Nida Vasiliauskaitė. Apie darbą „mus valdyti“ ir jį dirbančius

Šalį valdo diktatorius – populiacijai jis „nutinka“, kaip kruša, liūtis arba giedras oras: patinka/nepatinka, bet toks yra, jo darbas – mus valdyti, kaip lietaus „darbas“ – lyti.

O tada „nutinka“ riaušės – populiacijai atsiveria pasirinkimo laisvė: sudalyvauti statistais nežinomų režisierių spektaklyje, tarti „Vivat!“ naujam „gamtos reiškiniui“, arba patupėti namie.

Taip darbą „mus valdyti“ perima gyvis, vadinamas demokratija. Šeriamas panašiai kaip ir diktatorius: dainomis „Ačiū tau už laisvę, laimę ir Tėvynę, tik Tavimi kvėpuojame, tik per Tave mes galime!“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
poetė Nida...

poetai moka į viską žiūrėti iš šono, iš viršaus – lyg tai jų neliestų.
ir savo eilėmis šlovinti staliną, leniną, partiją.
filosofai bando paaiškinti.
o tikri žmonės kovoja: ar malda, ar žodžiu, ar net ginklu – už žmogaus teises būti žmogumi, už žmogaus orumą, už artimą savo…

DDD

Galima “kovoti” ir už tai, kad krymnašisto žmoną išrinktų. To Lietuvai labai reikia.

Oho

Čia Nida giliai pavarė. Matosi, kad nepasiduoda srovei.

Smagu

lengvai, taikliai, grakščiai..

Kis

…poete Nida…kovoja smaiksciu zodziu,tad nuo to garbe tik dideja.

ah1

nieko naujo po saule – arba diktatorius arba visa valdžia taryboms – arba asmeninė atsakomybė arba jokios atsakomybės.

Agaulingas pateisinimas

Šalį valdo diktatorius – jo darbas – mus valdyti, kaip lietaus „darbas“ – lyti.

Šaunuolė

Labi patiko. Kas ne durnas, tai tikrai supras.

Jules

Vivat, Covid diktatūra! Akivaizdi milijardierių(internacių) konspiracija ir agresija.

Povilas

O dar įdomu būtų sužinoti, kiek diktatūros gali būti demokratijoje? Ir kiek yra dabar?
O taip pat – kiek demokratijos galima rasti diktatūrose?
Ką mano šiais klausimais Nida Vasiliauskaitė, kad jau užkabino šią temą gan tinkamu kampu?

Nida tiksliai ima į kabutes „nutinka“

riaušės: pakanka pasižiūrėti progresyvistine virtusios Laisvosios Europos radijo transliuojamą kanalą „Current Time“ („Nastojaščeje Vremia“) ar „Дождь“, kad suprastum, kas atvirai kursto maištą, siekia perimti iniciatyvą „valdomos demokratijos“ (ir ne tik) kraštuose.
Tokie TV įtakos kanalai yra blogiau, nei tik „fake news“, kaip juos įvertino Trumpas – tai kraujyje paskandinusio šalį bolševiko Lenino priesako Revoliucijai privalu pirmiausiai perimti telegrafą, paštą, kiną (drauge su geležinkelio stotimis, arsenalais, bankais) įgyvendinimas.
Paskui – revoliucinis teroras prieš „šviesaus rytojaus“ antagonistus.

Milijardieriai šposina

Visi runkeliai bus pastatyti į vietą ir pažeminti.

pasisekė

kad Lietuvoje dauguma negalvojo ir nekalbėjo taip 1988-1991 metais. Skaitytume šiandien tokius Nidos tekstus „Tiesoje” ir „Komjaunimo tiesoje”.

Milijardieriai

rengia Europai naują Bolševikų rūmų perversmą, kurį pavadins Ubagų gerove(Karūna arba Covid’u) – plukdo iš Niujorko naują Trockį numeris Du. Tik šis jau nebe su pasu iš prezidento rankų, o nuo Demokratų partijos. Covid teroras jau nebe už ilgo, kaip anasis – „Krasnij teror”, tik vardan tų pačių. Vardan ubagėlių.

>>> Povilas

pritariu. Ar pas mus yra tikra demokratija? Uždėjo kaukes ir įvedė diktatūrą. Bet ką dabar gali apkaltinti kuo nori ir bus „vsio zakono”. Apsigraibykite brangieji kur daugiau demokratijos Baltarusijoje ar Lietuvoje? Ar mes galime pamojuoti trispalve? Ar mes esame saugūs, kad neatims vaiką? Ar pas mus galioja mūsų Konstitucija? Seniai jau esame policinė valstybė.

Ubagėliai nebegydomi,

o koronuojami, ypač besimptomiai, ir baudos didesnės už minimalkę – Holodomoru gąsdina tokius. Antstolius siundys ir gaudys mus kaip pasiutusius šunis arba kaip mūsų partizanus – Lietuvos laisvės kovotojus enkavedistai kadais. Besimptomiais nusikaltėliai būsim verčiami. Ir viskas vardan tų vargšų ubagėlių: jų gerovei dirba prezidentai, premjerai, karaliai, ministeriai su Covid’u, tiesa? Toliau bus blogiau ir blogiau, bedaliai, – gąsdina išsipusčiusios milijardierių ponios ir meilužės arba Covid ministerės. Anksčiau gaudė, šaudė ir baudė už antisovietinę veiklą ir agitaciją, už netikėjimą Moksliniu Komunizmu, kaip dabar Moksliniu Covid’u, ypač už besimptomį Covid-19, o greit ir Covid-20. Be desovietizacijos Lietuva neturi ateities. Ir kuo tik tikėjo tie, baigę Kapsukę, ir ypač su aukštais moksliniais laipsniais, kuriuos užkniso vidutinybės, bet patys genijai kažkodėl tupi krūmuose,… Skaityti daugiau »

Žinoma,

kad visus ubagėlius reik koviduoti, be jokios abejonės, kad tie nabagai žinotų savo vietą ir nelįstų į akis su savo prigimtinių teisių reikalavimais.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top