Opiumas

tautai išseko, nes pakviesti į susitikimą su šiauliečiais, šią savaitę nesiteikė atvykti du seimo nariai – Edvardas Žakaris ir Valerij Simulik. Juk ne rinkiminės kampanijos išvakarės – kam žmonėms ką nors suokti… O visas „kovas už tautą“ galima aprašyti reklaminiuose laikraštiniuose tekstukuose, prie jų pridėjus socialdemokratiškai dvynukišką nuotrauką.

Žavus tik vienas faktas – pagaliau jie parodė savo tikrąjį veidą ir nebevaidina didžio susirūpinimo žmogumi.

Už du LR Seimo senbuvius gražiau viešai reklamuojasi tik jaunuolis Denis Michalenko, iš didelių plakatų retoriškai klausdamas, ar dar yra Saulės mieste Šiaulius mylinčių labiau už jį.

Įdomu, kiek ta meilė kainuoja t.y., kiek reklaminių stendų savininkams Denisas moka už jo abrozdėlio priežiūrą? O gal šis jaunuolis tobulina savo įgūdžius imti veltui? Tuomet tai labai perspektyvus politikas, nes tik išmokę „reketuoti“ silpnesnius tautos išrinktieji įsitvirtina mistiniame politikos elite, iki STT atsibus…

Nenumaldomai artėja vietos savivaldos rinkimai. Ne tik Denisas iš plakatų, bet ir socdemai dvynukai tuoj pragys lakštingalomis ir gal net patys, kompensuodami šios savaitės „nusiplovimą“, tautą į susitikimą pakvies.

Viltis visų rinkėjų motina…

Irena Vasinauskaitė
Lietuvos Sąrašo tarybos narė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top