Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: ką reikia laimėti rugsėjo 10-ąją prie Seimo?

Naujoje „Lapių medžioklėje“ (OpTV) filosofė dr. Nida Vasiliauskaitė dalijasi savo įžvalgomis apie naujuosius mokslo metus ir konstitucinių vertybių išsižadėjusias mokymo įstaigas, ribojimų absurdus bei duomenų mokslininko „svajones“ ir, žinoma, rugsėjo 10-osios mitingo svarbą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytas

NUSTOK KIRŠINTI ŽMONES, RIMTI PILIEČIAI Į TAVO NESVEIKUS SAPALIOJIMUS NEKREIPIA DĖMESIO.

Kada

šita susivėlusio protelio visuomenės kiršintoja užsiims prokurorai ???, GANA vieną kartą nesveikai bobelei kiršint visuomenę, nusibodo matyt jos nesveiką fizionomiją, kodėl spausdinat bobelės feikus ???.

Ko bijo

paskiepyti?

Riomerio jaunimo

propagandos mašina jau čia?

trumpai

Australijoje koncentracijos stovyklos neskiepytiems jau irenginejamos, Kinijoje jau ten zmones patalpinti. Kumele visus BLOGIAUSIUS pavyzdzius is pasaulio surinkineja.

to Kada

Kai tu padvesi. Padeti?

Dronas

>Ko bijo

Valdžios. Šiudadūšiai menkystos ir parsidaveliaai. Retas kuris tiki šita „labai baisia” korone, bet jie bijo valdžios, tikisi trupinių ir kad patys bus iškelti akščiau kitų mirtingūjų.

Jules

Lietuvos inteligentai apgailėtini, išskyrus vieną kitą. Sanitarinio karo metu parodė savo tikrąjį veidą. Išimtimis, tokiomis kaip ponia Nida, kitos ir kiti, remtis negalime, nes tokių mažuma, o diduma palaiko segregaciją, išnaudojimą, dezinformaciją, pseudo mokslą, pseudo istoriją, Tiesos kriminalizaciją, mobingą, diskriminaciją ir taip toliau. Šloviną Mokslinį Covid’ą, Mokslinę Oligarchiją, patyčias, paprastų žmonių žeminimą ir nuolatinį tyčiojimąsi per TV, radiją ir intike.

to Kada

Pats visuomenę seniai sukiršinai, tarnaudamas niekieno nerinktai Pasaulio Vyriausybei, pavyzdžiui, PSO.

>> 8:02

Nereikia bijoti to riomerinio lapjaunimėlio. Diskutuoti jie nesugeba, tik keiktis ir blevyzgoti. Kai kurie pažįsta tik didžiąsias raides, vadinasi, mokykloje mokyti pagal smarkiai adaptuotą programą. Taigi ateitis jiems nepriklauso. Juos pasamdė rugpjūčio 13 suvaidinti ,,riaušes” – tą daryti jie išmokyti, nors irgi tik kokiems 3 balams iš 10. Na, gavo jie tų grašių, na, nuėjo į kokią naktinę landynę, gal iš Morganos kokią dozikę nusipirko ir… piš. Nebeturi. Laukia rugsėjo. Jie juk vienadieniai, ir pasielgta su jais bus kaip su vienadieniais. Kai Debilotaitei pačiai pradės svilti uodega, jie bus apkaltinti savavaliavimu ir riaušių kurstymu. Jie juk nesusiprato paprašyti raštelių, už ką ir kiek gavo. Jie gyvena pagal tą rusišką taisyklę: ,,sila jiestj, uma ne nado”. Apie rytojų jie negalvoja. Šiandien… Skaityti daugiau »

Svarbiausia

Dalyvauti maldoje nuo 1-9 rugsėjo, o po to atvykti į Vilnių ir dalyvauti rugsėjo 10 d. mitinge.

komunistų vaikučiai tęsia tėvelių darbus

Prie ruso irgi tokias pačias užduotis mokytojams nuleisdavo partija – aiškinti partijos priimtus nutarimus

NU, VISIŠKAS DUGNAS…

Perskaičiau užvakar straipsnį ir nepatikėjau – „Pilkojo kardinolo“ grįžimas? G.Landsbergis patarėju svarsto skirti A.Janušką”. Senelis mato , kad anūkas grybauja, tai pasiuntė į talką rinktinį kagėbistą.

> NU, VISIŠKAS DUGNAS…

A.Januška – Dujotekanos atstovas. Tie realiai valdo Lietuvą – matyt tikrai konservatoriams blogai, jei kviečia „šeimininką”…

Raimis

Kaip ten anksciau URM’as vadindavosi – zydruju Albinu klubas 🙂

VYTAUTAS > NU, VISIŠKAS DUGNAS…

Dirbati Rusijai šaika kviečia patikrintus kadrus. Apgailetinas anukelis ir jo šaika

Gediminas Gremskis

Konservatorių tikras moralės veidas. Tiems, kurie balsavo už konservatorius, reikėjo mąstyti prieš atiduodant savo balsą, dabar vėlu. Tikiuosi prisimenate skandalus susijusius su Albinu Januška, galbūt jaunimas kuris balsavo už konservatorius neprisimena? Tai siūlau per google paiešką paieškoti istorijas, apie Janušką, dar nepamirškime, kad konservatorių pirmininkas G.Landsbergis užsienio reikalų viceministru priėmė M.Adomėną, kuris pagarsėjo su ,,MG Baltic” istorijose. Toks yra konservatorių moralinis veidas. Nesuprantu, kaip mokslo žmonės, inteligentai tiki tais konservatoriais ir palaiko juos, ar jie nesupranta kas iš tiesų yra konservatoriai? Ko tyli Lietuvos inteligentija dėl konservatorių politikos, retorikos ir patyčių? Ar jiems tai norma?

Ar bus

Šiluvos atlaidai?

Dana

Na va, ir pripažino ministras visišką savo nekompetenciją ir charakterio silpnumą. Toks bandymas antrą kart įlipti į tą pačią upę rodo, kad GL vedama URM yra gilioje duobėje. Nors dar prieš penkias dienas Kubilius trimitavo apie „diplomatijos pergalę”…. .

Jules

Inteligentai ir intelektualai turi galimybę pasitaisyti ir visi ateiti į mitingą Rugsėjo 10 dieną, o kariuomenė ir policija pereiti į Lietuvių tautos pusę, o ne ginti Pasaulio kunigaikščio interesus Mūs Lietuvoje. Pasaulio kunigaikščio sąvoką reikia suprasti ne tiesmukiškai, ne paraidžiui, o plačiau ir giliau. Reikia pasakyti tvirtą „Ne” segregacijai, diskriminacijai, dezi propagandai ir amžiaus trumpinimui – tyčiniam sveikatos gadinimui.

kgb

Tvarto mesijus:

Vytautas Landsbergis
7 val. ·
APIE VISKĄ PAGALVOTA
Senelis Šorosas nenaudėlis —
todėl kad antikomunistas.
Maršistai
šitokių klaidų nedaro.
Jie meldžiasi į Če
Gevarą, kurs
kiekvieną liaudies priešą durs
štiku
ir kars iš Dievo teisingumo baimės
dėl proletarijato laimės.

ah1

LR Konstitucijos viršenybę ant Dulkio ir Šimonytės antikonstitucinių tvarkų ir reikalauti pripažinti Dulkį ir Šimonytę antikonstituciniu susivienijimu ir grėsme Lietuvos ir lietuvių saugumui dėl lietuvių badymo eksperimentiniais produktais ir prievartinė dalyvavimą medicininiam eksperimente,užsiimančiais eksperimentinio produkto reklama ir platinimu.
Gabrėlių su savo ciekanovska lauk ir reikalauti pripažinti grėsmėmis Lietuvos saugumui dėl migrantų antpūdžio, o migrantų išlaikymo išlaidas kurias Bilotaitė ketina pirkti baveik už 800 tūkst. išieškoti iš Gabrėliaus milijoninio turto bei už sienos su Baltarusija statybas – reikalaut eksproprijuot Gabrėliaus turtus ir atlyginti Lietuvos valstybei padarytą žalą dėl Gabrieliaus veiksmų.

Diedas

Tautiečiai, būkit protingi neikit į vatnykų schodkę. Kas ją beorganizuotų, ar pati Šimonyčia, ar kremliaus chebra, rezultatas bus tas pats. Bet koks priešinimasis skiepijimui bus sukompromituotas, iš schodkės chebros išsišaipyta. Aktyvisusi subaladoti, garsiausiai rėkę nuteisti. Tegu tribūnoje kalbės ir dori žmonės, tegu išsakys protingų minčių, bet tupi vatnykų agitatoriai, su kompromituojančiomis kalbomis ir frazėmis viską sugadins. Vieninelis teisingas sprendimas. – protestuoti ant sofos. Turiu omenyje ne tik schodkę, bet skiepus. Sofa, šiais laikai geriausia nepaklusnumo forma, labiausiai apsauganti subinę nuo adatos su nenustatytu serumu dūrio. Tai bus žymiai veiksmingiau, negu klykaut nesamones ir svaidytis akmenimis su tūpais vatnykais, kurių caras dar aktyviau ir pikčiau negu mūsų valdžia spaudžia visus badytis. Atminkit, niekas jūsų subinės nuo dūrio neapsaugos, tik jūs patys.… Skaityti daugiau »

Siūlymas

Pasiklausyti tiesiogiai vykusio disputo tarp Latvijos, Lietuvos ir Estijos atstovų : FB Adelina Sabaliauskaitė.

Diede,

ką veikei, kai Gorbis neleido? Vatnikavai?

Kis

viesumoje pasirode Januska,tai irodymas,kad gauja persistenge,dedules smegenine tusteja ir pridaro daug nemalonumu Kremliui.Tai irodo,kad ju visu seimininkas tem-rytuose.Reikia bijotis Blinkeviciutes ir bebryno,netolimoje ateityje galimai bus sugundytas ir Skvernelis,dedules -ejimas koniom(zirgu)nekantraiai laukite rudens sesijos.

>>>Siūlymas

AČIU. Patiko. Matosi, kad lietuvaičiai pranoko savo seses visa galva.

Hm.

Puikiai pasakyta.

stabdyti

stabdyti feikinę vakcinaciją.
Dr shawn brooks phd oxford
https://youtu.be/Rm_3zV9MSHo

stabdyt

stabdyt sekso propogandą vaikams. Vaikų sekso naudotojams reikia mūsų vaikų ir štai kas daroma vaikams:
https://t.me/McafeeAfterlife/335

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top