Nida Vasiliauskaitė. Rytoj – norintys gyventi demokratinėje respublikoje prieš aktyviai ją pertvarkančius į totalinę policinę diktatūrą

Rytoj – ne „antivakseriai“ prieš vakserius (beveik NIEKAS Lietuvoje nėra joks antivakseris, kaip ir aš NESU), ir ne neskiepyti prieš skiepytus, ir ne „neigiantys mokslą“ prieš „mokslą teigiančius“.

Rytoj – norintys gyventi demokratinėje respublikoje (ir apskritai – gyventi) prieš aktyviai ją pertvarkančius į totalinę policinę diktatūrą.

Potencialiai – dar neregėto, beprecedentinio masto.

„Galimybių pasas“ – ne „kaip vairuotojo pažymėjimas“ ir ne „mūsų pagalbininkas kovoje su pandemija“, o politinis instrumentas „prigimtines teises“ transformuoti į nebe „prigimtines“, bet (laikinai) duodamas arba atimamas politikų mainais už „gerą elgesį“, t.y. už „pasitikėjimą Vyriausybe“, t.y. už aklą besąlygišką paklusnumą bet kam, ką ji sumanys ir ko dar pareikalaus.

Tai reiškia: absoliučiai VISI, nesvarbu, ėmėme jį ar neėmėme, pačiu jo įvedimo faktu „prigimtines“ žmogaus teises prarandame: jos jau nebe neatimamos ir nebe mūsų, o Vyriausybės, kuri „galimybių“ atrieks tiek, kiek norės, tiems, kurie įtiks ir patiks.

Būtent todėl rytoj ateiti prie Seimo absoliučiai būtina – visiems, kas gyvi, kas kvėpuoja, kas turi, ką prarasti, ir kas neturi. Kuo daugiau!

Ryte niekas nesibaigs, tik prasidės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žmogus kryžkelėje

NS, tremtiniai, Lietuvos partizanai ir Atgimimo Sąjūdžio aktyvistai išdavikiškai – parsidavėliškai tyli!
Ką mąstyti ir kaip elgtis tokiu atveju doriems tautiečiams paliktiems kiekviem asmeniškai apsispręsti…
Eilinį kartą dešinieji išduoda ir parduoda tautą ir valstybę!!!
—-
Kaip skaudu, kaip liūdna, kaip beviltiška, kai sunkume doras žmogus lieka vienas, lieka pats su savimi…

Jules

Taigi kilkit, lietuviai, nuo sofkučių ir bendrapiliečiai, negi jums patinka diktatūra ir bizūnas – Pasaulinė kovidistų revoliucija? Patiko ir Proletariato revoliucija, suorganizuota turtingiausių pasaulio žmonių ir atplukdytas į Europą drg. L.Trockis su prievaizdais ir slaptaisiais patarėjais – nubogintas į Petrapilį. Kas atgabeno Covid’ą į Europą irgi nežinote, ane? Jei Kapsukė su LRT dezistais nesakė – tai ir nežinote, tiesa?

Tauta

bunda.

Tik klausimas

,kas sugebės nusivesti tautą.

Kas bus Lietuvos

Mozė?

Melas akivaizdus

Nida dar turi laisve rasyti mela ….
Gal noretum emigruoti pas putina ?

Jei šių judėjimų

priekyje neatsiras krikščioniškos jėgos,tai bus tik dar vieni gelbėtojai su liūdna pabaiga.Kodėl pasyvūs intelekto ir dvasios žmonės?

>Melas akivaizdus       2021-08-10 10:55

ką reiškia „dar turi teisę”, sūtrauka neliustruotasai? Pavargsi tą teisę atiminėti, kad ir kiek bekliedėtum.

Kodėl pasyvūs intelekto ir dvasios žmonės?

O todėl, kad jie KGB pakabinti.

Papa Borgia

Kas čia tokie ragina lietuvius emigruoti pas Putiną? Mes esame savo Tėvynėje, esame lietuviai, tad nevarinėk pats čia mus pas Putiną, o pirma pats liustruokis ir desovietizuokis.

 tur būt >

Žmogus kryžkelėje 2021-08-10 1:06

Jie bijo prarasti trupinių jiems nuberiamų pastalėn už lojalumą valdžiai. Tad ir tyli…. kiti nesupranta , nežino ir nesidomi , nes jiems tai sunku suprasti, kas čia vyksta.

Petriukas

Panelė gali turėti savo nuomonę bet reikėtų pasidairyti po pasaulį. Visur bando gelbėtis panašiais metodais ir nereikia visų gasdinti policine valstybe. Nėra pasaulyje sugalvota standartų tokioms situacijoms. Visko neigimas veda į anarchiją kiek pamenu istorija,tai anarchistai visur po trumpos sėkmės pralaimėjo, nes niekas nenorėjo gyventi liaudiškai tariant bardake. Jei panelė renka balus savo moksliniam darbui, nes reaguoja į kiekvieną nusičaudėijmą, tai geriau būtų pasirinkti kitas temas.
Geriausi linkėjimai nuo seno asilo, kuris žvėrių susirinkime paklausė: kaip statysime tiltą, ar skersai ar išilgai upės.

>  Jei šių judėjimų      11:17

„Kodėl pasyvūs intelekto ir dvasios žmonės?“
Tie dešinieji intelektualai ir „dvasios žmonės“:
– netiki realiu globalizmo blogiu,
– netiki ‘kažkokiu baisuoklišku’ genderizmu,
– netiki JAV demokratų kairuoliškumu,
– netiki nedoromis ES užmačiomis,
– netiki Sorošo suktybėmis,
– netiki baltosios Europos naikinimu (per negrus ir arabus),
– netimi ES kairuoliškumu, neomarksizmu, liberalfašizmu, ES žydokomunizmu, komunistiniu fašizmu ir t.t. ir pan.
—–
Jie netiki…
Kas gali paaiškinti šitokį dešiniųjų nusistatymą?!!
Kaip veikia tas/toks ‘mechanizmas’?
—–
Bet jie nemato ‘kažko blogo’, kad:
– prieš metus Anūkas balsavo prieš Vytį, ir jie balsavo už Anūką,
– konservatoriai jau seniai nebėra nei konservatoriai, nei dešinieji,
– …
—–
Jiems VL yra mesijas, išgelbėtojas, tiesiog religinio kulto objektas, o religingumas, „ne šio pasaulio dimensija“.

Hmm..

norec paklaust Seimo Nacionalinio Saugumo Komiteto nares D. Sakalienes – ar vaikus motyvuotu biunu, ar riestainiu?.. O suaugusius?..
Nes jos drauge Simonyte mano, kad bizunas – paischologinis smurtas gasdinant bausmem yra puiki motyvacijos priemone.
kitas zingsnis bus AUTONAZIJOS diegimas, irgi vardan musu laimes, kas jau ivyko Ispanijoj. Taip neva issivaduosim nuo kanciu. Bet kaip tada galima bus patiket savo gyvybe, gyvenima tiems, kurie uzsidejo balta chalata, jei jiems jau nebegalioja HIPOKRATO PRIESAIKA?..

Hmm.. >>Petriukas

ta panele filosofe, jei ka. O tokie filosofai kaip Aristotelis, Platonas jau penktam amziuje pries Kristu zinojo, kad paskui OLIGARCHINI valdyma i kuri mutavosi musu demokratija, slenka nusikaltimu sleifas.. ir kad mutuotis tokia tvarka gali tik i TIRONIJA, jei nebus laiku sustabdyta, zinok.
ovisi pozymiai rodo, kad butent taip ir vyksta…
NOTHING IS NEW UNDER THE SUN.

TAIGI,

galteisus buvo Vilius Brazenas – atejo laikas paskutiniams Europos pagonims lietuviams gelbeti Europa! Nes Vakarai iki siol nesupranta, kaip lengvai juos isdure Kremlius su savo KGB strategais, kurie planuoja maziausiai 50 metu i prieki, o Vakaru demokratijos tik nuorinkimu iki rinkimu.. ir jokiu strateginiu planu, jokiu viziju.

Briuselis mums

siunčia nurodymus,kurie labai tinka Putino tikslams.O galvas guldyti tai siųs mūsų žmones.

Brighteon

Skiepai nuo koronaviruso jau nužudė daugiau žmonių nei atominis Hirošimos bombardavimas

Kai Antrojo pasaulinio karo metais JAV vyriausybė numetė atominę bombą daugiausia civiliams moterų ir vaikų gyventojams, tai įrodė, kad JAV vyriausybė yra pasirengusi vykdyti masines tikslinių etninių grupių žudynes, kad pasiektų savo strateginius tikslus.

Japonų amerikiečių internavimas į JAV koncentracijos stovyklas yra dar vienas nusikaltimas prieš JAV japonus. Jei JAV vyriausybė galėjo uždaryti žmones į koncentracijos stovyklas, ji turbūt galės žmones uždaryti ir į COVID stovyklas.

Šiandien skiepai nuo koronaviruso jau nužudė daugiau žmonių nei Hirosimos bombardavimas, o pasaulio skiepų entuziastai tik apšilo.

https://www.brighteon.com/19d99bd7-27e3-4518-b489-803c92d022f6

Stebiu

Autorė ima iš gelmių….. Aukštasis pilotažas…….Ne kiekvienam tai duota suprasti…….Todėl apie tai rašančių_ mažytė mažuma…….

Žolobak (UkrLife)

Pokovidinis sindromas ir nauji štamai:
https://www.youtube.com/watch?v=jpvkdIZHINM

Joo

Valdžia rimtai peršiko.

Vaclovas ing Hmm..(18:46)

Angliškai parašytas išsireiškimas iš Šv. Rašto ką turėtų priduoti ar pridėti papildomai? Kitom kalbom neskamba ar jau neteisybe tampa? Net jei jums patinka angliškas pateikimas, priiimti galiu tik kaip tuščią puikavimąsi, skleidžiant įsigalėjusią svetimą puoselybą ir ieškant blizgučių garbintojų.

Vaclovas ing Hmm..(18:46)

O lietuviškai pagal prasmę ar galėtumėte nusakyti paminėtą išsireiškimą? Tai yra, ar suprantate pasakymo reikšmę?

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top