„NeRedaguota“. Rajmund Klonowski ir Vytautas Sinica. Žmogaus teisės Lenkijoje ir kitur

Jūsų dėmesiui siūlome „NeRedaguota“ pokalbį su visuomenininku Rajmund Klonowski ir politologu Vytautu Sinica. Laidos vedėjas – Edvinas Jusys.

Diskutuota šiomis ir kitomis temomis:

– protestai Lenkijoje prieš abortus ir tiriamoji žurnalistika Lietuvoje.
– žmogaus teisės, Stambulo konvencija ir kova tarp Briuselio ir Varšuvos.
– ES biužetas, strateginiai partneriai ir ką rinksis nauja valdančioji dauguma?
– šalies vidaus reikalai ir Polexitas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sigitas

Diskusija gana įdomi, tik draugas Raijmund elgiasi kaip tikras lenkas…nesijaučia kad būtų lojalus šaliai kurioje gyvena…vien tai kad dirba Kurjer Wilensky pasako pakankamai…Jeigu Dobrovolska nebūtų lenkė jis ją taip pat gintų? Kur objektyvumas?

Ekspertas

Dėl neapykantos kalbos ar kurstymo yra toks vienas dalykas, kurį pražiūrėjus turėsime daug bėdos, nes matau ir lenkas dalyvavęs pokalbyje to nesuvokė. Smurto skatinimas ar neapykantos skatinimas turi remtis reliomis galimybėmis tą grasinimą realizuoti. Pavyzdžiui raginimas visus lenkus surinkti ir išvežti į Aušvisą ar Sibirą nėra joks neapykantos skleidimas, kadangi tai yra nerealu. Nei turi priemones tuos lenkus rinkti, nėra net teorinių tokių prielaidų, nei Aušvicas, nei Sibiras juos nepriims. Tai daugiau galima vertinti kaip juodą jumorą ar protiškai nestabilaus žmogaus kliedesį, niekas nesirinks ir nieko nedarys – tai akivaizdu iš anksto, todėl negali niekam kelti grėsmės. O pavyzdžiui raginimas sudeginti kažkieno namus, raginimas ne šiaip komentaru, bet siekimas fizinio žmonių susirinkimo ką tai blogo nuveikti – tai jau turi… Skaityti daugiau »

tiek>žinovui

” bet siekimas fizinio žmonių susirinkimo ką tai blogo nuveikti – tai jau turi būti baudžiama” – vienam blogis ,kitam – gėris . Kaip su kvietimu protestuoti prieš valdžios svarstomus naujų mokesčių įvedimus ,net nebandant padiskutuoti apie vakarietišką visų rūšių prabangojs apmokestinimą ,kas reikštų minimum 30%/metus nuo prabangiu pripažinto turto rinkos vertės ataskaitiniais metais? Kaip su kvietimu protestuoti prieš valdžios iš jėgos pozicijos (pastatant prieš faktą – na,priėmėm Seime tokį įstatymą) primetamą visiškai nelogišką elektros energijos branginimą verčiant vartotojus rinktis vietoj valstybinio privatų el.energijos „tiekėjo” (kaip dauguma komentuotojų pastebėjo – tai eilinės ,bet jau privačios , spekuliacinės ,nieko išskyrus pinigų skirtumo susirinkimą neveikiančios , grandies primetimas – taigi ir gręsiantis neišvengiamas visuotinas prekių ir paslaugų brangimas) . Ir t.t. juk… Skaityti daugiau »

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top