Olga Suprun. Štai taip yra viešai skelbiami oficialūs Lietuvos statistikos duomenys

„Šiandien Statistikos departamentas pranešė apie jaunos neskiepytos moters mirtį nuo COVID 19 ligos. Be motinos liko mokyklą lankyti pradedantis mokyklinukas.“ – ką tik paskelbė Lietuvos statistika savo fb įraše (žr. apačioje). O prie įrašo pridėjo lentelę, kurią prieš paskelbdami apdairiai apkarpė, pašalindami lentelės apačioje savo pačių sukurtą sąvokos „neskiepytas“ reikšmę.

Jūsų dėmesiui skelbiu oficialią NEAPKARPYTĄ (!) šiandienos LSD paskelbtą mirčių nuo covid lentelę, kurioje galite matyti ką oficialiai reiškia sąvoka „neskiepytas“: “*Nepaskiepytų kategorijoje yra visi neskiepyti ir nepilnai paskiepyti (nebaigę vakcinacijos kurso +14 d.) mirę asmenys“.

Kaip matote, pagal lentelės duomenis, iš 15-os vakar mirusių nuo covid, 6 yra pilnai paskiepyti, o 9 „neskiepyti“. To savo fb įrašė LSD neakcentuoja, tarytum kitų mirtys ne tokios svarbios, kaip jaunos „neskiepytos“ mamos, tarytum kiti mirę nebuvo nei mamos, nei tėčiai, nei tiesiog žmonės.

Taip pat primenu, kad iki šiol pilno vakcinacijos kurso aktualus (t. y. galiojantis šiandien) apibrėžimas niekur viešai nėra neskelbiamas. Ar šiandien pilnu vakcinacijos kursu yra laikomi 2 ar 3 skiepai + 14 d. (o visi jo neapraėję, atitinkamai laikomi „neskiepytais“) niekas nedetalizuoja, į klausimus neatsako.

Štai taip yra viešai skelbiami oficialūs Lietuvos statistikos duomenys ir, atitinkamai, jų pagrindu atliekami skaičiavimai bei moksliniai tyrimai. Graudu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

noreciau matyti grafika kur aplamai mire;1.nuo sirdies kraujagysliu 2.Vezio,3.Sifilio,4.Ir nesirgusiu?Juk mirsta ir sveiki,tada susumavus matyciau mus medicinos pasiekimus,o cia tik akvilibristika,sulerio metodai.

aha

Tai jei miršta nuo skiepo žmogus, pas mus jis suskaičiuojamas kaip nepaskiepytas?

sakykit

kuriai kategorijai priskiriamas antivakseris, sumokėjęs gerąjai seselei 50 € už fiktyvų įrašą į duomenų bazę apie pasiskiepyjimą? Skiepytų ar neskiepytų ?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top