Palyginamoji mokesčių apžvalga

2016 metais Europoje didžiausias PVM maistui ir nelakoholniams gėrimams užfiksuotas: Danijoje- 25 proc., Lietuvoje ir Latvijoje- po 21 proc., Estijoje ir Bulgarijoje- po 20 proc. bei Vokietijoje- 19 proc. Pačiu mažiausiu PVM maistui ir nealkoholiniams gėrimams pasižymėjo Malta ir Airija- po 0 proc. bei Didžioji Britanija- 1,7 proc. Kitose šalyse PVM maistui ir nealkoholiniams gėrimams siekė: Prancūzijoje- 3,9 proc., Vengrijoje- 5 proc., Belgijoje- 6 proc. Tuo tarpu Suomijoje, Austrijoje, SLovakijoje ir Čekijoje- po 10 proc. Visose kitose į tyrimą įtrauktose Europos šalyse PVM maistui ir nealkoholiniams gėrimams 2016 m. nesiekė ir 10 procentų.

Ekonomikos forumo „Vakarai plius” info.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tęstinio Tautos varymo iš Lietuvos įgyvendinimui, šiandien, įžūlioji finansų ministrė Gintarė Skaistė (mergautinė pavardė Šimonytė) išdrįso seimui pristatyti mokesčių įstatymų pataisas ir po balsavimo pradedamas svarstyti jau žiaurėjančios plėšikiškos mokesčių sistemos įvedimas.
______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.

2023 birželio 27

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Šiandien, 2023 birželio 27, štai kas balsavo už žiaurėjančių plėšikiškų mokesčių svarstymo pradžią (už Tautos varymą iš Lietuvos) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Kasparas Adomaitis 2 Virgilijus Alekna 3 Vilija Aleknaitė Abramikienė 4 Arvydas Anušauskas 5 Aušrinė Armonaitė 6 Dalia Asanavičiūtė 7 Audronius Ažubalis 8 Andrius Bagdonas 9 Juozas Baublys 10 Agnė Bilotaitė 11 Rasa Budbergytė 12 Antanas Čepononis 13 Viktorija Čmilytė-Nielsen 14 Edukartvelina Dobrodukartvolska (Ewelina Dobrowolska) 15 Aistė Gedvilienė 16 Eugenijus Gentvilas 17 Simonas Gentvilas 18 Jonas Gudauskas 19 Irena Haase 20 Angelė Jakavonytė 21 Sergejus Jovaiša 22 Vytautas Juozapaitis 23 Ričardas Juška 24 Vidmantas Kanopa 25 Laurynas Kasčiūnas 26 Vytautas Kernagis 27 Dainius Kreivys 28 Andrius Kupčinskas 29… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo turinio laiškas, kurį gavo tarnybų didžiausi tarnai. Tinka ir krikščioniškosios plėšikiškos NS vadukams. *********************************** „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių… Skaityti daugiau »

stasys

pensininku ir socialiniu bedarbiu ‘krokodilo ašaros’ . Juk kažkaip reikia finansuoti valstybės viešąjį sektorių ? Na taip , tai vienas socialiai teisingiausiu mokesčiu , tie kas daug uždirba ir vartoja daugiausiai ir sumoką . Na teoriškai galima apsvarstyti ir pvm maisto prekėms mažinimą , realioms kainoms įtakos tai turės tik simboliškai ir konkurencijos tai neskatins .

AAA

Nereikia privatizuoti pelningų valstybinių įmonių (Elektros tinklai, naftos perdirbimo gamykla ir pan.), ir bus tų lėšų viešajam sektoriui. Bet ne, pirmiau privatizuoja pelningas ir viešąjį interesą užtikrinančias veiklas, o po to verkia, kad nėra lėšų, todėl didinsime mokesčius. Kitaip sakant – iš lėto žudome lyg ir patys save:(

Ehrmantraut

beje Lenkijos valdžia pratęsė nulinio PVM taikymą maisto produktams iki metų pabaigos

tvankstas

test

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top