Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kaip sekasi Eligijui Masiuliui?

Nors jis kaltinamas sunkiais nusikaltimais: prekyba poveikiu, kyšininkavimu, neteisėtu praturtėjimu ir jam gresia 10 metų laisvės atėmimo bausmė, Vilniaus apygardos teismas jam panaikino visas kardomąsias priemones.

Tas pats Vilniaus apygardos teismas man paskyrė 3 kardomąsias priemones: 1) intensyvią priežiūrą, 2) 10 000 Eur užstatą, 3) dokumentų paėmimą, tačiau aš esu kaltinama trim nesunkiais nusikaltimais ir vienu baudžiamuoju nusižengimu (visi susiję su gegužės 17 d.), už kurį numatyta bausmė, nesusijusi su laisvės atėmimu. Be to, mano sulaikymas dėl ekstradicijos tęsėsi 21 mėnesį, kuris privalo būti įskaitytas į skiriamą bausmę.

Labai sekasi ir kyšininkavimu bei kitais nusikaltimais įtariamiesiems Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjui Egidijui Laužikui, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjui Viktorui Kažiui, Konstantinui Gurinui ir Valdimarui Bavėjanui, Vilniaus apygardos teismo teisėjui Henrichui Jaglinskiui. Jiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas – buvo pakeista į rašytinį pasižadėjimą, nors jie įtariami sunkesniais nei aš nusikaltimais, už kuriuos jiems gresia iki 10 metų laisvės atėmimo. Pažymėtina, kad jiems nebuvo paskirta ir jokių kitų kardomųjų priemonių.

Sėkmė neaplenkė ir Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko, kuriam pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir kuriam gresia iki 8 metų laisvės atėmimo. Jam taip pat paskirta tik viena kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Gerbiama Neringa, visi jie yra nelaimingi SISTEMOS kūdikiai, kuriems nepasisekė kaip demokratijos žiurkėms (Voltaire) tamsoje graužti visuomenę, netyčia apsišvietė per įprastų darbų gausą, priversti paklusti profanus, valdžios jėga ir melu, o Jūs esate išviešinusi sitemos nusikaltimus, išsakiusi TIESĄ. Tai baisiausias nusikaltimas SISTEMAI – ją nurengti žmonių akyse.

Vinis

Gerovės (kam?) valstybė!

Baba

Beliko sulaukt „štazio” „autoritetingos” nuomonės.

Miela NERINGA

sveikinu JUS ir visus geros valios skaitytojus su MEILĖS diena Pirmasis laiškas korintiečiams 1 Kor 13 Himnas meilei Aš trokštu jums nurodyti dar prakilnesnį kelią: Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis, bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai. Ir jei turėčiau pranašystės dovaną ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą; jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas. Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu, jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti, bet neturėčiau meilės, – nieko nelaimėčiau. Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo… Skaityti daugiau »

tikra tiesa

cia jau sunku ka nors daugiau ir pridurti. plius dar jau po truputi atrodo,kad masiuli isteisins…

Mokslai.

Buna gi, kad mokinys pranoksta mokytoją. Taip yra atsitikę ir pas mus – lietuviškų teismų patirtį jau sėkmingai taiko ir kremliniai teismai. Uraaa…

staska

isvyko palučkes atsiimt.

Rinkimai

Kadangi tai „mušta korta”, tai Janutienė su Puteikiu ir Krivicku šiam reikalui neskirs savo neišsenkančios energijos ir neeikvos balso stygų:)

vil

Šie pavyzdžiai parodo tikrąjį teisėsaugos veidą…

>Rinkimai

Ne viskas taip paprasta: visai neseniai A.Juozaitis, prie kurio dabar prilipęs tarnybų vaikinas vardu Markas Marcinkevičius (buvęs Kriminalinio policijos biuro elektroninės erdvės stebėjimo skyriaus vadas, o šuo metu – advokatas, įsitrynęs į dešimčių įvairiausių politinių judėjimų veiklą) pradėjo bendradarbiauti su Centro partija. Pirmojo aptarimo metu, kai (atrodo) Janutienė garsiai pasakė: bet mes tai palaikome Venckienę, Marko veidas iš apstulbimo nusidažė ryškia pomidoro spalva.

stasys

staska 2020-02-14 10:26 > 🙂 be nuomonės . Tokia diena ranka nekyla Tiesa rašyti apie autore .:) Gal visi pasidžiaukime , paašarokime ,jei reikia, kad kita diena butu vėl giedra gyventi .. 🙂

delfyje januška

su landsbergiu.Viskas buvo surežisuota.

Lietuvoje nėra nešališkų

teisėjų, nes nebuvo desovietizacijos, derusifikacijos ir depolonizacijos – rimtos deokupacijos. Valdžioje ir versle Sovietų Lietuvos kūrėjai – okupacijos plėtotojai, okupacinio režimo tarnai. Na, o KGB įslaptinta su Saule, tad kame reikalas?

tiek

idomu ,kodėl nausėduks tyli ,kai vyksta toks bardakas? Gal igaliojimų trūksta:)))).Linkėjimai gerb. Venckienei ,visa Lietuva Jus gerbia.

Tyli Nausedux,

nes bijo išlėkt iš posto. Konspiratoriai(Hegemonas) kol kas neįveikiami.

Al.

Jei turėtume tikrą laikraštį, išeinantį lietuviškai ir angliškai, ir visos tokios mūsų valdžios niekšybės būtų ten skelbiamos, gal pagaliau trūktų šitas čekistinis pūlinys ?

Dzeikas

Jeigu sprest ne pagal kalbas(„mieli Lietuvos zmones…”) tai tautos vieta Lietuvoje – „vozlie parashi”.
Na taip,taip.Ir ka? Ne jusu reikalas – eikite dirbt.Ir eisite – „vardan tos…”. Nes patriotai esate, ir jeigu valstybe susidoroja su nekaltu – jusu akyse ta t.v. valstybe visvien reikia ginti.
Eikite dirbt, vienzo…

žodynėlis

-Kas yra TEISMAS?

-Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Mafijos Aferistų Susivienijimas.

-Kas yra SEIMAS?

-Sauja Etatinių Idiotų, Mąstančių Apie Save.

.

stasys

žodynėlis 2020-02-14 18:32 > pliurptelėjote kokia nesąmone o nykščiai ovacijose tirpsta .:)

Dzeikas

Paskutiniai 2 komentarai „zodynelio” ir „stasio” teikia peno pamastymams. Neniekinkite surudyjusio titnaginio sautuvo, nes jis karta metuose issauna.Taip ir „stasys” retkarciais, nezinau tycia ar ne, pasako i 10-ka.
Vienas pusdebilis nuveme savo poziuri i istatyma ir teise, o 21 debilas , vasario 15 10:20 Lietuvos laiku palaike ji.
Teismas ir Seimas yra toks, nes kitokiu debilai nerenka , o ju isrinktas Seimas(su taip pat debilu rinktu preziku) i teisma kitokiu neskiria.

stasys

Dzeikas .. 21 ? 🙂 abejoju .

tiek

Džeikai,ar pačiam ne laikas į palatą vaistukų?

o taip!

Pats nešališkiausias ir teisingiausias (anti)lietuviškas teismas!

stasys

Kada gi ta gegutė ims laimės metus skaičiuoti .? laukiu nesulaukiu ..pavargau tiek laiko užtrukus . Gal šiais metais ji imsis Lietuva vaduoti ?

Dzeikui

„Teismas (…) yra toks,nes kitokių debilai nerenka”. Nežinia, ką šiuo atveju vadinate debilais, bet tauta, eiliniai žmonės teismų ir teisėjų nerenka. Lietuvoje juos pasiskiria tie, kurie yra suinteresuoti slėpti savo nusikaltimus ir išsaugoti savo valdžią bei turtus.

Pagarba  "ZODYNELIUI"

141 „durniu laive” sedetojas , jame esantis „teises ir teisetvarkos ” komitetas nieko apie TEISE ir TEISESAUGA nekalba. Jie kaip tusciaviduriai riesutai kitu gliaudomi.

Dzeikas

Dzeikujui:
„…kitokiu debilai nerenka , o ju isrinktas Seimas(su taip pat debilu rinktu preziku) i teisma kitokiu neskiria.”
Sakinyj apie teismu sudaryma pasako zodis „neskiria”. Jei as pradesiu kartoti zodzius po 2-3k mano tekstai taps panasus i pagalbiniu mokyklu vadoveli. Bet as nerasau tokiu mokyklu mokiniams. Jeigu neapsimetate kvailuciu, atydziai skaitykite kas parasyta.
Teiseju korpusa sudaro vykdomoji i istatymu leidziancioji valdzia, kuri savo ruoztu renkama tautos (Seimas su preziku). Smulkiau Konstitucijoje.

Tvankstas

Pratęsiant mintis. Ši paidofilijos byla amžius degs, rusens Lietuvos žmonėse, kiekvienoje kartoje atsiras nauji tyrėjai, kurie savo laisvalaikį skirs išsiaiškinti Tiesą. Visi prieis prie to paties, kas buvo žinoma ir ką skelbė Neringa, kurios gyvenimas, negana to ir artimųjų gyvenimai, buvo sudegintas ant paidofilų laimės laužo. Visi prieis prie to paties klausimo – koks Orintos ir Deimantės likimas, ar jos liko gyvos, užaugo ir gyveno savo suaugusiųjų, štai ši bylos dalis liks labiausiai apgaubta miglų ir jose bus kuriami lakių šventasiejų (fantazijų) mutai (mitai). Nepadės jokie dokumentų įslaptinimai, nors ir 75 metams, daugybė dalykų nesunkiai nustatomi logiškai išvestiniu (dedukcijos) būdu. Lietuvos katalikų bažnyčios vadovai savo abejingumu (taip pat tikėtinu galimų kunigų – paidofilų dangstymu) šiai paidofilijos bylai atstums daugybę dar… Skaityti daugiau »

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top