Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Ką darys Neringa Venckienė, kai baigsis teismai?

Dalijamės buvusios politikės ir buvusios teisėjos, mamos ir globėjos, teisiamosios ir kalinės interviu, duotu Rūtai Janutienei atgimusioje „Paskutinėje instancijoje“ (OpTV). Kalbėtasi atvirai ir išsamiai – apie slapta paliktą Lietuvą ir gyvenimą Amerikoje, mėginimą pabėgti nuo sargų Lenkijoje, sūnų ir dukterėčią, skyrybas ir prarastą aukštą padėtį visuomenėje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
115 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Su laiko masina parodykite irasa AT gynejams 1991m sausio 12 vakare.
Gynejai issiskyrstytu.
O jeigu seimunai panaikino NV nelieciamybe Gaisrininko dukros reikalavimu , tai tautos atstovai tera snargliai ant asfalto. Delei padorumo, nors bato padu reiktu nubraukt.

hmm

Pernelyg atlaidi Venckienė visiems. Pamenu kaip Tomas Čyvas, tada dirbęs kartu su Janutiene, net savo Veidaknygėje tirštino spalvas apie smarvę „Drąsos kelio” būstinėje Vilniuje T.Ševčenkos gatvėje. Tai Čyvas – dar ne pats gličiausias padaras iš Janutienės draugijos. Ji ir su Kūzia nesibritkėjo darbuotis.
Geriau jau vienas prieš visus, nei tokie „draugai” kaip Janutienė.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kvietimas kilti į kovą
___________________________
Vaidas Žemaitis Lenstutis
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=qXBzllkUUac

slidi ta Janutiene

as jau niekada ja netikesiu. Neringai mano pagarba- istvere tokius dalykus, kuriuos tikrai ne kiekvienas istvertu. Liko istikima sau. Beje, visai nepasikeitusi, simpstiska, kokia ir buvo pries 8 metus.

slidi ta Janutiene

as jau niekada ja netikesiu. Neringai mano pagarba- istvere tokius dalykus, kuriuos tikrai ne kiekvienas istvertu. Liko istikima sau. Beje, visai nepasikeitusi, simpatiska, kokia ir buvo pries 8 metus.

norėjau pažiūrėti

Pasiskaičius komentarus po įrašu „Youtube” apie Janutienės „stilių”, atšoko bet koks noras. Tad nerykite visko iš eilės, bandykite bent kramtyti.

tiek

visgi turim aiškų lyderį Lietuvoje – gerb. Neringą Venckienę. Oi klius kažkam per uodegą ,mažai tikrai nepasirodys,ir jie tai supranta ,matosi kaip bijo,todėl bando teismais užsmaugt teisybę.

Sunku klausyti Janutienes....

NEMALONU.

ruskelių - zekų mentaliteto

tie mūsų „teisėsauginiai” – prokurorčikai, teisėjūkščiai, antstoliai, TM ir VRM klerkai.
pizdukėliai niekingi (nors ir turtingi – apiplėšę tautiečius)

Ziauru

Venckienes padetis buvo ir tebera auksta visuomene, kuri masto. Teisti jos nera uz ka, nes policijos filme matosi, kas draske vaika ir lauze rankas teisejai ir globejai. O laida nebloga. Janutiene nekalbejo pati su savimi. Klausesi ir girdejo.

Tik,

kokia apvaizda mums padeda pamatyti teisybę? Kas liepė R. Janutienei padaryti šį, gal ir ne visai jai malonų pokalbį? Prokuroras atiduoda patį baisiausią sistemos apkaltinimo vaizdo įrašą, o po to randasi „per negaliu”, šioje užzombintoje visuomenėje rodyti tiesą apie anų laikų įvykusią pačią baisiausią neteisybę. Dar keisčiau atrodo sistemos tyla. Kodėl jie tyli? Bijo? Ko jie bijo? Kas stovi už teisėjos Neringos Venckienės? Kieno tokia galinga ranka visa tai reguliuoja?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Video parodo, kad N.Venckienė suprato, kad turi reikalą su kudzia Nr.2. Šlykštus padaras, neleidžia užbaigti sakinio kaip visada. Atrodo, kad pasišlykštėjau galutinai.
O kas nori pasiaiškinti apie Deimantės likimą, tai skaitykite:
http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-svietimo-ir-mokslo-min-isterija/

Nežiūrint į tai su kudzia Nr2 sutikti inteviu NETOLIARIAGIŠKA, nes tai naujų propagandinių burbulių pūtimo galimybė. Tokia kudzia vemti verčia. Net šlykštu žiūrėti. Padaryta nemažai klaidų.

>>> 5:28

Visai nešlykštu, o labai net įdomu. Geras ir daug ką pasakantis interviu. Nesislėpė Rūta nuo nepatogių klausimų, o taip pat leido kalbėti ir teisėjai Neringai. Tegu nufilmuoja daugiau tokių reikšmingų interviu. Manau, kad šią medžiagą, o ir visas kitas reikia versti į užsienio kalbas ir viešinti pasauliui. Tai, labai reikšmingas įspėjimas nusikalstamoms grupuotėms ir jų tarnams teismuose, kad ir tam, teismui, kuris bus pirmadieni Panevėžyje, kurį padarė uždarą dėl karantino, bet spaudimas daryti teisingą sprendimą yra šiame interviu. Jei teisėjai nesuprato ir nesusiejo su savimi įvykius su „susemtais” korumpuotais teisėjais ir prokurorais, tai šis interviu yra įspėjimas konkrečiai jiems, kad bus viešinami ir jų juodi darbeliai, jei prasilenks su tiesa. Pirmasis susipratęs buvo prokuroras įteikęs teisėjai iškalbingą, grobimo filmuotą medžiagą.… Skaityti daugiau »

Janutiene,

nebūk kaip Žirmūnų Maldeikova – klok savo biografiją ant stalo pirmlaiko, o ne po to, kai išrinks nulėpusiai pačią į LR Seimą.

>>> 7:16

Dabar, čia, herojė yra teisėja, o ne Rūta. Teisėjos Neringos tvirtas ryžtingumas pasipriešinti baisiausiam gaivalui, nepaisant brolio Drąsiaus nužudymo, nepaisant paniekinimo ir, galiausiai, kalinimo dėka mes matome šviesą tunelio gale. Tikrai ji ir jos brolis, jau yra įrašyti auksinėmis raidėmis į Lietuvos istoriją, kaip kovotojai už tiesą, už šviesią Lietuvos vaikų ateitį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sukilimo ženklai prie seimo
va čia
https://www.youtube.com/watch?v=0uADtLE9b-U

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kada okupuotos Lrt apgultis iki pergalės?
Reikia vado žodžio.

>>>

Važiuok į rasieją, ten susirinks „apgulti”. Čia Lietuva, čia dainomis vykdomos revoliucijos.

>>>

ten, kur vyksta revoliucijos demonstruojant jėgą, baigiasi totolitarizmu. Pabandykite surinkti žmones pagiedoti, pasimelsti, o dabar tiktų melstis Sekminių devindenį, tai bus kur kas geriau ir tikėtina, kad laimėtume.

Cha,

kam būtų naudinga tokia revoliucija? Tik jėgos struktūroms pasitreniruoti gyvai. Juk intesyviai jos šiuo metu treniruojamos.

Janutiene,

nebūk Maldeikova, nebūk Tanku – klok savo biografiją ant stalo. Tegu runkeliai skaito.

Kartoju,

kad dabar, Čia, herojė yra teisėja NERINGA , o ne Rūta. Teisėjos Neringos tvirtas ryžtingumas pasipriešinti baisiausiam gaivalui, nepaisant brolio Drąsiaus nužudymo, nepaisant paniekinimo ir, galiausiai, kalinimo dėka mes matome šviesą tunelio gale.

kažkokį užsakymą įvykdė

Janutienė. Provokaciniai užmetinėjimai – žemiausio lygio darbus dirbo Venckienė Amerikoje? Galvok su galva – senus žmones prižiūrėti ir padėti jiems nugyventi ramiai senatvę – ne kiekvienas sugeba. Na, gal Neringai nereikia lakstyti pas tokias keliaveides žurnalistes. Gal skandalistes? Žinoma, viešumas reikalingas. Rūta pasirodė žemiau plintuso. Nors jos indėlis įGarliavos bylą yra net savotiškai geras- parodė, kaip Černiauskas su biologine mokėsi(ant Černiausko vaiko) išnešti Deimantę, skaudžiai sukryžiuotomis kojomis ir pan… Sėkmės teisme pirmadienį. Uždaras??? Bailiai, bijo net savęs. Kokį teismo sprendimą gali priimti teisėjas po šio paviešinto įrašo. Manau, šį įrašą Karolis pateiks ir JAV Kongresmenams, bei Federalinio teismo teisėjams – pažiūrėkite kokia Lietuvos teisėsauga… Žmonės ar ne žmonės plėšė vaiką. Kažin ar Deimantė gyva. Pandemija – puikus laikas numarinti abi… Skaityti daugiau »

Ne, nes čia

Janutienė arba Janutas labai nori į LR Seimą – prie lovio. Naudojasi proga kaip konservatorių pliurpė Ožkelytė.

Troliai

gavo užduotį apversti viską aukštyn kojomis. Nuostabų reportažą pakreipti kita linkme. Meluoti ir kišti nesąmones ir tvirtinti, kur balta – juoda. Tai vadinasi – juodosiomis technologijomis.

Kokie troliai, runkelių kvailintojau?

Kas gali paneigti galimybę, kad būtent Rūtelė norėjo per Janutą prasibrauti į Landsbergių šeimą ir ten padaryti savąją tvarką? Kas mokė panašius žmones šitokių nešvarios politinės kovos triukų, ką? Kokia „piarščikų” agentūra ar Kapsukė su savo neliustruota, nedekagebizuota ir nedesovietizuota profesūra?

Dzeikas

Jeigu ispudis,kad kazkas is uzkulises palaiko NV – tai nieko gero nesakantis pozymis. Tai tereiskia, kad Lietuvos „vierchas” (tai ne Turniskiu klounas) gavo skambuti ir siurktus balsas pasake jam, kad jis „pamete krantus” ir jeigu nesutvarkys reikalo „kulturingai” – pats taps pedofiljos auka nes nezino ant ko koja kelia. Vienzo proekto „dusint pulini” tenka atsisakyti.”Pulinys” sukele kipieza Vasingtone , raibuliavima Kongrese ir pirminio sprendimo tenka atsisakyt, nes „nudusinimas” aptaskytu paplavom Vasingtona. Man Lietuvos „vierchai” ataskaitu neraso, taciau pagal netiketas kovos su pedofilijos priesais vektoriaus pokytis tereiskia, kad pasirinkta kita, ne tokia lietuviskai tiesmuka taktika. Lietuviskai neraustant vadinti juoda baltu Vakaruose ne „comme il faut”. Yra tokia taktika: Negali prieso pasalint – apkabink ji.NV isteisins.Gal but net kompensacija israsys(pagal lietuviskus mastus… Skaityti daugiau »

Jurate

Palik ta mergaite ramybe. As vieto mergaites tos mergaites begciau ko toliau mama yra mama.juk jei sesiolika metu. Pati sprencia.pati tetule slapsteisi ko begai. Fu.

To Dzeikas

Brangusis, pavėlavo. Tai reikėjo padaryti iš kart. Dabar jau per smarkiai „pasmirdo” viso to organizatoriai ir kažin ar nebus pareikalauta tyrimo iš naujo? Štai šito ir bijoma.

Pasirinkimas

Žurnalistė Rūta neblogai valdo plunksną,bet laidos vesti taip ir neišmoko.Keistoka,kad Neringa pas ją sutiko dalyvauti,nes ši ponia išduos bet kada,pasinaudos savo tikslams,ir nueis be jokios atsakomybės.Ir Seime,jei išrinktų,naudos iš jos bus nulis.Tai ne Neringa,kuri išliko žmogumi per visas negandas.
Skelbkim padoraus žurnalisto paieškas – būtų įdomu tokių rasti.

stasys

Graudus vaizdas . Valio N.Venskiene į Prezidentus Garliavoje , o demokratija užmušime klausinėdami o kur Deimantė ? ar ji vis dar gyva ? Gal ir gerai kad perukai krenta ant žemės o tie gelbėtojai parodo savo tikrus veidus . R.Janūtienės interviu truputi kito kampo žurnalistinio nei buvo įprasta matyti , gal tai pirmas realus žingsnis tampant tikra žurnalistę ?

Nuomonė

Stebina ne pirmas Janutienės nuomonės keitimas. Net ir žurnalistui reikėtų turėti ribas.

Gal žinote,

kelintą kartą Rūtelė jau keičia kailį?

Yra posakis

koks pats, tokį ir kitą piešia.

Teisėja neužsiminė apie jokį norą siekti kokių nors postų, o atvirkščiai, sakė, kad daug kas ją kvietė į partijas, bet ji nesutiko. Nebus ji, tikrai nebus marionete kieno nors rankose. Todėl teisėja Neringa gali duoti bet kam interviu, nes joje nerasta melo. Padugnės bijo tiesos.

Sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos Neringai ir jos šeimai.

Dzeikas

Todzeikasui:
Pasmirdo. Bet ne tautai ir „vierchams”,o Vasingtonui. Bet ka Vasingtonas gali padaryti „savam kales vaikui”? na gali i dantis duoti (su atodaira, nes nudaigosi tai investicijos prapuls), gali ausi iki cypimo uzsukt.
Vasingtonas gali priverst laikytis ISORINIO padorumo ir etiketo (gali nereiskia darys, nes be Lietuvos yra zymiai svarbesni veikejai.Keli is daugelio: Taiwanas, P. Koreja, Irakas, Filipinai, Lenkija, Ukraina), bet net ir Vasingtonas negali iskiepyti doros kaip gyvenimo budo.
Vasingtonas gali apginti NV, bet jis negali israut pedofilijos saknu Lietuvoje.

Valiusė

Galima į šuns dienas siųsti Janutienę,bet…ji vienintelė nebijo kalbėti. Pažvelkit į Lietuvos žiniasklaidą- net po paviešintos medžiagos jie tyli. Žmones sukrėtė matyti vaizdai, bet žurnalistai tyli. 10 metų persekiota Kedžių šeima- žiniasklaidos atstovai stovi po medžiu ir laukia.Kodėl-aišku net mokiniui. Todėl, kad BIJO.PAGARBA Drižiui, ekspertams, Tiesoms ir tam tikra prasme- Janutienei.

to Pasirinkimas

Kur jūs tokių žurnalistų rasite? Va, Tapukas susikibo su Lietuvos galiūnu ir gavos šnipštas – paaiškėjo šeiminėlės visi juodi darbeliai, tarnaujant priešui.

To Dzeikas

Tai kas neįmanoma žmogui ar supervalstybėms, ATMINK VISIEMS LAIKAMS, galima DIEVUI.

Prisimink Lietuvoje dainuojančios revoliucijos pergalę. Juk Šv. Rašte pasakyta, kad ne žmonėmis pasitikėk ir remkis, bet Dievu.

Dzeikas

Todzeikasui:
Jeigu taries zinas taip gerai Dievo valia, tai turetum zinoti, kad Jis nieko nedaro pries zmogaus valia.
Ypac tas teisinga kalbant apie pedofilo atsivertima.

To Dzeikas

Bet Dievas gerai žino velnio gudrybes. Tad turi ir savo rinktinius įrankius, kurių pagalba atstato TIESĄ. Akivaizdus pavyzdys yra teisėja Neringa ir Drąsius Kedys. Jų dėka buvo sustabdytos šėtono užmačios įsigalėti Lietuvoje, o gal net viso šio gaivalo pabaigos pradžia visame pasaulyje. Dievas viską mato kur kas plačiau, nei mūsų proteliai suvokia. Pasikliaukime tik Dievo valia. Jis PRISIKĖLĖ. ALELIUJA.

Dzeikas

Todzeikasui:
Suteikiate Apvaizdai nelabojo silpnybes.
Dievas su zmogaus priesu kortomis nezaidzia.
Gerai pagalvokite kieno jus puseje.

>>>

Dievas yra Dievas Jis sukūrė pasaulį tam, kad jį padarytu gražiu ir prasmingu. Tą Jis ir daro.

Turi Jis savo rinktinius įrankius, kaip buvo pranašai, apaštalą Paulių ir t.t. Tad tik aklas nemato, kad teisėja Neringa ir jos brolis Drąsius, be baimės atliko Apvaizdos valią.

Ina

Neringa,jei tas siaubo filmas į Jūsų rankas papuolė per prokuroro žioplumą,tai tikrai ,kad prokuroras žioplas.Bet tik keista ,kad jo,to prokuroro,už žioplumą niekas nebaudžia.Patariu,būkite atsargi ir kalbėdama su Janutiene.Atsimenate kiek tokių janutienių Jus išdavė? Ši ne išimtis.Neteisinkite jos.Prisimenu jos kelias laidas,priešiškas Jums.Vykit visus šalin,toks mano patarimas stebint viską iš šono.Dabar mažiau kalbėkit,o vėliau…padarysit kaip Jums atrodys geriau.Jus tvirta ,sąžininga moteris.Sėkmės ir sveikatos Jums!

Cha

Ina, ar nežinai, kad tiesos bijoti nereikia, o reikia ją sakyti. Jėzus mokė Poncijų Pilotą – „jei nori ramybės – sieki teisybės”. Taip, jis Jėzų atidavė nukryžiuoti, bet ar žinai, kad Jėzus prisikėlė? Jis tikrai prisikėlė. ALELIUJA.

Linkėjimas

Miela Neringa, linkiu Jums sėkmės ir Dievo palaiminimo sunkiame kelyje už tiesą. Tikiu – Jūs laimėsite!

Ilka

Kokia bijauri R.Janutienė ,vėžininkė ,taip tokie ligoniai neatrodo,tokie kvaili klausimai ,lyg norėtu vėl Neringai pašykti ,nubaus ją gyvenimas ir žiauriai.

Baikite

Geriau pasižiūrėkite į save. Jūs pačios esate vėžininkės, nes pavydas jums „bambą graužia”. Gėda drabstytis viešai tokiais žodžiais. geriau išmokite taisyklingai lietuviškai kalbėti Ilka ir Ilona.

Gintaute

Mano Sirdis kraujuoja,ziurint kaip biologine drasko Deimantele. O tokiu gyvaciu kaip ta zurnaliste neprisileiciau prie saves….isdave karta, isduos ir dabar. Aciu, Neringai uz pasiaukojima. Tik jos deka pamateme kokie parazitai valdo Lietuvele

Kuomi blogas interviu?

O gal kažkam tai aplamai nepatinka, kad yra daromas interviu su teisėja Neringa/ Taip tai viešinimo priemonė ir ji, matyt, kažkam labai kanda. Todėl ir puolama Rūta. Būtų tai kitas žurnalistas būtų tas pats. Vien tik dėl žurnalistės Rūtos Janutienės populiarumo, šis interviu bus daugumos išklausytas.

taip, taip

jei puola, vadinasi nepatiko pati esmė.

115
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top