Nuo bačkos. Gabrielius Landsbergis: partija turi aiškų planą, kaip pakeisti politinę padėtį Lietuvoje

Be komentarų.

BNS

Opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad partija turi aiškų planą, kaip pakeisti politinę padėtį Lietuvoje, išspręsti įsisenėjusias problemas ir atgaivinti šalies ekonomiką.

„Pirmiausia – tai teisinga ir skaidri Lietuva. Turime sau kelti aukščiausius skaidrumo reikalavimus. Tik tokiu būdu galime tikėtis visuomenės tikėjimo ir pasitikėjimo. Antra, mes turime aiškų planą, kaip atgaivinti Lietuvos ekonomiką. Kaip užtikrinti, kad daugiau lietuvių turėtų darbo ir padorius atlyginimus. Žinome, kaip užtikrinti, kad pensijos tikrai augtų, ne tik prieš rinkimus. Tai galima pasiekt nebebarstant pinigų, o sutelkiant valstybės pastangas ten, kur pokytis būtų ryškiausias“, – šeštadienį Vilniuje vykstančiame partijos tarybos posėdyje teigė G. Landsbergis.

TS-LKD lyderis pabrėžė būtinybę pakeisti švietimo sistemą, kur jau bene dvidešimt metų nevyksta jokių reikšmingų pokyčių, ir pateikė naujus šeimos politikos pasiūlymus.

„Mes žinome kaip užtikrinti geriausią išsilavinimą visiems Lietuvos vaikams. Milžiniški skirtumai, lemiantys skirtingus pasiekimus yra lemiami mokytojų ir priemonių, kurios kliūna mokykloms. Geri mokytojai, geros mokyklos užtikrins, kad visi Lietuvos vaikai gaus geriausią įmanomą išsilavinimą Lietuvoje. Pasiūlysime realią pagalbą šeimoms. Nustoję kariauti ideologinius karus, pasiūlysime tai, kas šeimų gyvenimą gali padaryti lengvesnį, ir paskatins turėti daugiau vaikų“, – teigė G. Landsbergis.

Pasak jo, Lietuva nebegali sau leisti iššvaistyti dar ketverių metų.

„Jau šiandien uždirbame mažiausiai iš Baltijos valstybių, jau šiandien mūsų pensijos mažiausios Baltijos regione. Jeigu Lietuva leistų sau dar ketverius prarastus metus, Lietuvoje nuo alkoholizmo mirtų ir nusižudytų bemaž aštuoni tūkstančiai žmonių – tiek, kiek žuvo nuo rusų kulkų ir bombų Ukrainoje. Vien per pastaruosius trejus metus emigravo daugiau žmonių, nei gyvena Marijampolėje. Tik Lietuva nekariauja“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Partijos taryba ketina patvirtinti rinkimų programos gaires, priimti rezoliucijas dėl padėties šalyje.

Šaltinis: faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mutacija

„Žinome, kaip užtikrinti, kad pensijos…”
„Mes žinome kaip užtikrinti geriausią išsilavinimą…”„Mes žinome, kaip!”

Šitą

nesubrendėlį geriau į bačką negu ant bačkos. Jis, mat, žino, tik nesako. Kiek „stebuklingų ” konservuotų planų jau girdėjom-ausys linksta. Ekonomika -irgi. Man jis labai į Paksą panašus :kalba tik kad kalbėti.

Austėja

Reikia visas mokyklas padaryti privačiomis Karalienės Marčios valdomis, vaikus auklėti amżino dėkingumo landsbergiams dvasia, įvesti privalomą šventę t.y. Padėkos Tėtei dieną ir t.t. Perauklėti buduliai dirbs partijos labui ir pastatys eurokomunizmo rytojų.

Naikinant

mokyklas,gero švietimo nebus.Kaip ir ligonines.Šiurpas nukrato paskaičius.

Žino bet

nesako. Gal ir į kapus paslaptį nusineš, arba tik labai, labai artimiems papasakos.O tautai seks pasakas prieš rinkimus, apie laimingą ir gražų gyvenimą.

vaa

kurkit būstus jaunomas šeimoms, gražinkit moteris į šeimą, mokėkit vyrams atlyginimus tokius kad vyrai galėtų išlaikyti šeimas. .1941-1945 m. buvo išžudyti vyrai, moterys buvo priverstos dirbti – tokia buvo Stalino politika pagal tuo metu buvusią padėtį… Lietuva vis dar gyvena Stalino politika moterų atžvilgiu, versdama moteris dirbti, dėl mažų vyrams mokamų atlyginimų ir moterys nenori gimdyti ir auginti vaikų skurde ir skurdui…

taoi

Lansbergi apsiginklavot ir keisit politiką – ” Liberal-fašistinė valdžia į Lietuvos patriotus nutaikė garso patranką” Published March 12, 2016, šauksmas lt.?

planas

Bumgardner welkome,
Skolinsimės iš Wallstreeto kuo brangiau,
Mažinsime mokesčius skandinavų bankams,
Pirksim daug brangių pasenusių ginklų,
Darysim dar vieną naktinę mokesčių reformą,
Mažinsime motinystės išmokas,
Naikinsime lietuviškus tapatybės dokumentus ir įvesdime europiečio kortelę,
Pasididinsime valdžios aparato algas,
Įteisinsime vergiją de jure,
Sieksime pakeisti konstituciją, kad Lietuvos Dalia galėtų prezidentauti iki gyvos galvos,
Uždrausime violetinę spalvą kaip ekstremistinę,
Siūlysime Popiežiui kanonizuoti Smaukūnaitę kaip šv. Motiną kankinę,
Paskelbsime Landsbergius valdančiąja dinastija

Babūnė

Ministru pirmininku Gabrielių paskirti, Austėją – švietimo ministre, Bus tvarka Lietuvos ūkyje ir pertvarkos švietime.

CitizenGo

Earlier this week in Brussels, the Dutch President of the EU’s European Commission presented two documents that would have forced Member States to change their domestic laws to accommodate LGBT practices and lifestyles. Hungary was the sole Member State to stand in opposition to these dangerous bills. Their veto meant that the dangerous documents were not adopted. Now, Hungary is being slammed by the LGBT lobby for their defense of the natural family. Please help us show Hungary that they are not alone. We stand with them, and we are thankful for their defense of our shared values. Hungary has long been known by their firm stance on family policy issues in the European Union. Over the last few years… Skaityti daugiau »

Tarabilda apie CitizenGo peticiją

Peticija labai rimta. Ir štai kas iš šios komentatoriaus info aiškėja, kas mums nebuvo žinoma. 1. Kad Europos komisijai buvo pateikti tokie du LGTB dokumentai. 2. Komentare sakoma, kad tik Vengrija vetavo. Klausimas, kodėl nežinome, ar balsavo ir kaip Lietuvos atstovas (ai).
Todėl visai gali būti, kad be mūsų žinios jau pasirašytas ne vienas panašus dokumentas, nusispjaunant į mūsų Konstituciją ir iš pamatinio valstybės dokumento verčiant ją tik popierine brošiūra. Už tokius dalykus reikėtų bausti kaip už valstybės išdavimą ir kėsinimasi į valstybės konstitucinius pamatus.

Čia vertimas

CitizenGo 2016/03/13 00:49 Anksčiau šią savaitę Briuselyje, Olandijos prezidentas ES Europos Komisijai pateikė du dokumentus, kurie būtų priversti valstybes nares pakeisti savo nacionalinius įstatymus, kad tilptų LGBT praktikos ir gyvenimo būdu. Vengrija buvo vienintelė valstybė narė, buvo opozicijoje šių pavojingų briedų valstybėms. Veto reiškia, kad pavojingi dokumentai nebuvo priimti. Dabar, Vengrija yra patekusi į LGBT lobistams savo natūralios šeimos gynybą. Prašome padėti mums ir parodyti, kad Vengrija yra ne viena šalis. Mes stovėsime su jumis, ir mes būsime dėkingi už savo gynybą mūsų bendroms vertybėms. Vengrija ilgą laiką buvo žinoma savo tvirtą poziciją dėl šeimos politikos klausimais Europos Sąjungoje. Per pastaruosius kelerius metus buvo milžiniškas politinis spaudimas Vengrijai liberalizuoti savo nacionalinę politiką, kad būtų galima (ir net skatina) tos pačios… Skaityti daugiau »

Tai va

Konserviniai-liberastiniai išgamos čia Lietuvoje ir Bruselyje abiem rankom balsavo už Olandijos prezidento siųlymus.

ruta

Turint Lietuvoje konservatoriu – liberalu partija , net priesu nereikia , kai tik kokia milijonine sutartis , ES sprendimas / palaiko net degeneratinius Estrelos siulimus/, tai viskas tik i nenauda Lietuvos nepriklausomybei .

Pensininke

Dauguma Lietuvos liaudies kurcia ir akla, nes balsuoja uz sistemines, pastoviai valstybe valdancias korumpuotu partiju gaujas.Todel dauguma liaudies girdoma, mokyklos naikinamos, kad nusigerusius ir nemokytus butu lengviau valdyti.

svarbiausia - nebausti

nebausti apsivogusių komunistų
nebausti apsipedofilinusių kgbistų
nebausti prokurorų, kurie visa tai leidžia

Kas ten už Lietuvą balsavo

Prezidentė ar Butkevičius?

ieškokime

Susitarkime ir ateinančiuose rinkimuose nebalsuokime už visas jau valdžiusias Lietuvą partijas. Tik taip galime laukti kažko naujo. Dabar jau negalima klausytis nei kairės nei dešinės, tiesiog šiurpsti išvydęs televizijos ekrane. Reikia alternatyvos

Skaitytojas.

Siaubas…..

> Kas ten už Lietuvą balsavo       2016-03-13 1

Taigi jie ne europarlamentarai…ir kaip jie galėjo balsuoti ?
Negi tokių paprastų tiesų nežinot ? Europarlamentarai yra šie :
Petras AUŠTREVIČIUS,
Zigmantas BALČYTIS,
Vilija BLINKEVIČIŪTĖ,
Antanas GUOGA,
Gabrielius LANDSBERGIS,
Valentinas MAZURONIS,
Rolandas PAKSAS,
Bronis ROPĖ,
Algirdas SAUDARGAS,
Valdemar TOMAŠEVSKI,
Viktor USPASKICH.
Kas kaip balsavo rasti nesugebėjau.

Tarabilda to > Kas ten už Lietuvą balsavo 2016-

Neklaidinkite. Tie yra išsibarstę po frakcijas ir Lietuvos kaip valstybės neatstovauja. Kalba eina apie valstybių narių balsavimą. Ten valstybę atstovauja arba Grybauskaitė, arba Butkevičius.

Stasys

Bent man, labai primena TSKP suvažiavimą.

mama š kaimo

Na, vistik oasigėrėjimo vertas demagogo talentas. Pristatyti „aiškų plana’, nepasakant visiškai nieko. Prisimenu jaunystėje girdėtas Brežnevo kalbas Čia lygiai tas pats – iš.girsti pirmą sakinį ir gali tęsti

Iš esmės

TS-LKD partija turi labai aiškų planą kaip pagerinti padėtį Lietuvoje ir padaryti labai skaidrią sistemą. Tačiau šitas planas laikomas paslaptyje, kadangi jo negalėtų pavogti politiniai oponentai. O politiniai oponentai savo ruožtu irgi norėdami labai gero Lietuvos žmonėms bando šitą planą gauti ir jiems niekaip nesiseka. Šis labai geras planas bus įgyvendinamas tik tada, jeigu TS-LKD bus išrinkti į seimą, o jeigu nebus išrinkti – situacija Lietuvoje vis blogės (na nebent tą planą sugebės pavogti tie kurie bus valdžioje). Žodžiu, kova už Lietuvos gerovę yra nuožmi ir amžina.

Daina

Demagogas ir jo svajonių pilys…. Kiek makaronų ant ausų iki rinkimų! Ar ausys atlaikys? Gal atlaikys, nes labai jau seniai ir gausiai kabinami makaronai ant budulių ausų….

Iš esmėsui (ei)

Ar įmanoma ką nors pavogti iš tuščios etažerės?

Gabriukas

utėlė ant Lietuvos kūno su visais konservatoriais, plius liberalai.

na jau

ir užgiedojo broileris krikštolines giesmes, bet ne nuo bačkos, o nuo griūvančios senos tvoros. Bet rinkėjai jau ne vištos, kurioms pasaulis baigiasi tvora..

Papildau gabriuką

utėlės ant Lietuvos kūno dar yra raudonieji socdemai plius raudonieji tvarkiečiai plius raudonieji darbiečiai plius raudonieji lenkai. Kas dar?

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top