Olandų vyriausybė nori sustabdyti 3000 ūkių veiklą, idant paklustų ES taisyklėms

Vyriausybė planuojamam privačios nuosavybės užgrobimui ir uždarymui atidėjo 24,3 milijardus eurų, skirtų verslams kompensuoti.

Olandų valstybė pranešė apie planus užgrobti iki 3000 privačiai valdomų ūkių ir juos uždaryti, kad paklustų ES reikalavimams dėl azoto junginių emisijos.

Nyderlandai perims privačios nuosavybės kontrolę priverstinio pardavimo būdu, kuris numato, kad savininkai nebaigtiniais skaičiavimais gaus 120 procentų fermos vertės, nors šis skaičius dar nėra galutinai nuspręstas.

Christianne van der Wal-Zeggelink, šalies azoto politikos ministras, parlamento nariams penktadienį sakė, kad vyriausybė darys spaudimą dėl radikalaus plano, jei ji negaus pakankamai savininkų pasiūlymų parduoti savanoriškai.

„Geresnio pasiūlymo nebus,“ – sakė jis olandų įstatymų leidėjams, pridurdamas, kad priverstinai parduoti bus verčiama „skaudama širdimi.“

Olandų ministrų kabinetas atidėjo 24,3 milijardus eurų kompensacijoms už olandų ūkius, daugelis kurių yra šeimos verslai, vykdomi kelių kartų bei atlaikę vokiečių okupaciją ir užgrobiami tik dėl desperatiško olandų valstybės siekio būti ištikimiems ES aplinkosaugos standartams.

Šis žingsnis žengiamas po ilgų diskusijų tarp olandų vyriausybės, Europos Komisijos ir olandų žemdirbystės lyderių apie tai, kaip šalis laikysis ES taisyklių, reikalaujančių azoto junginių emisiją sumažinti perpus iki 2030 metų.

Atsakydami į olandų vyriausybės reikalavimus, olandų ūkininkai vasarą pradėjo visą šalį apėmusius protestus, ir mažai kas liudija, kad ši ūkio šaka be kovos priims tą priverstinio pardavimo planą.

Sander van Diepen, olandų žemdirbystės ir sodininkystės asociacijos LTO Nederland atstovas spaudai tuo metu sakė: „Šie apkarpymai tokie smarkūs, kad tos kaimo bendruomenės bus visiškai ekonomiškai sugniuždytos.“

Neseniai komentuodama priverstinio pardavimo politiką ūkininkų lobistų grupė kalbėjo, kad pasitikėjimas vyriausybe „jau ilgą laiką yra labai žemas“ ir apkaltino ministrus ruošiant aplinkosaugos „apribojimus be perspektyvos.“

Galutinis terminas ūkininkams sutikti ir savanoriškai parduoti ūkius bus rudens pradžioje, o tuomet vyriausybė įsikiš tiesiogiai ir teiks prioritetą daug teršiantiems verslams.

Šaltinis: Remix News

1 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jo jo

kolchozizacija

E951

„šalies azoto politikos ministras” – geriau pavadintų tiesiai šviesiai – kolektyvizacijos komisaras.

Žodžio laisvė

Sunaikinę šeimų pragyvenimo šaltinius – šeimos ūkį ar pasitelks Stalino kolektyvizaciją.Rytų Europa tai jau patyrė atėjus rusui į Lietuvą.Už darbadienį buvo maišas pelų ,o ant stalo duona be tikro grūdo.

skaityt.

‘Onze boeren, onze toekomst’ – mūsų ūkininkai, mūsų ateitis…

Taigi kaipgi

O liberalleftistai labiau galvoja apie ‘onze perverselingen’ ir ‘onze vluchtelingen’.

123

be pilietinio karo neapsieis.ir sugebėk taip išplauti valdžiai smegenis.Lietuvos administratoriai kol kas šiuo klausimu nuosaikesni,kol kas.deindustrializacija deja jau įvykdyta.

Al.

Tautas palaužia po vieną. Reikia surasti būdų pasipriešinti vieningai.

be komentarų-draugo švabo citata

Ateityje gyvensime aukštųjų technologijų stebėjimo valstybėje, kur kiekvieną mūsų judesį, žodį ir net mintį stebės implantuotos mikroschemos, perduodančios mūsų duomenis į planetos tinklą, kurį sudarys gausybė į tinklą sujungtų dronų, jutiklių ir palydovų, nuo kurių niekas nebus nematomas. Mūsų miestai bus antiseptinės daugiatautės utopijos… Gyventojai bus androgeniški (beveisliai) veganai ir vabzdžiaėdžiai, o jų psichologija bus kruopščiai kuruojama pagal moksliškai sukurtas mokymo programas, socialinio kredito ir kognityvinio skatinimo sistemas bei psichofarmakogenetines terapijas, kurios visos bus suderintos taip, kad pašalintų visus antisocialinių bruožų, tokių kaip tautiškumas, vyriškumas, seksualinis pavydas ar savanaudiškas noras turėti daiktus, pėdsakus. Žemės ūkis taps praeities dalyku, nes sojos, augmenijos ir vabzdžių baltymai, kuriais bus maitinami postžmonės, bus gaminami žemės ūkio bokštuose, kuriems veikti nereikės nei dirvožemio, nei lietaus… Skaityti daugiau »

Pilietinis nepaklusnumas

Gal kur nors yra autentiškas šito teksto šaltinis? Nuoroda?

Pilietinis nepaklusnumas

Ir dabar turėkime drąsos pasakyti paprastą tiesą – KOMUNIZMO AUŠRA nušvietė Eurosojūzą!!!

Retorinis klausimas

Kuo šitie žavumai skiriasi nuo seno gero stalininio IŠBUOŽINIMO?

Ir niekuo tas globalistinis-švabinis-sorošinis-covidinis idiotizmas nesiskiria nuo sovietinio-marksistinio-komunistinio-stalininio idiotizmo: tokie patys polit-korektiški žaisliukai, tokie patys žodžio laisvės draudimai, tokios pačios sutryptos žmogaus teisės, tos pačios Karlo Markso „Kapitalo“ idėjos, tik persakytos daug už jį kvailesnio Klauso Švabo „Covid-19: Great Reset“ pavidalu!
Penkiasdešimt metų Lietuvą engė Komunistų internacionalas, o dabar Lietuvą pribaiginėja Satanistų internacionalas, kuriam vadovauja Rotšildai, Švabas, Sorošas, Bergoglio, Geitsas ir kt.
 

Kas

sustabdys situs sizofrenimus?

Paulius

Islamas

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top