Neringa Venckienė. Advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs nešti Deimantę. Kas jį privertė?

Neringa Venckienė šį klausimą uždavė savo Veidaknygės paskyroje. Artėjant aštuntosioms Garliavos šturmo metinėms vis dar klausimų daugiau negu atsakymų.

Skaitau savo bylą. Ir vis atrandu įdomybių.

2 tomas, bylos lapai 22–27: antstolės Sonatos Vaicekauskienės 2012-05-03 patvarkymas Nr. 0114/11/02742.

Šis dokumentas patvirtina, kad 2012 m. gegužės 3 d. advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs naudoti fizinę prievartą Deimantei.

Minėtame patvarkyme (bylos lapas 23) nurodyta: „2012-05-03 antstolės kontoroje gautas L. Stankūnaitės advokato raštas, kad jis atsisako fiziškai paimti Deimantę Kedytę ir nunešti į automobilį. Dėl šios priežasties 2012-04-26 antstolės patvarkymo įvykdyti nėra galimybės“.

2012 m. gegužės 17 d. namo viduje G. Černiauskas nenaudojo fizinės prievartos prieš Deimantę. Video įraše, kuris iki šiol buvo nuslėptas nuo visuomenės, matosi, kad L. Stankūnaitė ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos naudojo prievartą Deimantės atžvilgiu.

Kas privertė G. Černiauską naudoti fizinę prievartą Deimantės atžvilgiu namo kieme, lauke, kai L. Stankūnaitė jėga atplėšė Deimantę ir nuvilko ją rėkiančią prie stiklinių durų, o G. Černiauskas kartu su L. Stankūnaite ją nunešė į policijos automobilį?

Iki šiol mes taip ir nežinome už ką G. Černiauskui Kauno rajono savivaldybė, tuo metu vadovaujama socialdemokrato V. Makūno, sumokėjo 100 000 litų. Už jo darbus ar už Deimantės išnešimą?

Dėl ko G. Černiauskas, atsisakęs fiziškai paimti Deimantę ir nunešti į automobilį, ją vėliau nešė? Ar jis buvo gąsdinamas? Jam buvo grasinama? Ar jam buvo pažadėti pinigai?

Mes nežinome. kas G. Černiauskui mokėjo už L. Stankūnaitės atstovavimą. Faktas, kad ne pati L. Stankūnaitė. Pedofilijos byloje (19 tomas, bylos lapas 172) 2009 m. rugsėjo 6 d. fiksuotas pokalbis tarp L. Stankūnaitės ir A. Ūso, jog ji „nė lito neturi, nežino, kaip į Vilnių važiuos“. L. Stankūnaitė, praėjus beveik metams nuo ikiteisminio tyrimo pradžios, kai mergaitės pas ją jau nebūdavo, nebesugebėjo nieko užsidirbti.

Primenu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos E. Talalienė ir G. Didžbalienė po 2012 m. gegužės 17 d. buvo paaukštintos pareigose.

Evelina Talalienė, Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja, nuplėšusi vaiko ranką 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, aiškinusi vaikui: „Dabar arba po minutės“, po Garliavos šturmo, vedėjai Dabašinskienei nesant darbe, ją pavaduodavo. Šiuo metu ji yra atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Regionų apygardos administraciniame teisme.

Gražina Didžbalienė, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja, 2012 m. gegužės 17 d. nuplėšusi mergaitės rankas, tapo Vaikų gerovės centro „Pastogė“ direktore. Įsivaizduojate? Įstaigai, kurioje globojami ir įvaikinami vaikai, vadovauja asmuo, plėšęs vaiko rankas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Patriotai ir liberalai, dvasingumo ir tiesos ieškotojai, tėvynės ir laisvės gynėjai, kai mums nusibos kovoti su korone, gal pastebėsim ir Išniekintąją Lietuvą ?

Tvankstas

Gerb. Neringa, Jūs labai gražiais pavyzdžiais įrodėte, kaip tarnautojai darosi karjeras.
Labiausiai patiko advokatėlio raštai ir veikla, reikia tikėtis, kad ne už kalnų laikas, kai taps Lietuvos Respublikos teisingumo ministru.
Aristotelis : ‘blogiausia iš visų galimų santvarkų yra demokratija, kurioje hienos asilus’.

Tvankstas

kurioje hienos valdo asilus

Ziauri istorija

Valstybes geda.

Tvankstas

0:19 – tai ne valstybės gėda, tai demokratijos teisinės valstybės tikrasis veidas.

Dzeikas

Al.ui:
isniekinta ne Lietuva. Isniekinta tiesa Lietuvos valstybes vardu.
Tiesa gi prasideda nuo teisingu formuluociu.

stasys

o kas atsakys visuomenei į tuos klausimus apie kuriuos gali kalbėti tik viena N.Venckienė ? Kada ta ‘gudri laputė’ eis išpažinties pas tikrą kunigą ? Gaila kad dievas negali jos pačios paklausinėti .. ar ir tada sugebėtu išsisukti ?

Stasiui

dėkui Dievui , kad tu dar ne dievas…

ĮDOMU,

ar yra tas iki šiol slepiamas „ne dvylikos sekundžių” filmukas??

stasys

Stasiui 2020-05-9 9:13 > pritariu , tikrai bučiau prastas pavyzdys visiems . Vienok nuo klausimu niekur nesidėsi ..ir to kaip ta istorija gėdinga ištampytą visų.

Nusivylęs

Faktai bado akis. Bado visai Lietuvai tik ne prokuratūrai, teismams, socialinei apsaugai, valdžiai. Jiems yra viskas gerai. Klykiantis, plėšiamas vaikas, baisi parodomoji prievarta. Tada verkė visa Lietuva. Prezidentės žodžiai apie prievartos nenaudojimą pakibo dausose su pačiomis prievartos aukomis. Matome kaip viskas surėdyta už pinigus pedofilų naudai. Nereikia faktų ten. Užtenka žmonėms muilinti akis. Baisuokliai kopia karjeros laiptais. Ar neatsisuks prieš jų pačių vaikus tokia baisi neteisybė.

Pasirašykim...

Piliečių kreipimasis į oligarchinei ,,valdomos demokratijos‘‘ santvarkai oponuojančių partijų vadovus Raginame esamai santvarkai oponuojančių Centro, Kartų sąjungos ir Nacionalinio susivienijimo partijų vadovus kuo greičiau pradėti derybas bendro rinkiminio sąrašo klausimu. Esant abipusiam norui, prie šios gupės galėtų prisijungti dėl organizacinių problemų ir sistemos blokados daugelio deramai neįvertinti tautininkai. Esame įsitikinę, jog pavieniui šios jėgos spalį neturi jokių galimybių peržengti penkių procentų kartelės daugiamandatėje apygardoje.Politinei tautai priskirtinų rinkėjų, ko gero, beliko tik keliolika procentų. Daugumos smegenis jau ,,išplovė“ galingas propagandinių manipuliacijų mechanizmas, už pinigus plušantis liberalių grupinių interesų ir globalistinių sluoksnių naudai. Vertybiškų rinkėjų balsai neišvengiamai beveik tolygiai išsibarstys per šiai santvarkai oponuojančių partijų, bei, tokiomis subtiliai apsimetančių, kitų partijų sąrašus. Kuklūs šios partinės trijulės žmogiškieji ir finansiniai ištekliai bus išeikvoti… Skaityti daugiau »

Ina

Į jų sąžinę apeliuoti neverta,nes jie ją seniai pardavė.Bet jie augina savo vaikus,kurie tikrai sužinos,kad jų tėveliai dalyvavo mergaitės grobimo operacijoje,kad jie išnešė vaiką ,,į niekur”…Viskas jau praeitis.Bet yra dabartis.Yra naujas prezidentas,atsakingas už kiekvieną žmogų.Nejau ir jam vienodai rodo,kokius nusikaltimus atskleidė mergaitė,kad jau aštuoni metai yra padaryta valstybės paslaptimi? Nejau ir jam vienodai rodo,kad iš Gerovės valstybės pilietės atimta žodžio, mokslo,kultūros,laisvė,atimti seneliai,Tėvo kapas,vaikystė?Negi nupirkti į kalėjimą pulo stalai,foteliai,lovos,komodos.. atstos Laisvę? Ir kiek dar ta nelaisvė tęsis?Turbūt pasaulyje nėra tokios Gerovės valstybės,kurioje kalėtų vaikas ir niekas nežinotų ar jis gyvas,nes VAIKAS KAŽKODĖL KAŽKIENO PADARYTAS VALSTYBINE PASLAPTIMI.

Ar ne Skvernelis

įsakė?

Tvankstas

Algis Algis – bailiai nerašo tai, už ką juos galėtų nuskandinti 15 cm balutėje, tai gali rašyti tik drąsūs, mirčiai žvelgę bent kartą į akis.

Ona

Nauseda pastatys „geroves” valstybe ant supuliavusios TEISESAUGOS pamatu.

Al. Dzeikui

,,Išniekinta Lietuva teisingumo vardu” – ,,Isniekinta tiesa Lietuvos valstybes vardu” -,,Išniekinti Dievo duoti gyvenimai pažangos vardu” – ,,Išniekintas Dievas ir Artimas dėl trumpalaikės naudos sau”… Ar būtinai turim kibti viens kitam į atlapus, kad kitas kalbėtų mūsų žodžiais ?

Dzeikas

Al. Jus teisus. Nebutina. Atsiprasau.

Eugenijus

Lietuvos nebėra!

stasys

Sakoma jog melo kojos trumpos , taip ir gaunasi .. Va įtariamoji kandžioja klykauja ant tu kurie iš esmės pašaliniai žmonės jos šeimos tragedijoje . Jei išgalvota Tiesa atstumia ir verčia nusisukti nuo to žmogaus kalbėti apie sąžiningumą netenka . Tiesoje melas netirpsta autore ., priešingai plaukios kaip šūdas vandens paviršiuje . Gal vizgi susimastykite ka užaugusi mergaitė pasakys apie Tamsta ir Tamstos aplinka . Teks numirti gėdoje ir vienišai .

stasys

Angelė Bylienė . Ta teisėsauga vienintelė sergstį Tamstos ramybe , o Jus va taip ant jos srutas pilate .

Tu detaliu

nezinau,i byla nesikisu, bet zinau tbirtai ,kad reikejo mergaite isbpat pradziu atiduoti laikiniems globejams,kol teta ir motina bei visas pulkas aktyvistu ,seneliai kalesi,koliojosi,verke,filmavo,kovojo del itakos,taip butu buvusi apsaugota mergaites vaikyste ir teismas ramiau galejes nagrineti aplinkybes.Manau Vokietijoj ir kitur butinai butu taip padare laiku ir grieztai.

Antistasys

Kažkodėl po kitais straipsniais toks tūlas ; stasys; nelabai reiškiasi, bet jeigu tema apie Garliavos įvykius tai ;stasys; kur buves kur nebuves. Pedofilų užtarėjas .(::::

ah1

kaip kaip S.S. pavaduotojas tai vadino vaizdo įraše – ” operacija”, tai jei tai buvo „operacija” tai tie kas dalyvavo toje „operacijoje” yra „operacijos” dalyviai, jei „operacijai” vadovavo S.S. pavaduotojas, reiškia buvo S.S. įsakymas S.S. pavaduotojui? Ir koks vaidmuo viso matonių klano šioje istorijoje? Ar ne kgbistai įslaptinti su matoniais kgbistais ir yra tie pedofilai ir mergaitės pradangintojai?

Komentatorius

Yra viena „universali priemonė”, kuri bet ką priverčia „daryti tai, ką reikia daryti”.
Ta universali priemonė – kompromatas.
Kas valdo kompromatą, tas valdo labai daug…
O kas daugiausiai kompromato turi? Atspėkite…
Teisingai… Saugumiečiai…
Yra dar ir „pogrindinės” visokių ex’ų struktūros, bet jos tiek galių neturi.

ah1

S.S. pavaduotojas R. P instruktaže informuoja nuo 5:14 ” Dėl visų keliamų pasekmių kokių gali kilti, ištikrųjų, pirmiausia atsakomybę prisiims policijos departamento vadovybė” https://youtu.be/asenvkWBhOw – tai va atsakymas iš R. Poželos instruktažo 2012 05 17- už tai kas vyko 2012 05 17 operacijos metu stovi policijos departamento vadovybė

stasys

– tai dar nepasodino tos ‘sąžinės’ ant dviejų kojų ? Tas jos rankelių grąžymas prieš TV kameras jau kelia nuobodulį ..Kur tie ąžuolai šimtamečiai taip uoliai sielvartavę apie Lietuvoje tvyrančia neteisybę ir klestinti Garliavoje vyriška nepotizmą ?.. matyt nudžiuvo . Nesimato, nesigirdi ir Drąsos partijos !! gal jie persikūnijo liliputais ? Tam kad rudenį Seime puotauti jau dabar reikia karšta geležį pedofilais kalti ..

Koks skirtumas

Gerai, kad nešė ir išnešė, vaikas ne tavo. Po dabartinio priimto Šakalienės įstatymo iš tavęs ir sūnų būt atėmę, nepalikę žmogžudžių irštvoje

Venckiene,

kiek tu gali dėti visiems žinomą ir jau nusibodusią informaciją. Mes laukiam tavo žadėtų žinių apie ši bylą. Juk žadėjai kažką viešinti. Ko labiausiai norisi iš tavęs, tai sužinoti, koks buvo tikslas šmeži žmones, organizuoti pasipriešinimą. Kas už to stovi/ Visų pirma tu turi atsakyti, kodėl aktyviai šioje aferoje veikė Landsbergis. Kaip dabar matosi, jis net Karpavičiaus turto paveldėjime atsirado kaip liudytojas. Keistas tas mūsų patriarchas. Kas jį galutinai demaskuos?kur tik rezonansinė byla, ten jo šešėlis. ir dar – kodėl prezidentė tave rėmė. Kas čia vyko? kas slepiasi po jūsų sukurtu pedofilų klanu? Kiek dar laiko reikės laukti/

Ramiros

Dar kartą įsitikinau, kad tas štazis tikras niekšelis yra ir jokio dialogo su juo neturėtų būti ….

stasys

Vaidas Vds .. dangstotės tikėjimu kaip skydų tai ir liūdina ir dar karta primena kodėl tikėjimą buvo priimta vadinti ‚liaudies opiumas‘. Pamąstykite laisvalaikiu ties tomis savo nuodėmėmis . Dvasiškumas tai šiek tiek daugiau vieno noro.. būti visada teisiu . 🙂

Ruta

Nera Lietuvoje demokratijos, niekada ir nebuvo. Nuo pat Atgimimimo laiku i valdzia prasibrukes godus ir ciniskas profesorius metai is metu sejo liberastine KGBistu DEMONOkratija.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top