Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, toks esu – užingridas landsbergistas

Antakalnio apygarda – Ingrida Šimonytė

Prieš ketverius metus Antakalnis buvo vienintelė apygarda didžiuosiuose miestuose, kur rinkimai baigėsi jau pirmajame ture. Ingrida Šimonytė debiutavo rinkimuose trankia pergale. Kiek žinau, tuo labiausiai nepatenkinti buvo rinkimų komisijos nariai, nes, kiek suprantu, jiems tai reiškė – mažesnį apmokamų valandų skaičių. Taip pat ir laikraščiuose buvo aprašytas pagyvenęs žmogus, kuris piktinosi, kad negali balsuoti antrame ture, nors visi jo giminės balsuoja, o štai Antakalnio žmonių teisės esą pažeidžiamos.

Kas pasikeitė per ketverius metus? Pirmiausia Prezidento rinkimai. Tie patys, kur skeptikai aiškino, jog Ingrida neturi šansų patekti į antrą turą, o po to ją kritikavo, kodėl tame antrame ture pralaimėjo. Per Prezidento rinkimų kampaniją Ingridai pavyko įnešti gaivaus vėjo į Lietuvos politinį gyvenimą. Todėl taip viltingai laukiau jos apsisprendimo, ar ji sutiks būti TS-LKD sąrašo lyderė, ar nepasitrauks iš politinio gyvenimo, kuriame tiek mažai vietos sveikam protui. Puikiai žinau, koks sunkus jai tai buvo sprendimas, bet Ingrida prisiėmė atsakomybės kryžių. Ir tada nutiko pandemija, karantinas ir melo-purvo vonios politikoje..

Nepaisant visko, Ingrida išlieka populiariausiu kandidatu į Lietuvos premjero postą. Jei į šią poziciją būtų vienasmeniai rinkimai, beveik neabejoju jos pergale. Tačiau dabartinėje sumaištyje bus labai sunku suformuoti darbščią, drąsią ir protingą koaliciją.

Tačiau grįžkime prie Antakalnio. Lyginant su tuo, kaip buvo prieš ketverius metus, šios apygardos ribos kiek pasikeitė ir, panašu, Ingrida įgijo dar daugiau šalininkų.

Tiesa, lyginant su tuo, kas buvo prieš ketverius metus, konkurentai tikrai rimtesni. Tikrai sunku atsakyti, kuris jų iškovos „paguodos prizą“ – antrą vietą. Kitoje apygardoje tai būtų itin reikšmingas pasiekimas, tačiau labai abejoju, ar prireiks antrojo turo Antakalnyje, tad ir antroji vieta jau nėra tokia strategiškai reikšminga.

Antakalnis buvo ta teritorija, kurioje Ingrida nenusileido Gitanui Nausėdai ir antrame Prezidento rinkimų ture. Kitas dalykas – Ingridai tikrai rūpi Antakalnis ir šios apygardos žmonių rūpesčiai ir lūkesčiai. Politikė sugebėjo sustabdyti Sapiegų parko niokojimą, tarpininkavo, sprendžiant apygardos žmonių problemas.

Grįžtant prie konkurentų, man nuoširdžiai imponuoja liberalų kandidatas Vytautas Tamošiūnas, tikrai išmintingas yra socialdemokratas politologas Liutauras Gudžinskas. Girdėjau, kad čia ketina kandidatuoti ir Nacionalinio susivienijimo lyderis Vytautas Radžvilas. Gal visai įdomu būtų klausytis jų visų diskusijos su Ingrida, tačiau, spėju, pastaroji daugiau laiko skirs diskusijoms su kitais kandidatais į Premjerus. Nemanau, kad kovojant dėl antakalniečių simpatijų, itin aktualu diskutuoti apie tai, kas laukia Europos Sąjungos ateityje? Tuo labiau, kad tie, kurie įdėmiau sekame politinį gyvenimą, Radžvilo atsakymą mokame atmintinai.

Kas gali „pakišti koją“ Ingridai? Jei Antakalnio gyventojai nuspręs, kad kadangi rinkimų baigtis praktiškai aiški, tai nėra reikalo juose dalyvauti. Tai būtų tragiška klaida. Neabejoju, kad spalio rinkimai bus nepaprastai svarbūs ir kiekvienas balsas bus „aukso“ vertės. Solidi parama Ingridai būtų kartu simbolinis gestas ir Prezidentui, kuris turės pasirinkti, kam siūlyti iniciatyvos teisę sudaryti Vyriausybę.

Jau rašiau, kad nėra tobulų politikų, bet yra tokių, kurie įkvepia, kuriais pasitiki, iš kurių mokaisi ir su kuriais sutinki eiti per vandenį ir ugnį. Todėl man garbė, kai mane pašiepia kaip „užingridą“. Taip, toks esu – užingridas landsbergistas 🙂

Neatlygintina politinė reklama?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
darwin

Ar šis sniego žmogus yra bezdžionžmogis, ar žmogbezdžionė?
Kažkoks orangutangas.

Kis

nebutu trintuku,nebut konservatoriu,juk ju tiesiogine priderme viska apversti aukstyn kojomis.Idiote,kur gyveni,negi uzaugines barzda manai tapai protingesniu?Lietuva jums niekada neatleis uz aferas,manau su laiku visi kas nusipelne „gyventi”kaip jus busite ne pakarti,bet ivertinti ilgam.Juk jusu nuopelnai pries Lietyuvos zmones-aferos,p[askutine is ju Austejos geseftas valstybes biudzeto deka.Amzino nera.

varge varge

antokolis tvartelinis tarybinis, užingridintas-užlanzbergintas

Gulbės giesmė

Mūšis dar neįvyko, o konservatoriai jau grobį išsidaliję… Jau konservai praktiškai laimėjo rinkimus, jau paskirtas premjeras, ministrai, matyt ir ministrų patarėjai ir jų sekretorės, ir prezidentas tuoj tuoj pasirašys įgaliojimus formuoti vyriausybę! Trūnijimas ir parazitavimas opozicijoje konservų arogancijos ir puikybės nesupūdė nė per nago juodymą. Kažkoks profesorius Radžvilas per menkas diskusijų oponentas buhalterei Šimonytei. Profesorius Radžvilai juk tikrai nemoka praskolinti valstybės už 10 procentų palūkanų, nei patirties užgrobiant ir ištaškant kokį nors Snorą tikrai neturi, nei Independence iš ofšorų už penkiagubą kainą nemokėtų nupirkti, nei pensijų iš pensininkų atiminėti tikriausiai nemoka, tai apie ką su juo diskutuoti, ar ne, Navickai? Jei Lietuvoje egzistuotų teisėsauga, ta jūsų be 5 minučių premjerė sėdėtų už grotų. Navickai, pavažinėk po Lietuvą ir paklausinėk žmonių,… Skaityti daugiau »

jonas

Ir iš kur tokie konservatoriniai „proto bokštai: atsiranda?

Raigerdas

„Užingridintas landsbergistas” – pirmiausia yra tipiškas gyvas personažas iš G.Orwell „Gyvulių ūkio”. Vis dėlto menas yra didelis dalykas. Knyga išėjo 1945 metais, o lietuvių kalba 1952 metais. Knygoje pavaizduota tipiška bolševikinė revoliucija ir kaip kiaulės apmauna visus gyvulius ir įveda savo kiauliškais principais grįsta valdžią. Viskam vadovauja Napoleonas. O šalia yra Žvieglys, kuris giriasi, kad gali parašyti baltai arba juodai. Tai tokias Žvieglio savybes įsisavino ir „”užingridintas landsbergistas”. Apie konservatorius jis rašo panašiai, kaip ir panašūs veikėjai Rusijoje apie Putino partiją „Jedinaja Rosija”. Atitinkamai juos vadina ne „užingridintais landsbergistais”, o „putinistais”. „Putinistai” irgi suokia apie Putiną panašiai, kaip ir A.Navickas apie Šimonytę, nes jam nėra lygių visoje Rusijoje. Ir vatnikai tiki tokiais propagandistais. Ne išimtis ir Lietuva, nes ir pas… Skaityti daugiau »

Kas siuniui

uodega pakels…….

Vilnietis

storas durnas idiotas.

anupras

Užingrido landsbergisto kliedesiai, bet šis žmogysta ko gero nori „užsitarnauti” aukštą postą būsimoje „šlovingosios” panelės vyriausybėje.

Paulius

tam žmogeliui aiškiai ne tik su fizine sveikata, bet ir su psichine rimtos bėdos. ir, ko gero, daug rimtesnės nei pirmosios…

leons

Nebuvo būtina girtis ir taip kvapas sklinda…

stasys

Tvirtas žmogus . Ji durnina , tyčiojasi iš jo išvaizdos , niekina už pažiuras ..patvoriniai gatavi jam perkasti gerklę už viena gera žodį apie V.Landsbergį . Na tai nieko naujo jam , bet puikiai motyvuoja tęsti kovą už savo pažiuras .:))

T. Aškelis

Antakalnio UŽINGRIDAI sočiai gyvena Gerovės Valstybės sąlygomis,tad ir tie 200 eurų prie pesijų atsiradę Žaltiečių pastanga, gali išgaruoti. INGRIDA- patyrusi buhalterė žinanti kelius ir būdus kaip patekti į pinigines.Gal dar nepamiršot? Pirmyn UŽINGRIDĄ…

T. Aškelis

Antakalnio UŽINGRIDAI matyt jau gyvena Gerovės Valstybės sąlygomis,tad ir tie 200 eurų papildoma išmoka prie pensijų Žaltiečių iniciatyva, kaip ir nekabai reikalingi. Vistiek vieną gražią dieną ims ir išgaruos. INGRIDA- patyrusi sumani buhalterė žinanti būdus ir kelius į pinigines.Tikriausiai dar nevisi pamiršo NAKTINĘ REFORMĄ. Tad pirmyn UŽINGRIDĄ!!

Arvydas

Kaip ten bebūtų labai žema tyčiotis iš žmogaus išvaizdos.
Tai veda į tolesnes patyčias, pradeda tyčiotis ir „stasys”, kitaminčius vadindamas patvoriniais ir panašiai.
Kalčiausi tie, kurie pradeda patyčias, gal net kiti specialiai tai išprovokuoja, paskui užverda patyčių katilas ir net nebeaišku, kas pirmas pradėjo…

Jeigu

Navickas yra uz Ingrida, reiskia jis yra uz gejininku teisiu virsenybe lyginant su tradiciniais, sveikais zmonemis, uz geju ir lygiu lyciu santuokas su teise isivaikinti, pries tradiciniu seimu smaprata, virsenybe ir ju remima, uz leftizma, genderizma, liberalizma visose gyvenimo srityse ir valstybes valdyme, uz palaipsni Lietuvos kaip valstybes funkciju perleidima Briuseliui.Kas prives prie tapimo siaures vakaru sritimi ES federacijoje.Ar jusu mylima Ingrida visus savo prioritetus yra ivardinusi savo rinkejams.Jeigu taip, tai man tokiu rinkeju gaila.Lietuvo taip pat.

Kokia

neapykanta nesioja Askelis valstiecius vadindamas „Zaltieciais”.Ar cia tokia kalbejimo maniera.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top