Nida Vasiliauskaitė. Apie politikų „nežmoniškumo“ istorijas

Jeigu politikas turi nemažą palaikymą visuomenėje, reikia pamėginti šitai sugriauti parūpinant tai visuomenei vieną už kitą širdį labiau plėšančias istorijas apie jo „nežmoniškumą“: tai jis homofobas, NES ženklelio neįsisega, tai klasistas be jokios empatijos, kuris dar ir vaikų nemyli, NES savo skėčio į šimtą mažų skėtukų nesuskubo padalinti šimtui mažų šlapių berniukų, tai priešiškas šeimai ir mano, kad vaikų turintys žmonės atsakinguose darbuose nepageidautini, NES, paklaustas apie padėjėjų pasitraukimo priežastis, pasakė, kad kai kurie tą padarė norėdami daugiau laiko skirti šeimyniniams reikalams ir kad į darbus žmonės priimami tam, kad tą darbą dirbtų, o ne kad darbo sąskaita darytų ką kita (pvz., savo vaikų piešinėlius apžiūrinėtų: svarbu gal ir įdomu, bet ne tam jie čia pakviesti)…

O ką, turėjo pasakyti? Jog panūdusį dėl šeimyninių aplinkybių (darome prielaidą, kad čia tikrai tikroji, o ne mandagi formali priežastis) pasitraukti padėjėją su ašaromis maldavo to nedaryti, žadėdamas jo tiesiogines pareigas sumažinti iki minimumo, atlyginimą palikti tą patį ir dar pridėti, plius pasamdyti valstybės lėšomis jo vaikams dvi aukles?

#PettyGames

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

Yra autorių, kai atsimerkęs apsidairai. Aš nevardinsiu, nes tas būtų negražu ir pretenzinga.
O štai nuo patarimo iš geros mano paties manymu širdies nesusilaikysiu- Nida, jūs paprašykit pretenzininkų surašyti pretenzijas į popieriaus lapuką, suvynioti tą lapuką į ritinėlį ir susikišti kur nebūna. Nei saulėtekių nei saulėlydžių. Iš bėdos galit ir į mane parodyti, aš tikrai nesupyksiu..
Na štai- pagaliau ir daviau patarimą ir išsidaviau

Prašalietis

„Jeigu politikas turi nemažą palaikymą visuomenėje”… Jei skaitantis knygas(matomai mėgsta skaityti lietuvių liaudies pasakas, brolius Grimus, Anderseną ir t.t., nes atėjo prezidentauti su „susiformavusia gerovės valstybės vizija”) ir bankelio valdytojui dešimtmečius „patarinėjęs ir pradrožęs pieštukus” Nausėda yra politikas, kuris savo metinį prezidentavimą pats apibrėžia kaip laikotarpį, kuriame jis daug ko išmoko ir būdamas mokiniu pats save kaip mokinį gerai įvertino, tai niekam nėra nuostabu, kad Nausėda, sužavėtas pasakiško Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo vaizdų su laiveliais, choru, nelabai gausios, bet patriotinės žioplių minios, atėjusios pažiūrėti į renginį ir populiarų „politiką” Nausėdą, nematė ir nejautė nei lietaus, nei pastatyto šventės iškilmingumo sustiprinimui po lietumi greta drebančio vaiko, ant kurio pylė dar ir vandenį nuo savo Ekselencijos skėčio. Pasakose visur geri riteriai ir… Skaityti daugiau »

Kis

tik patvirtina ,kad tie „amzini” valdzios zmones,isvirsta i paprasciausius vagis ir bezdziones,o rotacijos nebuvima,leidzia kurtis klanams visuoses sferuos,kur vienas kita dengia?O apie nebaudziamuma sklinda legendos ir kaip zasies vanduo,jeigu mes vilkinsime ar pakatosime „tradicijas”bus amen Juze,juk kas darosi su tais issigimeliais,koktu ziureti,net Loreta eina i politika?O ka tu ten pamirsai?Galiu tik pakartuoti,jeigu mes juos rinks9ime sedesime vienoje vietoje,jie gyvens,o meska darysime,o apie anukus nekalbu,nes postu ir partiju Lietuvoje tikrai pritruks.Pasera daug blogybiu,laikas atejo kai reikia uz jas atsakyti?

Šunys loja,karavanas eina...

Ačiū,Nida!Puikiai valdoma ir mintis,ir plunksna.Burnotojų daugėja,kaip ir patarėjų.Bet…Nausėdą išrinko žmonės,kaip ir Loretą galimai išrinks rajono žmonės,pamatę,kad profesorius seimo pirminykas prastesnis visom prasmėm už tą pačią Loretą.Ir ką? Vėl etatiniai komentatoriai paklodėm savo įžvalgas rašinės,mokys tautiečius ir piktinsis.

DD plius DD savaip vasiliauskaitiška maniera

Paprovokuosiu tingiai Juozaičio liudytojus (kurių šiame tinklapyje dauguma, kiek pamenu) , nieko daug neaiškindamas.
Atsakykit, jei rišliai sugebėsit, dėl ko jūsų kumyras plyta mosavo ant biblotekos laiptų..Nes viskas ką teko girdėti- :Mažeikių nafta, Mažeikių nafta”. Tik žinote, mielieji, neteko išgirsti kas ten tokio baisaus ir siaubingo nutiko. Kur ten griuvėsiai ir paklaikę mažeikiškiai?

DD plius DD

Dar šviežesnį pridėsiu.
Ar pamena kas tokį populiarų jūsų terpėje „laikykitės ir tvirtybės jums, pone Stasy Jakeliūnai” Gal ir pamema, bet nenorom.

stasys

Paburnojote ir užteks . Kiek gi galima ašaroti dėl kiekvieno NE-taip ? Štai valstiečiai nutarė nutraukti susitarimą su social.darbiečiais ir anuos per rinkimus palikti kaip stovi .. Juokingiausia kad aniems R.Karbauskis ir dar gi padėkojo už sėkminga bendradarbiavimą bet vistiek paliko ant ledo ., mol Jus ten Kirkilai plaukti mokate štai pilvu ir šliaužkite iki sekančio Seimo .

DD plius DD

Tai kas ten su „Mažeikių nafta” atsitiko?
Žinot kas įdomiausia?
Įdomiausia tas, kad niekur negirdėt kas ten ne taip. Konkrečiai kas- nieks nesuformuluoja, nors pezalybės iki begalybės.

Žinot,

mažeikiškiai paklaiko dėl kitų gamyklų pačiame mieste supartalinimo(išvogimo) – liko be nieko. Bet drapalintojus toliau garbina ir didžiais patriotais vadina – kaltina Landsbergį dėl Dubnos aferų ir pan.

Prašalieti,

o su kuo pats čia ateini? Ateini drapalint dviejų milijonų nunykstančios tautos? Labai faina galabyt tokią smulkmę, lygiai taip, kaip sovietų kariuomenėje 26 diedams vieną nepaklusnų režimui salagą spardyt ratu sustojus, kad vėliau galėtų, kaip Vokietiją 1945 metais, be sąmonės ant koikės užmest, tiesa? Oi, kietas esi, Prašalieti. Turėdamas 100, 200 ar tris šimtus milijonų gyvybių už nugaros savo pusėje, gali „liuosiai” kibt į du milijonus ne visai kokių lietuvių ir tai vadint savo garbe. Toli eisi, vyruti, oi, toli eisi. Tiesiog nenugalimas…

DD plius DD

Į klausimą „kas baisaus nutiko Mažeikiuose”, atsakymo taip ir nepamačiau. Tas išmuša iš vėžių, nes galima prarasti vis dar pasitaikančius humanistinius trupinius.
Klausimas kybo, trupiniai ant stalo, atsakymo nėra. Yra tik prigadinto oro tyla.

Prašalietis

Prašalieti, 2020-07-12 7:00 „o su kuo pats čia ateini? Ateini drapalint dviejų milijonų nunykstančios tautos?”… Tamsta, ES donorių keliolika metų šelpiamo, kad per greitai galutinai nenusibaigtų, „nabašnyko” vardu Lietuvos „nepriklausoma valstybė” niekam nėra prasmės nei „galabyti”, nei „spardyti”. Smalsesniems žmonėms yra įdomu stebėti 30 metų vykstančius „vakarietiško civilizavimosi procesus” buvusių profesionalių komunistų ir KGB-istų „politinių” įgulų 30 metų tebevairuojamame šiandieniniame brazauskiniame-lansberginiame durnių laive. Nežinau apie kokią sovietų kariuomenę kalbi, kurioje „26 kariuomenės diedai galėjo spardyti nepaklusnų salagą”. Gal tau „sovietų kariuomenė” dar buvo Gorbačiovo eros pabaigoje ar Jelcino valdymo metu. Tuomet, gal tai ir buvo…. Brežnevo laikais sovietų armijoje įvykusio konflikto metu, kurį aš mačiau savo akimis, pasibaigusiu muštynėmis vienas prieš vieną,kur labiau pasisekė seržantui, kuris priešininkui stipriai iki stipraus… Skaityti daugiau »

Prašalieti,

negi būdamas protingu mėgsti tyčia nusišnekėti, kodėl? Negi manai, kad čia vieni naivuoliai, iliuzijų ištroškę besmegeniai, susirinkę, ką?

Prašalietis

Prašalieti, 2020-07-12 10:48
Bičiuli, „apie buvimą protingu ar nusišnekėjimą”… Adekvačių žmonių normaliame pokalbyje”protingumais” niekas tarpusavyje nesilygina. Galimoje diskusijoje, jeigu pašnekovo manymu yra „kas ne taip” tai, konkrečiai nurodoma kas yra „ne taip” ir pasakoma „kaip yra taip”. Aišku, tai yra įmanoma, kai yra kalbama apie dalykus, kuriuos abu pašnekovai daugiau mažiau žino ir neturi tikslo vienas kitam pademonstruoti savo „patriotinio žinojimo”…

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top