0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Kol kas „Corona Conspiracy and Aggression” puikiai pagal planą ir be rimtesnių klaidų drapalina prastuomenę (tamsuomenę-runkelyną), ypač tą jos dalį, kuri su aukštuoju išsilavinimu ir užburta Kapsukės, kuriai įdiegtas dvejopų standartų maniakizmas ir pseudo istorijos (išgalvotos istorijos) manija. Dezi LRT runkelyno drapalinime nepralenkiama. Tschüß!

Diedas

Bespalviai, bestuburiai komsomolo sekretoriai bukai vatai stuma žinią, kad laikas nuo žodžių pereit prie veiksmų. Už kriminalinį elgesį nukreiptą prieš Lietuvą ir lietuvius nebaudžiama. Atsiras gerų užtarėjų sugalvosiančių pateisinimą. Bet kaip užgiedotų autorė, jeigu kas nors apšiktų jos tėvų kapą? Kaip ji įrodytų, kad nelaimingas šiknius padarė tai specialiai, bet ne atsitiktinai prispirtas reikalo būtent toje vietoje? Ir jeigu atsirastų užtarėjų ginančių tesę šikti ten kur užsimanei? Kaip kalbėtų tada? O dabar viskas vyksta pagal kiaules komunistus. Ruošiama dirva perversmui. Bandoma surūšiuoti žmones į gerus ir blogus, savus ir svetimus. Kol kas tai vyksta „subtiliai” pamažu, per visokias „tiesas” Bet jei taip eisis toliau, pjautynės neišvengiamos. Šiandien nebaudžiamam galima sutrypti vėliavą, rytoj bus leista sumušti lietuvį mylintį savo Tėvynę, savo… Skaityti daugiau »

Diede,

o tai ko pats čia mus dabar suskirstei? Sulyginai nusikaltėlius, okupacinio režimo kolaborantus ir eilinius, padorius piliečius, nerodžiusius jokio aktyvumo okupacijos sąlygomis, okupacinio režimo atžvilgiu? Kokį runkelį pats čia nori apšaut, a?

Gražina

Labai gerai Nida. Puiki šiuolaikio isteblišmento (elitu pavadinti liežuvis nesiverčia) veiklos, elgesio ir mčstymo dekonstrukcija. Bravo. Išdėstyta aiškiai, tiksliai, kaip vaistunėje ir santūriai vaizdingai. Bravo. Kitą kart linkėčiau Nidai atkreipti dėmesį į istorikus ir VU darbininkų formuojamus ,istorinius diskursus” , knygų bei disertacijų pavadinimus, „išvadas” kur rasite taipogi daug valžiai reikalingo pliurpalizmo.

Saulė M.

Puikus – logiškas ir analitinis – „pasipiktinusiųjų dėl pasipiktinimo” menininkų dešifravimas. Įsižeidusių menininkų kreipimasis neišlaiko jokios kritikos vien dėl to, kad meno kūrinys gali būti suvokiamas ir interpretuojamas įvairiai. O politinė, beje, labai tingios galvos sumąstyta, žinutė yra tiesmuka ir aiški. Įsivaizduoju, jei „Lietuvaitės” Gaubo skulptūra būtų padaryta juodaodė, klūpanti tokia poza. Kodėl skulptoriui nepabandžius: atspindėtų ir stumdomus autoritaro iš Baltarusijos pabėgėlius, ir feminisčių ginamas moteris, bet… Iš karto sukiltų ideologai įžvelgdami juodaodžių niekinimą. Panaudoti krikščioniškus ir tautinius simbolius įvairiuose kontekstuose, paprastai ironiškuose, karikatūriškuose ir sarkastiškuose, tapo tingus „meinstrymas”, kadangi tos kategorijos galios ideologijoms šiuo metu nepalankios, o „fondososai” menininkai paklūsta galiai, kitaip neišgyventų.

Aiškumas

Kokios to menininko politinės pažiūros, kiek jis tautiškas, kiek kosmopolitiškas… Čia ir atsakymas, kas vaizduojama…

Priminimas

Atsimenate tokį meną, kai tiurbanas buvo pavaizduotas bombos pavidalu ir kuo tai baigėsi žydams… Beje, žiniasklaida apie žydiškąją to reikalo pusę bevelijo nutylėti. Yra apie ką pamąstyti. Sėkmės savišvietoje.

Semitizmitinei cenzūrai stop

Dėl perdėto žydų su(si)reikšminimo, irgi trūksta PARFORMANCŲ. Viltingai laukiame menininkų saviraiškos skatinant diskusijas…
Cenzoriai, tik nepradėkite aiškinti apie išsilavinimą ir esminių dalykų „tinkamą“ supratimą.
Semitinei cenzūrai stop.

Genderistinei cenzūrai stop

O kur dar antigenderistiniai ir panašūs parformansai?
Anot Vasiliauskaitės cituojant/interpretuojant parformsncininkus: „Niekas neturi teisės piktintis“ (Video 25:44).

Vaikų teisė

Turėti autentišką vaivorykštę.

Klausimėlis

Subinlaižystė, menas ar sportas? 🙂

Klasika

Čia toks „menas”, kurį galima išaiškinti taip kaip norima. Kadangi, šiuo atveju, buvo nusišluostyta su Trispalve, todėl čia buvo menas. Jeigu panašus veiksmas būtų atliktas su LGBT vaivorykštine vėliava, tuomet būtų vėliavos išniekinimas ir kaltininkas, reikia manyti, būtų seniai nubaustas. Beje, ar girdėjote apie „meno” dirbinį „Nukryžiuotasis šlapime”, kurį sukūrė kažkoks modernusis Vakarų „menininkas”? Šį dirbinį prieš daug metų (Lietuvai neseniai atgavus nepriklausomybę) buvo bandyta eksponuoti ir Lietuvoje.

DD plius DD

Yra pas mus ir tikros šviesuomenės, iš kurios jokiu būdu nesišaipyčiau. (Na, nebent už kosminius pinigus. Ir tai, nebent draugišku šaržu). Bet čia Nida kalba apie kitokią šviesuomenę. Apie tokią, kuri verta niekinančios karikatūros. Supraskit mane teisingai- aš prieš kaimo bernus ir ypač mergas nieko prieš neturiu, nes pats tarp tokių augau. Bet kadangi augau, gerai žinau- galima kokį molio motiejų prašmatniausiu smokingu apvilkti ir netgi varlytę po kaklu surišti. Vis vien jis liks molio motiejum. Štai lygiai taip, tik dar blogiau vertinu Nidos pašieptą „šviesuomenę”. Blogiau todėl, kad bernui ar mergai kriterijai kiti. Jų reikalas- berniškas ar mergiškas prievoles atlikti žmoniškai. Ir maža kas šitame pasaulyje yra labiau graudžiai juokinga ir niekinga už bernus ir mergas, kurie save rafinuotais… Skaityti daugiau »

elfe

panasu, kad Jurgos Ivanauskaite aprasytoji Placebo Kontora isties veikia visu pajegumu. ne vienas kritikas bande „tamsiai visuomenei” paaiskint ka ji norejo pasakyt ta savo knyga PLACEBAS, bet rods tik Beresnevicius suprato ja teisingai. paklausykim: Placebo – vaistas, duodamas ligoniui kaip normali piliulė, tačiau neturintis jokio gydomojo poveikio: kartais jis veikia įtaigos ar saviįtaigos dėka; tačiau tai ir slaptos organizacijos pavadinimas. Organizacijos, kuri užsimojusi pakeisti tiek Lietuvos, tiek pasaulio gyvenimą ir vertybes. Ji skleidžia visuotinio nerimo, suicido fluidus, tvarko minių nuotaikas cheminiais preparatais ir, kas be ko, su rimtesniais žmonėmis, vyrais ir moterimis, ilgai dirba asmeniškai. Kol arba sunaikina, arba neįtraukia į savo gretas. Placebo gimdo ir nepasitikėjimą savo jėgomis, ir cinizmą, ji valdo ir informaciją, slapta įsiskverbdama į redakcijų kompiuterius… Skaityti daugiau »

Ona

Kaip supratau, tai tą laišką pasirašė ne patys menininkai, o visi š… malimo centų funkcionieriai, pvz, toks buvęs „kultminas” Gelūnas, ar kokia Jablonkskienė. Menininkai nesipučia prieš žmones, tik nori, kad žmonės suprastų jų kūrinius. Pučiasi labiausiai nevykėliai ir visokie „direktoriai”

hmm..

na, „raudu sienos” Lukiskiu aikstej net N.Putinaitei „moksliskai” isaiskinus „tamsi liaudis” niekaip negalejo suprast „menines” reiksmes..
gyvenam post-truth, post-modern, post-nation eroje.. nelengva suprast sias naujas „vertybes”.

Masių suvaldymui

ir Pasaulio Vyriausybės užbaigimui pasitelktas virusas – dirbtinis virusas, kaip biologinis(virusinis) ginklas. Na, o Placebo galima pasiieškoti, kad ir Talmudo XII tome. Madame galėtų parsisiųsti ir perskaityti.

Onai

jus visiskai teisi.
butent netalentingi nevykeliai antinacionalistai ir padaro toki karjeros suoli iki nacionalinio muziejaus direktoriu…
p Beresnevicius gal ne atsitiktinai mirtinai suspardytas buvo prie rasytnamio?.. (cia is samokslo teoriju, jei ka.. )

Hm.

Šauni laida. Laukiu kitos!

to Onai

Nėr istorijos be sąmokslų, nežinojai?

elfe neišsisukinėk

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/nacionalinis-susivienijimas-butina-skubiai-nutraukti-migrantu-priemima-o-kr —- elfe – LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ‘sui 2021-07-9 12:03 ar kartais pats nebusi “okupacinis”?.. nei pagonis, nei krikscionis. taip, judaizmas yra tautine religija. katalikybe – universali. judaizma 9 a priemes tiurku kilmes Chazaru chanatas eliau eme save vadint “zydais pagal religija” Apreiskime Jonnui yra zodziai – jie vadins save zydais, bet jie tokie nera. marksizmas chazaru kilmes rabino sunaus Markso sugalvotas.. jei marksizmas = ateizmas, tai argi chazarakilmiai ateistai nepraranda teises vadintis zydais?.. kalbama, kad tarp visu save vadinanciu zydais, tera tik apie 10 procentu tikruju semitiniu zydu. tad ir terminas “antisemitizmas” turetu but persvarstytas. jei klystu, pataisykit. —- Mažas kupstas didelį vežimą verčia. 1) Kas gyvena Lietuvoje, žydai (tikrieji semitai) ar chazarai? 2) Kieno yra dabartinis Izraelis, žydų… Skaityti daugiau »

Taip,

galėtų žydai atkurti savo galingą buvusią valstybę – Khazarų imperiją aplink Sočį, Astrachanę, atkurti savo istorinę sostinę Itilį. Manau, kad lietuviai tam pritartų, o jūs ar pritariate? Tos Jungtinės pajėgos visai ne lietuviškos, o maskolių trolingas.

Rudenį

elitas žada duot į kaulus tamsiosioms masėms.

Grožis ir mąstymas

Klasikinis menas toks, kurį žmogus pajunta ir verčia juo gėrėtis; modernus menas tai toks, kurį „reikia suprasti“. Būtent todėl modernusis menas yra populiarus dažniausiai tik tarp menininkų.

Kur Talmudo nuoroda?!

>> Masių suvaldymui 2021-07-11 20:28
ir Pasaulio Vyriausybės užbaigimui pasitelktas virusas – dirbtinis virusas, kaip biologinis(virusinis) ginklas. Na, o Placebo galima pasiieškoti, kad ir Talmudo XII tome. Madame galėtų parsisiųsti ir perskaityti.

Kur Talmudo nuoroda?!

>  Masių suvaldymui     20:28

„Masių suvaldymui ir Pasaulio Vyriausybės užbaigimui…“
Kokios tautybės Pasaulinė Vyriausybė?!!!!!!!!

LTSR BK

straipsniai neleidžia pasakyt, kokios nacionalinės sudėties ir kilmės ta Pasaulio Vyriausybė. Nori mus supūdyt liberoidiniame kalėjime?

to Kur nuoroda?!

Negi esi tiek neįgalus, kad pats negali susirasti, kai pačiam jau ir taip daug pasakyta. Visi tomai Anglų kalba paskelbti. Ar džiaugiesi, kad vakar italai laimėjo futbolo čempionatą?

Rudenį Kapsukės

absolventai duos garo runkelynui – retins mūsų gretas.

elfe >> nenusisnekek

ar tau isklot visa chazaru (khazarijos) istorija? 1) Lietuvoje yra ir tu ir kitu. Nes musu kunigaiksciai, pradedant Rimgaudu (Ringold), kuris pirmasis sumuse totorius ir priverte atsitraukt nuo Vienos, gyne Kijevo Rusios ir kitas tautas nuo totoriu Chazaru chanate ikurusiu Aukso orda ir veliau. Dalis chazaru pasitrauke i LDK, kiti integravosi i Aukso Orda ir iki siol liko Rusijos teritorijoj. Is ju kile abu draugai – Gorbaciovas su Andropovu, daugelis oligarchu… Kryme buvo nemaza semitiniu zydu diaspora, dalis ju irgi pateko i LDK… Su Gedimino kvietimu amatininkams atvykt i LDK, atvyko ir vakarietisku safardu. Vytautas jiems suteike privilegiju. 2) vyrauja chazarai, nes jie pluste plusta is Rusijos, Ukrainos, Rytu Europos… Arabai del to nepatenkinti, nes palestiniecius, kuriu dalis galimai suislaminti… Skaityti daugiau »

to Taip

pasiulykit Putinui su Soros atkurt Khazarija. Tai issprestu daugybe problemu.

Gerai,

tad tegyvuoja Itilio atstatymas ir atkuriama Khazarų imperija! Prezidentas skirs ambasadorių ir visiems bus gerai – mes nesikišime į jų reikalus, o jie į mūsų. Vystysime prekybą ir folklorinę draugystę. Linkime klestėjimo Stavropolio kraštui Khazarų imperijoje.

Talmudininkui

Esi suskis kaip reta…
Normaliam žmogui nuorodą įkelti garbės reikalas, o tu grynaveislis mėšlius.

Esi pats ne

suskis, aukšto intelekto, bet Talmudo ir XX amžiaus istorijos neskaitęs – tik jos pseudo naratyvus, Kapsukėje sukurptus.

Vaclovas

Prie meno kištis nederėtų. Jis būna sėkmingas, arba ne. Šiuo atveju norėta parodyti, kad esti Lietuvos mylėtojų, kurių pasaulėžiūra ir meilė iš antro galo. Tik tiek. Menininko asmenybe nesidomėjau. Koks jis pats yra tai neturi reikšmės atlikimo supratimui. Nors nepalyginamai būtų veiksmingiau, jei kūrinio išvada atitiktų jo paties pažiūras.

Menas ir politika

Menininkas, kuris yra neabejingas tautinėms ir krikščioniškoms vertybėms, dažniausiai rinksis klasikinę meno išpildymo formą, o menininkas, kuriam visa tai yra tik smulkmena, rinksis modernistinę išpildymo formą. Taip gaunasi todėl, kad pirmojo tipo menininkui rūpi būtent PLAČIOSIOS visuomenės dvasinis gyvybingumas, o antrojo tipo menininkui tas nerūpi. Iš visa tai darosi aišku, kodėl modernistinio meno lopšys yra būtent liberalioji Vakarų Europa ir kodėl šiandien yra įsigalėjęs modernistinis menas.

Vaclovui

Tamsta, jeigu menininko asmenybe nepasidomėjai, tai tuo pačiu nieko negali pasakyti, ką jis tuo performansu norėjo parodyti. Juk negali pasakyti, koka šio menininko pozicija (teigiama ar neigiama) pavaizduoto valstybinės vėliavos tepliotojo atžvilgiu…

Vaclovas >>12:33

Ir daugelio kitų kūrėjų. Ne visada gali suprasti mintis, bet šiuo atveju – akivaidoka. Kaip ir eiliuotojai daugiausiai kalba apie vieną, nors jų asmeninis bei intymus gyvenimas būna ir mažai žinomas. Tiesa, pasekėjai noriai domisi savo dainių gyvenimu ir nuotykiais, tačiau… visgi – ne visi. Aš iš tų, kuriems neįdomus kūrėjų ar įžymybių gyvenimas. Niekada nesakau, kad nekenčiu kokio krepšininko, aptariu tik jo darbo gebėjimus.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top