Nuo bačkos. B. Juodkai, P. Auštrevičiui, G.Kirkilui ir G. Landsbergiui demokratijos pažeidimai Lenkijoje kelia nerimą

Kaip skaitytojai, be abejo, girdėjo, rudenį Lenkijoje rinkimus laimėjo Teisės ir teisingumo partija ir, užsitikrinusi daugumą abejuose Lenkijos Seimo rūmuose, sudarė Beatos Šydlo vadovaujamą vyriausybę. Vasarą šios partijos kandidatas Andžejus Duda laimėjo prezidento rinkimus.

Ši partija, nusiteikusi ginti Lenkijos nacionalinius interesus, atsisakė priimti ankstesnės vyriausybės sutartą priimti migrantų kvotą, neketina net į kalbas leistis dėl to, kad Lenkijoje kada nors būtų įvestas euras, ir pasisako prieš Europos Sąjungos pertvarkymą į federacinę valstybę. Taip pat ši partija pasipriešino ankstesnės Lenkijos valdžios planams blokuoti naujosios parlamentinės daugumos įstatymus panaudojant Konstitucinį tribunolą: naujasis prezidentas atsisakė prisaikdinti senesnės valdžios paskubomis paskirtus teisėjus, šios institucijos galios buvo apribotos ir įvestas reikalavimas priimti nutarimus dviejų trečdalių teisėjų balsais. Be viso to, Teisės ir teisingumo partija ėmėsi visuomeninių masinės informacijos priemonių, kurios Lenkijoje seniai nebepanašios į visuomenines, pertvarkymo.

Šie žingsniai sukėlė Briuselio isteblišmento ir jį palaikančios Vakarų šalių žiniasklaidos isteriją. EP pirmininkas Martinas Šulcas įžvelgė Lenkijoje vykstantį „valstybės perversmą“, EP liberalų frakcijos pirmininkas Gi Verhofstadas ėmė dėstyti, kad naujoji Lenkijos valdžia turėtų pasimokyti iš Lenkijos istorijos. Visose kalbose dažniausiai skambėjo palyginimas, kaip suprantate, su kuo – su „nedemokratine“ Vengrija ir jos neklaužada ministru pirmininku Viktoru Orbanu.

Apie V. Orbaną mūsų politikai prabyla retai – Vengrija tolokai. Bet apie Lenkiją nutylėti ir neįsijungti į Briuselio ir europinių liberalų keliamą isteriją, be abejo, negalėjo. Ir pasipylė susirūpinimai demokratijos pažeidimais bei demokratijos būkle Lenkijoje – visi mūsų politikai tokie demokratiški, tokie europietiški ir tokie susirūpinę.

Tik kodėl mūsų politikams demokratijos būklė Lenkijoje rūpi labiau negu Lietuvoje? Niekas iki šiol negirdėjo kad B. Juodkai, P. Auštrevičiui, G. Kirkilui ar G. Landsbergiui rūpėtų demokratijos reikalai Lietuvoje, pavyzdžiui, antikonstituciniai D. Grybauskaitės, Konstitucinio Teismo ar Vyriausybės žingsniai. Nebuvo ženklo iš Briuselio?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gal kur ir klysta

Lenkija,bet ji pradėjo PRIEŠINTIS…Tai svarbiausia tautos išlikimui.Išsitaisys klaidas,bet bus ori.Palaikau Lenkiją.

Nuo bačkos

sotūs ir laimingi ponai toliau mato. Kas dedasi šalia – nepastebi, arba loja
pagal šeimininkų komandą.

:-(

Nematau jokiu demokratijos pazeidimu, nematau ir jokio priesinimosi. Tik kazkas stengiasi supriesinti ES nares.

Proga

Ko galima tikėtis artimiausdiu metu? Labai įnirtingo Lenkijos puolimo. Puolimas bus neturintis lygių, nes jeigu vengrams buvo galima bandyti klijuoti ruskijos draugų etiketę, lenkams putlerininkų etiketės neprtiklijuosi niekaip. Lenkų kova su eurofederalimpetializmu gali būti sėkminga, o tai reikštų visišką globalistų fiasko. Kačinskis yra didesnė grėsmė nei britų pasiožiavimai. Nes lenkams laimėjus jų pavyzdys taps chrestomatiniu etalonu, kuris įkvėps daug kitų tautų. Ypač bilderbergistams nerasmu dėl Lenkijos paßonėje esančių Baltijos kraštų. Nors čia briuserlynas jau yra daug nuveikęs naikinant tautines valstybes bei tradicines vertybes, lenkų sėkmės paakinti lieuviai ir latviai gali sukilti antiglobalistiniam maištui. Todėl mūsų vietiniai kolaborantai artimiausiu metu los prieš lenkus labai įnirtingai. Tikėtina, net labai tikėtina, jog briuselyno spectarnubos surengs „lenkų” atseit vardu provokacijų kiršinančių mus tarpusavyje- kad… Skaityti daugiau »

ruta

Lenkijos sveiko proto partijos vadams pagarba , taip pat Lenkijos Prezidentui , kuriam rupi ne Briuselio karjera o , SAVO Tautos indentitetas .

Mix

Pagarba Lenkijos valdžiai ir Tautai. Nepasiduokite! O p. Juodkai jau seniai laikas pasidžiaugti užtarnautu poilsiu.

bep

EU ligonineje vaiksto su pridirbtom isvirksciom kelnem ir mat eme ir pasveiko Lenkas ir apsimove kelnias normaliai,tai jau nejuokai Lietuvos isvirkstakelniam ir be kelniam vis tiek beprociu era turi baigtis ir taip bus!!!

Galite piktintis ir nerimauti

o lenkai demokratiniu keliu issirinko ka norejo.Kai kurie musiskiai politikai jau prisieke Europos Federacijai vietoje Lietuvos …

šaltiniai

Senatvėje Kantas gręžėsi į istorijos filosofiją ir svarstė pasaulio politinės ateities klausimus. 1795 m. paskelbtame traktate Į amžinąją taiką jis išdėstė pasaulinės tautų sąjungos idėją, kuria remiasi ir dabarties politikai. Pasak Kanto, politikos negalima atskirti nuo moralės. Amžina taika įmanoma tik tada, jei tautos ir valstybės, kaip žmonės, pripažins ir gerbs viena kitos savarankiškumą, susitars dėl bendrų sugyvenimo taisyklių. Vienas svarbiausių tautų sąjungos principų – valstybių suverenitetas. Jei šio principo nebus paisoma, tautų federacija gali virsti viena didele despotiška valstybe, kurioje žmonės nebeturės laisvės. „Jokia savarankiška valstybė (nesvarbu, didelė ar maža) neturi būti įgyta kitos valstybės. […] Valstybė yra žmonių visuomenė ir niekas kitas, išskyrus ją pačią, neturi teisės jai įsakinėti ir jos valdyti. […] Jokia valstybė neturi jėga kištis… Skaityti daugiau »

ha ha

komunistinės Spineli grupės atstovas Auštrevičius su socialistu ekskomunistu Juodka susirūpino, kad Lenkija sutrukdys ES įvesti federaciją, naują ESSSR?
Kas toji Komisija? Socialistas „ponas Gulagas” – Vytenis Andriukaitis, svajojantis apie ES nuo Lisabonos iki Vladivostoko? Viešai pareiškęs, kad nepaperkamų politikų nebūna, kad nusveria tik kaina, ką pats ir įrodė… neblogus Trojos arklius nusiuntėm į Europą.

ha ha

dėl Lietuvos išvalymo nuo lietuvių kaltę mūsų politikai su žiniasklaida nuolat verčia ant visuomenės – kokia visuomenė tokia ir valdžia. O vat Lenkijoj, tai jau kitaip – valdžia mat kalta. Nedemokratiška. Nors demokratiškai išrinkta. Gana pypsėt.
Ir Delfio redaktorė šiandien per žinių radiją pypsėjo, kad Lenkijos konservatoriai mat valdžios ištroškę… užmiršo kokiais brutaliais būdais visas šios katalikiškos Kačinskių partijos elitas buvo nuskraidintas tiesiog į KATYNĖS kapines, galimai kremliui talkinant, nes neleido nepriklausomiems ekspertams tirt lėktuvo katastrofos.
Galgi socdemai su liberastais galėtų ir mums atskleisti kremliaus planus Europai, siųsdami Trojos arklius į ES?

rupūs miltai!

žlunga eilinis bolševikų sąmkslas su Naujaja Pasaulio tvarka.
Ir Sorošas siunta facebuke pranašaudamas Europos krachą, finasinį armegedoną.
Nusipirko kone pusę milijono facebuko akcijų iš Zukenbergo. Laukim naujų jo monų, kurius neužilgo paskleis per pseudoliberalus…

hmm..

ką reiškia Auštrevičiaus žodžiai apie badymus „primest itam tikrą diskusiją” visumenei?
Pas mus jau jokių diskusijų politinėm temom nebevyksta nacionaliniame transliuotojuje išskyrus Miliūtės ir Jakilaičio atsargiai parinktas politkorektiškas temas, neliečiančias tikrųjų problemų.
Politinės partijos persigrupuoja ir vėl pateikia save rinkėjų „pasirinkimui”. Ir vėl kaltė numetama rinkėjui, visuomenei. O po tais senaisiais sėdi Leontjevų :Laisvos nuo valstybės institutas, maitinamas stambių korporacijų. Ir tai vadinama „demokratija”?

hmmui

petro šnekos reiškia panišką baimę.
režimas labiausiai už viską bijo laivų ir atvirų diskusijų bei kritikos,
o lenkų sąjūdžio mąstai yra tokie, kad panašu jog išlaikyti visuomenei užmautus apynasrius darosi labai sunku.
petro baimė yra niekšo baimė dėl galimo atpildo

1863

„Už mūsų ir jūsų Laisvę!”

Auštrevičiau, kirkilai, lansbergi, juodka

Eikit jūs ant didelio krieno, nes jūs jau iklampinot Lietuvą į didelį Š… su savo europietiška demokratija. Lietuvoje nėra jokios demokratijos, tai tik tikra idiokratija. Lenkai šaunuoliai, nuvertė tokius kaip auštrevičiai, lamsbergiai, kirkilai juodkos.

ainis

palaikau Lenkiją,šaunuoliai…o mūsų „elitas’niršta dėlto,kad Lenkijoje valdžia atstovauja rinkėjus,ko nė su kvapu nėra Lietuvoje…

rrr

Lenkai uzdarys sienas su Lietuva,kad iskrypeliu chunta padusintu,bus idijotam riesta!

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top