Netylėkime

Vasario 16 dieną mes, klaipėdiečiai, Atgimimo aikštėje minėjome Valstybės atkūrimo dieną, o jau kitą dieną toje pačioje aikštėje stovėjome ne su vėliavomis, o su plakatais – priekaištais valdžiai, pamynusiai brangiausią tautos turtą – tiesą.

Kaip ir kiekvieno mėnesio 17 dieną, taip ir vakar, į Atgimimo aikštę rinkomės palaikyti ilgalaikę „Tie-SOS!“ akciją. Čia renkasi piliečiai, tenorintys žinoti tiesą – ir apie vaiką, „paverstą paslaptimi“, ir apie bylą žudikę. Tylėti, dėtis, kad nieko tokio Lietuvoje neįvyko, negalime, sutapti su tiek laiko vis dar tylinčia Lietuva – tuo labiau.

Anksčiau ar vėliau tiesa paaiškės. Mes mokame laukti. Mes sulauksime.

Pro šalį einantys klaipėdiečiai sustoja, skaito, solidarizuojasi, išsako savo skaudulius, savo klaidžiojimus tiesos ir teisybės paieškų labirintais, kuriuos jiems renčia „sava“ valdžia.

Aišku viena – ateisime čia ir kovo 17 dieną, nes tai ir … atsiprašymas: kad neišsaugojome mergaitės, neapgynėme tautos garbės.

Nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Piketai

nieko gero neduos, kol neišeisim tūkstančiais į gatves.

grumstas

Pritariu , mes kantrūs.mes nepikti, bet savo skariaudėjų nepamirštame.

Kaunas

Dėkojame, kad esate ryžtingi.

ne vilnietis

O kodėl nėra vasario 17d. žinių iš sostinės?

Romas

Piketai reikalingi, visuomenei atkreipti dėmesį ir kelti problemas.

Šalia cerberių

mašina.Gėda.

Anikė

Raginti išeiti į gatves puiku,bet gal ateikite padėti stovintiems,tai bus geras žingsnis.Jau vakar buvo pagrasinta parašus dėl referendumo rinkusiems aktyviems visuomenininkams,kad parašus klastojo…Vis dar po teismus tampomi Garliavos mergaitės gynėjai…Ir teismuose reikia žmonių palaikymo.Deja…
Mūsų saujelė stovi prieš galingą monstrą,
Prieš savus nepasotinamus tranus ir
Prieš galingus eurosajuzo klapčiukus.
Kaip reikia mums kiekvieno jūsų
Palaikymo,peties šalia,kad atsiremti
Į kažką turėtume.Ateikit,laukiam…

gal ir ateitume,

bet kodėl gąsdinat su žodžiu „eurosąjūzas”? ES – man joks sąjūzas. Ką manot izoliuotos Lietuvos valdovai rimbu šonų neišvanotų? Būtent gal dabar dar nedrįsta. O prie ko ves saviizoliacija? Ar pasiruošę suveršt diržus tėvynės gynybai? Reiks ne procento ar dviejų, ant kortos tada bus viskas. O gal tikslas – atgal į SSSR?

ruta

Ukrainos Maidano pavizdys parode , ka gali TAUTA !

Taigi

Iš vaiko atėmė mamą, o valdžia vaiką sugrąžino mamai, tai tiems violetiniams parazitams negerai, jiems reikia žvėriškos juvenalinės justicijos, pagal kurią vaikai būtų atiminėjami iš mamų, jiems patinka kankinti mamas, jiems patiko, kai vaikas Garliavos šeimoje buvo tvirkinamas.

Atsakymas Taigi

Vaiką atėmė ne iš mamos, nes tokios mergaitė ir neturėjo. Mergaitę išklykino iš ją mylėjusios šeimos, atėmė iš žmonių, kuriais ji pasitikėjo, kurie ją globojo ir glaudė, kėlėsi naktimis, kai ji sirgo. Kai jos vadinama mamytė linksmino keistų polinkių dėdes. Jokia motina, verta to vardo, šitaip nekankins, neskriaus ir nesityčios iš savo vaiko. O Jums taigi vaigi nesisapnuoja skausmo pilnos vaiko ašaros? O gal sapnuojasi sadistiška gatvės mergos šypsena? Vaiko niekas netvirkino padorioje šeimoje. Užtenka pažiūrėti į „vargšės mamos’ veidelį ir viskas tampa aišku. Nėra motiniškos šilumos, moters iškamša. Taigi, kokios dar gali būti diskusijos apie Mergaitės laimę?

Taigi Atsakymui

Palinkėsiu, kad iš jūsų atimtų vaikus,ar iš jūsų vaikų atimtų anūkus, ir pamišėlių minia reikalautų ir neleistų jų susigrąžinti.

Curiosity killed the cat, kaip sako anglų patarlė,

…bet man vistiek labai smalsu: kiek mokama už štai tokius komentarus?
cituoju:

„Palinkėsiu, kad iš jūsų atimtų vaikus,ar iš jūsų vaikų atimtų anūkus, ir pamišėlių minia reikalautų ir neleistų jų susigrąžinti.”

Nes juk akivaizdu, kad rašantis žmogus atidirbinėja. Ir gan kruopščiai.

Beje, jei net ir išsiaiškinčiau „honoraro” dydį, tai nė iš tolo nereiškia, kad kada nors gyvenime taip sutepčiau sąžinę… Geriau jau badu mirti.

uzsienyje gyvenantys lietuviai

Aciu Klaipedieciams!Niekados neuzmirskime Deimantes!

Misė

„Ir mažas grumstas vežimą parverčia”. Taip sako liaudies išmintis. Svarbiausia nenuleisti rankų ir tikėti, kad tiesa nugalės.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top