Nuo bačkos. V.Landsbergis: ir mūsų šalyje, ir visoje europinėje erdvėje yra pastangos diskredituoti partijas, kurti pseudopartijas, visokius judėjimus

Šeštadienį įvykusiame „konservatorių“ partijos tarybos posėdyje partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis teigė, kad „konservatoriai“ yra pagrindinė europietiška politinė jėga Lietuvoje, o šalyje ir visoje europinėje erdvėje, yra pastangos diskredituoti partijas, kurti pseudopartijas, visokius judesius arba judėjimus.

Profesoriui didelį nerimą kelia savivaldos rinkimuose aktyviai dalyvaujantys nepartiniai piliečių sambūriai: „Yra dabar tokia taktika, pasivadinti kuo nors kokiai nors vietinei kompanijai, išeiti užvaldyti tą vietą, ir jeigu Lietuva bus išskaidyta į tokias atskiras vietas su mažais karaliukais arba kunigaikščiais, tai bus pasiektas didysis tikslas – dezintegracija. Aš rašiau apie naująjį feodalizmą – kuriami nauji vietiniai valdovai. O jie gali tarpusavyje susiderinti dėl bendros struktūros ir tą feodalizmą įtvirtinti“.

Anot „konservatorių“ garbės pirmininko, sugriovus tradicinę ir solidžią partinę sistemą, palengvėtų valstybės užvaldymas.

„Konsevarvatorių“ uždaviniai esą didžiuliai: „Mes Lietuvoje matome, kad esame atsidūrę ant ribos parlamento užvaldymo. Ir tuo pačiu, kad viena politinė kompanija užvaldo valstybę. Todėl mūsų uždavinys labai didelis – ginti ne tik savo poziciją, bet ginti demokratiją. Jos pagrindinę poziciją, kur žmonės dar turi pasirinkimą.“

Pasak V. Landsbergio, tenka žiūrėti, kurią dieną „meteorų daugiau krenta ant partijos, kurią – ant prezidentės. […] Reikia uždaužyti – vieną ir kitą. Kažkam labai reikia“

Garbės pirmininkas teigė, kad „konservatorių“ užduotis turėtų būti laikyti aiškią liniją – „nesovietinės tradicijos“.

V. Landsbergis įžvelgė užduotį „visus suvienodinti“, nes visi „kur nors, kada nors“ yra paslydę. „Arba įtartinose situacijose atsidūrę. Matome, kad labai įtartina kada nors gyvenime būti susitikus su Raimondu Kurlianskiu“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Save laikiau ir laikau užsikonservavusiu sąjūdininku. Tačiau kuo toliau tuo labiau matau vis didėjančias V.Landsbergio NESĄMONES. Kokia gėda. Kokia gėda. Apie kokias čia partijas kalbi??? Tai nusikaltėlių gaujos, į visus 7 Seimus visi ėjo ANTIKONSTITUCIŠKAI ir tam yra signatarų ir tamstos, Vytautai Landsbergi, DIDŽIULĖ, be galo didžiulė kaltė, nes ten tamstos PARAŠAS. Tamsta Landsbergi, pats panaudojai tokią klišę… ŠUNAUJA, o tamstos numylėtoji Dalia vartoja žodį SKALIKAS. Tai gal toje pačioje mokykloje mokėtės, kad kiti jums žmonės yra šunys ir skalikai? Neišsiplaunate burnos??? Tai kalba eina ne apie susitikimą su Kurlianskiu, o apie REGULIARŲ susitikinėjimą, jau vien tamstos anūkėlis kieks susitikinėjo ne tik su Kurlianskiu ir su Mockumi. O jau Mantas Adomėnas tai ir visus 6 kartus perduodamas partinę vidinę infomaciją,… Skaityti daugiau »

Agnė

Aš niekur nepaslydau, mano šeima niekur nepaslydo, mano kaimynai niekur nepaslydo… ir mes nenorim valdžios paslydusios. Ponai, „gaujų” dalyviai, bijot, kad išslys iš jusų valdymo rato ir tie dar likę Lietuvoj varguoliai ir nebeklausys jūsų „patriotinių” kalbų ir nebeteksit paskutinio šanso užimti valdžią, oi bijot.

Oželi tu oželi

Tai sakai konservų partija tai jau partija, o visos kitos tai pseudo partijos’ O aš sakau ir sakysiu, kad konservai nėra partija, o gauja ir Lietuvos nelaimė. Jūsų gauja Lietuvos piliečiams kelianti panieką, neapykantą, melą, kerštą, prievartą, niekšybę, kitų partijų ignoravimą, biudžetinių pinigų rijikai be sąžinės ir sailo. Jūsų visą viršunėlę jau seniai laikas sodinti į kaliuzes, kad nė kvapo neliktų. Jau tamstai seniai buvo laikas patylėti, kaip ir tamstos broileris anūkėlis. Išauklėjai gerą svoločių.

Konservatorių partija

daugiau artėja prie pseudopartijos ir tolsta nuo Dievo.

Sekant kunigo

A.Valkausko šiandienos pamokslu,reiktų nepulti smerkti,o pasakyti „Dieve,duok jiems atsivertimą…”.

Tikrai

ne už tai palaikėm Sąjūdį.V.Landsbergis dėl gripo gulėjo mėnesį ligoninėje,o 83 metų močiutė su plaučių uždegimu buvo laikoma tik kelias dieneles,tuoj pat išrašyta ir atkritusi mirė…Tai konservatorių sveikatos reformos pasekmė.Tai jau virsta į genocidą.Tai pseudoreformos.

Apuokiukas

V. Landsbergis nebemato, kad Lietuvoje yra beveik vienintelė partija – liberalkomunistų. Nemato, kad Lietuvoje nėra nei tikrų konservatorių, nei tikrų krikščionių-demokratų ( į jų nišą, tiesa, pretenduoja tomaševskininkai ), nei tikrų socialdemokratų, nei tikrų liberalų. Ir ,,Tėvynės sąjungos” pavadinimą nešiojanti partija iš tikrųjų yra Landsbergio partija, ir kai ji anksčiau ar vėliau nustos ja būti, neišvengiamai suskils.

Klausimai

Kodėl kai kurie komentatoriai taip neteisingai puldinėja konservatorius ir Prezidentę, vieninteles tikrai Lietuvai ištikimas jėgas? Ar jau portalo Tiesos.lt skaitytojai tiek nukvako, ar oligarchas Karbauskis su savo parankiniais samdo ir čia rašinėjančius?

Liberalai būtų geri

vaikinai,jei sąmoningai įsipareigotų Dievui.Įdomu ar gali būti nuoširdžiai tikintis liberalas?Konservatoriai yra liberalai,jų atšaka.

Liberal Democracy

Nebuvo ir nebus Lietuvoje nei kairės, nei dešinės – bus tik Bankas. Liberali demokratija geriausia tautos nunykimui ir teritorijos atlaisvinimui strateginei partnerei Žečpospolitai. Liberal demokratų slaptas tikslas – „Lietuva be lietuvių”. Taip kad Žirikas laimės.

AAA

Tai partijos save sukompromitavo, tiek Lietuvoje, tiek ir kitur. VL – neobjektyvus.

$+$

Vargšės tos partijos. Ir kas jų netvarko? Kurlianskiai tvarko, mockai tvarko, dar ir provincija telkiasi. Stos į eilę. Ėė​ėch… teks ropštis iš balionėlio. Su posmais sakymų.

O juk galėtų būti dar naudingi. Kaip rašo G. Landsbergis: „Mūsų reikia partneriams Vakaruose, mūsų reikia Vokietijai…”. Ir biurgeriai galėtų prisijungti. Nors imk skandinkis.

Nemylėjo Veronkos, oi kaip nemylėjo!

Kas jau tie tokie,

kurie neatspindi tą sovietinę tradiciją, gal Žiemelis su ta savo garsiaja nuotaka Tėvynės Sąjungoje? Ta nuotaka gana galinga ir pavojinga dabartiniam partijos pirmininkui. Net iš ES parlamento sugebėjo išvilioti – apgauti jauną politiką su LDDP Iročkos Tėvynės Sąjungoje pagalba.

Agnė>Klausimai

Matyt konservatorių gynėjai fanatiškai nemato ką daro jų „apaštalai”: skaldyk ir valdyk! Kol kas nesusiskaldo nors tu ką… O Lietuva jau kaip ir ne prie ko Nors visi rėkė: norim reformų!

ne tomaševskininkai

>Apuokiukui Vargu ar į krikdemų vietą pretenduoja tomaševskininkai, nors tokio varianto atmesti negalima. Prieš praeitus Seimo rinkimus LVŽS iškart pamatė idėjinę nišą – būdami TS sudėtyje, krikdemai yra beveik negirdimi ir nematomi Lietuvos politinėje erdvėje, kad nekeltų konkurencijos TS – ir rinkėjams pateikė kaip tik tai, kas idėjiniu požiūriu yra kaip tik iš krikdemų arsenalo. Gal ir neteisinga būtų sakyti, kad be Lietuvos Krikščionių Demokratų Tėvynės Sąjunga taptų partija be vertybių, tačiau nėra abejonių, kad yra vertybių išpažinimas žodžiais ir vertybių išpažinimas darbais. Peržvelkime konservatoriųdarbus Lietuvai per visus 28 Lietuvos Laisvės metus. Aišku viena: jeigu konservatoriai ir vėl pradės žmones vadinti tokiais, šiokiais ir anokiais ir jeigu vadovavimas TS išliks visiškai tam nepasiruošusio ir nepatyrusio jaunimo rankose, reali tikimybė, kad… Skaityti daugiau »

Kokie dar krikdemai?

Tai LDDP agentūra toje partijoje.

kažkodėl

konservatoriai su prezidente sutartinai įslaptino buvusius KGB-istus dar 50-čiai metų, kad sąjūdžio karta niekada nesužinotų, kad už slapyvardžių „dėdulė” ir Magnolija” buvo V.landsbergis ir D.Grybauskaitė, tai kartai jie ir liks nediskredituoti…

na,

ačiū Dievui, kad Kaune baigėsi konservatorių, visiškai nustekenusių miestą, era.

Netiesą kalba draugas profesorius

Dabar tik vaduojamės nuo Lietuvą užgrobusių konservuotų komunistų.

Liepa

Tas, kuris kalba netiesą, vadinamas melagiu; tas, kuris apsimeta tuo, kuo nėra, vadinamas apsimetėliu; tas, kuris ima ir naudojasi daiktais, titulais, kurie jam nepriklauso, vadinamas vagimi.// O kaip vadinamas žmogelis, kuris vienu metu yra ir melagis, ir apsimetėlis ir vagis?//…

Pradėkim nuo to, kad konservatoriumi negali būti žmogysta propaguojanti visokias Lunaček deklaracijas,Stambulo konvencijas, pasisakanti už vienalytes santuokas, spjaunanti į ekologijos reikalus(pvz., vienas toks anūkėlis europarlamente balsavo už genetiškai modifikuotų sojų auginimą ES šalyse), sauganti kagėbistus, neginanti Lietuvių Kalbos,kurianti kubiliškus emigracijos ir globalizacijos projektus ir t.t.. // Kurioj vietoj, atsiprašant, Lietuvos pseudokonservatoriai yra konservatoriški?- O gi jokioj.//

Europos Federacija

ir bus ta geroji feodalė.

NUSIBODO

melas ir demagogija…Baikit.

Nėra

didesnių pseudopartijų negu LT sisteminės „partijos”, tai suskilusios TSKP frakcijos, nei daugiau, nei mažiau.

Apsaugok, Viešpatie,

mus nuo karo, bado, nuo koncervatorių ir nuo Landsbergių!

Nematau

jokių esminių skirtumų tarp koncervatorių ir komunistų partijų. O jūs?

tai kad partijos patapo

nusikalteliu gaujomis. Negi konservu vadas galvoja, kad zmones nesupranta?

Ema

Tai kad mūsuose tos vadinamosios partijos visos iki nuobodybės vienodos, neišskiriant nei vienos, panašu, kad visų lyderiai keliauja pas „em dži boltikus” kaip musulmonai į Meką derinti savo veiklos, panašu, kad jie ir atstovauja tuos visokius „em dži boltikus” (net pavadinimo padoriai lietuviško nesugeba susigalvoti), skriausdami mus visus, propaguoja kažkokią „liberalią demokratiją” (niekaip nesuprantu, kuo ji skiriasi nuo DEMOKRATIJOS), panašu, kad tokia ale demokratija ir galioja tik superliberalams, mums – ne. Regiu visišką taip vadinamų konservatorių moralinį ir kitokį nuosmūkį, nebesu jų rinkėja. Bet jie nelinkę į savo veiklą pažiūrėti kritiškai, draugus, kurie pirštu pabado į jų kliauzes, tuoj priskiria prie priešų, ne tik savo, bet ir Lietuvos, suprask, tik jie vieni atstovauja Lietuvą. Kai tai patyriau, pašalinau juos iš… Skaityti daugiau »

Pranašas

Kai „Dėdulė” ims kalbėti apie VISATĄ,žinokite ,kad jo užpakalį pauostė GILTINĖ.

Pranaše,

Jūs kagebistas ar stribo anūkas? Ar diskredituoji KGB? Jei taip, nepavydžiu tada tamstai, gal žinai ko?

fui

ir šitas svajojo patapt didžiausiu niekšu Lietuvoje,tik gabumų,išsilavinimo ir jėgų pritrūko(prezidentu)

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top