Nuo bačkos. Dainius Žalimas: Konstitucija yra priimta ne tam, kad valstybė būtų valdoma daugumos sprendimais, daugumos stereotipais

Konstitucinio teismo pirmininkas Dainius Žalimas: „Konstitucija yra sukurta tam, kad saugotų asmenį nuo daugumos diktato. Konstitucija yra priimta ne tam, kad Valstybė būtų valdoma daugumos sprendimais, daugumos stereotipais ir t.t. Ne daugumai yra spręsti kas yra šeima, o kas yra ne, o Konstitucija gina ir saugo vienodai visas šeimas. Ar tai būtų skirtingų lyčių asmenų santuokos ar ne. “

Šaltinis: ziniuradijas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
78 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Labai aiškiai tiek VŽTD, tiek Konstitucijoje yra pasakyta, kad šeima yra vyro ir moters laisvanoriška sąjunga.
D.Žalimą ištiko vaivorykštinis proto užtemimas ? Tai pasakė būdamas pakaltinamu ?

Molodec! Tikras tovariščius tas žalimas

KGB moka parinkti ištikimus Partijai konstitucinio teismo teisėjus bei jų pirmininką.

Teisingai, Žalimai:

„Konstitucija yra sukurta”, o ne amžina, kaip Dievas.
Tad kas ją sukūrė – „mažuma” ar „dauguma”? – Teisingai, „mažuma”.
Todėl suprantama, kodėl skelbi, kad
„Konstitucija yra priimta ne tam, kad Valstybė būtų valdoma daugumos”.
**********************************************************************
Tik ką toks vogravimas bendro turi su tautos kaip aukščiausio politinio suvereno ir Vakarų demokratijos pamatinėmis sampratomis? – Nieko.
Tuo labiau, kad net anuomet sukurtoji Konstitucija vienareikšmiškai pripažįsta tik vyro ir moters santuoką bei šeimą tik jos pagrindu.
**********************************************************************
Graudu, Žalimai, kad ėmei sanguliauti su „neokomunizmo šmėkla”. Gėdinga.

s.m.

nagi nagi, devyniasdešimt kiek procentų suvereno „mažuma” patvirtino referendume konstituciją?
Ir keli procentai sudaro „daugumą”, kuriems du ligoniai yra „šeima”.
Tataigis.

gfgfgfg

Matau, kad šis pilietis jaučiasi įsitvirtines, kaip kad jautėsi tovariščius Šarikas Poligrafas Poligrafivočius,esą jis jau yra įsitvirtinęs prof. Preobraženskio bute. Dabar jau galima ir mužikėliams protą pakrušti… Jie žino viską geriau. Visa ko pradžia yra puikybė.

Dabartine

KT veikla, jo nuostatos ir jo proto bokstai yra Lietuvos beda ir nelaime.

kkk

klanų diriguojamais feikiniais „rinkimais” tokio brudo neišmėši.
tik visuotinu referendumu pakeitus butaforinę tititiuciją ir naujame K. variante panaikinus „dvasių šamanų” kontorą ,galima galvoti apie kažkokius pozityvius pokyčius išvalant Lietuvą nuo liberastinio-orwelinio mėšlo.

bet

propatrioniškoms zylėms labiau rūpi partijos kūrimas.
zylių pastangas kkk žalimai nukanalizuos su šypsena.

gerai, kai beveik visi beraščiai ir durniai

tik KGB auklėtiniai bei Partijos nariai moka skaityti ir protingai supranta Konstituciją.
Visi kiti beraščiai ir durniai.
VOT !!!

trumpas kkk išaiškinimas

kumečių prievolė yra dirbti ponų naudai ir mokėti duokles režimo išlaikymui.
visa kita ne baudžiauninkų reikalas.

stasys

Dabar suprantu kodėl ant Žalimo pyksta kritinės masės visuomenėje ieškotojai . Tokį žmogų butu sunku paversti kritinės masės turiniu . Demokratija tai procesas ..kuriam atsakimai negali būti formuojami KT . Autorius suklydo . Dauguma kuria tas taisykles principu ‘visi už viena ir vienas už visus’ . Jei nors vienas prieštarauja ta norma negali tapti privaloma, be abejo čia eina kalba apie normas o ne ju sudėtį .

Dauguma

„Ne daugumai yra spręsti kas yra šeima, o kas yra ne”.
Kalbama apie Tautos daugumą, priėmusią pačią Konstituciją. Ne jai spręsti…
Bet kai Konstitucinis teismas sprendžia, kas yra šeima (pagal Tautos daugumos) patvirtintą Konstituciją), lemia KT teisėjų daugumos balsas. Kaip čia yra?

p. Žalimai,

ar pačioje Konstitucijoje yra straipsnis, kad TIK Konstitucinio Teismo „dvasiniai” išaiškinimai „čainikams” yra TEISINGI (kaip nuolat skelbiate ir skelbia kai kurie kiti Konstitucinės teisės „žinovai”)? Kad jie PRIVALOMI net Tautai kaip aukščiausiam politiniam suverenui BESĄLYGIŠKAI juos vykdyti? – Taigi, kad NE! Vadinasi, tie kurie taip sklaidosi, kaip pats sklaidotės, tai daro prieštaraudami pačiai Konstitucijai (ir net jos „dvasiai”). Teisingumas nėra tik KT prerogatyva, (jeigu tik mes priskiriame save Vakarų civilizacijai). Todėl anksčiau ar vėliau, kaip aukščiausios Tautos Valios uzurpatoriai, privalės stoti prieš Tautos kaip aukščiausio politinio Suvereno teismą, o jų nusikaltimams įvertinti pakaks pačios Konstitucijos. ********************************************************************* Tuo labiau, kad patys Konstitucinio Teismo „dvasiniai” išaiškinimai „čainikams” yra įkvėpti klaninės kairuoliškos ideologijos [įrodomai diegiami ne visuotinio, ne bendražmogiško gėrio (teisingumo) idealo] –… Skaityti daugiau »

 kaip

gera būti nesuvokiamo žodžio teismo pirmininkku, sprendžiant iš nuotraukos.

Žodžio laisvė...

Žalimai,pasiklydai tarp trijų pušų.Pradėjai kliedėti.Kas ir kiek tau moka už Tautos
mulkinimą?

Stasiui

Bandžiau suvokti mintį, bet pasimečiau. Man dar augti ir augti iki tokių minties bokštų:

„Dabar suprantu kodėl ant Žalimo pyksta kritinės masės visuomenėje ieškotojai . Tokį žmogų butu sunku paversti kritinės masės turiniu . Demokratija tai procesas ..kuriam atsakimai negali būti formuojami KT . Autorius suklydo . Dauguma kuria tas taisykles principu ‘visi už viena ir vienas už visus’ . Jei nors vienas prieštarauja ta norma negali tapti privaloma, be abejo čia eina kalba apie normas o ne ju sudėtį .”

Janis

Žalimas yra šalininkas to sovietinio klano, kuriam
Конституция это дышло – куда повернул, туда вышло…

Žmogiškoji prigimtis

Ne palaido gyvenimo mėgėjams spręsti, kas yra šeima!

>Stasiui 2019-10-30 12:02

Kam grąžinate į apyvartą bevertį brokuotą daiktą – kontorinį šiukšlintoją ir etatinį jovalo gamintoją štazį, kai yra pakankamai rimtų temų, paliestų skirtingų komentatorių?
A, tai tu, štazi, pats į save kreipeisi ir dabar imsies atsakinėti, beraštį vaidinti, jaukti komentarų skiltį? – Kaip iškart to nesupratau? – Atsiprašau.
Š. peržengiamas, o ne į jį minama.

Naujas kandidatas

į diktatorius apsireiškė – runkeliams riesta bus. Balsuokit ir toliau už eksiukus.

stasys

2019-10-30 12:02 ..Viskas gerai tik nesiįjaudinkite taip emocijomis,.. kol minties ‘povai’ po tiesas.lt vaikšto išskleidę uodegas kažkam juk reikia viena kita minti įterpti kuri bent trupučiu paskatintu mastymo ir vaizduotės darbą kartu . Sveika visuomenė nekelia sau klausimu kaip veikia joje sprendimu priėmimas ” visi už viena ir vienas už visus” . 🙂

Prie ko KGB ?

Jis , kaip europietis susipratęs, tik elementariai skaito tarp eilučių ir vykdo Briuselio direktyvas .

habilitās

1992 m. vasarą buvo parengti du Konstitucijos projektai. Vienas Aukščiausiosios Tarybos komisijos, kitas – Sąjūdžio koalicijos. Vėliau buvo sudaryta derinimo grupė, kuri pateikė referendumui vieną kompromisinį projektą. Deja, tas kompromisas buvo butaforinis, daug neišspręstų klausimų buvo palikta kito Seimo kadencijai, kurie taip ir liko neišspręsti, nes rinkimus laimėjo ne tie, kurie tikėjosi. Dabartinė Konstitucija yra kalambūrų kratinys, ji senai turėjo būti pakeista, kol nebuvo įkurtas Konstitucinis teismas, leidęs atsirasti „dvasioms“ bei jomis grindžiamoms interpretacijoms, pačiai Konstitucijai paliekant antraeilį vaidmenį. Šią problemą galėtų išspręsti dviejų lygių parlamentas, kur aukštesnieji rūmai, išrinkti, o ne paskirti, kaip dabartinis KT, vertintų ar parengtas teisės aktas atitinka Konstitucijos nuostatoms, ar ne, prieš jį paleidžiant į gyvenimą, o ne po to, kai kam nors ir kada… Skaityti daugiau »

Kada

jo kadencijos pabaiga?

Ne Žalimui su Simonko

turi tarnauti Konstitucija, bet Tautai. Žalimui atviri Nyderlandai, Kanada… Platus pasirinkimas.

Čia

galėtų rasti sau įkvėpimo naujai besikuriančios partijos. Nauja Konstitucija, dviejų lygių parlamentas, jokių ,,dievų” po KT širma… Už tokią programą balsuočiau.

če če če

Įsisvajojote 🙂 Jokie juozaičio paksininkai ir jokios radžvilų zylės tokio dalyko nedarys- nemato reikalo, o ir idėjų neturi.
Gyvensim pagal dvasių Sapnininką kol pareis visiškas psdc.

Vilnietis

Žalimas dar pridėjo sau metų griežto rėžimo kalėjime pasikeitus valdžiai!

nedidelis pastebejimas

suprantu, kad krtais norisi issikrauti rasant komentarus. bet bukime realistai, niekas su KT nepasikeis bent jau per artimiausias kelias seimo kadencijas, jie per daug stiprus, ju realiai ne viena is dabartiniu Seime esanciu partiju nelies, nes arba pritaria, ka KT daro, arba bijo. Is nauju, net nesvarbu, kiek ju pateks i Seima, daugumos neuzteks ne tik kad KT pertvarkymui, bet ir personaliju keitimui. nesakau, kad man tai patinka, bet taip yra. o cia kazkas raso apie Konstitucijos keitima, ar Zalimo sodinima ateityje. Taip, tai samojinga, bet juk nieko is to nebus. geriau ka nors racionaliai pasiulytumete, o ne tokius vejus. Juk tokiems siulytojams ir Radzvilas tuo pasidarys blogas, ir Sinica ir visi kiti

grybes palikuonis -

jokiame teisme nedirbes, jokios teisejo praktikos neurejes tik plest i KT teisejo kede isodintas, netrukus ir patubdytas jo virsuneje. Toks bukagalvis teoretikas aiskina visiems zinomus dalykus, tik is kito puses. galimai, gavo gera Sorsoso baksisa, kad nori mutinti Lietuva. Toki , keliu milijonu baksisa gavo ir JAV Supreme court teisejas Kennedy, atiuodamas 5 balsa uz geju vedybas. Ir po to pasitrauke mirti, praturtines kisene, nuskurdines DVASISKAI SALI. Zalimas — karjeros varguolis.

nedideliam padūsavimui

Jūs kažkaip įsigudrinate verkšlenti apeinant esminius galimybių svertus. Galima įtarti, jog esate burliokinis lietuviakalbis mužikėlis, kuris laukia kol malonės į sterblę nukris „niamokamaj”. Jeigu įsivaizduoti, jog be naujų partijėlių steigimo ir mitinės „piargalės” rinkimų cirke kito kelio nėra, tuomet lyg ir tamstos teisybė būtų. Bet pergalių prieš sistemą pagal sistemos taisykles juk tikrai nebus, dėl to svaigsta tik visiški pridurkai. Sistemą kapituliuoti gali priversti tik masinis piliečių nepaklusnumas. Tai vienintelė galimybė esamoje padėtyje. Kiek ji reali? Kada gali realizuotis? Tik tada, kai mužikai kumečiai suvoks jog Geras Caras tikrai nebeateis ir nemokamai nieko nebus. Kol yra regimybė, jog „kažkas kiti” išspręs problemas, tol degradacijos ir puvimo procesai tęsis. Ar gali lietuviai surengti bendranacionalinį streiką, ar gali surengti totalų valdžios boikotą?… Skaityti daugiau »

nedideliam padūsavimui

dabartinės lietuvybės simboliu Vytis būti negali.
Na kokie gi lietuviai riteriai-karžygiai? Cirkas, juokų juokai ir anekdotai.
Dabarties lietuvių herbui geriausiai tiktų dauniškai išsižiojęs mulkis raitas ant asilo jojantis balsuoti.

Birute

kokias cia peza nesamones sitas?

nedideliam padusavimui- 16:46

bendranacionalinis streikas ir valdzios boikotas??? cia jau ne graudu, bet juokinga. baikite nemoksline fantastika skaityti, iseikite i lauka bent kartais, pamatysite daug ko naujo. geros dienos

taigi

ne durnas, o virsininkas

stasys

Žmonėms įprasta prisifantazuoti o paskui dėl to gultis po gyvenimo traukiniu . Atrodo kas paprasčiau KT teisėjas Žalimas labai aiškiai išdėstė kokiais principais veikia ta dvasiomis apipinta institucija .Ir še tau kad nori spiečiaus Juzės atsisako pasiduoti savo klausos organams ir atkakliai toliau neigia ta faktą kad anapus klaviatūros ir žydrų ekranu stūkso visai kitoks pasaulis .Pasaulis pilnas galimybių žmogui ,..trūksta tik idėju ir atkaklaus darbo . Taip , galima stoti į tokia pozicija ir užsispyrusiai toliau ieškoti to kritinio visuomenės taško iš kurio ta visuomenė labiau panėšėtu į vienoda melžiamų karvių bandą .. bet ka tai bendro turi su pilietine visuomene kurioje vyrauja daug nuomoniu ir požiūrių ir tai neišskiria ,..priešingai vienija žmones? Pagal mane tai nieko . Dauguma… Skaityti daugiau »

taigisui

Nesivaipykite, o skaitykite atidžiai kas buvo rašyta – komentare nėra teiginio KAD BUS nacionalinis streikas ar valdžios(chuntos) boikoto akcijos.
Komentare teigiama, jog tai BŪTŲ vienintelės galimos realios priemonės esamai padėčiai pakeisti.
Ne aplink susireikšminusius vadukus susispietusių klapčiukų partijėlių kūrimas ir ne „rinkimų” feikai gali pakeisti šūdiną santvarką į žmonišką.
O ar bus ar ne imtasi realiai veiksmingų dalykų ar ne, suprantama,
klausimas retorinis, nes –
akivaizdu jog lietuviai yra apkiautėlių, nevykėlių ir vėplų banda.
Radikalių ir aktyvių veiksmų gali imtis tik sąmoninga Politinė Tauta.
Kumečių kaimenė nėra tauta.

Suma

veiksmų imtis gali tik Tauta, o kaimenė nėra tauta. Todėl nieko nebus, nes
niekas nieko negali, če letuva … didviriu zeme)

 > D.Žalimui

Gerb.KT pirmininke, Jūsų politinė ir teisinė veikla vadovaujant šiai aukščiausiai teisinei institucijai,parodo,kad sėdite ne ,,savo kėdėje”.Deja.Daugeliu atveju Jums vadovaujant KT užuot aiškinti Jo esmę ir aukštų valdžios organų išleistų teisės aktų ir sprendimų atitikimą Konstitucijos nuostatoms,savavališkai kuriate ,,naują konstitucinę dvasią”.Tad, minėtas liberalmarksistinių idėjinių nuostatų brukimas į Tautos priimtą Lietuvos Konstituciją yra teisinis niekinys.Valstybės suverenas yra lietuvių tauta.

suverenas?

Taip, suverenas yra Tauta.
Savoka „Tauta” turi realią prasmę tik su dėmeniu „politinė”.
Lietuviai nėra politinė tauta.
Lietuviai yra apkiautusių nevykėlių etninis sambūris – geriausiu atveju, o realiai yra lietuviakalbiai postsovietiniai burliokai.
Jokiems burliokams mužikams niekas suvereno teisių niekada nedavė ir neduos.
Suvereno teisės yra ne nachaliavai dykai iš malonių gaunamos, o pasiimamos ryžtu ir valia išreikštais per Veiksmą.
Laukti teisių galima iki svieto pabaigos – laukiančių istorija nepasigaili.
Pakaks kliedėti apie tai kas mulkiams nepriklauso , marš į šiukšlyną smirdėti.

didvyrių ainis

Viskas būtų dauk gereu, jeigu pasistatytume sau Didingą Vyčio paminklą –
tada visi mus gerptų ir nelaikytų durnajs.
Gal kaškas iš ušsienio galėtų mums pastatyti? Nias mes patys taj nelabai galim…

la amour

„Visos viltys į “Centro partiją- Gerovės Lietuva”
.
durnius myli viltį, viltis myli durnių. 🙂
.
ir ką darysi, kai puteikio šaika apsilažalins ?
.
nmusižudysi ar pasibalnosi kitą „viltį”?

grėsmių grėsmė

Žmogeliai kurie mažiausiai gaudosi politikoj yra patys aktyviausi balsuotojai.
Lietuvai tai yra mirties nuosprendį lemiantis veiksnys.
Šį kraštą pražudys ne ruskijos ordos užpuolimas, o vietiniai kvailiai.

dėsnis

Kaip taisyklė, veršius ir avinus gano šašlikų mėgėjai.
Liūtų negano niekas.

LIETUVYS

Mes esam narsūs! Mus vienija alus ir kašio pergalės.
O dar smagu, kada kaimyno kluonas dega.
Didžiuokimės – kitų tokių pasaulyje nėra!

yra šalis

„Kapuos kur miega didvyriai”?
Ne- jie ten vartosi arba dega iš gėdos.

degradui žalimui ir beretiniams zombiams

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

..

brangauslietuvosžmogaus graužatis

– Nu, kodėl niekas manęs nemyli ir negerbia, kodėl niekas neatjaučia-
juk esu išties vertas pasigailėjimo.

herojiškas genas

Mums reikia …pasiskelbti invalidų tauta.
Neįgaliesiems juk priklauso visokios lengvatos!
Gal ir iš Briuselio gautume pašalpų?

Bussines view

Lietuviai komoje. Neužilgo išmirs. Reiškia- grabai branKz!

78
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top