Nuo bačkos. Naglis Puteikis ir Kristupas Krivickas: Kai mūsų koalicija pateks į Seimą, ten bus liūdna susitepusiems, korumpuotiems politikams

BNS

Televizijos prodiuseris Kristupas Krivickas ir parlamentaras Naglis Puteikis vienijasi Seimo rinkimams.

Pasivadinę „Antikorupcine Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koalicija“ jie žada Seimo narių mandatų siekti kaip nepriklausomi kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose.

„Kaip nepriklausomi kandidatai dalyvausime Seimo rinkimuose, kviesime tokiais pat nepriklausomais kandidatais tapti ir prie mūsų antikorupcinės kovos prisidėti ir kitus visuomenei gerai žinomus ir pasitikėjimą turinčius žmones, kurie taip pat galvoja, kad korupcija šiandien yra pagrindinė Lietuvos problema“, – žurnalistams trečiadienį sakė K.Krivickas.

Jie taip pat žada prašyti mažesnių politinių partijų paramos, kad šios suteiktų platformą judėjimui rinkimuose dalyvauti ir daugiamandatėje rinkimų apygardoje. N.Puteikis žurnalistams sakė savo kandidatūrą į Seimą kelsiąs Danės vienmandatėje apygardoje, K.Krivickas teigė dėl savo vienmandatės apygardos dar nenusprendęs.

Patekęs į Seimą judėjimas žada steigti antikorupcijos komisaro pareigybę kiekvienoje valstybės ir savivaldybės įstaigoje, taip pat stiprinti antikorupcines institucijas, „jeigu reikia, padidinti Specialiųjų tyrimų tarnybos biudžetą dvigubai ar trigubai“.

K.Krivickas ir N.Puteikis taip pat mano, jog baudžiamoji atsakomybė už korupcinius nusikaltimus turi būti griežtesnė.

„Visi vagys ir kyšininkai turi sėdėti kalėjime nors trumpai, bet realiai“, – kalbėjo K.Krivickas.

Kandidatai žadėjo tik iš asmeninių lėšų finansuoti savo rinkimų kampaniją.

„Kai į Seimą buvo renkamas Arūnas Valinskas, jis sakė, kad Seime bus linksma. Kai mes ateisime ir mūsų koalicija pateks į Seimą, tai ten bus liūdna susitepusiems, korumpuotiems politikams“, – sakė K.Krivickas.

Seimo rinkimai vyks 2016 metų spalį.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tėvas Gorjo

Puteikis dėsningai priėjo liepto galą. Labai tiksliai naująją koaliciją pavadino vienas Delfi komentatorius: „MMM 2016-05-25 11:37 IP: 95.173.43.194 Pasivadintu pvz „krivapute”, o jei kaip kazkas minejo pasijungtu to paties plauko grineviciute, tai galetu vadintis „grina krivapute” :)))

to Tėvas Gorjo

Esi protingas? Intelektualas? Moki skiemenimis skaityti?

skaitytojai

Kraupiausioj Kedziu tragedijoj,karstai gynes mergyte,nufilmaves drebancius,meluojancius prokurorus,Kristupas persiverte ir pradejo smeizti Drasiu,vadindamas Ji narkomanu.Te pasidomi sis zmogus,kad Drasius laikesi sveiko gyvenimo budo,net alkoholio nevartojo,sportavo,buvo tikras kulturistas,o vasaros metu Palangoj dirbo gelbetoju,gelbejo poilsiautoju gyvybes. Ar priimtu kas i toki rizikinga darba narkomana ???O Puteikis kasa sau duobe eidamas koja kojon su parsidaveliais.

blogasblogas

Še tau babcia ir devintinės! Nesupratau. O tai kaip bus su tom prisigirtom 71 vietomis seime? Tai jau nuleidom sparnelius? Nepavyko piratui nei ką pavogti, nei užgrobti anei sukalti. Vietoje didžiulės „Gelbėjimo armijos” bus tik koalicija iš dviejų koalų-teletabių. Tinkis Vinkis ir Dipsis. O kur piratės? Bulves triume skuta? Ar kaip žiurkės jau paliko laivą-vaiduoklį? Išgasdins mat, du cirkininkai sistemos šulus… Kur gi ne. Tuoj,aha, batraiščius tik pirmiau išsiprosys ir puls lakstyti. Puteiki, a girdž- ar žinai kaip vadinasi tie kur dirba gasdintojais? Baidyklės. Čiučelos! Gal norit pasitreniruoti? Man kas vasarą špokai trešnes nulesa. Duosiu abiems po medį, lipkit mosikuokit, rėkaukit, kiek telpa. („Rodyk ką moki, ša la la la la, rodyk ką mo-o-ki, šalialialialia lia..) Gerai pasirodysit, duosiu po… Skaityti daugiau »

Liūdna,  merginos

Semui bus liūdna. Buvo žadėta jog ateis ne mażiau kaip 71 cirkinikas.
Dabar pasirodo jog jau tik du.
Štepselis ir Tarapunka.
Jeigu per metus iš arminos liko tik du,tai iki rinkimų koalicija gali sumažėti dar perpus.
Puteiki, o šiaip, aplamai,be šnekų ir algos ėmimo už bezdėjimą- tu darbą kokį dirbti dar moki?
Dėl visa ko gal kokius taksistų kursus palankyk.
Maža kas bus kitą dieną po rinkimų…

muilo opera

Zasranų kronikos-2

Prajuokino :)

„Kandidatai žadėjo tik iš asmeninių lėšų finansuoti savo rinkimų kampaniją.”
Ar taip, kaip tai per savivaldos rinkimus neva darė Puteikis – už „savus” ir neva „skolintus” leido Lietuvos sąrašo laikraštį?
Įdomu, kiek naivuolių tuo patikėjo?

krysa tūpas

Manęs, obana, nepriėmė į vaikpisių ir kyšininkų partiją.
Apmaudu, tikrai apmaudu. Kuo aš per prastas?
Kad patvorinius apsimečiau ginantis?
Baikit baikas, po to trigubai tuos garliavinius apšikau.
Ech,..
Teks dabar su tuo pajūrio pridurku kol kas koaluotis.
Vėliau matysim. Paditaikys geresnis variantas, išversiu kailį ir kvit.
Didelio čia daikto. Ne pirmas kartas.

Julius Puras

Kai kurias veiklas Puteikio vertinu neigemai bet vistik jaigu visi būtų seimo narei kaip Puteikis Lietuvos gyvenimas būtų teisingesnis ir sąžiningesnis. Kokiomis inspiracijomis vedamos „tiesos” parašė nuo bačkos. Greičiausia Puteikis gali atimti balsus iš „tiesų” favorito sėkmės džentelmeno Karbauskio ir jo visos spalvingos sėkmės džentelmenų komandos.

aišku,juokinga

Bet kaip kontrkandidatas vienmandatėje prieš kokį Žemaitaitį Krivickas smagiai sueitų.Puteikis,aišku,gali daugiau,bet jam nusistovėti reikėtų.

Nesupratau

tai Puteikis išdūrė ir centristus?
Ar centristai Puteikį???

Tėvas Gorjo

Juokdarys lūzeris tas Puteikis. Klouno tragedija yra, kai jis nebesuvokia, kad niekam yra jo juokai nebejuokingi, o jis tęsia pasirodymą.

matematika ir numerologija

prie 1 nulio pridėjus dar 1 nulį gaunasi …2!
nuliai.
ką kartais žymi dviem nuliais?
????
duris!
įėjimą į tualetą.
.
NP+KK = 0 + 0 = 00 = WC
seimūnai drebėkit- pisuarai ateina močit v sortire!

Už antinomenklatūrines  reformas...

Palaidokime rinkimuose ,,šimtatūkstantinę ”(LS) ir kitas valdžios partijas ,Seimą, pseudosavivaldą ir ES lėšas pavertusias loviu saviems, o piliečius – oligarchinės ,,valdomos demokratijos” santvarkos įkaitais.Tik už reformų siekiančias mažas, antinomenklatūrines partijas- Centro Partija ( Puteikis), LS (Kuolys) ir pan…Jei nepadėsime mažiukėms, sieksiančioms naikinti partinius sąrašus, įvesti kadencijų ribojimą valdžioje, įvesti renkamus teisėjus ir šerifus, referendumo įstatymą padaryti patogiu piliečiams ( ir t.t.) ,tai LR laukia agonija, o Tautos bėgimas iš skurstančios šalies neišvengiamas…Korumpuota, saviems ir oligarchų grupėms dirbanti politinė ir administracinė nomenklatūra ir mūsų pačių- daugumos piliečių- ribotumas, gobšumas, tarpusavio rietenos bei nesolidarumas pribaigs valstybę…Pribaigs šalį, korumpuotos nomenklatūros valia taip ir nepamačiusią demokratinės santvarkos…

to Už....

Nejuokinkit – tarsi puteikistai pirmiau pasirūpintų ne savimi, o visais???

Tėvas Gorjo reformatoriui

Nusibodai puteikiste. Jau kiti puteikistai ko gero prasikrapštė iš akių traiškanas, supratę avantiūristo fintus ir jiems viešai gėda prisipažinti, kad su tokiu buvo susidėję. Baik vieną kartą kliedėti apie nesisteminių jėgų telkimą, kuriam vadovautų tavo proteguojamas miglų Pūtikas oro gadintojas. Vien per šiuos keleta metų kiek jis peršuoliavo partijų ir paliko visas durniaus vietoj. Paskutiniai ant avantiūristo kabliuko užkibo centristai, o Lietuvos sąrašas po šiai dienai negali išsivėdinti to š. kvapo, kurį tasai jiems paliko.
Jei įmanoma tikra veikianti opozicija, tai tokių avantiūristų turėtų neprisileisti per patrankos šūvį. Tai politinis niekas kvadratu, drumsčiantis protą nusivylusiems ir nesusigaudantiems žmogeliams.

Pensininke

Is kur pas Kriviska tiek drasos, tiek valios gelezines, kad nepriimtas pas liberalus jis, kaip sakoma, neiejes pro duris lipa pro langa. Ar gali melagiui pasisekti kovoje su korupcija, jei jis kardinaliai pakeite nuomone apie ivykius Garliavoje. Kas prades kova TEISESAUGOJE , kuri ir turi kovoti su korupcija. Mano laikytas Puteikis padoresniu politiku susidejo su melagiu ir isverstaskuriu . Mat atsirado kovotojai, tai ka dirbs teisesauga?

PO TOKIOS

laidos, kokią kūrė K.Krivickas, [kaip palaikė Mergaitę ir Tiesą], eiti su Liberalų partija į Seimą – reškia absoliučiai neturėti nei politinės, nei kitokios įžvalgos. O dar pilti purvą ant mirusio, kurį kai jam buvo naudinga palaikė – reiškia ir menką supratimą apie moralę….Nepadės jam nei šeimos , nei kovinio sporto reklama…. Puteikis bent jau neverčia „skūros”…

Nuomonė

Kodėl, Nagli, su tuo išverstaskūriu susidėjai? Išdavė patvorinius, žinok išduos ir Tave.

O atrodė

Krivickas tvirtas vyras, bet ir jis krito. Ant savo paties grėblio. Gaila.
Pasidarė iš karto aišku, kai pradėjo kurti Ginčą dėl ginčo, kaip nusivylusi namų šeimininkė.
P.s. O visi vagys ir kyšininkai turi sėdėti ten, kur priklauso ir kiek priklauso.

neieškokite idealų

Kaip tik idealistai greitai palūžta politikoje,degraduoja ir nužmogėja,arba tampa primityviais fanatikais.Politikai reikia protingo ir apsukraus nešvento žmogaus,susigaudančio greitai kintančioje tikrovėje ir matančio pėstininko paaukojimą vardan bokšto išsaugojimo.Vien gerų norų tam nepakanka,nes sąlygos būna toksiškos iki beprotybės.Svarbiausia šiuo metu,kad to nešventojo politiko veiklos vektorius būtų Bendrojo Gėrio kryptimi ir kad jis būtų atskaitingas,su pasekmėmis sau,rinkėjams ir visuomenei.Nepaprastai sunku rasti tą tinkamą,kai 90% politikoje besisukančių yra Sistemoje savo vietą atradę,reikalingi Sistemai žmonės,arba šiems reikalingas sąrašinis balastas.Lengvų ir skanių atsakymų nėra.
Puteikyje matau ne itin brandų,bet teigiamą veikėją,Krivickas-galimai nebloga priemonė ir tik priemonė kai kuriems tikslams pasiekti,o abiejų keliamas antikorupcinis triukšmas-kaip Vyktaro ledai iš „kukurūzniko” Kėdainių stadione.

tarp kitko

mums, rinkėjams, neįdomu, kokios nuotaikos seime, kam linksma ar liūdna. Mums įdomūs darbo rezultatai, kurie tiesiogiai įtakoja mūsų gyvenimus. Ir ką jūs konkrečiai darysite, būtent darysite, kad būtų pasiektas rezultatas, kaip atsiskaitysite prieš rinkėjus apie nuveiktus darbus bendram visuomeniniam gyvenimui. Konkrečiai, paprastai ir aiškiai. Vakar LRT forumas dar kartą parodė, kad žmonės, einantys į didžiąją politiką, sąmoningai ar nesąmoningai, taip ir nesuvokia ką ten realiai nuveiks visuomenės gerovės labui. Neužtenka būti gražiam ir geram, reikia dar ir išmanyti dalykus, kurių imiesi. Kam jau kam, o Aleknai, kaip sportininkui profesionalui, turėtų būti aišku, kad disko ten mėtyti tikrai neteks. O jo komandos gražios merginos užduotas „klausimas” jam, buvo visiškas fiasko, kurio deja jis taip ir nesuprato. Tai ar verta diskutuoti toliau.… Skaityti daugiau »

Tulė

Prisimenu Krivicko laidas, nukreiptas prieš pedofilus…. Po to jis nutilo, pamačiau jį jau kuzės lietrytyje…. Pagalvojau,nutilo gal todėl, kad žmogui gyventi reikia Gal kas pagrasino, pašantažavo…. Bet kai išgirdau , kad seiman eina už pagrindinio Neringos varovo iš Lietuvos, o dabar kyšininko, nugaros, amo netekau. Visiškai pribaigė jo postringavimas apie Kedį narkomaną. Taip postringavo ir Stankūnaitė…. Puteiki, Puteiki, atmerk akis, su kokiu padaru eini obuoliauti?Ar ir tamsta galvoji, kad pedofilijos Garliavoje nebuvo, kad mergaitę laižė seneliai,kad Kedys ne tėvas gynęs mergaitę, o narkomanas?????Ar pamiršai patarlę, kad su kuo sutapsi , tuo pats tapsi. FE.kaip bjauru.

Ar vel Venckiene dorosi???

Prisiplakeliai ir aferistai turi sedeti Lukiskese o ne seime!!!!

Prikabino petnesa....

Kad Naglis butu sudirbtas!!!!

Antikedopedas

Atseit šie du Garliavos mafijinės banditų ir pedofilų gaujos rėmėjai tai švaručiai, niekuo nesusitepę….

Skeptikas

Kova su korupcija – tik imitacija tos kovos. Argi kuris nors politikas sako, kad nekovos su korupcija, kai jis nori (vėl) patekti į Seimą?

vajė vajė

musiau visi blogiečiai jau verkia seimo pakampėse. tokie didvyriai atšliaužt panoro.

Netikiu

nei tuo nei tuo. Pažįstu juos. Kaip nuluptus. Rinksite melagius? Jūsų valia.

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top