Pagėgių valdžia pradeda „Kalėdinį“ butų išpardavimą

V.Komskis prisiekia sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus.

meslaisvi.lt

Artėja šventinis laikotarpis. Daugelis prekybininkų naudojasi šia proga ir skelbia įvairias išpardavimo akcijas. Panašiai šiais metais nusprendė Kalėdas pasitikti ir Pagėgių valdžia. Ji pradeda savivaldybės būsto fondui priklausančių butų pardavimą.

Prieš mėnesį vienas savivaldybei priklausęs butas buvo parduotas Pagėgių seniūnijos socialinei darbuotojai Linai Lauciutei, o gruodžio 17-ąją Pagėgių valdžia greičiausiai pritars dar vieno buto pardavimui.

Iki šiol meslaisvi.lt redakcija nėra gavusi iš savivaldybės administracijos atsakymo, kiek savivaldybei kainavo L.Lauciutei parduotas butas. Savivaldybės atstovai teisinasi, kad archyvuose sunku rasti dokumentus susijusius su šiuo turtu.

Neaišku, ir kiek buvo sumokėta už artimiausiu metu planuojamą parduoti butą, tačiau jį pirkti nusprendęs pilietis Tomas Vykertas mokės tik 1 159 eurus. Valdžia informuoja, kad šis 37,74 kv. m butas yra parduodamas už rinkos kainą.

Pagėgių savivaldybėje susidariusi ilga socialinio būsto laukiančių eilė, daugelis šeimų kur apsigyventi laukia jau beveik dešimt metų, o savivaldybės administracija teisinasi, kad laisvų butų nėra, ir visomis priemonėmis ieško, kaip padėti nelaimėliams.

Tačiau perskaičius sprendimo parduoti butą aprašą šios pastangos atrodo net labai keistai.

Pasirodo, savivaldybės būsto fondui priklausantis butas adresu Malūno g. 4–4 parduodamas tam, kad būtų nupirktas kitas savivaldybės būsto fondui reikalingas butas. Cituojame: „Laukiama teigiamų rezultatų. Priėmus šį sprendimą bus gauta lėšų Pagėgių savivaldybės socialinio būsto pirkimui. Padidės Pagėgių savivaldybės socialinio būsto fondas“.

Štai taip.

Linksmų švenčių, pagėgiškiai.

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top