Neringa Venckienė. Kas padaryta Deimantei?!

Mano nagrinėjamos baudžiamosios bylos teismo posėdžiuose antstolė Sonata Vaicekauskienė, Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė, policijos operacijai namo viduje vadovavęs ir antstolę saugojęs policijos viršininkas Romas Oželis, Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas parodė, kad prievartos nei prieš vaiką, nei prieš Neringą Venckienę nebuvo.

Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė parodė, kad jos tik atlenkė vaiko pirščiukus.

Visi apklausti, kurie pagrobė vaiką, meluoja teismo posėdžio metu.

Mano prašymo dėl Deimantės apklausos dar neišsprendė. Teismas paaiškino, kad spręs vėliau, jeigu bus reikalinga.

L. Stankūnaitės advokatė N. Grubliauskienė paaiškino, kad nėra kaip apklausti Deimantės, nes Deimantė kalba užsienio kalba. Man tai paviešinus, kitą posėdį Grubliauskienė jau aiškino, kad Deimantė kalba su akcentu.

L. Stankūnaitę nutarė apklausti, bet iki šiol neapklausta. Pranešė, kad dėl koronaviruso nebuvo galimybių suorganizuoti apklausos nuotoliniu būdu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Eina

prie to , kad Teisingumas ir N.Venckiene ,kad ir kaip bebutu spaudziami – Laimes!

to eina

eina prie to, kad neapklaus nei Deimantės, nei biologinės [priežastis gali būti ne tik korona virusas] ir remsis tik kai kam naudingais liudininkais..

Matom

ta kad Neringa jau laimi nors ir uzdraude jai dalyvauti debatu laidose.Tai ir yra Maitvanagiu pralaimejimas jie bijo jos.Neringa kovos nebudama nei debatuose MIliutes nei seime Tauta mato ir supranta

Neringa

tepadeda jums Dievas,ne visiem duotas toks baisus,nepakeliamas gyvenime išbandymas.

Covid-20?

Paskutinį straipsnio sakinį skaičiau 5 kartus, bet vis tiek nesupratau. Matyt, kad ten, kur reziduoja L. Stankūnaitė, kinai paleido tobulesnę koronaviruso versiją, kuri naikina jau ir kompiuterius, ir išmaniuosius, ir ryšių įrangą… Siaubas!!!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Nežinau kiek kartų galima kartoti, kad GALIOJANTIS (2020-07-01 – 2021-12-31) Seimo rinkimų įstatymas taip GALIOJANČIAI teigia apie tuos kurie apkaltos tvarka neteko savo pareigų Seime. Cituoju TIKSLIAI GALIOJANČIO Seimo rinkimų įstatymo 2-o straipsnio 5-tą dalį: „5. Seimo nariu negali būti renkamas asmuo, kurį Seimas apkaltos proceso tvarka pašalino iš užimamų pareigų ar panaikino jo Seimo nario mandatą, jeigu nuo sprendimo pašalinti iš užimamų pareigų ar panaikinti Seimo nario mandatą įsigaliojimo dienos nepraėjo ketveri metai”. Tai N.Venckienei jau praėjo 6 metai, o tai reiškia, kad pagal GALIOJANTĮ Seimo rinkimų įstatymą Venckienė GALI būti renkama į SEIMĄ. Ar suvokiate elementarius dalykus? Įstatymus leidžia Seimas, tam jis ir yra sukūrtas. Duodu to įstatymo internetinę nuorodą https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.06267D86738E/asr Taigi ar Lietuvą valdantys HINBRIDINIAI STRIBAI, kgbėšni… Skaityti daugiau »

Romualdas

Jeigu musu valstybes prokuratūra yra prisisiurbusi ir jos bijote tai kam ja susigražinote .Ne ant tos papuolete ji žino visus įstatymus , kad patys nepaliktumete kalti .Pačios i Strasbūro teismą , o bauda didžiulę mokės mokesčių mokėtojai .

ah1

išjungimo mechanizmas – LR Konstitucijos pakeitimas

Dieds

Šiukšle, nebebusi tu seimo nare, nustok jaukt protus zmonem. Tu jau vakarykšte diena…

Kis

Man Venckiene primena Sadunaite,ta kovojo su sovietine valdzia ir pabaiga su pliusu,o Neringa pries pedofilus ir ju pakalikusLandergistu gauja,nes siandiena jie valdo?Tikek ,ponia Venckiene,kad bus svente ir tavo gatveje o tie parsai kaip cerniauskas ir panasus kriuksiai gaus su kaupu uz visa ka jie cia kuria.Vieno dalyko bijau,kad tie bandytai isnesti savo kilius eis per lavonus,stebina vienas dalykas,mantra aukstu musu rinktu pareigunu;,es i teisesauga nelendame,bet jums nereikia listi,tegu duoda tautai atsakymus.Kam tie arabai,juk musu nesiseks mulkinti,tegu Skvaernelis padejes ranka ant sirdies pazada,kad tai bus punktas Nr2 po liustracijos,o mums belieka duoti mandata,kurio bijoma,tad meslo pakanka.

stasys

Kas ka nori tas ta pliurpia šioje istorijoje . Ta garliavos melagiu irštva jau senai sąžine prarado , o dėl simbolinio padorumo N.Venskienė jau galėtu ir paaiškinti Joanai Noreikienei kur ieškoti tu mistiniu mergaitės kapeliu . O tai dirba abi kaip sugedusi garmoškė , viena Daukanto a. visu sutyktu klausinėja , kita teismo posėdžio metu jau sutinka kad tokios Joanos kalbos grynas ‘išmislas’ jei ne apgaulė .

Veryga - melagis?

Tai kam tie visi atstumo laikymaisi dėl Covid-19, jei policija net ir apklausą nuotoliniu būdu laiko nesaugia? Kažkada valdžiažmogiai panašias nesąmones kalbėdavo apie kompiuterius, vadovaudamiesi savo protinio lygio kategorijomis. Dabar Covid-19 pasitelkia į pagalbą. Man kyla rimtų abejonių, ar tokio protelio turėtojai pajėgūs išnarplioti bent vištos vagystę.

ne argumentai

Tai, ką kalba Stankūnaitės advokatė, nėra argumentai. Tokius „argumentus” ji gali kalbėti savo vyrui miegamajame arba draugei prie puodų, o ne teisme. Ką reiška kalba su akcentų lietuviškai? Danukas Arlauskas, buvęs KGB karininkas, o dabar kažkokios darbdavių asociacijos kažkoks vienas iš vadovų. Kalba lietuviškai su gana ryškiu rusišku akcentu. Kiekvieną savaitę šmėžuoja TV ekranuose. Klausantis vertimo į lietuvių kalbą nereikia, net titrų neuždeda. Tikriausiai tik Stankūnaitės advokatė, policija ir teisėjai su prokurorais nesugeba suprasti D.Arlausko pasisakymų. Ministro Narkėvičiaus pasisakymų, vadinasi, tuo labiau nesupranta. 🙂 Matyt, jie visi serga kažkokia negirdėta oro-lašeliniu būdu sklindančia liga. Apsikrėtė vienas nuo kito. Simptomų nejaučia ir tai akivaizdu. 🙂 Pagrindinis ligos požymis – smegenų pažeidimas ir funkcijų sutrikimas dėl to. 🙂

peršasi išvada

Iš visko, kas buvo pasakyta viešojoje erdvėje, kas buvo nugirsta ir kas buvo bandoma man perduoti, iš to, kas liko tarp eilučių, priėjau išvados, kad Stankė su Deimante yra ne kur kitur, o toje pačioje Amerikoje, greičiausiai. Amerika didelė. Kokia tikimybė, kad Venckienė būtų sutikusi ir atpažinusi kur nors Oregono ar Kolorado, Montanos gūdumoje paslėptą Lietuvos paslaptį Nr.1? Dar tada, kai JAV nesuteikė Venckienei galimybės kreiptis į Aukščiausiąjį teismą, viskas daugmaž susidėliojo į savo vietas. Kurį laiką labai rimtai svarsčiau Sakartvelo variantą, bet jis dėl daugybės priežasčių atkrito. Kai Matonis pastarąjį kartą apsimelavo tam pačiam teismui, dar buvo galima pamanyti, kad jos – Baltarusijoje. Bet, greičiausiai, irgi ne. Pasirodo, „Juodvarnių” Šmidtas visą laiką prasislapstė Vakarų Ukrainoje. Tačiau ten atvejis buvo… Skaityti daugiau »

Diedui

Išsidavė „dieds”, kad yra pedofilas…

stasys

Algirdui Višniauskuk .. jei bijotu padarytu kaip senais laikais buvo daroma, uždarytų daboklėn ir ten ja tvarkytų kaip pas Lukašenka daroma, beje ji pati ilgus metus buvo tos sistemos dalis ..tai ar jei nežinoti ? Galiu daryti spėjimą , jog tam kad vėl apklausti traumuotą vaiką -pauglę .. reikia sveikatos priežiūros specialistu leidimo ir tėveliu sutikimo . Mamos vietoje budamas tikrai neleisčiau , teta vis tik yra ta priežastis kuri traumavo vaiką. Idomu kokia praktika taikoma teismuose kai ilga laiką traumuoto vaiko sveikata pastatoma prieš teisingūmo teismuose krumpliaračius ..! Mintis prie kavos puodelio.

Daina

Susigrąžinę gerb.Venckienę iš Amerikos „teisininkai” užsinėrė sau kilpą ant kaklo… Visaip raitosi, atrodo, kad supranta kas jų laukia.

CCCP

Kam ja cia parvilko ta venckiene is tos amerikos

Veronika

Tie mūsų „teisėtvarkos” atstovai,skaito mūsų tautiečius avinų banda,nieko nesuprantančiais aklais ir kvailiais,kuriuos galima mulkinti iki begalybės.

sigita

Ar negėda Poniai Venckieniai tyčiotis iš Lietuvos ,visi matėm ,kaip filmavo tas jos brolis ,o Neringa diktavo ,kaip mergaitė turi rodyti ,kur ta medžiaga ,jau sunaikinta .
Kaip gali nusikaltėlė vėl dalyvauti rinkimuose.
Pražudo brolį ,Laimutės seserį ,ir Ūsą.kokio dar įrodymų Neringa jums reikia ,netekote kolegos ,kurį mylėdama persekiojote ir brolis patvarkė.
Drįstate įrodinėti ,kad Jūs nekalta ,
Plėšėte mergaite per puse ,nedavėte mamai ,kurią Jūsų brolis nepilnametę prievartavo ,Jums negėda tetulės sapnais perintis prieš visą Lietuvą .
Tokie žmonės neturi gėdos jausmo rašinėti ir teisintis ,stebuklai vyksta Lietuvoje. negali su apyrankė ant kojos supančioti Jūsų ,Per daug prisivaidynote su spektakliais Garliavoje ,vien už tai jus turėtų bausti ,Artistė ,kurį vaidina Didvyre….Garliavos .Vyras jūsų ąatsizadėjo…

stasys

sigitai ..tai poniai tikrai negėda . Užduokite lengvesni klausimą jei .

Suklaidintas garliavinis

Kokia turi būti supuvusi teisėtvarka, kad nedrįstų prisipažinti, jog Venskė yra tų puvėsių ryškiausia žvaigždė. Totaliai visi, su labai retomis išimtimis, prokurorai, teisėjai, policininkai, STT, FNTT gyvena dvigubus gyvenimus. Konkuruoja tarpusavyje dėl grobio perėmimo iš nelegalaus, ne valstybinio kriminalinio pasaulio išgamų. O tie kriminalinio pasaulio išgamos dažniausiai yra buvę pareigūnai.

kažkas rimto

Sąsiui į pagalbą atėjo dar vienas ūsūrinis trolis. Pavojaus aliarmas išgamų stovykloje. Neseniai pagalvojau, kad gal reikėtų civilizuotas pasaulio valstybes informuoti apie Garliavos įvykius. Išsiuntinėti aprašymą, filmuotą medžiagą. Civilizuotos šalys susirūpintų supratusios, kad ne saugomas liudininkes leido apgyvendinti savo šalyje, o leido sukurti kalėjimą savo šalyje, kur jos ir kalinamos.

StasysG

Tai kam jie (kas?) tą Venckienę parsivežė iš Amerikos? Dabar nežino, ką su ja daryti: nei nuteisti, nei paleisti.

to kažkas rimto

Tavo žiniai informuoju, kad Venckienė su savo violetiniais padėjėjais, netgi kai kuriais iš seimo, rašė laiškus į JAV, viešino Karoliukas visur, kur tik sugebėjo tą medžiagą. Deja, ta medžiaga rodo, kad nusikaltimą darė Venckedžiai. Tik į nusikaltėlių namus galėjo eiti tiek daug pareigūnų. Deja, Venckienės šalininkams tai nesuprantama. Ji juos užbūrė savo versijomis.

Deivis

Petrašiūnų prostitutė ir jos pardavinėjama dukra, galimai, nužudytos, o Lt apsivėmusi chunta nežino ką su Neringa daryti. Nužudyti bijo, nes iš JAV gautų velnių.

Polo Outlet

Salomon Speedcross Shoes Balenciaga Shoes Factory Outlet Nike Air Jordan Nike Air Max 270 USA Sale Wholesale online Salomon Running Shoes Air Jordan Mid Online soccer womens shoes Polo Ralph Lauren Official Website Discount Adidas NMD Wholesale ED Hardy T-Shirts Golden Goose Size Sale Adidas Soccer Jerseys Online cheap jordan shoes Polo Ralph Lauren Plus Size Golden Goose Superstar Polo Ralph Lauren Shop Free Polo Ralph Lauren worldwide shipping Ferragamo Shoes Pandora Jewelry Salvatore Ferragamo UK Online Ralph Lauren Salomon Shoes Adidas Yeezy USA Factory Outlet Salvatore Ferragamo Fjallraven Kanken Backpacks Snapback Hats Wholesale Genuine Ed Hardy T Shirts Authentic Adidas Discount Outlet Nike Air Max 97 Online Shopping pandora charms nike outlet store Low Price Ralph Lauren Hoodies Converse… Skaityti daugiau »

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top