Nuo bačkos. Saulius Skvernelis: kreipimasis į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso primena kerštavimą

Opozicinės Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas „Žinių radijui“ pasakė:

Aš tikrai būčiau nepasirašęs, nes primena tokį žaidimą pakerštaukime, nes dabartiniai valdantieji opozicijoje darė tą patį, kai tik galėjo kur nors pagaliuką tarp ratų įkišti, tai kišo, tame tarpe ir su Konstituciniu Teismu, nes prisiminkime ir tą garsiąją vaistų kompensavimo istoriją.

Kiek mačiau, tai yra „valstiečių“ iniciatyva, na ir dabar patikrins Konstitucinis Teismas – po metų, pusantrų galbūt, ar tai atitinka įstatymą, tai labai gerai, kad patikrins, nieko čia blogo nėra, bet faktiškai yra siejamos tam tikros abejonės, kurios ir taip tikrai ir teisininkų visuomenėje, ir ne tik teisininkų visuomenėje yra aštri diskusija.

Tokie sprendimai prisideda prie dar daugiau abejonių skleidimo šiandien, kada tos abejonės bet kokia forma atsiliepia į tai, kad žmonės nesiskiepija dėl to, tai nemanau, kad irgi prisidės prie to bendro tikslo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
afAF

Ponuli, Lietuvos Vyriausybė (ministras savo įsakymu) nustato tokius dalykus, kurių imtis Vyriausybė nėra įgaliota. Tuos dalykus turi tvarkyti Lietuvos Seimas (Čia kalbama apie pišpasį). Tai kur čia koks kerštavimas – šiuo atveju tiesiog norima sutvarkyti teisinę tvarką Lietuvos Respublikoje. Antraip, sulauksime, kad Lietuvos Vyriausybė vieną dieną įsibraus ten, kur ji nėra įgaliota kišti savo nosį. Na, bet policinkas ne kažin kiek gudrus ir prasilavinęs…

Bosas Žygius

Įtikai, Skverneliukšti, priimsiu į šaiką.

Ar dar reikia įrodymų, kad

Dėl šito ir Verygos valstiečiai rinkimus pralaimėjo.

Raigerdas

Atrodo, kad buvęs VRM ministras pasiklydo tarp 3 pušų ir neranda kelio atgal. Nedažnai su žmonėmis taip būna, bet gyvenimas yra toks įdomus dalykas, kad net Seimo nariai, sėdėdami Seime sugeba pasiklysti tarp trijų pušų.

Įsivaizduokite

Problema, kad kažkas abejoja kabalaurų vyriausybės siautėjimo teisėtumu. Jei Gitana kiaušus turėtų, tai šitas į KT praeitų be eilės.

Iš tiesų

Neseniai vienas iš komentuotojų labai tiksliai ir teisingai buvusį premjerą S.Skvernelį įvardino kaipo ,,konservatorių Trojos arklys”.Žaliųjų valstiečių buvusi politinė draugystė su karjeristu ir ypatingai prolenkišku S.Skverneliu buvo didžiulė politinė ir moralinė klaida.Antra,-ką reiškia buvusio premjero dabartinis kasdienis šmėžavimas neoliberalios sisteminės žiniasklaidos priemonėse?

ah.ą

negalioja joks įstaymas ar teisinis aktas priešingas LR Konstitucijai. Net ir konstitucinio teismo sprendimai, priešingi LR Konstitucijai neturėtų galioti.

panašu

panašu kad redakcija užgrobta „karstelio mokesčių”

pasakyk

geriau pasakyk kuris pedofilas ištampė II mergaitei storąją žarną iš išorės kietu buku daiktu ir sukėlė išmatų nelaikymą?

Žodžio laisvė...

Skverneli,ar skiri vaistų kompensavimą nuo antikonstitucinio pišpasio? Tai daug
skaudesnis smūgis niekuo dėtiems Lietuvos žmonėms.Sveikas drūtas bernas esi,todėl
nesupranti tų žmonių baimių,kurie turi daug ligų,yra po infarktų,po insultų,širdys stentuotos,ar su stimuliatoriais.Žinau,kad po ligų vaikams negalima buvo vakcinuoti.Tai kuo dabar skiriasi situacija? Per trumpai gyvenai,kad dar ne viskame turi supratimą. Nori patikti dabartinei valdžiai?Tai kodėl spjaudai į valstiečių pusę?Nepadoriai elgiesi su buvusiais draugais,kurių pagalba buvau užkeltas į aukštas pozicijas.Esi nevertas ir perdaug geros nuomonės esi apie save.

klausimelis

kada jis spėjo taip nutukti?

Paršiukas

LABAI tinka bendram vaizdui! Be jo tikrai būtų tobulumo stygius.

Kis

baisus delovaras?Nepersistenk be reikalo,juokinga is pasalies.

Al.

Blogas, kvailas ir negražus.

deja

Skverneli, pramovei pro šikšnelę. Juk pats matai, kam tas „galimybių pasas” tarnauja: užkrato platinimui, žmonių supriešinimui o bukiausiems jo nešiotojams GP kaip TSKP bilietas komunistui

Na aišku,

abu nepartiniai premjerai, bet vadovaujantys partijoms – akivaizdus tokių žmonių genialumas – nepasiginčysi. Konservatoriai dirba jo naudai. Nepartinis nepartinį visada parems.

ŠLYKŠTUS

MENTAS SKVERNELIS yra konservatorių TROJOS ARKLYS.

Tas išsprogtakis

pasirodo dar ir de*bilas.

stasys

Žmogus išsakė pozicija ir prisiimė atsakomybę, ko gi čia piktį ? Skaitau kaip tik gerai . Praktika kai bačka ridenama tik dėl to kad esi opozicijoje jau senokai morališkai pasenusi . Konstruktivus dialogas leistu gauti tuos kompromisus kurie kurie pagelbėtu visuomenei šiandiena o ne po metų .

Aga

Na va ir pasibaigė meno kairioji tautine orientacija. Valdžiai sikna laižyti mentas moka.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top