Neringos Venckienės prašymas JAV teismui: „Aš tenorėjau apsaugoti mergaitę“

Skaitantiems angliškai siūlome susipažinti su Neringos Venckienės prašymu teisėjui Daniel G. Martinui, kuriame ji išdėsto savo motyvus, kodėl ji turėtų būti paliesta į laisvę. Dokumente ji trumpai pristato ir argumentus, atskleidžiančius Lietuvos generalinės prokuratūros pateiktų kaltinimų melagingumą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ema

Viskas bus gerai, bent jau aš to linkiu poniai Neringai.

Mes

Ir mes linkime Neringai sėkmės, ir tikime, kad visgi Tiesa laimės. Tvirtai tikėkime,kad Dievas savų neapleidžia.

Sukurtas fondas

Advokatu islaidoms padengti. Siuo metu ypac svarbu paremti kad ir nedidele auka. Atkreipiu demesi, kad parasius aukos suma, islenda pasiulymas aukoti dar 15% . Reikia paspausti OTHER ir irasyti 0. http://Www.gofundme.com/neringa arba Fundraiser by Karolis Venckus: Legal fees of Neringa Venckiene

Lietuva tokioje

gilioje moralinėje duobėje,kad jei nereikia sąžiningų,-nei teisėjų,nei mokslininkų,nei eilinių.Reikia sugebėti neišsiskirti.Nes valdo KGB brolija.

hau

N.Venckienė rašo, kad Lietuva pateikė melagingus kaltinimus US (2 p). Jei tai tiesa, štai kur yra tikrasis pavojus Lietuvos nacionaliniam saugumui. Melas valstybės vardu… Kas gali būti baisiau? Tokie pareigūnai turi būti atitinkamai įvertinti. Tiesa privalo nugalėti. Antraip „žmonės jūs ar ne žmonės”? (Deimantė). Stiprybės Neringai.

Dzeikas

Haujui:
Jei tai tiesa, tai esame liudininkai, kaip tauta toleruodama tokia valdzia atsisako teises I savo valstybe.Principu „lasas po laso” mes ta gausim.

Gedinga simtmecio byla

Stiprybes Venckienei. Byla aiskiai rode politiku korupcija, teisesaugos neigaluma, valdzios pilieciu niekinima. Siandien apie tai ir skaitom.kasdien.

Žmonės,..

Žmonės ,būkit geri išverskite iš anglų kalbos į lietuvių kalbą.
Tiesa būtinai turi nugalėti,kitaip gyvenimas praranda bet kokią prasmę.
Mūsų partizanai kovojo ir žuvo ,nes turėjo vilties,kad Lietuva kada nors bus laisva ir nepriklausoma valstybė.Lietuva jau laisva,tik ar iki galo?

Stasys

Aš tai neabejoju, kad taip ir buvo, kad Neringa niekuo nenusikalto, o priešingai norėjo tik gero savo dukterėčiai, siekė apsaugoti ją nuo „slibino”. Bet tasai pasirodė labai galingas, matyt, susidedantis iš aukšto rango „čekistų”, visokiausių politrukų, netgi „dvigubų”….. Todėl ir buvo įsuktas tas absurdo ratas …. Sėkmės Neringai ! Turėkim vilties, kad tiwesa nugalės !

...

Niekaip nepraeina pasišlykštėjimas tais, kurie uždarė ją į kalėjimą, kurie per prievartą ištrėmė vaiką iš gimtų namų kojomis į priekį, tai ne žmonės, su jais negali būti bendros kalbos, jie mindo konstituciją, įstatymus, jiems nieko nebėra šventa, bet vaiko ašara, nors ir viena, yra šventa, oi, atsiims tie padugnės, kurie „nenešė vaiko”, ir tie, kurie pritarė „nenešikams”, Dievas šito neužmirš. Labai tikiu, kad ponia Neringa bus išlaisvinta iš to kalėjimo, į kurį ją įkišo tautiniai „sąžinės grynuoliai”, labai labai tikiu ir meldžiuosi už jų reikalus.

yra kaip yra

…karta eme ir nebepasiseke „garbiems vyrukams” gaudyti kaifa su vargsemis mergytemis. Tuomet nebutu patikeje, kad visa tai isvirs i tokia ziauria ir beprasme istorija. Gal kai kas net noretu atsukti laika atgal, labai noretu, kad viso to nebutu ivyke, bet siandien yra kaip yra. Taip, Dievas sito neuzmirs. Jis visada tik teisiuju puseje! Stiprybes gerb. Neringai!

Tie gyvuliai

VILKO MERGYTE zeme, UZMETE PSICJOTROPINIAIS VAISTAIS PRIPURKSTA DEKI, o radonoji monstre su gauja policijos bandiU ir vaiko teisiu niekintojos su sunpsichologe tai stebejo. Tai va kodel ta irasa tie isperos taip slepia. Kaip gaila vaiko. Kaip gaila…

Dievas visiems atseikės

Lukterkite.
Už kiekvieną Mergaitės ašarą teks mokėt kaltųjų šeimos nariams.
Kodėl?
Todėl ,kad kaltiesiems labiau skaudėtų ir jie suprastų ką padarė.

NEABEJOJU,

kad JAV Neringos neišduos ir ji su sūnum susikurs ten gyvenimus …Tik čia liks jos iškankinti [už ką?] vieniši tėvai ir ,anot lavastės ,mergaitės kapas.

Ir lyg varpas aidės Tiesos žodžai ,ištarti Garbingo ir drąsaus Žmogaus, kuriuose „nėra nė vieno žodžio tiesos”[kai kam…..”

Ziauriai ”diskretiskai”

paviesino Venckienes adresa!!! Kodel tokia informacija platina? Visokiais tikslais kai kas gali ja pasinaudoti. Reikia saugoti N.Venckiene nuo tokiu jos duomenu paviesinimu!

nesvarbu

(pirmas psl.) Jusu garbe, teisejau Danieliau Dzi. Martinai. Prasymas. Bylos Nr. tokstai Rasau jums siandien nuolankiai prasydama perziureti mano bylair ivertinti mano prasymo isleisti iki teismo uz uzstata pagristuma. Jau praejo 2 menesiai nuo Jusu sprendimo ekstraduoti mane ir as pasilieku …(neiskaitoma 1 zo) be galimybes buti su mano sunumi. As noreciau Jus ustikrinti, kad nesu begliu nuo teismo rizikos grupeje nes atvykau i Jungtines Valstijas begdama nuo Lietuvos vyriausybes melagingu/klaidingu („false” gali reiksti ir ta, ir ana) kaltinimu ir politinio persekiojimo. As gyvenu cia, Jungtinese Valstijose ir tuos ketinimus irodo Socialinio draudimo kortele (tipo Sodros ar kaip TSRS „trudovaja knyzka”), leidima dirbti, Ilinojaus valstijos vairavimo teises,nama, automobili, geliu parduotuve, cekine banko saskaita, kredito korteles. Kiekvienas galejo rasti mane namie,… Skaityti daugiau »

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Teisėja rašo taip kaip mano. Faktai išsėstyti teisingai. Manau, kad trūsta pagrindinio. Pagrobta mergaitė sunaikinta. Apie tai gal tegu pasiskaito mano 2018-03-26 straipsnį „Seimo smarvėms”

http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107

Papildomai galima pridėti teisėjo Andriaus paaiškinimą, kodėl mergaitė neliudijo pedofilijos byloje. Teisėjas pasakė „ATMINTIS IŠTRINTA”. O tai kriminalinis nusikaltimas, žmogus iš esmės sunaikintas. Niekas nieko netyrė, bylos nekėlė, mergaitės NEBĖRA.

to:Ziauriai ”diskretiskai”

galimai, anglu k neskaitote. Cia yra kalejimo adresas, ne jos namu. Nusiraminkite, neklaidinkite tu, kurie irgi neskaito anglu k.

...

Manau aplamai nereikia viesinti jokiu adresu

...

Manau jokiu adresu nereikia viesinti

Stasys

Suinteresuotiems „čekistams” atrasti tai, ko jiems reikia nėra sunku. … O mano matymu, juk valstybės vardu padaryta tiek daug nesąmonių, todėl, manau, valdžiažmogiai darys viską, kad tas viskas neiškiltų viešumon ….

Ankstesniam Komentavusiam

Adresas (siuo atveju—N.Venckienes) ”tradiciskai” reikstu kaip ir namu adresa. Taciau— lygiai taip pat— esama buvimo vieta. Ta ir noorejau pasakyti. Taciau Jusu pastaba draugiskai priimta.

atkris tuščios versijos

Jei amerikiečiai sutiks išduoti Venckienę, reiškia turi tam motyvų. Buvę JAV ambasadoriai Lietuvoje aktualiu laikotarpiu lyg ir švarūs, nes tęsia diplomatų karjerą, nors vienas jų labai dažnai vežiodavo labdarą į vaikų namus Lietuvoje. Tuomet belieka CŽA operacijos versija ir aukšto Lietuvos diplomato, dirbusio NATO kryptymi, versija. CŽA operacijos versija kiek „šluba”, nes tada neaišku dėl ko amerikiečiai kitų rankomis nori sunaikinti Venckienę ir jos artimuosius. O diplomato versija duotų atsakymus į daugumą klausimų, nors vis tiek liktų neaišku, dėl ko buvo terorizuojami niekuo dėti žmones, aukos ir nukentėjusieji. Gal įmanomos versijos ir apie tai, kad amerikiečiai, net ir žinodami Lietuvos elito keistus „pomėgius”, vengia griauti kortų namelį Kremliaus pafrontėje, bet labai jau skirtingų svorio kategorijų žaidėjai šiuo atveju yra, užtektų… Skaityti daugiau »

Dzeikas

atkrisui: „Kremliaus propogandos tyla” atrodo „iskalbingai”? Greiciau keistai. Net unikaliai , sakyciau. Nes paprastu atveju, net kai Kremlius „ne prie ko”, tai jo troliai ispirtu , ikastu net siaip sau, tik pro sali praeidami. O dabar apeina tarsi vanduo plokscia akmeni – be sukuriu.Tokios jo reakcijos nesu mates isvis. Amerikieciai..? Ne ju braizas. Toks valdzios inirsis, demonstratyvus susidorojimas su zmonemis net tik netiesiogiai susijusiems su byla.Siekis ibaugint. Tai budinga KGB metodams ir budui. Prsiminkite ir palyginkite susidorojima su Trockiu kaip pavyzdziu: buvo surastas Meksikoje (prieskaryj tai buvo kokia tai Alfa Centaura geografiniu, politiniuzeikas poziuriu) ir demonstratyviai brutaliai (ledkircio smugiu galvon) nuzudytas. Nors tas jau buvo seniai pasalintas is politikos, ir tiek ibaugintas , kad i Meksika pabego ir gyveno nuosalioje… Skaityti daugiau »

hmm

Manau, kad Lietuvoje bus su Venckiene susidorota Įrodo FURMANAVIČIAUS seserų noras keršyti ir pinigų bei advokato Bužinsko pasakymas – ĮRODYTI, KAD VENCKIENĖ BUVO KURSTYTOJA, TIPO PRISIDĖJO PRIE FURMANAVIČIAUS NUŽŪDYMO BUS LABAI SUNKU, BET ĮMANOMA. taigi kaltinimų pačių absurdiškiausių gali prikurpti dar begalę…… Taigi, manau, kad Venckienė ir jos advokatas turi ir šiuos faktus teismui paminėti ir pateikti straipsnio kopiją delfyje – Suėmus Venckienę atsirado galimybė……

tam kur hmm

Įdomu kas sieja advokatą Bužinską ir konjaunuolį Bužinską („Buržujaus dienoraštis”)? O Furmos sesutės tai kaip ir Milinienė – kaimo „elitas” nupudruotu snukiu ir purvinais apatiniais. Iš tokių bet ko tikėtis galima.

Džeikui

Rusų užverbuoto iškrypusio Lietuvos diplomato, turinčio priėjimą prie NATO, versija duotų daugiausiai atsakymų, taptų aišku dėl abipusės tylos. Bet vis tiek liktų klausimas kodėl terorizuojamos aukos ir jų artimieji?

tą ankstyvą

gegužės rytą ne vienam suaugusiam dužo širdis, tad ką turėjo išgyventi mažas vaikelis? Kur dabar suluošinta fiziškai mergaitė, išvežta į Vokietiją. Dieve, šaukiame Tave, pasirūpink savo mylimiausiais, išgirsk kankinių šauksmą, senelių ašaras nušluostyk, nuramink verkiančias Lietuvos širdis.

Drenis

Šį ketvirtadienį, gegužės 9 d. 9 val. Čikagos laiku įvyks preliminarinis teismo posėdis, kuriame teisėja Virginia Kendall susipažins su N.Venckienės advokatų pareiškimu, ginčijančiu ekstradicijos pagrįstumą.

G.N.

Venckienės teismas gegužės 10 dieną 9 valandą.

Dzeikas

Dei Venckienes teismo geguzes 10d. man stai kas tamsu:
Teisme buna 3 veiksniai:
– Ieskovas
– Atsakovas
– Teisejas.
Su teiseju ir atsakovu kaip ir viskas aisku. O kas ieskovas? Lietuvos respublika? JAV prokurautura ar kaip jie sako „kaltintojas”? Kas atstovauja ekstadicijos reikalavimui?
Gal Lietuvos prokuratura teatsiuncia koki klapciuka, gales publika pajuokinti, kaip Grybauskaite , kai tenka i nesuderintus klausimus atsakineti.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top