Nuo bačkos. Zenonas Vaigauskas: „Aš ne dezertyras, niekur nesitrauksiu“

Seime, antradienį atsakinėdamas į parlamentarų klausimus, Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkas Zenonas Vaigauskas , pasididžiavimo savo darbo rezultatais neslėpė: pasirodo, Lietuvoje rinkimai organizuojami palyginti tinkamai, tad pagrindo trauktis iš užimamų pareigų jis nematąs. Atvirkščiai.

Nors Z. Vaigauskas ir tvirtino nesieksiantis kitos kadencijos, ir pripažino, jog rinkimų sistemai dar yra kur tobulėti, tolimesnė jo minties eiga išvis buvo originali: pasirodo, jei reaguodamas į kritiką jis pasitrauktų, tai būtų „netinkamas dezertyravimas“. Dar daugiau – taip jis „diskredituotų Lietuvos rinkimų sistemą ir pasiekimus rinkimuose“, be to, parodytų, kad „bijo kritikos“…

„Dėl visų bėdų, kurias turėjome per rinkimus, pats paprasčiausias variantas būtų padėti pareiškimą, bet, mano įsitikinimu, tai būtų kartu ir Lietuvos rinkimų sistemos ir pasiekimų rinkimuose diskreditavimas. Mano kadencija eina į pabaigą ir neketinu toliau siekti būti toje pozicijoje. Turime problemų rinkimuose, bet sakyti, kad mūsų sistema yra netinkama ir dėl to reikia prisiimti atsakomybę, būtų tam tikras netinkamas dezertyravimas, bijojimas kritikos“, – teigė Z. Vaigauskas pristatydamas VRK veiklos ataskaitą, kurioje apžvelgiami 2016 m. spalio 9 d. Seimo rinkimai.

Alfa.lt teigimu, Z. Vaigauskas Seimą bandė įtikinti ir dar vienu „stipriu argumentu“ – regis, VRK pirmininkui atrodo, jog „ir Lietuvos rinkėjai rinkimus vertina pakankamai gerai“… Mat „nekyla ginčų, teismo procesų, skundų dėl neteisingai nustatytų rinkimų rezultatų“…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nemeluoja

Partškolos veikějas sako teisybę- jis ne dezertyras. Jis kolaborantas!

KGB šefo brolis žino ką sako

kėvišui, vaigauskui ir kitai KGBistinei-komunistinei-pedofilinei nomenklatūrai įsakyta:
– stojat do smerti: za vami Moskva (stovėti iki mirties: už jūsų Maskva)

Radinys

Turime kėvišą Nr. 2. Super šiltose vietose sėdintys biurokratai su kiaulės akimis suprato, kad į moralę, kritiką ir valdžią galima spjauti. Ir nieko nebus.

Jooo

Atėjo Leninas (oi, atsiprašau-Zenonas) visiems laikams.

reikia

reikia šitam nepakeičiamam darbynikėliui pastatyt mauzoliejų. oi, ne, skirt vieną kambarioką valdovų rūmuos

tik kojom į priekį

Valstiečiai bijo liesti, nes „partneriai” iš LSDP prieštarauja.

Stasys

Apmaudu, be abejo, kad šitas komunistėlis vis dar čia. Tokius reikėtų „liustruoti” ukrainietiškai, o jis vis dar čia ….

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top