0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Liūdnas, nes blaivus

Atėjo Anūkėlis amžiams. Bent jau dešimtmečiui.

Pasvarstymui

>Liūdnas, nes blaivus 2021-09-10 9:31
Dailiai pastebėta: po mirtinos grūsties per stalyno laidotuves dar daug metų sovietinių eitynių proga visą Vilniaus (tada) stalyno-lenyno prospektą atitverdavo autobusais. Tokia biurokratinė (gal KGB?) nuostata bujojo … „Kad ko nenutiktų”! Tad nėra nieko naujo po „liaudies demokratijų” saulėmis…
Šmaikštuolis „Liūdesys” labai įžvalgus – visas „nu-sovietėjimo” tendencijas pastebi! 🙂

Jie ciniškai

naudojasi proga.Kaip vienas psichoterapeutas sakė,kad jie nesuvaldo savo noro valdyti kitus.Dar daug visiems reikės mokytis.

VaidasVDS

Ir vėl aktuali šiuolaikinio genijaus-kūrėjo Jurijaus Ševčiuko kūryba: TIESĄ ANT TIESOS Šalis šią naktį švaistėsi drumzlinais svolačiais. Ir pakeitusi gėrį blogiu, kaip senus pinigus naujais Atplėšė asfaltą, kuomet jis ant veido, kaip degtinė su kartėliu, Ir langai, langai pirmiausiai pasirengė. Ir blogis ant pabalnoto žirgo užsimojo dūminiu užtaisu. Gėris, jis visuomet be kumščių, drebino kumštelius. Bandė įtikinti gailestį, padėti atsikvošėti, Bet vis greičiau ir tiksliau lėkė kavalerija. Aplodismentai. Arenoje po žvaigždėtu kupolu Naktis išleisdinėjo žvėris ir miauktelėjo, Ir susiluošino, suprakaitavo, akimirksniu suseno Ir išblyško, ir suvirpėjo, ir susirūpino Ką Dievas pasiuntė, o velnias, o velnias jiems pakišo, Jis juk senas teatralas, ha-ha, jis mėgsta grimą. Visi kūnai staiga tapo dideli ir tuščiaviduriai, Ir girtuoklis batsiuvys – atmintis paliko mums plikas… Skaityti daugiau »

Laikas prie Katedros

rinktis kas savaitę pasitarti.Kaip islandams.

VaidasVDS

Originalas su praeities (1993 m. vaizdais) čia:
https://www.youtube.com/watch?v=eQNjXmAWjqc

Liūdnas, nes blaivus - Pasvarstymui

Anūkas čia kaip režimo simbolis; patį Anūką suės konkurentai vidiniai, arba jį laikys kaip kaliausę priedangai. Režimas laikysis tol, kol turės paramą iš užsienio galios centro. Jei kažkas rimta nutiks tame centre, tai ir čia beveik akimirsniu atsilieps. Beje, režimas netrukus galutinai išpręs ir Prezidento klausimą.

Hm.

Būtų neblogai rengti protestus nuolatos, kol jie neištvėrę atsistatydins.

Pasvarstymui - 2

>>Liūdnas, nes blaivus 2021-09-10 11:21
Prašyčiau įžvalgą patikslinti. Dviems G (Gabriui ir Gitanui) kurią rolę paskyrei? Sniečkaus? Petrasio? Algirdo-Mykolo? Gal kokio Dubčeko? Brrr, kraupios „Liūdnojo” įžvalgos. 🙁

>Pasvarstymui

grūstis ladojant stalino dvėselieną bybo maskvoje. Ir kalnai lavonų ten pat. Kacapai isterikavo ir rovėso plaukus. Lietuviai tyliai džiūgavo.

DD plius DD

Savo metu elitinėje grietinėlėje būdavo labai populiaru nesutinkančius vadinti „patvoriniais”. Ką nuo šiol, kai tvoros valdiškais parėdymais dygsta kaip grybai po lietaus, vadinti patvoriniais? Sunkus čia klausimas. Kamuoja jis mane…:)
P.S. Pikantiška detalė. Jei pažiūrėsit, pamatysit, kad iš triuškinamosios paniekinamosios leksikos „patvoriniai” staiga dingo.

dalyvis

Puiku, tik spynas sukabinti teliko..

Kaip tokios

idiotės gauna diplomus. O gal labai protinga, bet dirba kai kur 🙁

stasys

Nu taip jiems be abejo baisu . Nida ims ir sugalvos dar viena ukrainietiška maidama motyvuodama filosofine proletariato vienybės formule . Ta mergiotė nė per nago juodimą nepadarė jokiu išvadų iš tokios kritikuotinos jos politikos .

ah.ą

nuo 31 min. – kas maišuose? Akmenys? https://youtu.be/lLyZhngYfyA nuo 31 min.
Tai kaip nebijot?

šioje valstybėje

svarbiausia, kad tvoros seimui apjuosti, užtektų

Raimis

metalinė tvora aplink seimą dėl Zapad pratybų- Čmilytė aiškiai gyvena paraleliniame pasaulyje.

tvoristinis išaiškinimas

niekus kalbate dėl tų tvorų.
ar nežinote, kad tvoros tveriamos, kad į Lietuvą nelegalai nepatektų?
kaip žinia, ant Lietuvos žmonėmis, o tuo pačiu piliečiais laikomi tik valdios šulai ir jiems turavojantys, o Lietuvos valstybė yra tik atskirose teritoriose, tokiose kaip seimo, vyriausybės, teismų ir kreivų langų rūmai.
Teritorijos aplink minėtus objektus yra pasienio zona, niekeno žemė.
reiškia- visi kiti slampinėjantys dvikojai yra nelegalai.
tuoj struktūros visus sugaudys ir suvarys į nelegalams skirtas stovyklas. t.y lagerius.
kam pasiseks, gaus prieglobstį, o kitus deportuos kibenimateri.

kur lygybė

pastaruoju metu per LRT ir kitų televizijų žinias vis girdžiu vieną iš šeimos maršo dalyvių tituluojant – A.Kandrotas celofanas ir manau gražu būtų ir kitus asmenis vardinti viešai paminint ir jiems žmonių suteiktus titulus : pvz.G.Lan-dsbergis anūkas, S.Skvernelis keliukas, V.Raskevičius subinukas,o jau prisegus prie vienos moteriškės visas pavardes ir pridėjus kgbistė-šachmatistė tai jau net kažkai vos ne karališkai skambėtų.

stasys

Panašu kad klydau . Po mitingo tapo aišku jog mitinguotojai labiau kažko bijo nei valdžia .Ar tikrai taip nutiks kaip ‘valatka’ prognozuoja ims piliečiai (pipt) parėkaus ir jiems atsibos ?

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top