Norvegiją sukrėtė didžiausias šalies istorijoje pedofilijos skandalas

Per specialiąją operaciją „Dark Room“ (Tamsusis kambarys) Norvegijos policija sulaikė 51 asmenį, kaltinamą tvirkinus ir prievartavus nepilnamečius. Kaip rašo Norvegijos spauda (žr., pavyzdžiui, ČIA), tai didžiausio masto seksualinio vaikų išnaudojimo tyrimas per visą šios šalies istoriją.

Policijos konfiskuotoje kompromituojančioje medžiagoje ir įrašuose esti įrodymų, jog buvo išnaudojami įvairaus amžiaus vaikai, tarp jų – ir kūdikiai. Įkalčiai rodo, jog prievartos vaikų ir net kūdikių atžvilgiu būta ypatingai žiaurios.

„Medžiaga, be kita ko, rodo ir tai, kad buvo žiauriai elgiamasi net su pradedančiais vaikščioti kūdikiais, vaikai buvo surišami ir verčiami seksualiai santykiauti su gyvūnais ar tarpusavyje“, – per sekmadienį surengtą spaudos konferenciją papasakojo operacijai „Dark Room“ vadovavusi Hilde Reikrås.

Policija pabrėžė, kad tyrimas padėjo atskleisti net ne vieną, o kelis pedofilų tinklus. Visi iki šiol nustatyti kaltinamieji yra vyrai. Policijos duomenimis, aiškinamasi ir užsienyje veikusių asmenų veikla.

Dalis šios gaujos – išsilavinę, pasiturintys, tarp jų yra ir politikų, teisininkų, verslininkų, vadovų, ikimokyklinių įstaigos darbuotojų ir net Bergeno policininkas. Kai kurie iš jų turi savo vaikų, kurie taip pat buvo prievartaujami. Vienas iš suimtųjų kūrė planus, kaip seksualiai išnaudoti kūdikį, kurio laukėsi jo žmona.

„Keletas asmenų yra labai gerai išsilavinę, puikiai išmano informacines technologijas. Stengdamiesi nuslėpti vykdomą veiką savo susirašinėjimą jie kodavo“, – per spaudos konferenciją pasakojo vyriausioji policijos pareigūnė Janne Ringset Heltne.

Daugiau informacijos – LNK reportaže ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaip Garliavoj

Dabar laukite masinių NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ ir savaiminių mirčių.

Tai va dėl ko

atiminėjo mažus vaikus. Gal ne vienas ir lietuviukas išnaudotas tų išgamų.

orveline Europa

Tai naujas orvelines Europos elito veidas. As jums musulmonus ir socializma, o uz tai as jusu vaikus…

pro kur oras

Viskas aišku, dabar jau žinosim kur ieškoti Venckienės.
Ne Amerikoje.

Na belieka

pasakyti, laukite tęsinio…

???

Bevaikė Grybauskaitė ruošaisi išnaikinti vaikų namus. Kur bus dedami Lietuvos vaikai?

irr

atsimenu kaip kunigas man alkūnes glostė, vaiku būdamas nesupratau. Dabar aišku.

tai

tai kaip ten buvo su prie kėdės pririšta ir klykiančia II garliavos mergaite?
Tegul paaiškina Skvernelis kur dingo II mergaitė

Skvernelio likimas

taip pat pastatytas ant šios kortos…

Nieko jis nepastatytas

Tas Skvirnelio likimas. Baikit svaigti. Skvirnelis buvo statutinis pareigūnas, kokį gavo įsakymą, tokį ir vykdė. Statutiniam pareigūnui negali būti net minčių, gavus įsakymą, o kas ta Stankūnaitė ar kas ta Venckienė. Jei gautų įsakymą atimti iš Stankūnaitės pagal teismo sprendimą, lygiai taip pat privalėtų vykdyti, oluchai jūs nelaimingi. Samprotautojai iš sudegusio teatro.

Interpolas

Skvernelis tera Grybauskaites tamponas,Sadecko ir kitu pedofilu gynejas.

:-(

Pirma, svarbu kaip vykde, antra, kas isako generaliniam, trečia, „oluchas” argumentas?

Būtent

Kabliataškis – kontorinis oluchas.

Banditas Skvernelis spaudos sukurtas buti premjeru

Skvernelis jau kadais per kontrabandos „lydetuves” „pakabintas”.Todel ir vykde policijoa banditizmo akta Garliavoj,o Telycenas pedofilu klano isakymo-nwvykde!

violetiniai,

jei bent lašelis teisybės būtų buvęs venckedžių sukurtoj istorijoj,jie būtų kovoję teisiškais būdais,o ne per žiniasklaidą.Kaip matote,niekas tų pedofilų nedangsto.Jei aptinka,tai ir baudžia.Gaila,kad venckedžiai už žmogžudystes dar nenuteisti.Jau nekalbu apie mergaitės tvirkinimą.Tikiuosi,sulauks ko nusipelnė.

informacija pamąstymui

neseniai atsitiktinai internete aptikau informaciją, kad neva jau mirusi advokatė Loreta Kraujutaitienė, ta pati, kuri tuo pačiu metu buvo ir Ūso, ir Stankūnaitės advokatė. Taigi neabejotinai labai daug žinojo apie „išgalvotos pedofilijos” reikalus. Apie Ūso mirtį taip pat, nes stebėtinai greitai atsidūrė prie apvirtusio keturračio – iš Kauno taip mikliai nebūtų atzvimbusi, tik iš eksmilicininko Bašinsko sodybos, kur Ūsas su chebra baliavojo.
Kraujutaitienei tebuvo apie 50 metų. Ar ji galimai mirė nuo ligos, ar kad per daug žinojo? Kas dar lieka iš daug žinančių ? Neva „kreivazojantį Ūso keturratį” matęs Šimašius?

papildau

tikrai šiemet gegužės 5 dieną Kraujutaitienė mirė nuo onkologinės ligos. Kas įdomu, apie tai paskelbė tik portalas 15 min. Delfis, lrytas, televizijos – nė cypt.

violetiniai,

kiek jūsiškių jau mirė?10 tai tikrai.Pradedant nuo pačių uoliausių venckedžių klapčiukų pačioj pradžioj.Vienas pasikorė lyg tai savo noru.Gali būti,kad žinojo apie žudynes,organozuojamas venckedžių,o gal ir pats prisifėjo.Prisiminkit visus.Tikiuosi,atmintį dar turit.Tie,kas stovėjot patvory,tai tikrai turit prisiminti.

gal

venckedžiai galvoja,kad jau visus perdaug žinančius pašalino.Kiek žinoma,nusikaltimas visada yra išaiškinamas,nors ir po daug metų.Senatis negalioja žmogžudysčių atveju.Ir jokie teisėsaugos puolimai,žmonių šmeižimai žiniasklaidoj nepadės išvengti bausmės.venckedžiai tik per žiniasklaidą reiškiasi.Toliau tiesos neieško.Tuo viskas pasakyta.Taip buvo nuo pat pradžių,kai padavė Ūsą į teismą.Mergaitės nedavimas apklausai,neatvykimas į teismą,skundų rašymas,teisėjos nušalinimas,atleidimas iš darbo ir t.t.Vėliau teisėja grąžinta į darbą,bet dabar jai privalo išmokėti moralinę žalą.Gal jūs,violetiniai,susimesit.Negi valstybė turi mokėti?

nagi,

violetiniai,kiek jūsiškių anapilin iškeliavo?

ruta

Kai Latvijos , auksciausios valdzios institucijoje buvo atskleista pedofilija , jos gijos driekiasi ir i Lietuva , bet buvo greitai nukirstos , kodel ir kas tai padare ? Garliavos tragedija taip ir nebuvo istirta , nes Prezedentura issigando konkurencijos ir pavojaus supuvusei teisinei sistemai ? Kas ta maza mergaite ir jos tragedija , kai kyla pavojus sistemai ? Tiek mirciu sukelusi Garliavos tragedija , net ir bukiui , turetu kelti klausimu , kad tai ne buitine dveju seimu priespriesa ..Buvo prirasyta 200 prasymu Seimo nariams , prokurorams , prezedenturai ..ir ka .., ir nieko , kam svarbu Seime , Vyriausybeje , Prezedenturoje kazkokios mergaites tragedija .. Landsdergis norejo , kaip visada , ilysti i vidu , paziureti , gal jam… Skaityti daugiau »

to ruta

prašymus ne seimui reikia rašyti,kaip žinia.Savo tiesą reikia ginti teismuose,o ne žiniasklaidoje šia tema eskaluoti,burti žmones.Jei Lietuvoj nerandi tiesos-kas trukdo toliau jos ieškoti?Taigi teisininkų šeimynėlė.cha-cha.venckedžiai laisvėj,o jų rėmėjai po teismus tampomi.Tokia ta tiesa pas mus.Savi savus saugo.venckė tą žino,nes pati buvo jos dalis.

Kas

gali paneigti, kad iš tėvų atimti vaikai Norvegijoje nebuvo atiduodami pedofilams, nes kodėl toks slaptumas. Atvejis primena Garliavą, tik pas mus viską užgniaužė.

Kodėl?

O pas mus biudžetinink atėjo į Garliavą nieko iš anksto nepranešę Kedžiams, naudojo antikonstitucinius veiksmus – lietė ir išlaužė K.duris, lietė kameras ir nusukinėjo kameras, lietė Venskienę, lietė mergaitę, nors LR Konstitucijoje rašoma kad nuosavybė neliečiama, žmogaus asmuo neliečiamas. Kodėl nėra tyrimo dėl antikonstitucinių veiksmų K. namuose?
Kodėl jiems negalioja LR Konstitucija ?

Stasys

Pagarba Norvegijos teisėsaugai ! Tikėkimės, kad ir Lietuvoje ledai pajudės, nors, mano manymu, bus sunku, nes tie „grietinėlės” iškrypėliai turi labai stiprų ir įtakingą „stogą”, kai reikia, tai ir labai galingą „buldozerį” panaudoja…. Jie ir čia pasodina savo liokajus, kurie rašinėja visokius nelogiškus absurdus, stengdamiesi įpiršti tai visuomenei, kuri, mano pastebėjimu, ir taip yra gerokai „nuzombinta”, parsidavusios žiniasklaidos dėka. O teismai ? Vien tik sprendimas, kad „černiauskas nenešė” akivaizdžiai viską pasako ….

:-(

Jie Lietuvoje, kaip jau dabar paaiskejo vos ne karo isvakarese, sudauze piletine visuomene, t.y. tuos, kurie butu savanoriskai gyne Tevyne.

to kodėl

Nors kiek mąstančiam pamačius tokią armiją policijos ir minią žmonių kieme,iškart aišku,kad eita į nusikaltėlių namus.venckedžiai šių kadrų nerodys niekam.Juo labiau užsienio teisėsaugai.Nesuprasti teisėsaugos veiksmų gali tik visiškai nieko nesuvokiantys.Viskas pasakyta tuo,kad duris reikėjo pjauti,kad buvo aplink minia.

Stasys

…. o ta minia, tai gi gyvi, pilietiški, viską suprantantys, neabejingi kito skausmui, tuo labiau tos, ir taip jau prieš tai nuskriaustos mergaitės, skausmui, ašaroms, vilčiai ….

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top