Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“. Užingridų trolių fabrikas: kas instrukcijoje?

Kviečiame pasižiūrėti dr. Nidos Vasiliauskaitės dar vieną tinklalaidės „Lapių medžioklė“ (OpTV) epizodą, kuriame ji dalijasi įžvalgomis, kaip valdžią aptarnaujantys interneto troliai yra instruktuojami puldinėti valdžios kritikus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ar verta

šitiems žmogeliukams skirti visą pusvalandį? Jie įdomūs tik patys sau. Reikia apeiti juos kaip š… krūvą. Į ką nekreipi dėmesio, tas ir neegzistuoja. Pasaulis ir didesnis, ir įvairesnis, ir gražesnis negu visos tos nešvarumų putos. Tegu jie ten rūgsta ir burbuliuoja savo srutose, o mes ir be jų šioje Žemėje turime ką veikti. Reikėtų orientuotis į pozityvą, į ateitį, užuot studijavus tokią isterijos atmainą, kaip gynybinis kikenimas. Palikite tai psichopatologijos specialistams.

Dino Budzati
Tik tiek

Kuo pats kvep, tuo kitą tep.

stasys

Kas nupirks Nidai baltą arklį ? O jei dar trispalve į rankas ? ,..masės aklos plūstels prie Seimo ir autorės pranašystė apie lietuviška ‘maidana’ pagaliau išsipildys . (‘stasio’ nutrintu kaliošu išmintis).

Vadinkim

viską tikraisiais vardais tai melas ir nuodėmė.Psichologijos,etikos,moralės lygmeniu juos neįmanoma paveikti,perauklėti ar kitaip,nes jų gyvenimo idealas pinigai.Tam ir atėjo Kristus,tik tikėjimo,metafiziniu lygmeniu kažkas keičiasi,todėl ir visos besikuriančios naujos partijos būna sudaužomos,nes jos per silpnos atsilaikyti prieš šaltakraujišką žudymą pirma žodžio lygmenyje,o paskui neatlaiko sveikatos ar kaip a.a.Pociūnui…

to Vadinkim

Turėjai omenyje langų majorus? Na tuos, kurie oponentus ir konkurentus mėto per langą, kaip Pirmąjį USA Gynybos sekretorių(ministerį)? Net drg.Žirikas neseniai jį paminėjo, atseit, pats iššoko iš 16, berods, aukšto, Maskvos išsigandęs – Stalino Rusijos, kaip pagrindinės smogiamosios USA sąjungininkės. Paskelbė žmogus savo karo metų dienoraštį su kertiniais pasaulio įvykiai ir buvo priverstas iššokti per langą, kaip mūsiškis tas garbingas pulkininkas, nepasidavęs kieno ten spaudimui?

vilnietis

Ačiū Nidai.Yra dar Lietuvoj žmonių. Gaila partizanų nėra juos KGBISTAI išžūdė.

ah.ą

galutiniam rezultate suvartoti 16 milijonų dozių – negi išmesi?

Hm.

Gera laida, pralinksmino.

Didžiausia Lietuvos problema

yra elgesio kultūra,mandagus elgesys.Ypač tai gerai matosi ,kaip močiutė sakydavo, „ant” esančių valdžioje.

stasys

Va tai tau ėmė ir dingo įrašas ka dabar daris Tiesos išminčiai ? Kam melsis ne kgb-bistai ? Vietoj P.Cvirkos pastatykime nauja pamaldų obeliska N.Vasiliauskaitei kad žmonės turėtu kam lankstytis suriečiant nugara .

habilitās

Ilgas ir pastovus kalbėjimas apie tą patį, besitęsiantis neapibrėžtą laiko tarpą, nuobodžiai slenka į erdvę ir ją diskriminuoja!
Arba suvoki, ko reikia publikai, arba lieki už borto!
Kalbėti su pasikartojimais apie tą patį, ir dar taip ilgai, neduoda jokios politinės naudos, nekalbant, apie tai, kad objektas yra jau ne kartą minėtas.
P.S.
Prie visų norų būti pozityviam, sunku, kai girdime tik save!!!

habilitui

O taip -vien kartojamą idėją, bet neparemtą veiksmu, suėda infliacija. Kiek bekartotum žodį cukrus, burnoje saldžiau nepasidarys. Deja, laipiojimas ant tų pačių grėblių yra lietuviškos politikystės rykštė. Juozaitininkų LYČas, propatrijonų NS radžviliada- visi numirė net negimę. Nes savo idėjų sklaidai naudojo padvėsusius komunikacijos metodus. Tai, kad vietoj laikraštėlių ar bukletėlių Nida naudojasi youtubine tv, iš to „modernumo” naudos ne ką daugiau. Juk esmė ta pati- bandoma kalbinti tuos kurių šiknos šaknimis peraugę sofas kiaurai. Šnekomis, net ir labai teisingomi, statistinio tūlo lumzdo neišjudinsi. Galima suvilioti pažadais, bet kad pažadų karalius išsikvėpė ir mirė. Kas lieka? Tarp nūnai naudojamų instrumentų nėra nei vieno veiksmingo. Reiškia yra tik du pasirinkimai – arba sukurti veiksmingą komunikavimo sistemą naudojant netikėtus, šviežius, įžūliai drąsius metodus… Skaityti daugiau »

LTSR  TIESA

Tapo Vasiliauskaitės tribūna.

Be rimtos

desovietizacijos Lietuva su savo įslaptintais kagebistais ir yra patobulinta LTSR.

Nėra vaistų nuo kvailumo

„LTSR TIESA“ 2021-09-27 1:08
tokiu lėkštu mėginimu aptapšnoti Tiesos.lt lapjaunuolis puikiai patvirtino tai, ką „Lapių medžioklėje“ Nida ką tik talentingai demaskavo
kaip nereflektuotą apsitapšnojimą – ne kaip nekenčiamo kito aptašnojimą.
************************************************************************
Tiesa nesileidžia išjuokiama, sutepama – tai žino kiekvienas padorus žmogus.

užingridinė instrukcija štaziams

norint apšikti oponentą intelekto nereikia
pakanka uolumo

stasys

Užingridinės instrukcijos šoperiui . Spausk pedala ir nešaudyk varnu . Reiktu dar koki šimta kartu čia padūsauti ir paaimanuoti ..!

Toto to habilitui       2021-09-26 22:16

O , ar galima konkrečiau: ką siūlote ????:)

Tototojui

Siūlyti? Kam? Komentarų skaitytojams kurie nieko nelemia ir nieko nelems? Prieš bandant siūlyti KAM nors, prieš tai reikia sulaukti KADA bus tam proga. Kai N. Vasiliauskaitė apsipręs kurti politinę partiją, ji kaip labai nekvaila asmenybė, turėtų gana greitai susivokti kokius žingsnius žengti primiausiai ir kokia eilės tvarka tai daryti. Tam gerb. Nidai derėtų asmeniškai pasidairyti tose vietose, kur vyksta diskusijos tarp paprastų vargo pisuoklių. Kad suvoktų kokia yra reali padėtis. Nes mitinguose to nesuvoksi. Ne tas bendravimo formatas. P. Nidai derėtų bent savaitę ar dvi asmeniškai sudalyvauti komentarų debatuose. Tuomet nušaus du zuikius – pamatys realų potencialaus elektorato mentaliteto lygį, o portalo veiklą sekantys protingesni žmonės galės įsiterpti ir pasiūlyti idėjų. Tokių žmonių čia, kaip nekeista vis dar užsuka, nors… Skaityti daugiau »

stasys

cit.’O gal bus “nauda”, kad portalo admino niekaip neišvalomam
agentėliui “štaziui” bus ką apšikti?’..tokia mintimi pabaigė savo kalba didžiai save vertinantis ponas .
– Aišku anie klapčiukai paklusniai spaudantis reitingavimo ‘migčiukus’ ir į pamiotkęs netinka lygiuotis su tuo didžiu ponu kuriam taip maga visus apdovanoti savo nuomone ir vertingais patarimais o ka gi pasak jo reiktu daryti toms ‘užvaldytoms ir prievartaujamoms sofkutėms’. Pagal mane tai užtektu vieno burtažodžio … pav. Lydekai paliepus man panorėjus tegul sofa važiuoja pas carą ‘..ir tiek problemos.
p.s. beje dėl to agentėlio ‘štazio’likimo , spėlioju jog adminai mielai tokį įšmęstu jei kas prisipažintų esas tokiu .

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top