Norvegijos krikščionys tėvai nerimauja dėl lytinio švietimo mokyklose

laikmetis.lt

Norvegijos krikščionys tėvai nerimauja dėl lytinio švietimo pamokų, kurias šią savaitę mokyklose gaus jų šeštokai. „6-oji savaitė“ skirta švietimui apie lytinius santykius ir sutikimą jiems.

„6-ąją savaitę“ nevyriausybinė organizacija „Sex og Politikk“ Norvegijos pradinėms mokykloms siūlo nemokamas mokymo apie lytiškumą programas, praneša „Vart Land“.

Organizacija teigia, kad nori padėti mokytojams pasiekti, kad būtų laikomasi mokymo programų, pagal kurias mokiniai po ketvirtos klasės turėtų gebėti kalbėti apie lytinę tapatybę ir žmogaus reprodukciją. Jie taip pat turėtų žinoti apie savo ribas, smurtą ir seksualinę prievartą. Šių metų „6-osios savaitės“ tema – sutikimas lytiniams santykiams.

Daugiau nei pusė Norvegijos pradinių mokyklų yra užsiregistravusios dalyvauti šioje programoje.

Krikščionys tėvai, prisijungę prie Krikščionių tėvų tinklo feisbuko grupės, baiminasi, kad mokomojoje medžiagoje jų vaikams bus pasakojama, jog egzistuoja daug lyčių.

„Jie turi ideologinį požiūrį į lytį, kuris nėra pagrįstas gamtos mokslais“, – sako vienas iš grupės moderatorių Peteris Risholmas (Piteris Rišolmas). Tėvų grupės feisbuko aprašyme teigiama, kad ji remiasi krikščioniškomis vertybėmis. Joje yra daugiau kaip 2 tūkst. narių. Anksčiau P. Risholmas, protestuodamas prieš „ apie lytį klaidinantį mokymą“, pradėjo peticiją, kuri buvo pasirašyta daugiau nei 15 tūkst. kartų.

Daugelis grupės tėvų neigiamai atsiliepė apie „6-osios savaitės“ koncepciją.

„Kokia prasmė kalbėti apie sutikimą su vaikais?“ – rašo vienas iš narių. „Erezija ir melas“, – priduria kitas. Trečias tėvas prašo vaikus šia tema šviesti namuose. „Galite pasiimti vaiką iš mokyklos ir prieiti prie temos savaip“.

P. Risholmas „Vart Land“ teigia, kad nors vaikams būtina žinoti apie sutikimą lytiniams santykiams, į mokymo programą įtrauktos dalys, „pagrįstos informacija, kuri vaikams nebūtinai naudinga. Kalbama apie tai, kad vaikai gauna prieštaringą informaciją apie tai, kas yra lytis“.

Jis ypač nerimauja dėl teksto, kuris skirtas mokytojams. Jame teigiama, kad „prieš pradedant naudoti medžiagą, vertėtų surengti pokalbį apie lytį, kad būtumėte tikri, jog visi mokiniai žino, kad mergaitė ir berniukas nėra vienintelės lytys“.

Šaltinis: CNE News

4 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

gal pradžiai reikėjo tėvus supažinti o jau paskui mažuosius. Baubas baisus kol patamsėję sėdi . Jus tik įsivaizduokite kaip baiminosi pirmieji pagonys Lietuvoje apkrykštitį .. Manau viskas bus gerai .

Estų žvalgyba

Šis trumpas komentaras buvo Stasio esmė.

stasys

kur Jus ta esme pamatėte ?

išmok lietuviškai rašyti be klaidų

arba rašyk savo gimtąja kalba, suprasime. Kiek metų čia triniesi?

eziukas

O kuo pagonybė blogesnė ir krikščionybę ??? Kodėl pradinės klasės jau vaikučiams aiškinti tai,ką jiems dar per anksti aiškinti ?? Tegul vaikučiai dar džiaugiasi mediniais arkliukais,o ne pisiukų mokosi….Ar ne taip,Staseli ???

stasys

o kada siūlote pradėti aiškinti jog narkotikai negerai ? arba kada pradėti rūkyti ? juk svarbu ne kokiame amžiuje pradėti aiškinti ? o kaip ta daryti. Antra , kodėl tėvams neišklausius pirmiau to kurso siūlomo jų vaikams ? Manau kai kurie tokio ‘tamsumo’ tėveliai jog ir ‘tundroje’ meškos labiau smalsaujančios . Nieko neturiu prieš pagonybe , čia svarbiau kaip mes patys sureaguojame užspausti į kampa su tokia informacija .str.

tai

demagogija

stasys

kaip pasakysit.

et,

pagonis – ne žydas, pagonybė – nežydybė, tai taip ir rašykit: ” o Kuo nežydybė glogesnė už krikščionybę….?”

Skaitytojas

Pamenate, delfyje yra toks Dzūkijos barzdočius su dviem pavardėm? Kartą viename iš savo propagandinių pamokslų jis rašė labai panašiai: ar reikia bijoti, kad Lietuvoje kėpsos minaretai? Juk taip pat pagonys kitados bijojo bažnyčių bokštų. Atrodo, lyg čia būtų tokia standartinė propagandininkų taktika.

stasys

neseku Delfio 🙂 Propaganda pati iš savęs linkusi kurti baubus spintoje :)) vat aš ir siūlau tėvams patiems pirmiau sužinoti o kas tose programose ir vėliau jau nuspręsti ar to reikia ju vaikams . Man tenka daug ir įvairios pervartyti propagandos vienas ir tas pats … o kas ten spintoje sėdį , tokia jau jos paskirtis :))))

Skaitytojas

Taigi, tik nepaminėta, ką daro Norvegijos musulmonai tėvai?

ploja

rankomis

Totalinis baltųjų genocidas

Tad galime pabūti labai kantrūs. Kol jie nedrįsta lįsti atvirai ir per jėgą mūsų ten marmaliuoti ar kitaip kenkti, pakentėti galima. Tačiau kaupti šį pyktį, kaupti ilgai ir jį paleisti tuomet, kai tam ateis laikas, yra būtina. Dabartiniu metu svarbiausia yra nepamiršti, kas yra nusikaltėliai ir ką reikėtų sunaikinti, kai tam ateis laikas. Visi, kurie prisidėjo prie žmonių gąsdinimo, terorizavimo, turi būti išnaikinti. Kiekvienas nekalto žmogaus kraujo lašas, kiekviena pralieta ašara turi būti atpirkta ir už tai turi būti atkeršyta. O ypač reikia keršyti tiems, kurie pradėjo vykdyti visos baltųjų rasės genocidą. Ištisas visos rasės genocidas yra per visą istoriją precedento neturintis dalykas. Niekada per visą istoriją nebuvo atvejo, kai kita rasė siekia išnaikinti kitą rasę. Senovėje paprastai būdavo apsiribojama… Skaityti daugiau »

trys žodžiai

bet tik vienas lietuviškas. Kas tas totalinis? Kas tas genocidas? Bakalauras, matyt?

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top