuose dr. Vytauto Sinicos pokalbiu su kurso draugu, žurnalistu Gediminu Reklaičiu. Pokalbis nėra apie rinkimus, jame paliečiamos įvairiausios asmeninio gyvenimo, politinės veiklos, santykio su Vilniumi ir su filosofija temos. Kviečiame klausyti ir dalintis.

Galimai politinė reklama.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nyč

taip taip, F. Nietzsche ANTIKRISTAS – tai galingiausia krikščionybės ir jos propaguojamos „vergų moralės“ kritika.
Pasirodė. Galit pirkt jei yra noras.

Pamastymas

…taip taip,…pasivogsim portaleli..ir reklamuosim vieni kitus tarpusavy……kas durnesnis ir nekreipia i tai demesio….velnias slypi detalese,brolyciai…

naaa

jei pavogė amerikoje rinkimus tai partalą kaip du pirštus apčiurkšt

šiuo atveju ....

Iš Sinicos kol kas nieko gero ,daug ko jis tiesiog negali suprast dėl savo jauno amžiaus(verkiant trūksta patirties) .Iš kitos pusės – yra užsiauginęs pavojingai didelę ambiciją ,per kurią taip pat daug ko nemato , o dažnai – ir nenori matyt. Labai atsargiai mini svarbiausias, labiausiai jautrias žmonių daugumai politikos sritis,nes supranta ,kad priešingu atveju jis tiesiog dings net ir iš „TIESOS” (jau nekalbant apie Delfi). Pvz. visiškai nesupranta didžiulio Lietuvos „potencialo” toliau auginti jai aiškiai matomos mirtinos demografijos , visas ribas peržengusios emigracijos .Juk aišku,kad pasaulio galingieji deda milžiniškas pastangas suvaldyti žmonių planetoje skaičiaus augimą. Bet juk tai daro praktiškai išpiarintu stalininiu būdu : kai mišką kerta ….O juk daug kur šis metodas tiesiog visiškai netinka (Lietuva su savo… Skaityti daugiau »

Al.

Gal ir per jaunas, bet jei taptų meru – nors, manau, akivaizdu, kad netaps – bent trumpam pristabdytų tą komunistinį traukinį (naš paravoz fperiot letit, f komune astanofka…). Todėl, manau, blogiausia ne tai, kad per jaunas, o kad kovą už miesto valdymą tik imituoja.

habilitas

Pritariu Jums. Nepasirašiau, paaiškinau kodėl, bet nieko prieš, kad NS pasisektų. Nors savo klausimo V. Sinicai – neatšaukiau. 🙂

Rita Lee (The Epoch Times)
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top