„Neredaguota“ pokalbis su dr. Rimu Jankūnu: pandemijos valdymas – kuo gali padėti mokslas? (papildyta vaizdo įrašu)

Jūsų dėmesiui siūlome tinklalaidės „Neredaguota“ pokalbį apie pandemijos valdymą su dr. Rimu Jankūnu – biomedicinos mokslų daktaru, LSMU Medicinos akademijos fiziologijos ir farmakologijos instituto dėstytoju, Sveikatos teisės instituto (STI) tarybos nariu.

Laidos vedėjas Edvinas Jusys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
INFO

Atsisatatydino du aukščiausi FDA pareigūnai, atsakingi už vakcinų tyrimus. FDA – JAV agentūra kontroliuojanti vaistų apyvartą. Sakyčiau, – niekas nenori likti kraštiniais, bet mūsų klAunams tai negalioja. Tik nesuprantu kodėl, – dėl proto trūkumo, ar tiesiog gauna gerą ‘otkata” ar p*zdaką „iš viršaus”, nuo bigfarmos berniukų ? brownstone.org/articles/the-meaning-of-the-fda-resignations/

ah.ą

pandemijos nėra, viruso C19 etalono nėra, vakcinos nuo C19 nėra, skiepijimo nėra, bo nėra vakcinos – tai kuo gali padėti mokslas tam ko nėra ?
Tiesiog pavadintų mokslas reiškinį tikru vardu – medicininis eksperimentas su žmonija.

Tai įdėsite tą pokalbį ar ne?

Praėjo 3,5 valandos.

ah1

kas tai jei ne verslas?
https://youtu.be/km0StFGhwjg
FDA pasiūlė trečią dozę tik nuo 65 metų ir tam tikroms didelės rizikos grupėms: https://www.drugs.com/…/fda-advisory-committee-votes…
Europos vaistų agentūra tą trečią dozę dar svarsto: https://www.ema.europa.eu/…/ema-evaluating-data-booster…
ir kiek privalėsim vartoti tų dozių neveikiančių ?

stasys

Niu matyt vis dar montuoja ta išskirtinį – neredaguota pokalbį .. o gal koks ‘milaitis’ jį nufirino savo kolekcijai.

Siūlau

Panagrinėkite patys klausimą ,kam tai naudinga ir tada pasimatys, kad pandemijos galas dar labai toli.

Pasvarstymui

Mokslas nepadės, kai savivokos nėra! Minėjau, kaip svarbu stebėti, kas vyksta valdžios „info burbule”. Štai, vakar Šimonytė piktinosi, kaip pas senolį atėjo paštininkas, patarė vakcinuotis. Senolis skambina vaikams, o tie … liepia nesiskiepyti. Trūksta jai žodžių! Ponia net nebando prisiminti pačios patirties (juk globojo ligonį). Ką, globotinis paskambintų Ingridai darban ir sakytų maždaug „Atėjo paštininkas (?) ir liepia kažkokią med. procedūrą atlikti”. Ką Ingrida patartų? Be jokių abejonių, šitaip: „Klausyk, be mano žinios nė vienam paštininkui ar kam kitam neleisk su savimi daryti jokių eksperimentų”. Tik taip būtų tada atsakiusi ir būtų visiškai teisi… Praėjo metai valdžioje ir Ingridos mąstysena jau iškraipyta,- nesugeba adekvačiai suprasti kas ir kaip dedasi bei piktinasi dėl nevykdomos „paslaugos į namus”. Nebėra ko pridėti,- jau… Skaityti daugiau »

Sandra

Yotubej yra tas pokalbis, trunka apie 1 val. Pagarba prof. Jankūnui.

Pirmučiausia

1.Išsiaiškinti ,kas dedasi su testavimu ir pakoreguoti, juk negali būti,kad m0sų žmonės DEŠIMTIS KARTŲ labiau paliegę nei kaimynai lenkai( ir taip diena dienon). Mane stebina, kad gydytojai nesikiša į šią procedūrą, apie kurią net patys sukūrėjai kalba,kad ji nepatikima ir daugeliu atvejų pakartotinis testavimas parodo neigiamą rezultatą.( apie tai rašoma konkrečiais atvejais spaudoje)
2. Išmesti iš statistikos „nulinius ligonius” – tai besimptominiai sveiki žmonės,kurie gali būti viruso nešiotojai( o tokiais gali būti bet kas netestuotas žmogus)
Bet ….rankos svyra , kai pagalvoji, kiek daug asmenybių, kuriems naudinga ta pandemija.

Ar tie testai atskiria,kad

žmogus tiesiog persišaldė ir pasigavo slogą.Vaikai vakarais atvėsus žaidžia krepšinį lauke,rankos pašąla ir ryte jau pakrenkščia.Sako,pas mus pusė klasės kosi,sloguoja.Ir niekas nekreipia dėmesio.Gal gerai,kad nekreipia.Pasloguoja ir praeina.

habilitās

Puiku! Irašo nėra, o „diskusija” vyksta!
Kokį pirštą reikia parodyti, kad kremliaus troliai subėgtų, ir čia, tieos.lt portale, išsituštintų?!

habilitai,

jūtūbės nemokate įsijungti?

ah.ą

kaip kuriama pandemija:
„KORONĖS ŠYZA: prof.hab.dr. hematologas Eduardas Vaitkus komentuoja kaip kuriama PANDEMIJA”
https://youtu.be/PHzAPh47SVI

ah.ą

nu, nu… mokslo reikia ventiliacijai, dezinfekavimui,higienai, žmonių srautų ribojimui, geros mitybos įtakai… Kas runkeliams elementaru bakalaurams neįkandama?

Ethan Huff (News Target)

Projektas „Veritas“

Jodi O’Malley, RN, JAV sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento (HHS) darbuotoja ir Phoenix Indėnų medicinos centro Arizonoje slaugytoja, papasakojo apie jos ligoninėje vykstančius siaubus. Žmonės ne tik serga ir miršta nuo Donaldo „skiepų tėvo“ D. Trumpo „Operacijos„ Warp Speed “injekcijų, bet vyriausybė stengiasi visa tai nuslėpti, atimdama iš pacientų vaistus, kurie iš tikrųjų galėtų jiems padėti.

Vaizdo įraše iš Brighteon.com O’Malley kalbasi su „Project Veritas“ įkūrėju Jamesu O’Keefe’u apie situaciją Fenikso Indėnų medicinos centre. Jiedu aptaria filmuotą medžiagą, kurią užfiksavo kiti gydytojai vyriausybės valdomoje įstaigoje, pripažindami, kad Fauci skiepai yra „pilni š-do“.

https://www.newstarget.com/2021-09-21-government-whistleblower-bombshell-covid-vaccines-full-of-s.html

Beveik malda

BEVEIK MALDA Ačiū, Tau, Dieve, už šią koronaviruso pandemiją. …Per ją Tu parodei, kad mes likome tokie patys, nieko nepasimokėme ir niekuo nepasikeitėme… …Tu leidai pajusti, kaip jautėsi žydas, nešiodamas geltoną žvaigždę… …Tu leidai pajusti, kaip jautėsi negras, matydamas užrašą ,,Tik baltiesiems”… …Tu leidai pajusti, kaip jaučiasi žmogus, kai jam neleidžiama atsisveikinti su mirusiais artimiausiais žmonėmis… …Tu leidai pajusti, kaip jautėsi lietuvis, grįžęs iš Sibiro, kai jį keikdavo… …Tu leidai pajusti, kaip jautėsi lietuvis, grįžęs iš Sibiro, kai jam neleido siekti mokslo… …Tu leidai pajusti, kaip jautėsi lietuvis, grįžęs iš Sibiro, kai jam neleido siekti geresnio darbo… …Tu leidai pajusti ar prisiminti, kaip jautėsi žmogus, kai jam sovietiniais laikais be partinio bilieto ar veterano pažymėjimo nebuvo leidžiama įeiti į parduotuvę, nusipirkti geresnių prekių…… Skaityti daugiau »

Ethan Huff (News Target)

Žinoma sveikatos laisvės šalininkė Veronica Wolski buvo nužudyta Čikagos katalikiškojo sveikatos prisikėlimo medicinos centre „AMITA“, kur buvo paguldyta dėl ligos. Užuot davę Wolski ivermektino, kaip ji prašė, ligoninė privertė ją laikytis „kovos su virusu protokolų“. Supratusi, kad šie protokolai greičiausiai ją nužudys, Wolski maldavo savo draugų, kad ja iš ten paimtų, tačiau ligoninė jos neišleido. Galiausiai ji ten mirė. Wolski tikriausiai būtų gyvenusi, jei AMITA laikytųsi įstatymų ir įvykdytų jos norus per įgaliojimą. Wolski žinoma tuo, kad ant tilto per Kenedžio greitkelį Čikagoje pakabino reklaminius skydelius, raginančius žmones atmesti vyriausybės nurodymus dėl kaukių ir pavojingų genų terapijos „vakcinų“. Rugpjūčio 24 d., Kai ji buvo paguldyta į AMITA skubios pagalbos skyrių, Wolski buvo diagnozuota „COVID pneumonija“, nors rentgeno tyrimas parodė, kad… Skaityti daugiau »

Life Site News

Indijos „Delta“ duomenys prieštarauja demokratų kampanijai dėl COVID baimės ir kontrolės „Istorija iš Indijos -„ Delta “varianto šaltinis – ir toliau paneigia visas dabartines COVID fašizmo prielaidas. Indijos medicinos tyrimų tarybos (ICMR) neseniai pateikti duomenys parodė, kad 67,6 proc. Vyresnių nei šešerių metų Indijos gyventojų sukūrė antikūnus prieš COVID-19, penktadienį pastebėjo „Times of India“. Duomenys buvo gauti iš ketvirtojo ICMR nacionalinio serologinio tyrimo, atlikto nuo birželio 14 iki liepos 6 d. Be to, apklausa parodė, kad 85,2 proc. Sveikatos priežiūros darbuotojų taip pat sukūrė antikūnus prieš COVID. „The Times“ pranešė: „Ketvirtajame tyrimo etape dalyvavo 36 227 asmenys, siekiantys nustatyti sergamumą tarp 6–17 metų vaikų, suaugusiųjų ir sveikatos priežiūros darbuotojų. Jis buvo atliktas tuose pačiuose 70 rajonų iš 20 valstijų ir… Skaityti daugiau »

Life Site News

Ketvirtadienis, 2021 m. rugsėjo 23 d. – 11:23 TUCSON, Arizona („LifeSiteNews“)-COVID-19 sergančių ligonių Amerikoje neleidžiama gydyti. Konferencijos „Stop the Shot“ pranešėjai tai pavadino „bedievišku, neamerikietišku, antikonstituciniu ligoninių atsaku“ į koronaviruso krizę. Ketvirtoji „Tiesos sveikatai“ fondo konferencijų ciklo dalis buvo skirta pacientų laisvėms, kurios buvo apgultos per visą koronaviruso krizę, o pacientams buvo atsisakyta išgelbėti vaistus nuo COVID-19, jie buvo verčiami naudoti potencialiai pavojingus ir brangius gydymo planus ir priverstinai atskirti nuo savo šeimų. Vienas iš tokių atvejų yra Caroline Carroll, motina, kuriai, matyt, užsikrėtus virusu, Baylor, White & Scott ligoninės Kolegijos stotyje, Teksase darbuotojai sakė, kad „ji per ilgai laukė, kol bus gydoma“. Konferencijoje kalbėjo Caroline dukra Jodi Carroll. Jos mama iš pradžių manė, kad jai alergija. Tik pablogėjus būklei,… Skaityti daugiau »

Hestia Rennolds

What Is Entresto Used For?

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top