Neringa Venckienė iš JAV: Lietuvos teisėsaugos byla persikels į užsienio teismą

Vasario 18 d. „Laisvo laikraščio“ portalas išplatino Neringos Venckienės laišką iš JAV:

„Mielieji,

Į užsienio teismą persikels mano, Neringos Venckienės, pavojingiausios visų laikų Lietuvos kaltinamosios – 40 kriminalinių veikų – istorija. Taip pat persikels ir visa neištirta tragiška pedofilijos byla. Su neatliktais būtinais ikiteisminio tyrimo veiksmais, su Seimo išvadomis apie aplaidų pedofilijos bylos tyrimą prokuratūroje, su tragiškomis mirtimis, su mano brolio dukrelės, pripažintos nukentėjusiąja pedofilijos byloje, grobimu 2012 m. gegužės 17 d., nepradėjus nagrinėti pedofilijos bylos, su mano tėvų, giminaičių, kaimynų, pažįstamų ir kitų žmonių, kurie buvo neabejingi vaiko ir jo tėvo skausmui ir pagalbos šauksmui, persekiojimu, gąsdinimu ir vertimu nusikaltėliais.

Papasakosiu apie matytą baisumą ir šlykštumą „vykdant teismą sprendimą“ perduodant vaiką be prievartos“ ir reikalausiu iš Lietuvos valstybės vaizdo įrašo dėl smurto ir klaikaus teroro.

Paviešinsiu kaip dabartiniuose teismų procesuose Lietuvoje mergaitę apklausų metu už rankos laiko Černiaukas, išnešęs ją kojomis į priekį iš gimtų namų, apie vaiko nežinojimą kurioje klasėje jis mokosi ir atsakymus už jį teismui duodančiu Stankūnaitės gynėju.

Stengsiuosi parodyti, kas padaryta iš Lietuvos per Nepriklausomybės laikotarpį: visiškai supuvusi teisėsauga, korupcija, iškrypėlių gynimas, aukų persekiojimas…

Priminsiu Drąsiaus žodžius ir jo pagalbos šauksmą: „Aš nežinau, gal būdamas tėvas kitomis akimis žiūriu ir kitaip suprantu mergaitės žodžius, kuriuos ji kartojo apklausų, ekspertizės metu. Bet gal yra Lietuvoje žmonių, kurie tokių vaiko žodžių kitaip suprasti nebegali – tai yra pati šlykščiausia prievarta, išsigimėlių, iškrypėlių, pedofilų orgijos…“

Įrodysiu, kad kerštas už mano pastangas siekti tiesos ir viešinti iškrypėlių melą skatino korumpuotą teisėsaugą kurti vis daugiau ir daugiau neva mano padarytų „nusikaltimų“.

Žinau, kad ir kaip besistengtų tikrieji nusikaltėliai, tiesa vieną dieną paaiškės. Tai – tik laiko klausimas. O šiuo metu man reikalinga Jūsų, mane palaikančių, parama.

Mums visiems yra skirtas vienoks ar kitoks gyvvenimas, likimas ir mirtis. Mes, gyvieji, ateiname į šį pasaulį būti ir veikti. Veikti prasmingai ir – ne. Kaip bepasibaigtų mano gyvenimas, aš tiksliai žinau, kad jis nebuvo beprasmis. Aš nei karto nepasigailėjau, kad gelbėjau nuskriaustą brolio vaiką.

„Aš žinau, kokius sumanymus turiu dėl jūsų, – sako Dievas. – Sumanymus jūsų gerovei, o ne nelaimėms, ir ateitį su viltimi.“ (Jeremijo pranašystė 29, 11).

Neringa Venckienė“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
66 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nemanau kad tai Neringos rasytas laiskas

Kazkaip ne taip skamba,tik pabreziama,kad pades zmonems gynusiems mergaite.Ar tai nera tik provokacija ,kad teisiamiems zmonems galetu prikabinti nusikaltimus???

Šarūnas

Didžiausia pagarba Neringai Venckienei! Mes niekada nepamiršime šios siaubingos Mergaitės ir Jos šeimos istorijos. Stiprybės ir sveikatos Neringai!

Jeigu

Jeigu tai Neringa,tai jai dabar nebetikslinga slapstytis.Galėtų VIDEOĮRAŠĄ atsiųsti VARKALAI ar kitam partijos nariuyi,kuris išplatintų.

vasia

kazin kas cia netaip…

zita

Gerai parasyta, tauta atsimena viska. Stiprybes ir svekatos.

ala

tvirtybes jums.

kremlius išsisuks

lėktuvą su 275 žmonių numuša, teritorijas užgrobia, civilius tūkstančiais subombarduoja – o čia tik vienas vaikelis…

Nesitikėkite

kad JAV teismai palaikys violetinių banditų, šmeižikų ir pedofilų gaują bei Kremliaus agentus, siekusius šia byla pakirsti Lietuvos valstybės pamatus. Venckienės laukia Lukiškės.

tegul

Tegul parodo naujasis prokuroras viešai visai Lietuva vaizdo medžiagą, kurią matė Kriminologė bei apie kurią kalba yuo tubėje, ar tikrai pasikeitė lavono D. K. išvaizda į gerąją pusę, o jei pasikeitė kas, kur, kada, kokiu būdu, kokiu tikslu pakeitė lavono D. K. išvaizdą, ir tegul viešai paaiškina ar nėra slepiama D. K. nužudymas, pakeičiant lavono D. K. išvaizdą, ir tuo pačiu ar nedangstoma kiti du nusikaltimai – F. ir N. nužudymas ir neieškomi tikrieji nusikaltėliai?

Hmm,

visokie delfiai,dar karta parode savo slykscia,iskrypeliska esme,-pabrezdami savo proklomacijoje,kad Driziaus tinklapyje gerb.Neringa is remeju “praso pinigu”…. Matyt ne veltui sakoma,kad kuo patys “kvepia”,tuo ir kita tepa…:(

Al.

Laiškas nusiųstas ne DK ar giminaičiams.
DK partija, atrodo, sunaikinta,o laiške apie tai nė žodžio.
Koks laiško tikslas? Sukelti paramos proveržį ? Bet tada logiška būtų pateikti įrodymą.kad NV gyva.Bet paramos proveržį juk galima panaudoti ir kitiems tikslams. ,,On jest,no on skryvajetsa”.

 mūsų Viešpats:

Viską , ką padarėte mažiausiam iš mažiausiujų- padarėte man.

to   Nesitikėkite

nepanikuok, gyvenimas ir laikas greitai sudelios visus taskus. Manau,kad
vargu ar JAV teises departamentui uzteks 12 sek video iraso,tam,kad butu „irodyta” tariamu N.Venskienes 40-ties „nusikaltimu” esme ir prasme,privertusiu ja evakuotis is sios iskreiptu langu karalystes… Manau,kad si karta,chunta nusigraus savo kruvinus nagus… Tvirtybes ir sekmes gerb.Neringai.!!!

Labai tikras laiškas

Aš, N.V., šiuo metu gyvenanti Mozambike, kreipiuosi į barangius Lietuvos žmones su prašymu paaukoti pinigų slapto tunelio iš Maskvos į Vilnių kasimui. Šiuo metu aš laikausi gerai,turiu legalų darbą, moku mokesčius. Sūnui taip pat puikiai sekasi. Mokykloje pirmūnas. Vienu žodžiu, viskas labai gerai. Tik va, valstybės perversmo vykdymui truputėlį pinigų pritrūkau. Kiek turėjau santaupų, jau viską išleidau tankams ir bombonešiams pirkti. Papildomai užsidirbti neturiu galimybės, nes vakarais, o kartais ir naktimis siuvu komufliažinę aprangą savo privačios armijos smogikams, gaminu tušonkės konservų atsargas kareiviams. Tad šiuo metu sustojo pagrindinio perversmo plano vinies- slapto tunelio statybos. Nebeturiu lėšų samdyti net čiabuvius. O be tunelio juk staigaus antpuolio nesuorganozuosi. Kaip gi aš tuomet jus išvaduosiu? Todėl ir kreipiausi į brangius Lietuvos žmones su… Skaityti daugiau »

Tai ar tikrai reikia

finansinės paramos.Reiktų konkrečiai parašyti ir įvardyti.

Aha!

Pasirodo mūsų teisėsauga todėl neranda Venckienės, nes ši sumaniai suklaidinusi CŽV, slapstosi Mozambiko džiunglėse. Gerai kad, pagaliau gavome gerb. Neringos laišką – vosokie netikėtojai lai graužiasi nagus.
Na ką, dabar jau tikiuosi pakaks įrodymų?!
Stiprybės Jums miela Neringa, laukiam sugrįžtant į brangiąją Tėvynę!

duskyt pavoidolei

Neringa sveika ir gyva, laiškas yra neginčijamas įrodymas!

lenkiu savo galvą

Pagarba Jums, gerb. Neringa. Stiprybės!
Lauksim Jūsų pergalės.

Valiooooo!

Dabar jau tikrai žinome, jog Jums, miela Neringa, viskas gerai.
Ačiū už laišką!

Ech,

Gaila, kad dar Skype’ neišrastas. Ot būtų dar Amerikoje ir internetas, tai gerb. Neringa būtų pakalbėjusi gyvai su A. Drižiumi. Driżius pokalbį būtų galėjęs įrašyti ir paskelbti LL. Ot tai būtų baimės klaniniams. Bet, ką daryti, amerikonai techniškai atsilikę- kompiuterių neturi, web kamerų aplamai nėra matę… Varge vargeli, kaip kankinasi toje bananinėje valstybėlėje mūsų Netinga. Po Lietuvos su greičiausiu plačiajuosçiu internetu, Amerikoje gyventi ne pyragai. Na, bet nieko, laiškas taip pat labai tikras įrodymas.

neskubėkite tikėti

Galimybė JAV teisme išnagrinėti užsienio teismų jurisdikcijos bylą yra.Bet ar laiškas parašytas tikrai Venckienės? Kodėl laiškas publikuojamas itin prieštaringos reputacijos „Laisvame laikraštyje” ir jį iškart pastebi „didžioji” Lietuvos žiniasklaida?
Linkiu visokeriopos sėkmės Gerbiamai Neringai,bet šio laiško autentiškumas ir jo paskelbimo aplinkybės man kelia rimtų abejonių.

UAB "Epistoliarium"

Nebrangiai ir labai kokybiškai rašome laiškus bet kieno vardu. Už nedidelį papildomą mokestį galime išsiųsti iš pageidaujamos vietos. Taip pat kuriame jau mirusių žmonių memuarus, maketuojame nuotraukas. Norite pasigirti draugams atostogomis Čikagoje ar Melburne? Atsiųskite bet kokią savo nuotraukytę, o visa kita atliks mūsų fotošopo meistrai. Užsisakantiems laišką ir foto montažą- 20 % nuolaidų kortelė ir bonusas. Pagaminsime jūsų apsilankymo Mėnulyje įrodymus. Tikrus!

Silpnoka

Jeigu jau meluoti, tuomet šį farsą reikėjo atlikti dar įžūliau. Juk ne kiekvienas kaimietis žino tokį prokremliškos pakraipos LL. Reikėjo paskelbti, kad laiškâ Venckienė perdavė algirdukui padleckiui. Tą koloradą tai žino visi.
Bet šiaip,vioskas padaryta neblogai.
Tipo kreiptasi pagalbos per prorusišką portalėlì ir…
tai dar vienas Įrodymas jog Venckienė tikrai perversmininkė. Ją remia ruūüūsai!
Ttai ir yra pagrindinė žinutė asilams.

Hmmm

Nežinau kokiu kvailiu reikia būti kad galvotum, jog JAV teismas svarstys Garliavos pedofilijos bylą.

Oho!

Normalų sarkazmą – pas nykštukus?!
Tai jau ir šis portalas imasi ginti valdžios propagandą?
O iš pradžių atrodė jog tiesiog apsižioplino redakcija neuždėdama antraštės „Iš propagandos frontų” virš „tikro” laiško. Pasirodo neapsižioplino.
Na, na…
Kažkas naujo. Šis portalas pradės tiražuoti režimo melus?
Hmmmm, įdomus posūkis, įdomus…

neskubėkite tikėti

Laiško autentiškumas ir jo paskelbimo aplinkybės kelia labai rimtų abejonių,bet iš to aišku,kad mūsų „teisinės valstybės” vardu besidangstantieji vėl ruošia kažkokią provokaciją prieš Venckienę.Kažkokie procesai vyksta.
Būtų kur kas naudingiau sužinoti pokalbio turinį,kai ambasadorius JAV Ž.Pavilionis buvo iškviestas „ant kilimėlio” į vieną labai rimtą JAV instituciją.

redakcijai

Trūksta prierašo „Nuo bačkos” ir nedrąsios prognozės,kad šiąnakt Butkevičiaus vyriausybė atpigins degtinę,bei kitą alkoholį,ir atšauks apribojimus alaus „bambalių” dydžiui-jūs tik skaitykite „Laisvą laikraštį”,gurkšnodami,ir tikėkite! 🙂 Gal Dočys valiotų suskelti kažką „ant smūgio”?

Palaikome Neringa Venckiene

Stiprybes jums.

SIŪLAU

Vasario 18 – tą dieną paskelbti N. Venskienės apsireiškimo diena.

politkorektiškas racpasiūlymas

Visus kurie netiki Venckienės pabėgimu į amerikas- siųsti „pas nykštukus”!
(Laikinai, kol pastatys daugiau kalėjimų ir psichiatrinių).
Prašykim Partijos ir Vyriausybės, kad priimtų įstatymą jog būtų privaloma tikėti viskuo ką valdžia sako. Tuomet visiems visko pakaks.
Ir tos, taip vadinamos, škia tskant „tiesos”, ir mėsos.
Dar ir čierkai smulkių liks.

lryto ir delfio

pisoriai persa nuomone, kad N.venckiene praso pinigu, kai ji praso moralines paramos. Na, apie kuzia (amzina pedofilijos bylos prokurore, teiseja, pedu advokate)tai belieka pacituoti is lryto komentara: 378 ANTRASTE TIK PATVIRTINA,
kad kuziai tinka jos tevynainiu patarle: ,,smotrish v knygu, a vidish fygu”.
Sekmes Neringai. Advokatai JAV kainuoja brangiai, jei reikes – padesime visi, kurie tikime, kad pedofilija buvo ir, deja, tebera.

kontora

Truputėlį padarysime gudrų ėjimą- pavarysime per delpius pamazgų, o po to komentaruose supeiksime delpius. Mulkiai, aišku pradės maigyti nykšçius „už”, o mums ko reikia? Teisingai, stiprinti liaudies masių tikėjimą jog NV „tikrai pabėgo”, t.y. kad anoji, che, che dar vis gyva.
Mat jeigu publika valgys „tikėjimo” makaronus, akivaizdu niekas nekels pavojingų klausimų dėl galimo seimo narės pagrobimo ir nužudymo.
Nes jeigu ,…
Oooooo, tai būtų tiesiog katastrofa… Tai būtų santvarkos griūtis. Kaput.
Šakės!
Taip kad, vsio chorošo, Venckienė gyva, va, che, che laiškus rašo, vyskas okej… Jūs ti tikėkite, o mes dar tų laiškų prikursime.
Negaila.

Bible

Stebuklai vyko ne tik bilijiniais laikais. Stebuklai vyksta ir dabar.
Venckienė į Ameriką pabėgo…netradiciškai. Panašu kad arba bėgo vandens pavoršiumi, arba kaip koks Jona nuplaukė per balą didžuvės pilve.
Nes nėra jokių liudininkų oro uoste, jūrų uoste taip pat – jokių bilietų įsigijimo pėdsakų. Tiesiog buvo Lietuvoje, o po to šast ir jau amerikoje. Argi ne stebuklas?

Bania

Amerika, Amerika
Kodėl tu taip arti?
Amerika, Amerika
Amerika pirty.
(Arba kur nors po samanomis. Lietuva plačių girių kraštas…)

Poniškas fonas

Negi nematote durniai, nuotrauka prie straipsnio- aiškiai Amerikoje daryta. Aplinka tai- amerikoniška!
Plika akimi matosi. Kokių dar daugiau reikia įrodymų?

Prakol

Po 2001 09 11 visų tarptautinių oro uostų stebėjimo kamerų vaizdo įrašai yra saugomi neterminuotai. Paskelbus tarptautinę teroristės perversmininkės paiešką, Interpolas jau kadais būtų džiaugsmingai pateikęs mums bėglę užfiksavusį video siužetą, o lietrytis su delpiais dar džiaugsmingiau būtų ištransliavę brangiems Lietuvos žmonėms. Bet kažkodėl niekaip nepradžiugina. Laiškais mus maitina.
Kad tik nepriaugtume viršsvorio nuo makaronų.

to   neskubėkite tikėti

“…laiško autentiškumas ir jo paskelbimo aplinkybės kelia labai rimtų abejoniu…”
===================================================
Suprantama,kur nekils abejoniu… Jeigu toki laiska,pirmame puslapyje butu paskelbusi Komjaunimo tiesa ir jeigu jis butu patvirtintas nepakeiciamu sios temos eskalavimo specialisciu,kuriu cia net nenoriu ivardinti,krauju… Tada,kaip sakoma,butu visai kitas “KOLENKORAS”…:)

s.m.

vivat runkelistanas!!! Oi tikim tikim Senį Šaltį tikim…
Kaip Saliomėja andai rašė „ilgai laukus dar palauk”… gal a.a. gensekas Brežnevas irgi parašys iš dėžės, kuri anuomet su trenksmu žemyn krito.

ruta

Zmogui reikia tikejimo , kad ir Amerika ..Neabejoju , jeigu ponia Venckiene turetu zydisko kraujo , tai Amerika jai padetu , o dabar, kam gadinti santykius su sistema / Lietuvos/ , jeigu jos politikai , bet kada stacia galva lenda Amerikai i viena vieta -ir slapti kalejimai ir patys lojaliausi , priimdami bet koki Amerikos valdzios sprendima nediskutuodami ir negalvodami .Is atskiru ivykiu , kad ir brutalus istatymas del lytines orientacijos sutrikimu ,paverciant juos ne lyga ,o privilegija ..

stasys

Parūgusio pyrago svečiuose situacija ..:)

VaidasVDS

Ramiai, visi sąmokslo teorijų šalininkai ir priešininkai.
Tiesa niekada nenukenčia, jei ji nuoširdžiai tikrinama.
Na terminas, per kurį turi apsireikšti Neringa gyvai, nėra jau toks didelis. Na, apie metai. Per tiek laiko ir Seimo rinkimai pasibaigs. Jei apsireikš anksčiau, bus galima pagalvoti ir apie politinius manevrus. Jei apsireikš po Seimo rinkimų ar ne dėl Seimo rinkimų, tai galvosime apie tiesos manevrus. Jei neapsireikš ir po metų, vadinasi sąmokslo teorija apie Neringos nužudymą greičiausiai yra visiškai teisinga ir reikia kuo skubiau tai išsiaiškinti.
Tad, kuomet praeis dar metai, bus galima pradėti judėti rimtai, steigti naujas partijas, judėjimus, tyrinėjimus. Ramybės melo kontorai tokie manevrai tikrai neatneš.
Tiek laukus, palauksime ir dar…

persikels,

tikrai persikels.Juk visada ja tikėjote.Kai pabėgo,sakėte,jog verčia medžiagą į anlų kalbą.Ilgai verčia.Galit tikėti ir tuo,kad ji dabar duos Lietuvą į teismą.Ar jūs bent pagalvojote,kad viskas prieš ją.Ji neturi jokių pedofilijos įrodymų,išskyrus sukurtą filmuką,dėl kurio užsienis galipakraupti.Taip su vaiku elgtis negalima,o ir sukurtas taip,jog matosi,kad mergaitei tai kaip žaidimo forma.Toliau.Visa armija pareigūnų ėjo į jos kiemą.Kaip ji tai pateisins?Juk tai faktas,kad ėjo gelbėti įkaitę.Dar.Prie jos namų buvo suburta minia,kas yra neleistina.Durys buvo užrakintos,viduje pilna žmonių.Į kokią padėtį ji pastatė mergaitę?Ar jūs,violetiniai,apie tai nors kartą pagalvojote?Jūs vis tikit,kad Neringutė tokią medžiagą rodys užsieny?Juokaujate.Tą medžiagą ir bus jau išsiuntę prokurorai.Visa veikla nusikaltėliška.Užsieny tik nusistebės,kaip buvo leista iki tokio lygio nusiristi,kad tokiems veiksmams buvo leista įsibėgėti.taigi,sumeskite neringutei pragyvenimui.Juk jai reikia slapstytis.Pinigų tam irgi reikia.

to poniškas fonas

Nedurnink kitų,jei pats ar pati durnas.Neringutės nuotrauka daryta seime.Pasiguglink,rasi.Cha-cha.Ot,kūrėjai violetiniai.Meluoja ir kitus durniais vadina.

To prsikels,

Ko parinies taip?

Idomu

As labai noreciau stebeti JAV teisme pries Neringa Venckiene liudijancius asmenis kryzmines apklausos metu…..tai ne Lietuvos teismine butaforija…..jie ten zlugs…po keliu minuciu, o apklausos tesiasi po 4-5 valandas….
idomu, kas gi bus tie savanoriai….

remiux

Kad į užsienio teismą bus perkelta pedofilijos byla, aišku, bet kokioje šalyje dar nerašoma. Tai nemanykit, visi, kad bus tikrai JAV pasirinkta. Sėkmės N. Venckienei prieš pedofilijos mafiją.

nu duoda

violetiniai.Bepigu venckedžiams jais manipuliuoti.

ala

as tikiu tikiu tikek ir tu…

vlad.Mizeliui Sr -

ko ten kudakuoja, kaip vista, gaidzio belaukianti? AR jau pyderu tema issemei?

ala

siulau komentatoriui(Vlad Mazeliui Sr.)toliau skaityti kitu ivairiu saliu leidiniuose parasytus komentarus ir nekritikuoti lietuviu komentaru,kitas mentalitetas tamstos.

66
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top