Nuo bačkos. Rengiamės Eurovizijai

Atsiliepiame į Naglio Puteikio veidaknygėje išplatintą prašymą:

Laikas rimtam rinkiminiam startui – prašytume Antikorupcinės koalicijos rinkiminiu klipu SKUBIAI pasidalinti feisbukuose, gmailuose ir jutūbėse – paimkit iš K.Krivicko, L.Kernagio ar mano feisbukų. Šiandien apie jį kaip mušantį dienos žiūrimumo rekordą ir hitą minėjo per LRT. Jau laikas rimtam rikiminiam startui –

prašytume Antikorupcinės koalicijos rinkiminiu klipu „Mafija, mafija visur” SKUBIAI pasidalinti feisbukuose, gmailuose ir jutūbėse – paimkit iš K.Krivicko, L.Kernagio ar mano feisbukų. Šiandien apie jį kaip mušantį dienos žiūrimumo rekordą ir hitą minėjo per LRT. Nuoroda į „Antikorupcinės koalicijos muzikinį klipą – Prieš valdžios mafiją!” youtube kanale.

Be komentarų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
52 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nu bliamba

Kaimo restoranas.

Pagarba drąsiems

žmonėms.Gal jie kur ir klysta,bet jie daro.

pop korm

buratinams patinka popsas/
o pigus popsas buratinams patinka dar labiau/
juk pigu!/:)

kilo klausimu

ar tik vijuneles dvaras susijes su vadinama mafija?

to pagarba

gal patikslintumėte, ką jie daro?
Aš tai matau, kaip jie cirkinasi – tai ir viskas.
Tai, žinoma, nedraudžiama, bet kodėl tai vadinama „kova su korupcija”?
Jokia kova – nei su korupcija, nei su savo kvailumu – čia net nekvepia.

pensininkas

Jie išjuokia dabartinę Lietuvos valdžią. Balsuosiu už šią Koaliciją. Tai vienintelė nesisteminė jėga kuri pateks į Seimą surinkusi 10-15 proc. rinkėjų balsų.

Algis

Tiesiog vienas žodis – apgailėtina…

Algis

Tiesiog apgailėtina…

Pensininkui

jūs tikrai ruošiatės balsuoti už politikus, kurie „kovos” su korupcionieriais častuškomis?

moksliškas išaiškinimas

Buratinas-pensininkas. – tai toks nusenęs kvailys su ilga nosimi ir asilo ausimis bei nesveikai liguistu polinkiu balsuoti.
Iškrypėlis.

Buitiškas moksliškui

Iš ligonių šaipytis negražu. Būkit europolitkorektiškas.

Dočys

A a a. Supratau, tai čia toks liaudiškas šposas buvo ta kova su korupcija. Nu Vilkaitis andai liksmiau šposydavo su zparožiečiu, kai į Prezidentus kandidatavo. Na su geru humoru čia gana stipriai puteikistai pro šoną pučia.

Dočiui

bet taikinys yra tie rinkėjai, kurių humoras yra būtent toks.
Tad klausimas turėtų būti keliamas kitaip: kas šį projektą strateguoja ir, žinoma, kas apmoka muziką?

Dočys

Greičiausiai Daktaras. Jo va ir yra toks skonis.

Pelėda Dočiui

Jei taip sakai,vanci tada po ta muzika turėtų būti ir užrašas „Rinkiminė agitacija apmokėta iš Daktaro kišenės”, ir kiek labdarys paaukojo.

s.m.

nu bliomba… čia jau beveik rimta… Mintis kovoti prieš mafiją „dažnukėmis”
(benkime svetimybių, lietuviai) gali ri nebloga. Jeigu tokių dažnukių va šitie dainorėlai sukurs 100500 ir transliuos kasdien po 100500 kartų tiesiai ing ausį tajai mafijai… Anoji prikurtusi anuš jau nebegalės nei balotiruotis, nei mabiliakais naudotis tardamasi dėl paskolų, kaip ten tų dar, aha, atkočiojimų(atkatų) ir kitokių „valdančiųjų” zababuškų.
Kuo daugiau dažnukių, tuo daugiau jas transliuojančių į mafijos ausį pensijonų dimikratų. Ir būūūūlbės vėėėėėl žyyyyydėėėėsssss….

reklamuoja mūsiškius

nuo tokio gražaus klipo daug papildomų balsų gaus mūsiškiai (komunistai „socialdemokratai”)

Mes balsuosim už Lietuvos Sąrašą,tačiau

ir šie tegul eina.Kodėl, Kernagis pakovojo seime.Ir manau,kad jie kovos.Jie kažką darys,kai kiti tik kritikuoja tuos kur daro.Tiems,kurie kažką daro ,negaila ,kad ir algas gaus,nei kiri komunistai,kurie tik rankas kilnoja.Jie nors vėją pakels.

Gerai,kad žmonės

išdrįsta.

O ar tai geriau

Uspascho partija?

Siaurapročiams komentuotojams...:)

Antikorupcinė koalicija, skirtingai nei ,,lovio” partijos neturi lėšų, todėl bando kreiptis į žmones kuo pigesniais ir prieinamesniais būdais…
Šaiposi iš popreklamų tik seklaus mąstymo dundukai, arba sistemos padlaižiai…Arba nihilistai ( taip irgi objektyviai padedantys sistemai) a la liudvikai-tarabildos…
Kiti mažiukai nepraeis, tad rekia palaikyti tą kompaniją, kurios lyderį sistemos karūna-Grybutė išvadino ,,Konstitucijos laužytoju”. Pokyčių šalininkai turi būti su ,,laužytojais” , nes jie vieninteliai pavojingi sistemai ir ji jų bijo…

Valinskio

chebra buvo dar kietesnė ( čiastuškų pavidale ) kovoj su ta bjauria korupcija.

Praeivis > Siaurapročiams komentuotojams...:)

Tokie pat klounai, kaip ir tamsta…
Totalitarinėj valstybėj rinkimų nebūna. Totalitarinėj valstybėj galimas tik pasipriešinimas…

kaip bebūtų

Kai vakar per radiją išgirdau TS-LK reklamą,kurioje Anūkėlis žada per 4 metus sukurti 150 000! darbo vietų…pagalvojau,kad jo senelis paslapčia seniai pasimiręs. 🙂 Nes kitus,kur kas mažesnio galingumo demagogijos ir populizmo užtaisus sprogdinusius,veikėjus Senelis be gailesčio išvadindavo Kremliaus tarnais.Galima daug ir gailiai verkti,kad degraduojame,todėl belieka žvengti iš idiotų.Baisiausia,kad vis dažniau pagaunu save už rankos tarsi iš šono žiūrint į Lietuvą,nes vis tiek nieko padaryti negali.

Pakanka tik palyginti

Sąjūdžio laiko vilties žmones ir jus, agitbrigadininkai, „kovotojai su mafija”,
išgirsti šitą juodmarškinį popsą…
Jums sakau rimtai – tai užp..a juodai.

kaip bebūtų

Nors,tenka pripažinti,Anūkėlio demagogijoje galbūt ir yra logikos.Tokiu patologiniu populizmu galbūt siekiama pervilioti bukiausios ir labiausiai išsižiojusios „liberalų” elektorato dalies balsus.Bet ir nuo to ne linksmiau,nes kultinis bukinimo sunkiasvoris Donskis tik šįryt nusibaigė,o ir bus kas jį pakeičia.

Aha > kaip bebūtų

Ačiū už informaciją.

…„Tai didžiulė netektis, kartu su juo išėjo ir universiteto dalis. L.Donskis buvo ir filosofijos, ir politikos, ir kitų mokslų grandas“, – BNS teigė rektorius.

Visi Lietuvos mokslAi patyrė katastrofą…

nieko naujo

Viskas gerai, bet reikėjo šitai koalicijai jungtis su Kuolio partija, su kitomis smulkiomis partijomis, tada gal būtų buvę galima tikėtis patekti į seimą. O dabar, kaip liaudyje sako – penki pulkai po vieną. Nesurinks 7 procentų, o jei ir pateks vienas, du – jokio naudingo darbo valstybei nepadarys.
Lietuvos bėda kiekvienuose rinkimuose: nesugebėjimas susitarti ir didelis ambicingumas.

Julius Puras

O kodėl Karbauskis ne nuo bačkos? Kokie čia standartai pas tiesos.lt darbininkus. Dvigubi? O šiaip tai vyksta akcija neužmiršim, nesitrauksim vėl „pamiršo” tai paminėti. Vyko ir Klaipėdoje iš kur teko matyti nuotraukas kaip policininkė fotografavo akcijos dalyvių plakatus. Kiek supratau Lietuva jau tapo politinė valstybė. Tos akcijos yra tikra ir vietoje to nusigvelbe akcijos pavadinima tiesos.lt darbininkai svetaine užvertė pliurpalais neturinčiais jokios prasmės ir jokios ateities. Aš esu isitikines kad tikslas kurio siekia tiesos.lt darbininkai yra labai bjaurus sujaukti dar vis čia ateinančių sąžiningu ir nuoširdžių žmonių protus. Sarmata ant jūsų tiesos.lt darbininkai.

Julius Puras

Sprendžiant iš mano žemiau rašytos žinutės vertinimų tai sąžiningi nuoširdus žmones čia nesilanko ir pliurpalu neskaito. Ir tai džiugina. Kas čia lankosi tai tik aš ir esu įsitikines tiesos.lt darbininkai ir daugiau niekas.

Tarabilda plačiapročiui A.Kaminskui

Atsakyk troli, kur tavo Puteikis buvo, kai Seimas balsavo už Seimo narių sumažinimą. Gal kovojo su korupcija?

stasys

Puteikis ir jo komanda kol kas realiausi kandidatai ..bent su keliais balsais papulti į Seima..Suprantu pykta kai tiek laiko buvo išvaistyta aiškinantis santykius kurio boba gražesnė išmanesnė .Todėl ir užsiduodu sau klausimu ar šiandiena labai svarbu žinoti kokia gi ta Puteikio programa ir kiek ji reali įgyvendinant ..kai pats faktas jos buvimo iš esmės neturi jokio poveikio rinkėjui ..gal toks šposinis filmukas ir yra tai ko reikia siekiant patrauki neišrankaus rinkėjo dėmesį ..Prie esamos situacijos Puteikis ir jo komanda nebūtu pirmi kurie pasinaudojo populizmo prostitutės paslaugomis trumpuoju laikotarpiu ..galimai padedant rimtus santykius ateičiai .Deja, ne visi geba atsiplėšti nuo jos patogaus papo,tik kas kartėmis ji pačiulpus .Gebėti atsispirti norui skirstyti patogias tiesas nuo nepatogiu ..tebėra didelis išbandymas Lietuvos politikai ..Kaip… Skaityti daugiau »

stasys

tu kažkoks jautrus Juliuk patapai .:)) argi tau naujiena kad senos klyzmos ne balsuoja o tik protestuoja ..prieš viska kas aplinkui matoma ir paliečiama kitos nuomonės galu.. :))

Julius Puras

” Drąsos kelio dienos baigėsi tada kai vyrai nustojo sakyti Tiesa” ne stasy. Jos baigėsi kada Vasiliauskas paliko DK frakcija ir frakcija buvo išregistruota. Dar tada baigėsi kada atsirado Ukrainos krizė ir niekam nepaslaptis dalis DK kaip kokie provokatoriai pradėjo garbinti Putina. Ir tada baigėsi. Bet pedofilijos byla kaip ir visa istorija kada valdžia susidoroja su nekaltais žmonėmis tuom nesibaigė. Ir ta istorija nesibaigs iki tol kol nekalti žmonės nebus realibituoti ir visiškai išteisinti ir tuo pačiu nuteisti žmones kurie vilkino pedofilijos byla, kurie nuteisinėjo nekaltus žmones ir t.t. apie pedofilijos klano išaiškinima ir nuteisima net nekalbu nes tai yra savaime suprantamas dalykas.

Antanas

Šį video klipą įvardinčiau kaip su tarybiniu kūdikiams skirtu pieno mišinėliu prigimtinai atsikartojančia rusiška čiastuška ( lietuvintas variantas ) tik dabar jau pasireiškiančia vaikiška kairumo liga. Čia kažkas rašė apie sveiką protą. Argi tik taip sugeba seimo narys ar nariai „patraukti” rinkėjus? Pravalas. Manau, kad toks klipas tik jaunesniojo iki mokyklinio amžiaus vaikams, bet ne rinkėjams. Kadangi Puteikį gerbiau, dabar jau neturiu „sveiko proto” ir gal tokiems dalykams aš jo niekada neturėjau. Ir dabar tik dėl smalsumo įsijungiau.

Tarabilda Antanui

Protingi žmonės supranta, kokie ir kam skirti šitie makaronai, bet tie makaronai juk ir skirti ne protingiems žmonėms, o vatnikams ir tiems kor nesupranta. O tokių yra daug.

stasys to antanui

Kodėl tik tuo ? nebūtinai..trumpesnio kaklo interesantai skaito programas . Sunku matyt patikėti , bet tas klipas skirtas būtent Jums, jei jau čia užėjote… šeip.:)

stasys to juliui

apie tai mes jau pakankamai kalbėjome ..ir daug .:) Išmoksi gerbti valstybe išmokysi to savo vaikus ..bėdos pačios baigsis ir menamas teisingumas įžengs į ta dievo ašaru nuplauta krašta .:) Ieškote Juliau to ko nepametęs ..

Julius Puras

Valstybė stasy tai yra įstatymai ir teisingumas. Ir jaigu tuos dalykus valdžia pažeidinėja tai ji yra tik plėšikų gauja. Mes jau apie tai esame stasy labai daug kalbėta.

Julius Puras

Ir dar stasy. O taip aš pamečiau. Aš pamečiau sąžiningu nuoširdžių teisingų žmonių Lietuva. Tai yra man didžiulis praradimas. Ka aš matau tai tik apsimetelius stasius. Jūs gi stasy esate eilinis apsimetėlis. Eilinis pedagoginis egzepliorius. Lietuva jumyse pametė žmogų kuriuo būtų galima didžiuotis ir kuris būtų garbė valstybei. Ka aš matau jumyse tai tik plėšikų gaujos ir jos nusikaltimu garbintoja.

Kolchozo pirmininkas

Aha. Užpurenta. Darbas priimtas. Juliau, ar į algalapį tik tau pinigus rašyt, ar dalint perpus su stasiu?

Julius Puras

Puteikį ir žmones aplinkui jį aš vertinu neigemai bet ne taip neigemai kaip pavydžiui Karbauski. Klausimas kodėl tiesos.lt darbininkai Puteikį pastatė ant bačkos o Karbauski pateikinėja savo skaitytojams papudruota?

Julius Puras

Dar galvoju vis skaitydamas stasio trukčiojimus(jis greičiausia kalba trukčiodamas) idant Lietuvoje nėra filosofų(Donskis juo tik apsimetinėjo) kurie apibrėštu kas tai yra valstybė. Matote valstybė tai yra jos žmones bet homosovieticus sąmonėje valstybė yra valdžia. Homosovieticus mano jai kas protestuotuoja prieš valdžia tai protestuoja prieš valstybe ir jos negerbia. Ar ne taip stasy?

Kolchozo pirmininkas Purui

Klausyk. Padirbėjai ir gana. Už viršv alandžius nieko negausi. Purenk ten kur nurodau ir neužsiiminėk saviveikla purenti ten kur mano kažkas pasėta.

Julius Puras

Kokius viršvalandžius? Ir kam aš dirbu? Brangus jūs Kolchozo pirmininke ar galite pasakyti?

Kolchozo pirmininkas Purui

Klausyk, Purai puriausias, dirbi tu man, bet persistengi. Kai kuriems mano darbininkams tai nebepatinka, nes mes esam paskaičiavę, kiek reikia įdėti darbo, kad pasiektume optimalų rezultatą. Per daug darbo kartais duoda ne daugiau, o mažiau. Turėtum suprasti tą disproporcijų fenomeną.

Julius Puras

Ir ko jūs Kolchozo pirmininke siekete? Koks tas rezultatas turi išeiti?

Julius Puras

Kodėl aš klausiu nes iš sistemos išspirtu „liberalų” liko balsai kuriuos pagal sistemos norus turi pažinti Karbauskis su Skverneliu ir čia iš niekur išdygo Puteikis ir su savo dainuškėm pradėjo savintis sistemos turtą tai yra rinkėjų balsus. Ar ne taip? Ir iš čia tiesos.lt darbininkai Puteikį užkėlė ant bačkos. Mes žinome kad tiesos.lt darbininkai yra tarsi neadekvatus tai yra nesugebantis prisiimti atsakomybės už savo veikla. Peršasi mintis kad juos valdo kažkoks Kolchozo pirmininkas. Psicho despotiška asmenybė. Tuo tarpu tiesos.lt darbininkai nuolankus viešumoje stengesi vaidinti kultūringas kiaules. Kaip galvojate Kolchozo pirmininke aš esu arti tiesos?

Juliau Juliau, koks tu Puras...

netyčia suskėlei anekdotą – ne ką geresnį nei piratai su mikrobais.
Ir ką dabar tamstai pasakys Kolchozo pirmininkas?…
Užjaučiu.

Julius Puras

O ką gali pasakyti Kolchozo pirmininkas? Nieko. Jo gi pareiga auginti kultūringas kiaules.

52
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top