Nepatogus rašytojas: Lietuvių Laisvės kelias baltarusiams. O ką darysim dėl savo Lietuvos?

Labai gražus lietuvaičių gestas ir palaikymas baltarusiams – tūkstančiai žmonių, nešini vėliavomis, gėlėmis, šypsenomis, rikiavosi į grandinę…. ir net kibosi už rankų. Idealiai išreklamuotas renginys, todėl būtina sudalyvauti – reportažai iš įvykio vietos sufleruoja linksmą, šventinę nuotaiką.

Labai gražu ir prasminga.

Iš pažiūros – didingas ir daug ką žadantis reginys.

Norėčiau džiaugtis drauge, bet, žinot, mane neramina toks dalykas – mes jau 30 metų, neva, laisvi, bet taip ir neturėjom nė vieno rimtesnio mitingo, kuriame būtų susirinkę bent 10 tūkstančių žmonių. Žmonių, kurie pasisakytų už socialinę lygybę, už šeimų finansavimą, už orią senatvę, už teisinės sistemos sąžiningumą / prieš korupciją, kuri Lietuvoje persismelkusi visur, už nemokamą aukštąjį ir kokybišką mokslą, už mažesnius mokesčius, už skaidrius ir sąžiningus viešuosius pirkimus / už „OTKATŲ“ suvaldymą, už aferų sustabdymą, už KGB`istų išviešinimą mūsų valstybėje, už lygias teises visiems, ne tik mažumoms, už… – pridėkit patys.

TO NĖRA.

Bet, gerbiamieji, mes turime krūvą problemų savo valstybėje ir jas reikia spręsti.

Broliai lietuviai, kodėl tapote visiškai abejingi itin rimtoms savo valstybės problemoms? Abejingi tiek, kad jokiu gyvu neisit į mitingą, protesto akciją. Net ir suprasdami, kad didelis kiekis žmonių gali pakeisti situaciją? Kitaip juk nebūtumėt gaišę laiko dėl baltarusių.

Bet staiga, jūs, tie patys lietuviai, aukojate savo laiką, susirūpinę kimbatės už rankų į #Laisvės_kelias.

Deja, man tai kvepia visiška sintetika, netikrumu ir veidmainyste. Na, arba neadekvatumu. Ir man dėl to liūdna.

Kodėl taip yra, paklausit?

Aš jau esu apie tai kalbėjęs – apie manipuliacijas, apie poveikio technologijas, neuro rinkodarą, įtaką, minios psichologiją.

Staiga tapti jautriam kaimynų valstybei, bet visiškai šaltam ir abejingam savąjai Tėvynei – tai didelis nesusipratimas ir galvosūkis, kurį teks kada nors išspręsti mūsų tautai norint išsivaduoti iš visuomenės inžinierių mums primestos iliuzijos ir tapti išties laisvais, kuriančiais žmonėmis, o ne vykdančiais primestą valią, kuri netgi įtikinamai atrodo laisva.

Verta pasvajoti, kokie pokyčiai mus staiga ištiktų, jei mes taip organizuotai sugebėtumėm burtis į protestus, akcijas Lietuvoje ir spręsti savas problemas. Intelektualai surašo aiškius reikalavimus ir 10 000 lietuvių prie Seimo!

Masė žmonių – tai poveikis, tą ir daro #laisvės_kelias. Puikiai suprantama, kad teisingai nukreipta minia yra didžiulė jėga.

Tegul vieną dieną taip nutinka ir Lietuvoje, kai mes tūkstančiais plūsim į gatves ir pareikalausime teisingumo mūsų valstybėje, išvarysim lauk visus korumpuotus valdininkus, nesąžiningus verslininkus ir nusikaltėlius, kurie naikina mūsų valstybę dešimtmečiais.

Jūs manot, kad tie, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos kely, tokią Lietuvą vizualizavo? Ar jums žinoma, kad #Sąjūdis tęsiasi iki šiol, nes Sąjūdžio programa taip ir nebuvo įgyvendinta, o nepriklausomybė mūsų – tik fikcija mūsų protuose?

Daugiau pirkti kiniško šlamšto ir turėti prigrūstą garažą – jokia laisvė.

#Tapinas #LRT #Delfi #15min to niekad nesiims organizuoti, tą turime padaryti mes patys.
Mes turime susigrąžinti valstybę į savo rankas.
Tapti savo valstybės šeimininkais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
StasysG

Geri Redakcijos klausimai. —-Prieš 30 metų Bk stovėjau kažkur prie Panevėžio. Į šį naują Tapino kelią nevažiavau, nors dabar gyvenu čia pat Vilniaus rajone. Nes laisvę jau mes turim. Tegul slavai gudai tokią pat ar panašią išsikovoja patys. Jie 30 metų tylėjo ir laukė, kas su mumis bus. Dabar mes galim palaukti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Galima tik nujausti kokių permainų Gudijoje nori neišjungtieji (iš politikos ir verslo darymo) komunistai (šimtmečiui užslaptintieji kgb’istai, stribvaikiai, …), išvarę bemaž milijoną (pusę visų) darbininkų iš Lietuvos, bei organizavę keistą „Laisvės kelią”. Mes, lietuviai palaikom gudų ėjimą permainų link, bet juk toms permainoms daryti pirmieji šliaužia tie patys ir tokie patys – Lietuvoje neišjungti klastingieji komunistai. Pavojus ir gudams, kai palaikymas diriguojamas burokevičininkų (ir Vytauto Landsbergio pasiųlytos Lietuvai) Dalios – “Lietuvos dalios”. Jei nepavyks gyvybiškai svarbios permainos LDK Lietuvoje, kentės varge visos LDK gyventojai. Lietuviai, mums reikalingas s_u_k_i_l_i_m_a_s prieš savo (“nematomus” ir todėl l klastingus) skriaudikus. Reikia vado žodžio. ________________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Nepatogus rašytojau,parašei teisingus žodžius,bet savo tikro vardo taip ir neišdrįsai
įsivardinti.Trūksta drąsos?Tai eik ir kviesk tautiečius į gatves ir pradėk žygį nuo savęs.Stovi po medžiu ir lauki kol kas nors kitas pakvies į Baltijos kelią už Lietuvos laisvę dabar po 30 -ties metų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Teksto autorei, -iui su nr 2020-08-25 11:01
Meistrų protui pist – labai daug. Pabandykime apseiti be to, jei norime gerų pokyčių Lietuvoje.
Išmintinga būtų kai sukilimą (geraja prasme) organizuoja nesisteminių partijų (pajėgų) vedliai. Kalbinkime juos. Nesvarbu, kat jie eina į seimą savarankiškai (nevieningai), kad pro duris pralysti bei (sąrašiniai) pro langus : ) Gatvėje vietos daug, banditų sistemos nuskriaustiesiems.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pataisyta)
Teksto autorei, -iui su nr 2020-08-25 11:01
Meistrų protui pist – labai daug. Pabandykime apseiti be to, jei norime gerų pokyčių Lietuvoje.
Išmintinga būtų kai sukilimą (geraja prasme) organizuoja nesisteminių partijų (pajėgų) vedliai. Kalbinkime juos. Nesvarbu, kat jie eina į seimą savarankiškai (nevieningai), kad pro duris pralįsti bei (antikonstituciniams sąrašiniams) pro langus : ) Gatvėje vietos daug, banditų sistemos nuskriaustiesiems.

Tai brežnevinė, fasadinė, burbulinė akcija...

Teisūs autoriai-tai melagingo aktyvumo, krokodilo ašarų liejimo fiesta už viešus pinigus, suplaukusius į manipuliatorių- konformistų tapinų rankas…Toks plastikinis surežisuotas šou -tai ONS baigiamos prismaugti Lietuvos imitacinis, kaip ir mūsų valstybingumas bei demokratija, vaizdelis….Tai pseudopilietinio ,parodomojo aktyvumo puota vidinio maro metu….
Mūsų Tėvynė ištautinama, išvalstybinama,smaugiama,nudvasinama,primityvinama, imituojant demokratiją ir teisingumą, kasdien, bet tapinai,nausėdos,landsbergiai,miliūtės, valatkos,užkalniai ir Ko, bei pinigų maišai dėl to tyli, nes ONS jų klanams ir interesams reikalinga…
Algirdas

Marta

Nera ko jums, baltarusiai gyvent gerai, save islaikyt, mes murkdomes baloje, liskit ir jus, islakstysit, gal dar zemes atsiimsim, privatizuosim. Patirties turim, pamokom ir ukrainiecius.

ah1

Skrydis virš gegutės lizdo.

Al.

,,Jūs manot, kad tie, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos kely, tokią Lietuvą vizualizavo?” Jie nevizualizavo, o įsivaizdavo. O ,,Nepatogus rašytojas” čia kas – kovinis slapyvardis? Mes turime… Norint turėti, reikia pradėti.

Kis

kai renginys vyksta ne nuo sirdies,tas ir ivyksta,kaip su tuo laisves keliu.Juk Tapinai ir kiti murziukai gavo per snukucius su smirdanciu skuduru.Kur „laisves kelio „tesinys Baltarusijoje?Nera,nes jiems jis nereiksmingas iki siol,jie kovoja ir lai gauna guminiu kulku ir bananu nuo savu „patriotu”,juk mes gavome nuo pacio Landzbergio,o sis kuprius -nusikaltes pries Lietuva labiau net uz Stalina.Juk reikia paskaiciuoti ja mes praradome po susaudymo prie seimo rumu,kiek jaunimo patrauke svetur ir sitaip buvo kalama i galvas,kad jie cia nelabai ir reikalingi-mat trukdys anukams tapti milijonieriais,o kokios siaudingos machinacijos vykdomos visur kur tik pasirodo ES pinigai.Kur Masiulis su savo pinigu isisavinimo eskadronu,kur?Tyla,jeigu tauta bus ir toliau avinu banda,voge,vagia ir vogs,nes per 30 metu sedi susodinti musu „Lukasenkos „teismai ir visos represines institucijos,isejo… Skaityti daugiau »

Labai gražu,

kai mes užjaučiame mušamus baltarusius, tačiau kodėl mes negalime užjausti gal net užmuštus lietuvius – lietuvaites, net vaikus, kas yra dar baisiau? Kodėl mūsų taip aktyviai rinktas sako, kad jam tai neįdomu? Gal jau bus net įstatymas mušti tuos, kas nepatiks išrinktajam ir jo gaujai? Kaip čia rašė vienas protingas – kas pas mus prezidentas? Nepanašu, kad tas, kurį rinkome. Tad kaip toli mes esame nuo Baltarusijos? Kodėl dėl savų nėra demonstracijų? Taip, mūsų policija jau paruošta.

Vinis

Kur buvote „laisvės kelio” kariai, kai naikino Lietuvos miškus?

grumstas

Bent gyvenantys Vilniuje , nueikite rug. 29 d. 14 val. regsi į Vinco kudirko g. org. mitingą už teisę kvėpuoti laisvai. bet ir tą paqdaryti neidrįsite ,uir atsasite tam visokaiusių pasiteisinimo variacijų prieš savo išdavikišką sąžinę .juk matome kai vieniems galima kvėpuoti be antsnukio ir nebijoti įstatymų reikalvimų, o kitiems be kalbų priežiūros opričnikai išrašys neadekvačias dideles -milžiniškas pragyvenimo lygiui ir nusikaltimo pavojingumui pinigines baudas. Štai tiems protestuojantiems balarusijoje tur bū9t nesuprantama ir neįsivaizdujama į kur jie veržiasi, į kur juos veda naujieji „susaninai”

Ka darysim, kai ONS oponentu fiasko jau poryt?

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-apie-krumu-naujienas Eilinis geras, šmaikštus, taiklus, opus, gamtos apdovanoto publicisto, tekstas… Bet, kokių Apvaizdos jėgų paprašyti, kad šis žmogus praregėtų ir pažvelgtų kritiškai į savo partinio vežimo vadeliotojus,o ne tik į ONS dvaro stovylas ir marionetes… Radžvilas savo laiku po nesėkmingų rinkimų atsistatydino iš liberalų vedlio pozicijos. Spalį atsistatydins iš NS pirmininko pareigų po lengvai adekvatiems visuomenininkams nuspėjamų NS rezultatų bukaprotiškai einant prieš ONS kariauną pavieniu partizanišku, nuskurusiu būreliu (bet su degančiomis, didybe ir teisumu degančiomis akimis…). Atsistatydins, nes turi savigarbos, šalia gero pamokslininko ir analitiko Dievo duotos dovanos…Gaila aišku, kad dangus nedavė karvedžio gebėjimų, todėl NS kariaunos likučiai spalio gale matyt rinksis kitą panašų vedlį- V. S., Panevėžyje ,,įžvalgiai” deklaravusį visiems, kad NS 3 procentų kartelei neteikia kapitalinės reikšmės…Nes NS… Skaityti daugiau »

Vardas

Baltarusija jau mate Lietuvoje 2019 m. kaip Sausio 13 seksualiai tenkinome Ukraina, kaip Lapkricio 9 seksualiai tenkinome Vokietija (30 m. Berlyno sienai).
2020 m. Sausio 13 seksualiai tenkinome Ukraina, Rugpjucio 23 seksualiai bandeme tenkinti Baltarusija.
Angelos Merkel Ketvirtasis Reichas Lietuva, Lenkija (Vokietijos Federacine Respublika) kovoja su Baltarusija (Vokietijos Demokratine Respublika).
Nenuostabu, kad Baltarusija rimtai uzsiuto ant to MAXIMA, MG Baltic, LLRInstituto, EHUniversiteto (visu gal nevardinsiu) LiberalBolseviku „Laisves kelio” Vilnius-Medininkai ir noro po 30 metu Baltarusija pagaidinti kaip Vokietijos Demokratine Respublika.

tiek

o man nebepatinka toks demonstratyvus stebėjimasis dalykais, kurie kiekvienam lietuviui praktiškai yra absoliučiai aiškūs.O Tapinui reikia primint ,kad : žmogau, pats,savaime suprantama, esi laisvas veikti mūsų valstybėje taip,kaip pačiam atrodo geriau tačiau ….,jaunas žmogau ,kas ten bebūtų ,tačiau pats visuomet,visais atvejais išlikti ŽMOGUMI privalai.

EMPIRIKAS

Jau Tiesos.lt pradeda eiti Delfio pedomis – po straipsniu nebeisdrista parasyti autoriaus/autoriu pavardes/pavardziu. Greit ir „neteisingus” komentarus prades salinti.

paskutinis

Idomu, kas bus paskutinis lietuvis? jis, matyt, parduos Vilniu … ir paspruks.

Ne i tema

Noriu paklausti, o kur dopingiste Rutele Meilutyte? kur tas auksinis karpis?

>Algirdasui K. 'Ką darysim'

O ką darysi(m), kai ims viešinti paties darbelius ‘geležinkeliuose’?
Nors pripažįstu, nelengva gyvent tampomam už virvelių.

Kiek  nupušo net polit. tautos likučiai-

galima spręsti pagal siaurapročių komentatorių kiekį, laikinantį NS kryptį į krachą… Net jiems motina gamta nedavė pakankamai smegenų suprasti,kad NS profesūra jau prakišo rinkimus dar jiems neprasidėjus…Kodėl Dievas taip nubaudė Lietuvą,kad joje protingų mąslių žmonių liko visiška mažuma…ONS šulai ,manau, kaip nors apdovanos V.R. ir jo mulkių kompaniją už politinės tautos likučių nugalabinimą,kai NS spalį per individualistinį kvailumą negaus nei vieno mandato ir geriečių kelis procentus nuvarys į kanalizaciją…
Algirdas

Vaclovas ing “Lietuviškos Jungtinės Pajėgos”

Apie kokį komunizmą tauškiate laukinėje valstybėje? Komunizmo neatstovauju, bet subręskite pagaliau. Matėte Algirdą Paleckį – štai sąlyginis komunistas. Neprisitaikėlis. Nežinau, gerai ar ne. O jūs pilvo tarnus, įgeidžio įkaitus ir atitinkamą santvarką vis dar komunistuojančia vadinate? Jei taip piktuoju minite praeitos sanklodos senelius, tai koks skirtumus dėl jų? Kuo geresnės jaunesnės kartos po šiuolaikinių mokslų (kurių krimsti nelabai ir mėgsta) – protas, tiesa, dora vertinami?

stasys

Tuščia žodžiavimas to besipiktinusio man suprantamas . Juk jo ten nebuvo ? siekiu palaikyti Baltarūsijos demokratija .. jam kaip tūlam lietuviui rūpį tik savo kiemas ..savos vištos tupinėjančios pievelėje ir tas padėtu kiaušinių kiekis kuris lems rytinės kiaušinienės didį. Nors proto kampučiu žmogus suvokia jog tai ko jam norisi vienu žmogaus gyvenimu neįgyvendinama,.. Trisdešimt metu per trumpas laiko tarpas tam kad visuomenėje įsikerotų įsitikinimas jog vogti ir meluoti nedora ..o pasitaikius progai kitu nelaimiu sąskaita praturėti ir nusikaltimas esant valdininkui . Joks skaitlingas mitingas surinktas prie Seimo negali išlaisvinti tos visuomenės nuo to ka paliko sovietai savo palikimu .Ne autoriau , tam kad įtykinti visuomene Jums pritarti reikės kur kas daugiau nei vieno paklykavimo ..Gerai apsidairykite aplink tuos kas Jus… Skaityti daugiau »

Diedas

Narsiai parašyta.
Tik dėl Tapino autorius klysta.
Jis tipinis komsomolcas darantis tik tai kas reikia.
Jo pašūkavimai prieš bebrus, ir raginimai imti valdžią į savo rankas, tai tik viešieji ryšiai priviliot auditorijai.
Lietuvone nebeliko jokio opozicinio leidinio.
Buvo žurnalas „Valstybė”, bet mockai matjošaičiai nei kiti oligarchai ir komunistinės kiaulės užtąsė po teismus, sutrypė kitokią nuomonę į purvą, patraukė sau iš kelio sau nepalankų leidinį.
Visi skaitomiausi ir žiūrimiausi portalai (įskaitant ir šį) pučia į tą pačią Lietuvius ir Lietuvą žeminančią dūdą. Bet kokia valdžios kritika etatinių vienodai dresiruotų žurnaliūgų ir komentarų trolių pagalba paverčiama panieka visai šaliai.
Konkrečios oligarchų pavardės ir jų aferos neminimos, juos dangstantys politikai toleruojami.
Dėl konkrečių asmenų atliktų konkrečių nusikaltimų visur ir visad kalta lieka Lietuva.

Jonas Vaiškūnas

Į kova su vidaus priešais kviečia žmogus BIJANTIS PASIRAŠYTI PAVARDĘ?

Rasa

Daugelis mūsų yra geri, atjaučiantys žmonės. Juos pakvietė, jie atėjo. Jie net norėjo patirti bendrumo jausmo. Jei atsirastų lyderių, kurie turėtų noro ir tokių techninių galimybių, susirinktų ir už Lietuvą. Bet kai ateina pvz. Vasario 16, reikia įrodinėti, tiems patiems tapinistams, šimašistams ir miliūtistėms, kad mes ne fašistai, kad švenčiame savo išsiveržimą į Nepriklausomybę. Pasirodo į laisvę gali veržtis kitos tautos, o lietuvių vasario 16 tai klaida. Ir susirenka į eiseną tik tautininkams prijaučiantys, o LRT parodo eiseną 1 min. ir dar su kreivais komentarais.

Tam ONS anonistui

Gal Radžvilas ir nelaimės, bet dėl to ant jo vemti nereikia. Kam žlugdyti tą, kuris stengiasi bent nuoširdžiai. Ko nepasakysi apie tavo draugelius Krivickus ir Puteikius.

Gerb. Jonui V.- Bailių čia- nors vežimu vežk...:)

Deja, čia anoniminių bailių per akis…Dažniausiai tai dar ir paranojikai, kaip kad eksžurnaliūga Šarūnas bei keisti, liguisti melagiai bei šmeižikai….Tokia ta mirštančios polit. tautos likučių tikrovė.Tokie ir palaiko LLL pasekėjų iš NS kompanijos kryptį į kvailą pavienio samurajaus krachą (viešą sadomazochistinį chrakiri???) Seimo rinkimuose.Tokie anoniminiai bailiai šarūnai savo aplodismentus užsispyrėlio profesoriaus aplinkai remia noru numirti ideologiškai ir dvasiškai skaistūs, nebendradarbiaudami vardan tos su nuodėmingais puteikiais, juozaičiais ir t.t. Tų keistapročių bailių izoliacionistinės egzistencijos ir deramo neveikimo pasėkoje ONS šulai švęs 100 proc. pergalę spalį ir galutinai pribaigs valstybingumą ir nacijos likučius…
Algirdas K.

Ona

Esame užguiti įslaptintų gebistų ir jų anūkų. Nes tai jie su „Dėdulės” ir „Magnolijos” pagalba užgrobė žiniasklaidą ir nuo ryto iki vakaro stumia savo propagandą vietoje žinių, juodina Lietuvos patriotus ir kaišioja mums jau benusibaigiančius kagebistų išminčius arba visai degradavusius valatkas ir panašią kisieliovščiną

Algirdui

Dar suprasčiau, jei Radžvilas eitų su Venckiene. O gal nelabai suprantu, kodėl jie nebendradarbiauja. Laikas parodys, kaip jų santykiai susidėlios.

Bet kam dėtis su Juozaičiais (atsiprašau, turėjau omenyje Songailomis), Puteikiais ar Dagiais (visi konservų išperėti), kurie yra aiškūs. Jei jie nėra aiškūs Algirdui ar brangiemslietuvosžmonėms, tai vien dėl to su jais dėtis neverta. Kas iš to, kad ta apsijungusi šutvė gautų balsų, koks iš to būtų rezultatas? Blogiau, nei negauti iš vis.

Nykus anonimo Šarūno veidas....

Manau, smegenų (t.y. adekvatumo tikrovei,) problema pačiam atsirado anksčiau, nei seniokiškos paranojos išėjus iš žurnaliūgų luomo, Šarūnai. Todėl Radžvilo kompanija ir prakiš juodai, nes jie remiasi tokiais liguistais siaurapročiais kaip tamstelė, o ne nepartinių šviesuolių ar mastančių plebėjų protu ir talka…NS gaunasi tiesiog TS klonas pagal savo veidmainystę ir siaurapročių pritarinėtojų lygį…Tamsta ligotos psichikos žmogus, kaip ir paties bendražygis profesorius onkologas iš JDJ, šunį tempęs paskui mašiną ,,pasivaikščiojimui”,ką pagarsino net TV…. Tamsta ,kaip bailys anonimas dergi nuolat adekvačius neanonimiškus komentuotojus tiesos portale…Kaip tikras KGB beldikas (dėl liguisto pavydo ar paranojų?) bandai šantažuoti bei gąsdinti adekvačius neanonimiškus visuomenininkus, kad praneši visiems, ką tie visuomenininkai ir taip viešai gina ir pristato viešai kitiems…(žiūr. Š. laišką apačioje…) Pastuksensi slaptai Radžvilui, kad Algirdas viešai… Skaityti daugiau »

...

D ė m e s i o ! ! ! Per LRT 2020-08-13 laidoje „Laba diena, Lietuva” maždaug 14:45 Vykintas Pugačiauskas pasakė: „ES nenori kad Britanija išplaukusi į laisvus vandenis pradėtų vyriausybė netrukdomai remti verslą, kuris konkuruotų su ES verslu kuriam taikomi LABAI GRIEŽTI APRIBOJIMAI”. ====== Ar į tokią ES mes stojom ?!! Kam naudingas verslo apribojimas ?!! Kas jie tokie, ir ko siekia …?! Akivaizdus ES griovimas pačiu ES vadovų rankomis ?!! Kodėl apie tai tyli ES parlamentarai, LT Seimo nariai, politikai politikos apžvalgininkai, žiniasklaida ?!! Dėl Baltarusijos … Lietuvoje ir ES ryškus sujudimas, o dėl SAVINAIKOS ES – štilis, ir jau daug metų. Kas gali paneigti, kad PSEUDOpabėgėlių politika su migrantų kvotom taip pat nėra to baisaus vykdomo… Skaityti daugiau »

Anonimo (Šarūnos) spalvos..

1) Kad bailys, matyti iš dergiančių ir neadekvačių ANONIMINIŲ išpuolių ( iš nugaros…) tiesos.lt portale… 2) Kad neadekvatas, matyti iš asmeninės neapykantos plačiai paviešintų racionalių, fundamentalių būrio iškilių šviesuolių ir 30 plebėjų Raginimų (ONS oponentams vienytis į koaliciją rinkimams) idėjoms ir signatarams. Matyti ir iš jo raginimų NS eiti į rinkimus prieš galingą sistemą pavieniui ir spjauti į 89 -90 metų Sąjūdžio visų telkimo patirtį.. 3) Priklauso Rusteikos tekste išjuoktam patologinio skundiko- stuksentojo ir asmeninio baugintojo tipui .Tai byloja ne tik anoniminiai ,,stuksenimai” iš už saugaus kampo tiesos.lt, bet ir laiško man tipinė šantažuojanti ir gasdinanti jo kagėbistinė citata: ,,PAGALIAU IŠSIRYŠKINAI. Tai ir pranešiu visiems, kurie dar nežino.” 4) Neadekvatas ir veidmainis, neva patriotas. Net liet. kalbos (Tėvynės meilės pagrindo…)… Skaityti daugiau »

Remigijus

Sakykite, ar jau atvažiavo iš Maskvos neženklintų sunkvežimių kolona? Gal pasiklydo? Linkevicius sake, kad dar rugppjucio 12d. Minskan isvaziavo?…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ką darysim dėl savo Lietuvos?
***
– Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai) ir todėl apsišaukėlių taisyklės – nusikaltėlių taisyklės.
1. Skelbiama visuotinio n_e_p_a_k_l_u_s_n_u_m_o pradžia, (Tautos skriaudikams valstybės viduje) apsišaukėlių (seimūnų) sukurtos sistemos:
– įžūliai milicijai (su užrašu policija) su bjauriu požiūriu į žmogų;
– nežmogiškam antstolių klanui;
– cccp laikmečio mentaliteto teismų klanui su bjauriu požiūriu į žmogų (pilietį, Tautą, valstybę) bei tuo pat metu pataikūnišku padlaižūnišku požiūriu į nusikaltėlius (antikonstitucinius) apsišaukėlius politikus;
– ir t t.
Nepaklusnumo skriaudikams pavyzdys jau y_r_a.
2. Visuotinė pagarba kariuomenei bei laivynui – savigynai nuo išorės (priešų) skriaudikų.
_____________________________________
Sukilimas
Mūsų ginklas – Konstitucija pirminio 1992 spalio 25 pavidalo (be pakeitimų)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
_____________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 27

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Remigijau, nepisk proto. Mums pavojingi (daugiau nei 30 metų veikiantys):
– Tautos klastingi skriaudikai, valstybės viduje;
– Lietuvos klastingi naikintojai, valstybės viduje.

mykolas

gal i toki kelia nukreipta tauta? mokytojai isnaikinti, liko tik smulkus amatininkai. Niekaip negaliu suprasti, kodel ir mano sesuo,jau pensininke, pritaria omonininkams,siautejusiems Klonio gatveje. As dar vis nepaklustu jiems, nors paskutinemis dienomis jie sugebejo man atjungti lietuviska klaviatura. Lietuva ruosiama kaip rus ir bltrus kolonija? Nemazai padaryta ta kryptimi. Avinai balsavimui paruosti. Lieka paskelbti, kad 80% pritaria grizimui i stalino tvarka.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top