Neringa Venckienė. Prezidentūra, L. Slušnys ir Garliava

Respublikos Prezidentas yra valstybės vadovas. Jis atstovauja Lietuvos valstybei ir daro visa, kas jam pavesta Konstitucijos ir įstatymų (Lietuvos Respublikos Konstitucijos 77 straipsnis). Prezidentas prisiekia Tautai būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą; prisiekia sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisingas; prisiekia visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei (Lietuvos Respublikos Prezidento įstatymo 4 straipsnis).

Tiek kandidatas į Prezidentus, tiek išrinktasis Respublikos Prezidentas turi dešimtis patarėjų įvairiais klausimais. Mes įsivaizduojame, kad kandidatui į Prezidentus ar Prezidentui turėtų patarinėti dori ir sąžiningi, geriausi savo srities specialistai, kompetentingi asmenys. Ar taip yra iš tiesų?

Kai 2018 m. rugsėjo 17 d. Gitanas Nausėda pranešė kandidatuosiantis prezidento rinkimuose, tarp jį atlydėjusių matėme vaikų psichiatrą Liną Slušnį. Tiesa, dėl šio patarėjo kandidatui G.Nausėdai teko teisintis prieš visuomenę, kai prie jo rinkimų štabo buvo surengtas piketas, reikalaujantis išbraukti L.Slušnį iš patarėjų komandos. Piliečiai priminė kandidatui į prezidentus skandalingą Švėkšną. Vaikų psichiatras Linas Slušnys, dirbęs Švėkšnos specialiojo ugdymo centre ir turėjęs informacijos apie seksualiai išnaudojamus vaikus, į teisėsaugos institucijas niekada nesikreipė. Kilus triukšmui, L. Slušnys neva nebuvo įtrauktas į komandą. Kažin. Juk L. Slušnys gyrėsi, kad su Nausėdomis bendrauja šeimomis. Tikriausiai ir patarinėja.

Dėl L. Slušnio ir jo ryšių kyla daugybė klausimų. Ką galėjo turėti bendro profesorius Vytautas Landsbergis, jo žmona su L. Slušniu, kad įtraukė Liną Slušnį į daugiau nei prieš du dešimtmečius įkurto fondo valdybą? Kaip galėjo L. Slušnys, slėpęs nuo teisėsaugos vaikų seksualinio išnaudojimo faktus, vadovauti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai? „Etiškas“ L. Slušnys, kuris slėpė nusikaltimus prieš vaikus?

Viešai matėme L.Slušnio nuotraukas ne tik su Prezidentu Gitanu Nausėda, bet ir su buvusia Prezidente Dalia Grybauskaite. Pasirodo, kad tiek Prezidentė Grybauskaitė, tiek Prezidentas G. Nausėda rado bendrą kalbą su L. Slušniu. D. Grybauskaitės prezidentavimo laiku įvyko Garliavos šturmas, buvo panaudota psichologinė ir fizinė jėga prieš vaiką. Be L. Slušnio patarimų? Be D. Grybauskaitės žinios?

Antstolės Sonatos Vaicekauskienės 2012 m. gegužės 3 d. patvarkyme dėl priverstinio teismo sprendimo vykdymo perduodant Deimantę Kedytę jos motinai L. Stankūnaitei, vadovaujantis L. Slušnio rekomendacijomis, nurodyta: „Deimantės Kedytės rankas (jei reikės) nuo suaugusių asmenų, daiktų, jei ji į juos įsikabinus, atitrauks Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistės.“ Vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys savo rekomendacijose pažymėjo, kad susidarius situacijai, jog mergaitė įsitveria ar stipriai įsikimba į kurį nors suaugusįjį, jos atplėšimas nuo suaugusio, kuris nepadeda išvengti susidariusios krizinės situacijos, nėra traktuotinas kaip fizinis smurtas.

Taip, Lietuvos valstybės vardu paskelbtas teismo sprendimas perduoti Deimantę jos motinai L. Stankūnaitei, neišnagrinėjus pedofilijos bylos, neįvykdžius 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L. Stankūnaitei bendrininkavus tvirkinant vaiką. Ne kieno nors kito, bet Lietuvos valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. įvykdytas teismo sprendimas. Ar vaizdo įraše, darytame 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje namo viduje, Lietuvos valstybės vadovas, Vyriausybės vadovas, Seimo nariai, kiti pareigūnai nemato prievartos prieš vaiką? Ar vaiko klyksmas, jo draskymas yra normalu, teisinga ir teisėta? Kokius vaikus jie augina? Kas juos pačius pagimdė, užaugino, kad jie nemato to, ką matome mes?

Aštuonerius metus slėptas video įrašas, padarytas 2012 m. gegužės 17 d. namo viduje Garliavoje, kurio nematė nei 2008 m. Lietuvos Respublikos Seimas, naikindamas mano, kaip teisėjos, neliečiamybę, nei 2012 m. Seimas, naikindamas mano, kaip Seimo narės, neliečiamybę, nei Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybė ir teismai, spręsdami ekstradicijos prašymą, per klaidą atiduotas į mano rankas, dabar buvo išsiųstas visiems. Taip pat ir Prezidentūrai. Jokios reakcijos. Ką tai reiškia? Kad prievarta prieš vaiką yra teisėta? Kad teismo sprendimai neva turi būti vykdomi, nepaisant nei įstatymų, nei Tarptautinių konvencijų dėl prievartos vaikui negalimumo, nei vaiko norų? Paimant vaiką jėga, kuri pagal L. Slušnį nebus traktuotina kaip fizinis smurtas?

Vykdant mergaitės grobimą 2012 m. gegužės 17 d. dalyvavo asmenys, kurie dalijo ir tebedalija valstybės vadovams patarimus, kaip valdyti šalį. Tie, kurie patarinėjo, kaip grobti mergaitę, kaip ją draskyti, bendravo su Prezidente D.Grybauskaite, bendrauja ir su dabartiniu Prezidentu G.Nausėda. Ar asmenys, kurie patarinėjo antstolei S. Vaicekauskienei jėga paimti seksualiai išnaudotą vaiką Garliavoje, gali patarinėti vaiko teisių klausimais aukščiausias pareigas užimantiems asmenims valstybėje?

Į viešumą patekus aštuonerius metus slėptam 2012 m. gegužės 17 d. vaizdo įrašui, patvirtinančiam valstybės vardu taikomą psichologinį bei fizinį smurtą prieš vaiką, ir nesant jokios aukščiausiųjų valstybės pareigūnų reakcijos, darytina išvada, kad smurtas prieš vaiką jiems nėra blogis, kad jėga prieš vaiką yra toleruotina.

Ar Prezidentas atstovauja Lietuvos valstybei, sąžiningai eina savo pareigas, tarnauja Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei, jeigu apsimeta, kad nemato akivaizdžiai taikytos prievartos prieš vaiką? Jeigu Prezidentui nerūpi valstybės pareigūnų taikyta fizinė jėga vaikui, dabartinio ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio atsiųstų į Garliavą 240 policininkų veiksmai, tai kas tada gali rūpėti valstybės vadovui? Kelionės? „Atsitiktiniai“ berniukų klausimai?

Prezidentūra ir tie, kurie saugojo bei gynė vaiką Garliavoje, yra skirtinguose krantuose. Jeigu Prezidento patarėjais yra asmenys, kuriems vaiko atplėšimas, jėgos naudojimas prieš vaiką nėra traktuotinas kaip fizinis smurtas, tai tik dar kartą patvirtina, kad tarp dviejų krantų žiojėja pragarmė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuosėda

Melas! Aš- ne jokiame kitame krante!
Paklauskite bet ko, visi žino – nuosėdos ir padugnės renkasi dugne.

Marija

Aciu p.Neringa .Mes Jus palaikome. Tik stiprybes Jums. Tiesa nugales.

Nėra

ką daugiau pridurti…

Tiesos valanda nenumaldomai artinasi

Pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją „būti visiems lygiai teisingas” Prezidentas PRISIEKIA. Jeigu nutiktų taip, kad Gitanas Nausėda aiškiai matydamas ir suvokdamas, kaip buvo pasielgta su teisėja Neringa Venckiene ir Deimante, seneliais ir juos gynusiais pavyzdiniais piliečiais toks (teisingas) nebūtų, tekaltina tik pats save, kad savo Priesaiką sulaužė.
Manau, kad mes, jį rinkusieji, trokštame, kad šitaip nenutiktų,
nes Priesaikos sulaužymas yra negrįžtamas veiksmas.
Stiprus žmogus visuomet renkasi ne kas naudinga, o kas teisinga.

Palaima.

Naivuolė ta Venckienė, lyg būtų iš gūdžių viduramžių…Lietuvos konstitucija yra tik laisvalaikio rašinėlis visiems naivuoliams. Jos citavimas – lyg burbulai į vandenį…Lietuvą valdo visai ne Prezidentas, ne Semas, ne Vyriausybė. Ir ne Teismai Lietuvoje vykdo teisingumą. Ten sėdi tik lėlės, tampomos už virvučių. Virvelių galai rafinuotų banditų ir iškrypėlių rankose. Toks nepriklausomos ir laisvos Lietuvos valdymo modelis ypač išryškėjo per paskutinį dešimtmetį. Todėl Lietuvoje ir degradavo visos politinės partijos bei visuomenė. Visiems viskas gerai – neliko nei garbės, nei orumo, nei kitų žmogiškųjų vertybių Kažkoks visuotinas palaimingas budulizmas…

Nežinau, kaip jums,

bet man, užtenka tik Slušniui prasižioti ir jo moralinė nešvara užuodžiama.
Jo draugelių fb galima pasieškoti ir nuotraukų apie šio dar sovietinių laikų veikėjo sąsajas su komjaunuoliška ir kita nomenklatūra, išvykas į užsienį.
Jokio tiesumo – tik slidumas, mokėjimas įšliaužti ir šiltai susirangyti.

padarai

„Gimę šliaužioti, skraidyti negali”
Bet užtat kaip šliaužioja!

Dzeikas

Ar zinote kas yra juodoji skyle? Kosmose tai toks darinys kuriame nustoja galioti fizikos desniai. Kas i ja pateko – nebeistruko todel kaip atrodo kai fizkos desniai nebeveikia niekas negali papasakoti. Taciau jau artejant prie tokios skyles desniai ima nustot veikti, ten net laikas bega kitaip, is ten net sviesa istrukt negali, todel ir skyle juoda. Idomiausia gi tai, kad visa tai matosi is tolo, tie kurie randasi juodosios skyles poveikyje nieko nejaucia ir neastebi kad laikas ir fizikos desniai issigime(n) – viskas atrodo normalu.
Skirtumas tik toks, kad is Lietuvos istrukt galima, is juodsios skyles – ne.

Tvankstas

Gražiai gražu – viena Neringa visą Lietuvos demokratiją su visom institucijom uždarė į protinį šiktuką šaškių lentoje.
Kokia silpna demokratija, per 2500 metų nieko nepasiekė – tik melu ir apgaule laikosi.
Dar 240 policininkų gali išgelbėti demokratiją.

Dzeikas

Tvankstui:
Demokratija kalta,kad pedofilai uz snerviu prezika vedzioja?
Jeigu demokratijos nebutu mes paprasciausiai net nezinotume nieko.

Tvankstas

Pasižvalgiau internete, pasidomėjau L. Slušnio akimis, veidu – nenustebčiau, jei jo kompiuteryje būtų rasta labai keistų dalykų.

Galvokit ka norit

Bet slusnas su konservais viena koja jau seime sedi…

Puikus straipsnis!

Ačiū Neringa V., kad esate. Už jus balsuos visa Lietuva, isšskyrus kelis degradus.

Ema

Kažin, kodėl taip save vadinantiems „konservatoriams” prireikė to psichiatro? Manyčiau, ne jiems jo prireikė, o jam jų, manyčiau, jis žino labai daug ir gali pagąsdinti kai ką, jeigu nori. Įdomūs ir profesoriaus viražai, buvau patikėjusi jo nuoširdžia parama Garliavos reikalams, ir mergaitę anuomet iš psichuškės ištraukė, ir nestovėti po medžiu liepė… Įdomūs jo santykiai su šituo psichiatru, ką ir besakyti. O partijukė šita eina koja kojon su „pažanga”, jau nebeatskirsi, kur kokios Armonaitės ar Šimašiaus laisvės, o kur „krikščionių, vienodi iki panagių, na tegul, dar galėtų ir Stankūnaitę pas save priglausti, šimašiniai turi kažkokį Ūsą, kuo šitie blogesni? ☺

stasys

Kas patikės tos ponios ašaromis po tiek metų ? Ji pati tyli užpakalį suraukusi , kad neduok dieve ko lišno apie tas žmonių mirtis neleptelėti . Prisidengti mergaitės smurto tema patogu kai nereikia pačiai atsakyti į tuos kitus klausimus . Nori sąžiningumo sau ? pradėkite nuo savęs N.Venckiene. Iš vagies atimti ne jo pasigrobtą turtą negali būti laikomą nusikaltimu . Jei mes ir toliau taip pataikausime žmogaus trukumams .. mūsų vieta šalia tu kurie šiandiena klaupiasi Amerikoje ir atsisako vykdyti jiems pavestą pareiga ginti visuomene nuo dvigubų standartu ir primesto apsimetinėjimo . Jus puikiausias pavyzdys to , kaip valstybės po truputi degraduoja pasirinkdamos sau patogia Tiesa . L.Slušnys turi savo nuodėmių kraitį , bet tai negali tapti išsigelbėjimu autorei pamiršti… Skaityti daugiau »

Visi laukia įvertinimų

Ko gero visų partijų garbės reikalas savo gretose turėti aktyvų Garliavos dalyvį 😀 Štai socdemai turi Sakalą, turi advokatą, kuris „nenešė”, darbo partijos gretose daug kas prasidėjo, sakoma, ir tūlas amžinatilsis Ūsas iš ten kilęs, Paulausko gretose glaudėsi aktyvusis Sadeckas, iš kurio visi žurnalistai komentarų prašė. Šita keista sąjunga ts irgi turi, vien Šedbaras ką reiškia, o dabar ir šitą paviliojo, oho, svoris! Be vietų dar antstolė, vaikteisių merginos ir dar daug kitų herojų, gal dabar taip vadinamos partijos ims varžytis dėl jų?

Laima

Zmogeliai parveze Venskiene kad galetu nubausti tikriausiai dabar gailisi

stasys

Laima 2020-06-12 9:12 > tikrai ne . Taip miršta susikurtos fantazijos prisilietusios prie realybės. Ar gi kas rimtai pyksta jog stasius čia rašo apie savo teisybe ? tikrai ne . Priešingu atveju man tektu nuolat tupėti „nykštuku trobelėje” su kitais troliais iš rusiškos girios .

Argi?

Iš tiesų,argi galima pykti ant stasio dėl stasio fantazijų?Atsakymas – ne.Kunigai kartais pro šalį pašneka,profesorai vidaktarai nusišneka,o čia tik stasys,nei pykčio,nei juoko,praleidi pro akis ir ausis,ir tiek.

Elena

yla po truputį išlenda iš maišo ir kuo toliau, tuo labiau atsiskleis kas yra kas. O mūsų valdžia ir prezidentas aiškiai pasako kas jie tokie. Šis vaiko išniekinimas valstybės vardu taip savaime nepraeis, nepaisant stručių galvų sukištų ismėlį. Tai – amžiaus nusikaltimas ir jis bus išaiškintas, o visi nusikaltėliai bus nubausti.

O/G

O kodėl Slušnys nenori įkurti pats „Pedofilų” partijos(tiek žymių pedofilus ginančių yra, beveik visa grietinėlė). Nes ši žmonių partija pradeda smirdėti dar labiau. Ši veikėją reikia teisti už vaikų prievartavimo nuslėpimą.

violetiniai

toliau gamina pedofilus. Kokia vadė, štokie ir jos pasekėjai. Kaip lengvai švaistosi žodžiais. Visa Lietuva – pedofilai. Kas ne su viletiniais, tie pedofilai. Nesuvokiu, kaip išvis praleidžia tokias patyčias, šmeižtą. Venckienė amžinai vykdo nusikalstamą veiką. Tai pavyzdys visiems jos pasekėjams.

Ramiros

<<<< prašei ir nieko neliko, tik tamstos bezdalų dvokas .... Paskaičiau atidžiai, bet neradau nei vieno žodžio, kad kas nors būtų pavadintas pedofilu. Jeigu tamstai vaidenasi, tai reikia persižegnoti, nors jaučiu, kad tas jums nesuprantamas dalykas, nes galbūt , garbinate šėtoną ....O kalba eina apie teisingumą bei valstybės garbę, kuri yra paminama, jei nesilaikoma elementaraus padorumo bei konstitucijos tiesos, kas yra aktualu šiandieną. Juk matome, kad teisingumas rimtai serga, o "šiukšlių" prilindusių (ar sustatytų) į atsakingas pareigas apstu, mano supratimu bei pastebėjimu. O kad ta garsioji pedofilija buvo, tai tikiu, nes pilnai tikiu Deimantės išsamiu pasakojimu ir veikėjų įvardinimu. Tiesa, kai kurie pasiųsti anapilin, matyt, kaip kažkam pavojingi liudijimuose ...

to Ramiros

tęsk, kam nužudytieji būtų buvę pavojingi liudijimuose.Labai įdomu, kokia jūsų versija. Man tai aišku ir tą drąsiai įvardiju – Venckienei jie buvo pavojingi liudijimuose. Taigi ir jūs parašykite drąsiai pavardes pagal savvo matymą. Tas kažkur kažkam kažką jau iki koktumo atsibodo.Jei tamstai Deimantės pasakojimas atrodo išsamus, tai reiškiu tau gilią užuojatą. Daugiaunebėra ką pridurti.

stasys

Kam gi tam Vaidui Vds teisėjai su specialiais įgaliojimais ? Steigiam iš karto Garliavos INKVIZICIJA o budeliu Neringute miela- moterį .Tai poniai turėtu sektis „koriku ” darbuotis turint tokia patirtį su lavonais . Lietuvėlė laukia iš Jos konkrečiu paaiškinimu kaip taip nutiko jog tiek žmoniu Jos istorijoje žuvo ?

Jonas

Siūlau susipažinti: Individualūs balsavimo rezultatai dėl teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės atėmimo: Seimo narys(-ė) Frakcija Už Prieš Susil. Adomėnas Mantas TSLKDF + Aleknaitė Abramikienė Vilija TSLKDF + Andriukaitis Vytenis Povilas LSDPF + Anušauskas Arvydas TSLKDF + Auštrevičius Petras LSF + Ažubalis Audronius TSLKDF + Babilius Vincas LCSF + Bacevičius Vaidotas TSLKDF + Baltraitienė Virginija DPF + Barakauskas Dailis Alfonsas TTF Bastys Mindaugas LSDPF + Baškienė Rima MG + Baukutė Asta MG + Baura Antanas MG Bekintienė Danutė TSLKDF + Bilotaitė Agnė TSLKDF + Bogušis Vytautas LCSF + Bradauskas Bronius LSDPF + Bucevičius Saulius DPF + Budrys Dainius LSDPF + Bukauskas Valentinas DPF + Burba Andrius LCSF Butkevičius Algirdas LSDPF + Čaplikas Algis LCSF + Čigriejienė Vida Marija TSLKDF + Dagys… Skaityti daugiau »

to Jonas

Ačiū, kad primenate. Būtent už šiuos žmones balsuosime, nes jie protingi ir dirba Lietuvai, o ne nusikaltėlei Venckienei ir toliau tebeniekinančiai apšmeižtų ir jos iniciatyva nužudytų žmonių atminimą. Tai daugiau nei žiaurų. Tai nesuvokiama.

Kosmosas

Vau as achujielinau kaip jus cia pjaunat

Rolandas Paksas

Mulkina mus visa gyvenima valdzia, turciai daro ka nori ir visiem px o ka jus, tik komantuot ir sugebat sudus, visaziniai blt baisus

Jonui

ir niekas net nepastebi, kad sarasas feikinis.

taikliai

Keliama labai svarbūs klausimai. Taip ir yra.

Raigerdas

Gerbiama Neringa Venckienė rašo:”Kaip galėjo L. Slušnys, slėpęs nuo teisėsaugos vaikų seksualinio išnaudojimo faktus, vadovauti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai? „Etiškas“ L. Slušnys, kuris slėpė nusikaltimus prieš vaikus?”. Taip, iš tikrųjų, čia reikėtų atlikti žurnalistinį tyrimą, bet, deja, mes tokių žurnalistų neturime. Galimai, išaiškėtų ir kiti Lino Slušnio padaryti ir neatskleisti nusikaltimai, dirbant „Etikos” komisijos pirmininku. Yra labai nedaug psichiatrų, kurie nebūtų susiję su nusikalstama veikla. Kiekvienais metais už grotų patenka dešimtys psichiatrų įvairiose šalyse. Turime valstybę, turime valdžios institucijas, turime LRT, turime Teisingumo ir Teisėsaugos sistemas, bet jose dirbantys „liaudies tarnai” nėra „liaudies tarnai”. Reiškia atėjo laikas išsiaiškinti, kas jie yra iš tikrųjų. Jeigu bolševikai užgrobė valdžią ginklu, tai ar nėra kartais taip, kad konservatoriai, pasinaudoję Sąjūdžiu, pasinaudodami… Skaityti daugiau »

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top